Györ - Hotel Arany Szarvas

od 985
doprava Vlastní
strava Snídaně
Termální pramen5min
Cykloturistika
Dítě zdarma do: 3 let
Konferenční služby
Rezervace bez rizika
Sleva za včasný nákup:  %
Termální pramen: 5 min
Ubytování s pejskem
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • 5 minut od termálních lázní
  • bezbariérový přístup
  • v příjemném, klidném prostředí
  • naproti malebnému biskupskému hradu

Poptávka zájezdu


Ověřit dostupnost a cenu

Odesláním poptávkového formuláře pro Vás ověříme cenu hotelu ve Vámi vybraném termínu.

Další dotazy ohledně vašeho pobytu rádi zodpovíme zákaznické na lince 800 230 230, na živém chatu nebo pomocí kontaktního formuláře.PŘÍJEZD NA UBYTOVÁNÍ *
- 
ODJEZD Z UBYTOVÁNÍ *
- 
Příjmení a jméno *
tel. *
e-mail *

Počet dospělých
Počet dětí
Věky dětí

Poznámka
Může být i jiné ubytovací zařízení, termín dovolené nemohu posunout
Mám zájem pouze o toto ubytovací zařízení, termín mohu přizpůsobit
prod: pack: url:
* - povinný údaj

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Milý hotel s rodinnou atmosférou má v Györu vynikající polohu. Hotel nabízí útulné dvoulůžkové pokoje, některé pokoje disponují balkónem. Srdcem hotelu je malebná restaurace, kde se podávají maďarské speciality a jiné lahodné pokrmy či nápoje. Hosté si mohou dopřát romantiku také na letní terase s výhledem na řeku a protilehlý hrad. Mimo jiné hotel poskytuje relaxaci v hotelové sauně.

POLOHA

Hotel Arany Szarvas se nachází v centru Győru, na romantickém ostrově Radó který je obklopený řekou Rába, ta se střetává s dalšími dvěma řekami, také proto se městu přezdívá "město řek". Přímo naproti hotelu leží malebný biskupský hrad Püspökvár, a tak se hostům objevuje krásný výhled. Poloha hotelu je výhodná také pro hosty, kteří do Györu zavítali pro návštěvu oblíbených lázní, které jsou vzdálené 300 m od hotelu.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, jídelna, restaurace Captain Drak´s Pub, terasa, Wi-Fi, trezor, konferenční místnost, úschovna zavazadel, zahrada, parkoviště.

VYBAVENÍ POKOJŮ

2lůžkové pokoje Standard, manželská postel nebo oddělená lůžka, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), možnost 1-2 přistýlek, klimatizace, TV-SAT, minibar, trezor, balkón.

2ůžkové pokoje Superior, manželská postel nebo oddělená lůžka, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), možnost 1-2 přistýlek, klimatizace, TV-SAT, minibar, trezor.

STRAVOVÁNÍ

snídaně formou bufetu. Hostům je k dispozici hotelová restaurace s výběrem á la carte.

INDIKACE A LÉČBA

Lázně Györ: Léčivá voda o teplotě 67°C vyvěrá z hloubky 2000 m má velký obsah hydrogénkarbonátu a chloridu. Vzhledem k množství jodu je zařazená mezi jódové léčivé vody.
Léčivá voda se využívá na léčbu kostí a kloubů, chronické zápaly kloubů a svalů a na gynekologická onemocnění.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

V hotelu: sauna, zahrada a terasa.

V okolí: městské pamětihodnosti, lázně, pěší a cyklistické trasy, vodní sportovní centrum (kajak, kánoe, veslování), 2 sportovní haly a 2 travnatá fotbalová hřiště.

Lázně RÁBA QUELLE: termální lázně jsou poměrně nové, neboť byly otevřené teprve v roce 2003. Navázaly na úspěšnou tradici původního termálního koupaliště vybudovaného již v roce 1931. V areálu se nachází pět zážitkových bazénů s teplotou vody 32 °C - 36 °C, tři léčivé alkalicko-hydrogenkarbonátová a chloridová voda se pro obsah jódu zařazuje do skupiny jódovitých léčebných vod. Termální pramen vyvěrá z hloubky 2000 metrů. Györská léčivá voda se doporučuje k léčbě artrózy, kloubů a k léčbě chronických zánětů kloubů a svalů, k poruchám trávicího traktu a při snížené činnosti štítné žlázy. Dále je vhodná pro pacienty s chronickými záněty průdušek, ženských orgánů, nebo rozedmou plic. Od roku 2007 k odpočinku návštěvníků slouží saunový svět, jedná se dvě saunové zahrady s celkovým počtem devíti saun, například jde o finskou, parní, infra či aromaterapeutická. Mimo jiné lázně zahrnují solnou jeskyni vířivku, ale také i rozhlehlé zábavní centrum včetně tobogánů, vodopádů a jiných vodních atrakcí. Termální lázně Rába jsou tak ideálním místem pro rodinnou dovolenou. Lázně prošly v letech 2022-2023 rozsáhlou rekonstrukcí.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, pobytovou taxu, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

pobytová taxa (1,50 EUR osoba/noc).

POZNÁMKA

Ubytování domácích mazlíčků je povoleno za poplatek.

Parkování je možné u hotelu za poplatek.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní v počtu dle zvolené délky pobytu, užívání sauny, parkování.


Györ: jedno z největších měst Maďarska s historickými i kulturními památkami. Po Budapešti a Šoproni se žádné jiné místo v zemi nemůže chlubit takovým množstvím důležitých budov a monumentů a žádný cestovatel po Zadunají by Győr neměl minout. Jednou z nejkrásnějších budov v celém Györu je Bazilika Nanebevzetí Panny Marie, díky obrazu Plačící Marie na oltáři jedné z bočních lodí se bazilika stala významným maďarským poutním místem. Městu se také často přezdívá "město řek", protože leží na soutoku třech řek, a to Mošonského Dunaje, Ráby a Rábci.

Lázně RÁBA QUELLE: termální lázně jsou poměrně nové, neboť byly otevřené teprve v roce 2003. Navázaly na úspěšnou tradici původního termálního koupaliště vybudovaného již v roce 1931. V areálu se nachází pět zážitkových bazénů s teplotou vody 32 °C - 36 °C, tři léčivé alkalicko-hydrogenkarbonátová a chloridová voda se pro obsah jódu zařazuje do skupiny jódovitých léčebných vod. Termální pramen vyvěrá z hloubky 2000 metrů. Györská léčivá voda se doporučuje k léčbě artrózy, kloubů a k léčbě chronických zánětů kloubů a svalů, k poruchám trávicího traktu a při snížené činnosti štítné žlázy. Dále je vhodná pro pacienty s chronickými záněty průdušek, ženských orgánů, nebo rozedmou plic. Od roku 2007 k odpočinku návštěvníků slouží saunový svět, jedná se dvě saunové zahrady s celkovým počtem devíti saun, například jde o finskou, parní, infra či aromaterapeutická. Mimo jiné lázně zahrnují solnou jeskyni vířivku, ale také i rozhlehlé zábavní centrum včetně tobogánů, vodopádů a jiných vodních atrakcí. Termální lázně Rába jsou tak ideálním místem pro rodinnou dovolenou. MOMENTÁLNĚ LÁZNĚ PROCHÁZEJÍ ROZSÁHLOU REKONSTRUKCÍ A INOVACÍ, SVÉ BRÁNY ZNOVU OTEVŘOU NA JAŘE ROKU 2023.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

9,8
2 hodnocení
10 Ubytování
10 Služby
10 Poloha
9 Stravování
10 Personál
10 Čistota
Řazení
9,7
10 Ubytování 10 Služby 10 Poloha 8 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Zdeněk Lošťák, 01.11.2018
10
10 Ubytování 10 Služby 10 Poloha 10 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Palec, 12.03.2018