Budapešť - AQUAWORLD resort

od 2 285
doprava Vlastní
strava Snídaně
Termální pramen1min
Náš TIP
Vhodné pro rodiny s dětmi
Bazén
Bezbariérové ubytování
Cykloturistika
Dítě zdarma do: 7 let
HIT - oblíbený zájezd
Konferenční služby
Rezervace bez rizika
Sleva za včasný nákup: 6 %
Termální pramen: 1 min
Ubytování s pejskem
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • propojený s největším krytým Aquaparkem ve st. Evropě
  • vlastní hotelové lázně a wellness zdarma
  • k bazénům v županu
  • velmi žádaný resort

Poptávka zájezdu


Ověřit dostupnost a cenu

Odesláním poptávkového formuláře pro Vás ověříme cenu hotelu ve Vámi vybraném termínu.

Další dotazy ohledně vašeho pobytu rádi zodpovíme zákaznické na lince 800 230 230, na živém chatu nebo pomocí kontaktního formuláře.PŘÍJEZD NA UBYTOVÁNÍ *
- 
ODJEZD Z UBYTOVÁNÍ *
- 
Příjmení a jméno *
tel. *
e-mail *

Počet dospělých
Počet dětí
Věky dětí

Poznámka
Může být i jiné ubytovací zařízení, termín dovolené nemohu posunout
Mám zájem pouze o toto ubytovací zařízení, termín mohu přizpůsobit
prod: pack: url:
* - povinný údaj

POLOHA

hotel se nachází v severní části Budapešti. Hotel je propojen krytou chodbou s budovou vodního parku.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, směnárna, hotel. trezor, několik restaurací, kavárna, noční bar, lobby bar, letní terasa, zimní zahrada, konferenční služby, pro děti – postýlka, strava, stolička, přebalovací pulty, chodítka, stupínek k umývadlu a WC, koutek, herna, bazén a brouzdaliště, hřiště se sociálním zařízením a přebalovacím pultem, herna Bongo Kids Club s hlídáním dětí, možno zapůjčit i dětský kočárek, ohřívač lahví, vaničku, rychlovarnou konvici; obchod se suvenýry, ordinace lékařů, kadeřnický salón, kosmetický salón, solárium, wellness (svět saun, vířivka, vnitřní a venkovní relaxační bazén, masáže), animace, soukromá pláž, parkoviště, garáže, klimatizace společných prostor, Wi-Fi (zdarma), akceptace platebních karet, samostatné zábavní centrum (filmový sál, velká plazmová TV, karetní a kulečníková herna).

Komplex Aquaworld Resort Budapest zaujímá celkově plochu 86 tisíc metrů čtverečních; celková plocha všech podlaží zdejších budov činí 54 tisíc metrů čtverečních.
Lázně nacházející se v tomto komplexu se skládají ze dvou částí: z lázní s vodními atrakcemi Aquaworld Budapest a z lázní hotelu Aquaworld Resort Budapest . (vstup pro hotelové hosty zdarma): dominantou je replika chrámu v Angkoru. Krasová studna s teplotou 35 °C v patním bodu a s kapacitou 420 m3 dodané vody denně bohatě pokrývá celé množství vody potřebné ke zdejším funkcím.17 bazénů, z nichž je 15 s celoročním provozem, 11 tobogánů různých délek a rychlostí od těch jednodušších až po obří tobogány, na kterých se startuje ze 17 m výšky. Atrakce pro děti - v areálu je pro nejmenší děti vybudován dětský bazén se skluzavkami a atrakcemi, je zde i dětský koutek. Pro dospělé je vytvořen saunový svět s orientální atmosférou, pro odvážné visutá lanová dráha nebo lekce surfování, zážitkové bazény vnitřní i venkovní, plavecký bazén, bazén s vlnobitím, surf-pool.

VYBAVENÍ POKOJŮ

2lůžkové pokoje Standard (dvoulůžko či samostatná lůžka), možnost přistýlky pro dítě do 7 let, vlastní soc. zařízení
(sprcha, WC, fén, župan), Wi-Fi (zdarma), klimatizace, LCD TV-SAT, minibar, rádio, telefon, trezor, možnost za příplatek výhled do parku;

2lůžkové pokoje Superior (dvoulůžko), možnost přistýlky pro dítě do 7 let, vlastní soc. zařízení
(sprcha, WC, fén, župan, pantofle), Wi-Fi (zdarma), klimatizace, LCD TV-SAT, minibar, set na přípravu kávy a čaje, rádio, telefon, trezor, parkování v podzemní garáži, za příplatek možnost výhled na Buda Hills;

Junior Suite (dvoulůžko či samostatná lůžka), posezení - sofa s možností až dvou přistýlek pro děti do 14 let, vlastní soc. zařízení (sprcha, vana, WC, fén, župan), Wi-Fi (zdarma), klimatizace, LCD TV-SAT, minibar, rádio, telefon, trezor, možnost za příplatek balkón výhled na Buda Hills;

Suite - ložnice s dvoulůžkem a obývací pokoj se sofa s možností až dvou přistýlek pro děti, vlastní soc. zařízení (sprcha, vana, WC, fén, župan), Wi-Fi (zdarma), klimatizace, LCD TV-SAT, minibar, rádio, telefon, trezor;

Dvoupokojové apartmány v depandanci - ložnice s dvoulůžkem a obývací pokoj se sofa s možností až dvou přistýlek pro děti do 14 let, vlastní soc. zařízení (sprcha, vana, WC, fén, župan), Wi-Fi (zdarma), klimatizace, LCD TV-SAT, minibar, mikrovlnná trouba v kuchyňce, rádio, telefon, trezor;

Třípokojové apartmány v depandanci - jedna ložnice s dvoulůžkem, druhá ložnice s dvěma lůžky a obývací pokoj se sofa s možností přistýlky pro 2 děti do 14 let nebo 1 dospělého, vlastní soc. zařízení (sprcha, vana, WC, fén, župan), Wi-Fi (zdarma), klimatizace, LCD TV-SAT, minibar, mikrovlnná trouba v kuchyňce, rádio, telefon, trezor;

Rodinné pokoje - dva propojené dvoulůžkové pokoje, jeden s dvoulůžkem, druhý samostatná lůžka, možnost přistýlky pro dítě do 7 let, vlastní soc. zařízení u každého pokoje (sprcha, WC, fén, župan), Wi-Fi (zdarma), klimatizace, LCD TV-SAT, minibar, rádio, telefon, trezor.


Bezbariérové pokoje.


Prezident suite – popis a cena na vyžádání.

STRAVOVÁNÍ

polopenze (snídaně, večeře - bufet)

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Sport: fitness, tenis, stolní tenis, šipky, cyklistika (půjčovna kol), squash.

Budapešť – hlavní město Maďarska. Velkoměsto vzniklo roku 1873 sloučením tří samostatných částí (Budína, Starého Budína a Pešti). Město se rozkládá na obou březích Dunaje. Hlavní atrakcí, kromě města samotného jsou městské lázně, kde můžete nerušeně relaxovat.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, komplexní cestovní pojištění (26,- Kč/os./den).

POZNÁMKA

Pobyt s domácím mazlíčkem je možný za příplatek.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování s polopenzí, welcome drink, vstup do Aquaworldu, do wellness a fitness, využití dětské herny Bongo Kids Club s hlídáním dětí, zapůjčení županu, parkování, pobytovou taxu, služby česko/maďarsky mluvícího delegáta (k dispozici 24/7 na telefonu).


Proč navštívit Budapešť?

Důvodu je opravdu mnoho, většině z nás se vybaví klobásy, papriky, čardáš nebo těžko srozumitelnou řeč, stačí ale jen odhodit předsudky, sbalit zavazadlo a můžete objevovat krásy velkoměsta.

Budapešť, tak jak ji známe dnes, vznikla v roce 1873 sloučením tří (do té doby samostatných) měst Starý Budín, Budín a Pešť. Řeka rozděluje město na dvě části, levobřežní část zvaná Pešť se nachází na rovném povrchu, ale pravý břeh je značně kopcovitý. Nachází se zde totiž Budínské vrchy (nadmořská výška 527 m).

Dunaj protéká městem v délce přibližné 30 km a rozlévá se do šířky až 600 m. Na jeho pešťském břehu vede Duna korzó – pěší zóna, jejíž nábřežní panorama prohlásilo UNESCO za součást Světového dědictví. Budapešť dlouho neměla vlastní pevný most, teprve v letech 1839 – 1849 byl postaven Řetězový most.

Svými 123 termálními prameny a pěti desítkami lázeňských domů patři mezi významná lázeňská města. Největší a nejoblíbenější jsou lázně Széchényi Fürdő a nejhezčí lázně Gellért.

Parlament (Országház) je jedním z národních symbolů a nejznámější památkou Maďarska a patří mezi nejstarší vládní budovy v Evropě. Exteriér budovy byl navržen převážně v novogotickém slohu, ale nepřiklad kupole je novorenesanční a interiér je novorenesanční a novobarokní. Stavbu zdobí celkem 242 soch, z toho 88 soch vladařů a vojevůdců rozmístěno po obvodu budovy a hledí k vrcholu kopule.

Šedesát párů bot mužů, žen a dětí leží na pobřeží Dunaje nedaleko budovy parlamentu připomíná smrt Židů v Budapešti za druhé světové války. Velká synagoga z roku 1859 (Dohány utcai Zsinagóga), druhá největší na světě (s kapacitou 3000 míst). Doporučujeme výlet na Budínský Hrad, Matyášův chrám a Rybařskou baštu, odkud je nejhezčí pohled na majestátní Parlament. Nejznámější ulice v Budapešti je třída Andrássyho. Začíná poblíž baziliky Sv. Štěpána a najdete zde kromě Státní Opery (kam ráda chodívala už císařovna Sissi) spoustu obchodů, hospůdek, kaváren a pár metrů pod povrchem jezdí nejstarší (žluté) metro v Evropě (Kisföldalatti, sárga metro). Andrássyho třída ústi na náměstí Hrdinů (Hősök tere), vedle je Městský lesopark (Városliget ), kde najdete Termální lázně Széchényi, hrad Vajdahunyad, cirkus, Zoologickou zahradu (Állatkert) a restaurace Gundel.

V Budapeští se v noci nespí, žije se tu tak pestrým nočním životem, že si odpočinete zase až na cestě domů. (koncertní loď A38 u mostu Petőfi, Szimpla Kert, Bob, Budapest Sky Bar).

Mapa polohy hotelu

Aquaworld Resort Budapest

Moderní hotel Aquaworld Resort Budapest s přímým vstupem do největšího vodního aquaparku ve střední Evropě a velmi pěknou wellness zónou.

Hodnocení hotelu

0 hodnocení