Hotel AMSTEL HATTYÚ

od 1 155
doprava Vlastní
strava Snídaně
Termální pramen2min
Vhodné pro rodiny s dětmi
Cykloturistika
Dítě zdarma do: 3 let
Konferenční služby
Rezervace bez rizika
Sleva za včasný nákup: 6 %
Termální pramen: 2 min
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • 200 m od lázně RÁBA QUELLE SPA
  • 10 minut chůze po břehu Dunaje od centra
  • zastřešená terasa s grilem
  • vhodné pro cykloturistiku
Načítání ...

POLOHA

Rodinný hotel se nachází nedaleko historického centra města Győru, klidném prostředi na břehu řeky Mosoni-Duna a 200 m od termálních a zážitkových lázní RÁBA QUELLE SPA.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce 24h., restaurace, zastřešená terasa s grilem, salonek, pivnice s kuželkami, Wi-Fi (zdarma), sauna, zahrada, konferenční služby, trezor, prádelna, úschovna kol, uzavřené parkoviště, akceptace platebních karet.

VYBAVENÍ POKOJŮ

1 a 2lůžkové pokoje, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén, župan), klimatizace, minibar, TV, Wi-Fi (zdarma). Pokoje jsou v 1. a 2. patře bez výtahu.

STRAVOVÁNÍ

snídaně (bufet), za příplatek polopenze (večeře - výběr ze 2 menu).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

tenisový kurt, stolní tenis, šipky, půjčovna sportovního vybavení, blízko vodní sportovní centrum (kajak, kánoe, veslování), 2 sportovní haly a 2 travnatá fotbalová hřiště.

CENA ZAHRNUJE

ubytování se snídaní, parkování (hlídané), vstup do sauny, zapůjčení županů, služby česko/maďarsky mluvícího delegáta (k dispozici 24/7 na telefonu).

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, stravu, pobytovou taxu, komplexní cestovní pojištění (26,- Kč/os./den).

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

Pobytová taxa ve výši 450,- HUF/os./noc se platí přímo v ubytovacím zařízení.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní, parkování (hlídané), vstup do sauny, zapůjčení županů, služby česko/maďarsky mluvícího delegáta (k dispozici 24/7 na telefonu).


Györ: jedno z největších měst Maďarska s historickými i kulturními památkami. Po Budapešti a Šoproni se žádné jiné místo v zemi nemůže chlubit takovým množstvím důležitých budov a monumentů a žádný cestovatel po Zadunají by Győr neměl minout. Jednou z nejkrásnějších budov v celém Györu je Bazilika Nanebevzetí Panny Marie,
díky obrazu Plačící Marie na oltáři jedné z bočních lodí se bazilika stala významným maďarským poutním místem. Zdejší lázně RÁBA QUELLE Termální lázně jsou poměrně nové, neboť byly otevřené teprve v roce 2003. V areálu se nachází pět zážitkových bazénů s teplotou vody 32 °C - 36 °C, tři léčivé
alkalicko-hydrogenkarbonátová a chloridová voda se pro obsah jódu zařazuje do skupiny jódovitých léčebných vod. Györská léčivá voda se doporučuje k léčbě artrózy, kloubů a k léčbě chronických zánětů kloubů a svalů, k poruchám trávicího traktu a při snížené činnosti štítné žlázy. Dále je vhodná pro pacienty s chronickými záněty průdušek, ženských orgánů, nebo rozedmou plic. Lázně jsou otevřeny celoročně Ne.-Čt. (9:00 - 20:00 hodin), v Pá., So. a o státních svátcích (9:00 - 21:00 hodin).

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

7,8
1 hodnocení
8 Ubytování
8 Služby
10 Poloha
3 Stravování
8 Personál
10 Čistota
7,8
8 Ubytování 8 Služby 10 Poloha 3 Stravování 8 Personál 10 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Dagmar Polášková, 04.06.2019