Györ - Hotel Amstel Hattyú

od 1 115
doprava Vlastní
strava Snídaně
Termální pramen2min
Bezbariérové ubytování
Cykloturistika
Dítě zdarma do: 3 let
Konferenční služby
Rezervace bez rizika
Sleva za včasný nákup: 6 %
Termální pramen: 2 min
Ubytování s pejskem
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • 200 m od lázně RÁBA QUELLE SPA
  • 10 minut chůze po břehu Dunaje od centra
  • zastřešená terasa s grilem
  • vhodné pro cykloturistiku

Poptávka zájezdu


Ověřit dostupnost a cenu

Odesláním poptávkového formuláře pro Vás ověříme cenu hotelu ve Vámi vybraném termínu.

Další dotazy ohledně vašeho pobytu rádi zodpovíme zákaznické na lince 800 230 230, na živém chatu nebo pomocí kontaktního formuláře.PŘÍJEZD NA UBYTOVÁNÍ *
- 
ODJEZD Z UBYTOVÁNÍ *
- 
Příjmení a jméno *
tel. *
e-mail *

Počet dospělých
Počet dětí
Věky dětí

Poznámka
Může být i jiné ubytovací zařízení, termín dovolené nemohu posunout
Mám zájem pouze o toto ubytovací zařízení, termín mohu přizpůsobit
prod: pack: url:
* - povinný údaj

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Moderní a příjemný hotel s vynikající polohou nedaleko centra města a termálních lázní. Jeho předností je vyhlášená samostatná restaurace, ve které lze zažít opravdový kulinářský zážitek a je jednou z nejlepších v Györu. Hotel poskytuje ubytování ve stylově zařízených pokojích. V hotelu se mimo jiné nachází snídaňová restaurace, sauna a v letních měsících prostorná terasa k posezení či pořádání různých akcí.

POLOHA

Hotel se nachází nedaleko historického centra města Győru, v klidném prostředí obklopeném zelení a rozlehlou zahradou na břehu řeky Mošonského Dunaje. Lázeňský termální komplex je od hotelu vzdálený 5 minut chůze, hosté ho mohou vidět i z hotelu. Jeho poloha je stvořená pro příjemné procházky podél řeky nebo výlety na kole, které se v hotelu mohou bezpečně uschovat.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, schodišťový výtah, snídaňová restaurace, restaurace, zastřešená terasa s grilem, Wi-Fi (zdarma), sauna, zahrada, konferenční služby, trezor, prádelna, úschovna kol, uzavřené parkoviště (zdarma).

VYBAVENÍ POKOJŮ

Dvoulůžkový pokoj Standard, manželská postel nebo oddělená lůžka, koupelna (sprcha, WC, fén), TV, telefon, trezor, klimatizace, lednička, Wi-Fi (zdarma).

Jeden pokoj je bezbariérový.

STRAVOVÁNÍ

Snídaně (bufet), za příplatek polopenze (večeře - výběr ze 2 menu). Amstel Hattyú funguje také jako nezávislá restaurace vedle penzionu, která je považována za jednu z nejlepších a nejkvalitnějších restaurací v Győru.

INDIKACE A LÉČBA

Lázně Györ: Léčivá voda o teplotě 67°C vyvěrá z hloubky 2000 m má velký obsah hydrogénkarbonátu a chloridu. Vzhledem k množství jodu je zařazená mezi jódové léčivé vody.
Léčivá voda se využívá na léčbu kostí a kloubů, chronické zápaly kloubů a svalů a na gynekologická onemocnění.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

V hotelu: sauna, úschovna kol, zahrada a terasa s grilem.

V okolí: městské pamětihodnosti, lázně, pěší a cyklistické trasy, vodní sportovní centrum (kajak, kánoe, veslování), 2 sportovní haly a 2 travnatá fotbalová hřiště.

Lázně RÁBA QUELLE: termální lázně jsou poměrně nové, neboť byly otevřené teprve v roce 2003. Navázaly na úspěšnou tradici původního termálního koupaliště vybudovaného již v roce 1931. V areálu se nachází pět zážitkových bazénů s teplotou vody 32 °C - 36 °C, tři léčivé alkalicko-hydrogenkarbonátová a chloridová voda se pro obsah jódu zařazuje do skupiny jódovitých léčebných vod. Termální pramen vyvěrá z hloubky 2000 metrů. Györská léčivá voda se doporučuje k léčbě artrózy, kloubů a k léčbě chronických zánětů kloubů a svalů, k poruchám trávicího traktu a při snížené činnosti štítné žlázy. Dále je vhodná pro pacienty s chronickými záněty průdušek, ženských orgánů, nebo rozedmou plic. Od roku 2007 k odpočinku návštěvníků slouží saunový svět, jedná se dvě saunové zahrady s celkovým počtem devíti saun, například jde o finskou, parní, infra či aromaterapeutická. Mimo jiné lázně zahrnují solnou jeskyni vířivku, ale také i rozhlehlé zábavní centrum včetně tobogánů, vodopádů a jiných vodních atrakcí. Termální lázně Rába jsou tak ideálním místem pro rodinnou dovolenou. Lázně prošly v letech 2022-2023 rozsáhlou rekonstrukcí.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, pobytovou taxu, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

pobytová taxa (cena na vyžádání).

POZNÁMKA

Ubytování domácích mazlíčků je možné za poplatek.

Parkování je možné přímo před hotelem zdarma.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní, parkování (hlídané), vstup do sauny, zapůjčení županů, služby česko/maďarsky mluvícího delegáta (k dispozici 24/7 na telefonu).


Györ: jedno z největších měst Maďarska s historickými i kulturními památkami. Po Budapešti a Šoproni se žádné jiné místo v zemi nemůže chlubit takovým množstvím důležitých budov a monumentů a žádný cestovatel po Zadunají by Győr neměl minout. Jednou z nejkrásnějších budov v celém Györu je Bazilika Nanebevzetí Panny Marie, díky obrazu Plačící Marie na oltáři jedné z bočních lodí se bazilika stala významným maďarským poutním místem. Městu se také často přezdívá "město řek", protože leží na soutoku třech řek, a to Mošonského Dunaje, Ráby a Rábci.

Lázně RÁBA QUELLE: termální lázně jsou poměrně nové, neboť byly otevřené teprve v roce 2003. Navázaly na úspěšnou tradici původního termálního koupaliště vybudovaného již v roce 1931. V areálu se nachází pět zážitkových bazénů s teplotou vody 32 °C - 36 °C, tři léčivé alkalicko-hydrogenkarbonátová a chloridová voda se pro obsah jódu zařazuje do skupiny jódovitých léčebných vod. Termální pramen vyvěrá z hloubky 2000 metrů. Györská léčivá voda se doporučuje k léčbě artrózy, kloubů a k léčbě chronických zánětů kloubů a svalů, k poruchám trávicího traktu a při snížené činnosti štítné žlázy. Dále je vhodná pro pacienty s chronickými záněty průdušek, ženských orgánů, nebo rozedmou plic. Od roku 2007 k odpočinku návštěvníků slouží saunový svět, jedná se dvě saunové zahrady s celkovým počtem devíti saun, například jde o finskou, parní, infra či aromaterapeutická. Mimo jiné lázně zahrnují solnou jeskyni vířivku, ale také i rozhlehlé zábavní centrum včetně tobogánů, vodopádů a jiných vodních atrakcí. Termální lázně Rába jsou tak ideálním místem pro rodinnou dovolenou. MOMENTÁLNĚ LÁZNĚ PROCHÁZEJÍ ROZSÁHLOU REKONSTRUKCÍ A INOVACÍ, SVÉ BRÁNY ZNOVU OTEVŘOU NA JAŘE ROKU 2023.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

7,8
1 hodnocení
8 Ubytování
8 Služby
10 Poloha
3 Stravování
8 Personál
10 Čistota
7,8
8 Ubytování 8 Služby 10 Poloha 3 Stravování 8 Personál 10 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Dagmar Polášková, 04.06.2019