Hotel AMSTEL HATTYÚ

od 755
doprava Vlastní
strava Snídaně
Termální lázně5min
Vhodné pro rodiny s dětmi
Cykloturistika
Dítě zdarma do: 3 let
Konferenční služby
Novinka
Seniorské pobyty a slevy
Sleva za včasný nákup: 6 %
Termální lázně: 5 min
Ubytování s pejskem
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?

Ceny - platí na osobu (není-li uvedeno jinak)

Strava Doba 01.04.18- 16.10.18 16.10.18- 28.12.18
1/1 SWC Snídaně Na noc 1355 Kč 1015 Kč
1/2+1 SWC Snídaně Na noc 910 Kč 755 Kč
Přistýlka Snídaně Na noc 615 Kč 495 Kč
Dítě do 0-8 let bez nároku na služby zdarma Snídaně Na noc 0 Kč 0 Kč
Dítě 8-12 let na přistýlce Snídaně Na noc 310 Kč 250 Kč
Příplatek za polopenze Polopenze Na noc 310 Kč 310 Kč
Příplatek za plnou penzi Plná penze Na noc 615 Kč 615 Kč

Poloha

Rodinný hotel se nachází nedaleko historického centra města Győru, klidném prostředi na břehu řeky Mosoni-Duna a 200 m od termálních a zážitkových lázní RÁBA QUELLE SPA.

Vybavení ubytovacího zařízení

recepce 24h., restaurace, zastřešená terasa s grilem, salonek, pivnice s kuželkami, Wi-Fi (zdarma), sauna, zahrada, konferenční služby, trezor, prádelna, úschovna kol, uzavřené parkoviště, akceptace platebních karet.

Vybavení pokoje

dvoulůžkové pokoje s možnosti přistýlky, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), fén, župan, klimatizace, minibar, TV, Wi-Fi. Pokoje jsou v 1. a 2. patře bez výtahu.

Stravování

snídaně, za příplatek polopenze nebo plná penze,

Sport a volný čas

tenisový kurt, stolní tenis, šipky, půjčovna sportovního vybavení, blízko vodní sportovní centrum (kajak, kánoe, veslování), 2 sportovní haly a 2 travnatá fotbalová hřiště.

Cena zahrnuje

1x ubytování se snídaní, parkování (hlídané), služby česko/maďarsky mluvícího delegáta (k dispozici 24/7 na telefonu).

Cena nezahrnuje

dopravu, stravu, pobytovou taxu (450,- HUF/os./den), komplexní cestovní pojištění (26,- Kč/os./den).

Poznámka

PET FRIENDLY hotel - vaši miláčci jsou ubytováni zdarma a ještě dostanou pelíšek a dobrůtku. Na pokoji mohou být i 2 psi najednou.


Györ: jedno z největších měst Maďarska s historickými i kulturními památkami. Po Budapešti a Šoproni se žádné jiné místo v zemi nemůže chlubit takovým množstvím důležitých budov a monumentů a žádný cestovatel po Zadunají by Győr neměl minout. Jednou z nejkrásnějších budov v celém Györu je Bazilika Nanebevzetí Panny Marie,
díky obrazu Plačící Marie na oltáři jedné z bočních lodí se bazilika stala významným maďarským poutním místem. Zdejší lázně RÁBA QUELLE Termální lázně jsou poměrně nové, neboť byly otevřené teprve v roce 2003. V areálu se nachází pět zážitkových bazénů s teplotou vody 32 °C - 36 °C, tři léčivé
alkalicko-hydrogenkarbonátová a chloridová voda se pro obsah jódu zařazuje do skupiny jódovitých léčebných vod. Györská léčivá voda se doporučuje k léčbě artrózy, kloubů a k léčbě chronických zánětů kloubů a svalů, k poruchám trávicího traktu a při snížené činnosti štítné žlázy. Dále je vhodná pro pacienty s chronickými záněty průdušek, ženských orgánů, nebo rozedmou plic. Lázně jsou otevřeny celoročně Ne.-Čt. (9:00 - 20:00 hodin), v Pá., So. a o státních svátcích (9:00 - 21:00 hodin).

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení