Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Rodinný Hotel Amálka u Řípu nabízí ubytování v klidném prostředí malebné vesničky Straškov-Vodochody nedaleko Prahy. Hotel, který prošel kompletní renovací, je vybudovaný z tradičního hostince z 19. století a dodnes si zachovává svou jedinečnou atmosféru. Dopřejte si hýčkání v hotelovém wellness či luxusně zařízených pokojích.

POLOHA

Hotel Amálka u Řípu se nachází na návsi klidné a malebné vesničky Straškov - Vodochody, pouhých 20 min. od Prahy. Nedaleko hotelu leží významná hora Říp, město Roudnice nad Labem a německé Drážďany.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, pivnice, bar, venkovní terasa, stodola (prostory pro pořádání větších akcí), úschovna kol, wellness centrum (bazén, infra sauna, biosauna, finská sauna, odpočívárna, solná jeskyně, whirlpool, masážní křeslo Zero Gravity, masáže), pro děti - hřiště, postýlka; parkoviště s dobíjením pro elektromobily, Wi-Fi (zdarma), tenisové kurty, víceúčelová hala (badminton, ping pong a další sportovní aktivity, konferenční služby).

VYBAVENÍ POKOJŮ

1lůžkový pokoj, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), TV, Wi-Fi (zdarma).

2lůžkový pokoj STANDARD, manželská postel nebo oddělená lůžka, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), TV, Wi-Fi (zdarma), telefon.

2lůžkový pokoj NADSTANDARD, manželská postel, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), TV, Wi-Fi (zdarma), telefon, minibar, posezení.

2lůžkový pokoj DELUXE s infra saunou, vlastní infra sauna (kterou lze neomezeně během pobytu využívat), manželská postel, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), TV, Wi-Fi (zdarma), telefon, klimatizace, minibar, prostor na přípravu teplých nápojů, posezení, župany,, pokoje jsou odhlučněné v nové přístavbě hotelu.

3lůžkový pokoj, manželská postel a 1lůžková postel, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), TV, Wi-Fi (zdarma), telefon.

4lůžkový pokoj FAMILY, manželská postel a 2x 1lůžková postel, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), TV, Wi-Fi (zdarma), telefon, možnost přistýlky.

STRAVOVÁNÍ

snídaně (bufet). Obědy a večeře možno zakoupit z jídelního lístku v hotelové restauraci.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Sport: víceúčelová hala (badminton, stolní tenis, nohejbal, fotbal), 2 tenisové kurty; v těsné blízkosti hotelu - sportovní areál s fotbalovým stadiónem, plavecký krytý bazén, letní koupaliště.

WELLNESS: bazén, vířivka, sauny, solná komnata, masážní křeslo, masáže.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, komplexní cestovní pojištění.

POZNÁMKA

WELLNESS: bazén, vířivka, sauny, solná komnata, masážní křeslo, masáže.

Ubytování domácích zvířat není v hotelu povoleno.

Parkování možné před hotelem zdarma.

Možnost pronájmu celého objektu pro pořádání svateb, společenských i firemních akcí.


Pobytové balíčky


Cena rekreačního pobytu zahrnuje ubytování se snídaní (v počtu dle výběru délky pobytu), místní poplatek, parkování.


Severní Čechy jsou protkány různorodými oblastmi a mnoha turistickými zajímavostmi. Najdete zde České Středohoří, Lužické a Jizerské hory, Národní park České Švýcarsko, část Máchova kraje a Českého ráje. Snoubí se tu romantika skal, vyhlídek, jeskyň a hradních zřícenin.

Tipy na nejzajímavější a nejnavštěvovanější místa této půvabné oblasti!

Národní park České Švýcarsko je velmi oblíbeným turistickým cílem. Je zde opravdu z čeho vybírat, protože se zde nachází mnoho krásných míst, například dominanta Pravčická brána, Edmundova a Divoká soutěska a Dolský mlýn známý z pohádek.

Neodmyslitelnou součástí Severních Čech je i velmi populární a vyhledávaná rozhledna Ještěd. Jedná se o telekomunikační věž, kde najdete vyhlídkový ochoz a restauraci. Můžete využít kabinovou lanovku z města Liberec nebo se vydat na vrchol pěšky po turistických trasách. Mimo jiné v zimním období se zde nalézá oblíbený ski areál.

Po celý rok můžete zavítat na známé Máchovo jezero, kde si vyberete z četnosti nabízených služeb a atraktivit. V letních měsících poskytuje rekreaci návštěvníkům na čtyřech plážích, kde lze využít tobogány, půjčit si šlapadla či se vydat na okružní plavbu parníkem.

České Středohoří můžete navštívit během svého výletu na známý vrchol Milešovka. Jedná se o zdejší nejvyšší bod a má 837 m. Na jejím vrcholu najdete rozhlednu a musíte se připravit na to, že zde hodně fouká.

V městě Liberci, které je i městem krajským, naleznete mnoho možností vyžití. Za zmínku stojí velmi vyhledávaná zoologická a botanická zahrada, zábavní centrum iQlandia a aquapark Babylon. Mezi další významná města patří Děčín a Litoměřice.

Pro milovníky hradů a zámků máme také několik tipů. Velkolepou chloubou je Zámek Sychrov, který můžete znát z mnoha filmů či pohádek. Můžete se zúčastnit pravidelné prohlídky v jeho prostorách a poznat život na zámku nebo ho obdivovat zvenčí a projít se v přilehlém anglickém parku. Dále Zámek Roudnice nad Labem, Hrad Bezděz, Hrad Grabštejn, Zámek Krásný Dvůr, Hrad Střekov a Hrad a zámek Frýdlant.

Tipy kam na výlet do přírody: CKO Kokořínsko - Máchův kraj, vrchol Říp, Panská skála a Tiské stěny v CHKO Labské pískovce.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

10
1 hodnocení
10 Ubytování
10 Služby
10 Poloha
10 Stravování
10 Personál
10 Čistota
10
10 Ubytování 10 Služby 10 Poloha 10 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Reakce CK

Dobrý den,

děkujeme za velmi krásné hodnocení. Jsme velice rádi za to, že jste si dovolenou užili. Také jsme rádi za to, že jste si našla pár minut času na to, aby jste se s námi podělila o své dojmy. Moc si toho vážíme. 


Tým DAEN

Mirek Sitař, 24.09.2018