Františkovy Lázně - Hotel a penzion Seeberg

od 970
doprava Vlastní
strava Polopenze | Snídaně
Náš TIP
Bazén
Bezbariérové ubytování
Cykloturistika
Dítě zdarma do: 3 let
Golf: 5000 m
HIT - oblíbený zájezd
Rezervace bez rizika
Ubytování s pejskem
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • NEJLEPŠÍ PENZION ROKU 2019 v kraji
  • bazén s mořskou solí
  • v blízkosti romantického hradu Seeberg
  • úžasná rodinná atmosféra
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Rodinný hotel Seeberg je vyjímečný svou polohou v historickém centru Seebergu s nádherným výhledem na chebskou kotlinu, Františkovy Lázně nebo hrad Seeberg. Komfortní a prostorné pokoje mají velké postele vyrobené z masivního dřeva se zdravotními matracemi a protialergickými lůžkovinami.

POLOHA

hotel s rodinnou atmosférou se nachází v blízkosti romantického hradu Seeberg v malebné oblasti nenarušené průmyslem SZ od Františkových Lázní.

Františkovy Lázně byly pojmenovány podle císaře Františka I., který je považován za jejich zakladatele. Velice rychle se z nich staly jedny z nejvyhledávanějších evropských lázní. Aby se vytvořilo skutečně lázeňské prostředí, obklopili františkolázeňští dnešní historické centrum širokým pásem anglických parků, které měly dát obci podobu zahradního města. Všechny nové ulice pak vedly vždy po obvodu zeleně a vytvořily tak jedno z nejkrásnějších lázeňských míst v Evropě - vytvořily lázně v moři parků a lesoparků. V roce 1992 jsou Františkovy Lázně vyhlášeny městskou památkovou rezervací.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, taxi, restaurace, zahradní restaurace, venkovní posezení, sál, jídelna, denní bar, parkoviště, Wellness centrum (saunový svět (suchá, infra a parní), bazén s mořskou vodou a masážními tryskami), půjčovna a úschovna kol, placený transfer, dětské hřiště.

VYBAVENÍ POKOJŮ

Hotel: 2lůžkové pokoje typu Komfort a Superior (rozměrově větší, luxusnější), vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, fén), pohovka, možnost přistýlky (pro dítě), TV-SAT, Wi-Fi (zdarma), trezor, lednička, balkón nebo terasa (některé pokoje). 1 bezbariérový pokoj.

Penzion: 2lůžkové pokoje typu LUX (po rekonstrukci, v nadstandartní kvalitě) a rodinný LUX (dva 2lůžkové pokoje spojené), vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC), pohovka, možnost přistýlky, TV-SAT, Wi-Fi (zdarma).

STRAVOVÁNÍ

polopenze (snídaně – bufet, večeře - výběr ze 3 menu).

INDIKACE A LÉČBA

Wellness centrum: koupele (vířivá, perličková,…), zábaly (rašelinový, parafinový,…), masáže (podvodní, klasická, reflexní, obličeje,…), magnetoterapie, kyslíková terapie, bio lampa, pohybová terapie, cvičení v bazénu.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Sport: značené trasy pro pěší a cykloturistiku, naučné stezky, jízda na koních, sjezdové (ski areál Aš – 19,1 km, Saporo – 44,1 km, Mariánky – 53 km) a běžecké lyžování, sport v okolí do 4 km (golf, minigolf, tenis, bowling).

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, místní poplatek, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

místní poplatek (10,- Kč/os./noc).

POZNÁMKA

V roce 2016 penzion Seeberg získal 1. místo v soutěži PENZION ROKU 2016 a ve stejném roce se stal také Nejlepším wellness penzionem.


Pobytové balíčky


Cena pobyu Romantický víkend (3 noci) zahrnuje: 3x ubytování s polopenzí v hotelovém pokoji Komfort, procedury (1x parafínový zábal, 1x kyslíková, syrovátková nebo rašelinová koupel, 1x AQUAI - suchá vířivá koupel, 1x PNEUVEN - masáž lymfatického systému nebo 1x plynový zábal), 1x vstup do saun a bazénu s mořskou vodou (120 min.), Wi-Fi, parkování.
Nástup Čt., Pá. nebo za zvýhodněnou cenu Ne., Po. Pokoj Superior za příplatek.
BONUS: sleva 10 % na další wellness služby, zapůjčení holí pro Nordic-Walking, vstupné na hrad Seeberg, přírodní rez. SOOS, Muzeum Františkovy Lázně se slevou 10%


Cena pobytu Relax pobyt (5 nebo 7 nocí) zahrnuje: 5x nebo 7x ubytování s polopenzí v hotelovém pokoji Komfort, procedury (1x perličková aroma koupel, 1x rašelinový zábal, 2x parafínový zábal, 1x aromaterapeutická masáž částečná, 1x masáž lymfatického systému nebo plynový zábal), 2x vstup do saun a bazénu s mořskou vodou (120 min., při pobytu na 7 nocí 3x), Wi-Fi, parkování. Pokoj Superior za příplatek.
BONUS: sleva 10 % na další wellness služby, půjčení holí pro Nordic-Walking zdarma, vstupné na hrad Seeberg, přírodní rez. SOOS a Muzeum Františkovy Lázně se slevou 10%.


Cena balíčku Wellness pobyt (5 nebo 7 nocí) zahrnuje: 5x nebo 7x ubytování s polopenzí, procedury, 2x vstup do saun a bazénu s mořskou vodou (120 min., při pobytu na 7 nocí 3x), Wi-Fi, parkování.
Pokoj Superior za příplatek.
BONUS: sleva 10 % na další wellness služby, zapůjčení holí pro Nordic-Walking zdarma, vstupné na hrad Seeberg, přírodní rez. SOOS a Muzeum Františkovy Lázně se slevou 10%

Procedury (Beauty) pro ženy:
1x peeling celotělový, 1x syrovátková koupel , 1x ošetření rázovou vlnou, 1x parafínový zábal, 1x masáž lymfatického systému PNEUVEN, 1x kosmetické ošetření , 1x suchá vířivá koupel AQUAI, 1x sklenka vína;

Procedury (Aktiv) pro muže:
1x rašelinová koupel, 1x rašelinový zábal, 2x ošetření rázovou vlnou, 1x parafínový zábal, 1x sportovní masáž, 1x plynový zábal, 1x Neogi Energy Cocoon, 1x 0,5 l piva.


Cena balíčku Rekondiční týden (7 nebo 14 nocí) zahrnuje: 7x nebo 14x ubytování s polopenzí v hotelovém pokoji Komfort (dle výběru délky pobytu), 15 rekondičních procedur dle doporučení fyzioterapeuta na každý týden, 3x týdně vstup do saun a bazénu s mořskou vodou (120 min.), Wi-Fi, parkování.
Pokoj Superior za příplatek.
BONUS: sleva 10 % na další wellness služby, půjčení holí pro Nordic-Walking zdarma, vstupné na hrad Seeberg, přírodní rez. SOOS a Muzeum Františkovy Lázně se slevou 10%


Cena balíčku Turistou v Západních Čechách (3, 5 nebo 7 nocí) zahrnuje: 3x, 5x nebo 7x ubytování se snídaní (dle výběru délky pobytu)pokoji v Penzionu Seeberg kategorie LUX., 1x turistickou mapu s vyznačenými turistickými trasami, 1x vstupné na hrad Seeberg, 1x vstupné do Národní přírodní rezervace SOOS, 1x vstupné do Městského muzea Františkovy Lázně, Wi-Fi, parkování.
BONUS: sleva 10 % na wellness služby, půjčení holí pro Nordic-Walking zdarma


Cena pobyu Královský sen (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování se snídaní v královském pokoji Hotel Ludvik XIV, 1 x lahev dobrého vína / pokoj, 1 x vstup do saun a bazénu s mořskou vodou, 1 x vstupné na hrad Seeberg, 1 x vstupné do Národní přírodní rezervace SOOS, 1 x vstupné do Městského Muzea Františkovy Lázně, Wi-Fi, parkování.
BONUS: sleva 10 % na další wellness služby,


Cena pobytu Hřejivé pohlazení (2 noci) zahrnuje 2x ubytování se snídaní v hotelovém pokoji Komfort, procedury (1x rašelinový zábal, 2x parafínový zábal), 1x vstup do saun a bazénu s mořskou vodou (120 min., Wi-Fi, parkování.
Pokoj Superior za příplatek.
BONUS: sleva 10 % na další wellness služby, půjčení holí pro Nordic-Walking zdarma, vstupné na hrad Seeberg, přírodní rez. SOOS a Muzeum Františkovy Lázně se slevou 10%.


Západní Čechy jsou synonymem pro nejproslulejší lázeňský kout naší vlasti. Tato oblast je přírodním rájem, kde se rozprostírá nádherná krajina na pomezí Krušných hor a majestátní Šumavy. Avšak nejenom známý lázeňský trojúhelník dělá tuto oblast tak výjimečnou. Každý milovník přírody či historie si zde najde to své. A pokud vás láká svět piva, neváhejte se vydat na exkurzi do slavného plzeňského pivovaru. V Božím Daru se pak můžete ponořit do kouzelné vánoční atmosféry na Ježíškově cestě.

Od roku 2023 se Mariánské Lázně pyšní získáním cenného titulu klimatických lázní, což je proměnilo v nejkomplexnější lázeňské centrum v České republice. Jejich jedinečnost je podtržena členstvím v prestižním seznamu UNESCO, Great Spa Towns of Europe.

Pojďme společně prozkoumat nejzajímavější místa, která byste neměli při návštěvě západočeských lázní minout!

Představte si romantické procházky po lázeňských kolonádách, vůni čerstvě pečených oplatků a blahodárný účinek léčivých pramenů. To vše a mnohem více nabízejí lázeňská města jako Karlovy Vary, Františkovy Lázně, Mariánské Lázně a Jáchymov. Kromě tradiční lázeňské kultury zde na vás čekají mnohé další lákadla. Nevynechejte ani historické klenoty jako Klatovy či Plzeň s jejím světoznámým pivovarem.

Pro milovníky neobyčejných přírodních úkazů doporučujeme návštěvu národní přírodní rezervace SOOS, která je často přirovnávána k americkému Yellowstone. Toto unikátní místo skrývá pozůstatky slaného jezera transformovaného v rašeliniště a slatiniště. Fascinující jsou zde zejména bahenní vývěry oxidu uhličitého, svědčící o dávné vulkanické aktivitě.

A pokud si chcete užít relaxaci v západních Čechách, nesmíte opomenout hrad a zámek Bečov nad Teplou. Jeho chloubou je relikviář sv. Maura, druhá nejcennější památka České republiky po korunovačních klenotech. Představuje opravdový klenot, který je součástí evropského kulturního dědictví.

I když zde nenajdete tolik hradů a zámků jako v jiných částech republiky, stojí za zmínku hrad Loket. Tato historická perla, obklopená z tří stran řekou Ohří, je dokonalým příkladem středověkého opevnění, které bylo navrženo tak, aby odolalo každému dobyvateli. Pokud máte zálibu v historii, hrad Loket vás očaruje na každém kroku svou majestátností a příběhy z minulosti.

Přijeďte a nechte se inspirovat kouzlem Západních Čech, kde každý den může být nezapomenutelným dobrodružstvím!

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

9,7
1 hodnocení
10 Ubytování
10 Služby
8 Poloha
10 Stravování
10 Personál
10 Čistota
9,7
10 Ubytování 10 Služby 8 Poloha 10 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Eva Vališová, 14.02.2024