Františkovy Lázně - Hotel a penzion SEEBERG

od 684
doprava Vlastní
strava Polopenze | Snídaně
Náš TIP
Bazén
Bezbariérové ubytování
Cykloturistika
Dítě zdarma do: 3 let
Golf: 5000 m
HIT - oblíbený zájezd
Rezervace bez rizika
Ubytování s pejskem
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • NEJLEPŠÍ PENZION ROKU 2019 v kraji
  • bazén s mořskou solí
  • v blízkosti romantického hradu Seeberg
  • úžasná rodinná atmosféra
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Rodinný hotel Seeberg je vyjímečný svou polohou v historickém centru Seebergu s nádherným výhledem na chebskou kotlinu, Františkovy Lázně nebo hrad Seeberg. Komfortní a prostorné pokoje mají velké postele vyrobené z masivního dřeva se zdravotními matracemi a protialergickými lůžkovinami.

POLOHA

hotel s rodinnou atmosférou se nachází v blízkosti romantického hradu Seeberg v malebné oblasti nenarušené průmyslem SZ od Františkových Lázní.

Františkovy Lázně byly pojmenovány podle císaře Františka I., který je považován za jejich zakladatele. Velice rychle se z nich staly jedny z nejvyhledávanějších evropských lázní. Aby se vytvořilo skutečně lázeňské prostředí, obklopili františkolázeňští dnešní historické centrum širokým pásem anglických parků, které měly dát obci podobu zahradního města. Všechny nové ulice pak vedly vždy po obvodu zeleně a vytvořily tak jedno z nejkrásnějších lázeňských míst v Evropě - vytvořily lázně v moři parků a lesoparků. V roce 1992 jsou Františkovy Lázně vyhlášeny městskou památkovou rezervací.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, taxi, restaurace, zahradní restaurace, venkovní posezení, sál, jídelna, denní bar, parkoviště, Wellness centrum, sauna, bazén s mořskou solí (protiproud, hydromasáž, perličková masáž), půjčovna a úschovna kol, placený transfer, dětské hřiště.

VYBAVENÍ POKOJŮ

Hotel: 2lůžkové pokoje typu Komfort a Superior (rozměrově větší, luxusnější), vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, fén), pohovka, možnost přistýlky (pro dítě), TV-SAT, Wi-Fi (zdarma), trezor, lednička, balkón nebo terasa (některé pokoje). 1 bezbariérový pokoj.

Penzion: 2lůžkové pokoje typu LUX (po rekonstrukci, v nadstandartní kvalitě) a rodinný LUX (dva 2lůžkové pokoje spojené), vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC), pohovka, možnost přistýlky, TV-SAT, Wi-Fi (zdarma).

STRAVOVÁNÍ

polopenze (snídaně – bufet, večeře - výběr ze 3 menu).

INDIKACE A LÉČBA

Wellness centrum: koupele (vířivá, perličková,…), zábaly (rašelinový, parafinový,…), masáže (podvodní, klasická, reflexní, obličeje,…), magnetoterapie, kyslíková terapie, bio lampa, pohybová terapie, cvičení v bazénu.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Sport: značené trasy pro pěší a cykloturistiku, naučné stezky, jízda na koních, sjezdové (ski areál Aš – 19,1 km, Saporo – 44,1 km, Mariánky – 53 km) a běžecké lyžování, sport v okolí do 4 km (golf, minigolf, tenis, bowling).

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, místní poplatek, komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den).

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

místní poplatek (10,- Kč/os./noc).

POZNÁMKA

V roce 2016 penzion Seeberg získal 1. místo v soutěži PENZION ROKU 2016 a ve stejném roce se stal také Nejlepším wellness penzionem.


Pobytové balíčky


Cena balíčku Romantický víkend (3 noci) zahrnuje: 3x ubytování s polopenzí v hotelovém pokoji Komfort, procedury (1x parafínový zábal, 1x kyslíková, syrovátková nebo rašelinová koupel, 1x AQUAI - suchá vířivá koupel, 1x PNEUVEN - masáž lymfatického systému nebo 1x plynový zábal), 1x vstup do sauny a bazénu (sauna - rezervace jen pro vás, nebudete nikým rušeni), parkování. Nástup Čt., Pá. nebo za zvýhodněnou cenu Ne., Po. Pokoj Superior za příplatek.


Cena balíčku Relax pobyt (5 nocí) zahrnuje: 5x ubytování s polopenzí v hotelovém pokoji Komfort, procedury (1x perličková aroma koupel, 1x rašelinový zábal, 1x parafínový zábal, 1x oxygenoterapie, 1x aromaterapeutická masáž částečná, 1x masáž lymfatického systému nebo plynový zábal), 1x vstup do sauny a bazénu (sauna - rezervace jen pro vás, nebudete nikým rušeni), parkování. Pokoj Superior za příplatek.


Cena balíčku Wellness pobyt (5 nocí) zahrnuje: 5x ubytování s polopenzí, procedury, 1x vstup do privátní sauny, 1x vstup do bazénu, parkování.

Procedury v roce 2021: 1x perličková koupel, 1x čokoládová nebo rašelinová koupel, 1x klasická masáž částečná nebo 1x peeling celotělový, 1x rašelinový zábal, 1x parafínový zábal, 1x kosmetické ošetření nebo masáž Aquai.

Procedury v roce 2022: 1x klasická masáž částečná, 1x čokoládová NEBO rašelinová koupel, 1x čokoládová maska NEBO kyslíková terapie, 1x parafínový zábal, 1x masáž lymfatického systému PNEUVEN, 1x kosmetické ošetření NEBO masáž Aquai, 1x bazén s mořskou vodou a protiproudem, 1x privátní sauna, půjčení holí pro Nordic-Walking,
NAVÍC: sleva 10% na další wellness-služby, sleva 10% na vstupy do Muzea Františkovy Lázně, přírodní rezervace SOOS a na hrad Seeberg.


Cena balíčku Rekondiční týden (7 nebo 14 nocí) zahrnuje: 7x nebo 14x ubytování s polopenzí v hotelovém pokoji Komfort (dle výběru délky pobytu), 15 rekondičních procedur dle doporučení fyzioterapeuta na každý týden, volný vstup do sauny a bazénu (sauna - rezervace jen pro vás, nebudete nikým rušeni), parkování. Pokoj Superior za příplatek.


Cena balíčku Turistou v Západních Čechách (3, 5 nebo 7 nocí) zahrnuje: 3x, 5x nebo 7x ubytování se snídaní (dle výběru délky pobytu) v pokoji kategorie LUX v penzionu, 1x turistickou mapu s vyznačenými turistickými trasami, 1x vstupné na hrad Seeberg, 1x vstupné do Národní přírodní rezervace SOOS, 1x vstupné do Městského muzea Františkovy Lázně, parkování.


Západní Čechy nabízejí množství turisticky atraktivních míst: krásnou přírodu najdeme tam, kde jihozápadní část Krušných hor navazuje na horské pásmo Šumava. Milovníci lázeňství se seznámí s nejslavnějšími českými lázněmi a příznivci pivního moku budou pozváni na prohlídku světově vyhlášeného plzeňského pivovaru.

TIPY NA VÝLET:
- lázeňská města a jejich zajímavosti: Karlovy Vary, Františkovy Lázně, Mariánské Lázně, Jáchymov
- národní přírodní rezervace SOOS
- Pivovarské muzeum v Plzni
- Hrad a zámek Bečov nad Teplou a relikviář sv. Maura
- Hornické muzeum v Plané
- Svatošské skály – národní přírodní památka
- Hrad Loket

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení