Horní Lomná - Horský hotel EXCELSIOR

od 900
doprava Vlastní
strava Polopenze | Snídaně
Náš TIP
Bazén
Bezbariérové ubytování
Cykloturistika
Dítě zdarma do: 3 let
Konferenční služby
Rezervace bez rizika
Středisko zimních sportů: 3200 m
Ubytování s pejskem
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • volný vstup do hotelového bazénu a saunového světa
  • pestrá nabídka balneo procedur v lázních hotelu
  • lázeň pivní, vinná nebo s molekulárním vodíkem
  • v blízkosti cyklostezek, běžkařských a turistických tras
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Hotel Excelsior se nachází v obci Horní Lomná u Jablunkova. Hotel je obklopen krásným prostředím Moravskoslezských Beskyd a je situován přímo v přírodě, kde naleznou příjemné zázemí všichni, kdo touží po odpočinku na horském vzduchu a v hezkém prostředí.

Okolí nabízí mnoho příležitostí, ať už k sportovně, tak i odpočinkově laděným pobytům. V blízkosti hotelu se nachází cyklostezky, běžkařské stopy a turistické trasy. K relaxaci a odpočinku si můžete vybrat ze široké nabídky Wellness a SPA služeb.

POLOHA

uprostřed krásné horské přírody Moravskoslezských Beskyd.

Horní Lomná je malebná obec, která spolu s Dolní Lomnou tvoří jedno z nejdelších (13 km) a nejhezčích údolí v Beskydech. Obec leží na toku říčky Lomné, od níž převzala i své jméno. Je vyhledávanou rekreační oblastí s četnými rekreačními objekty jak soukromými tak i podnikovými. Ideální východisko pro výstupy na hřebeny Beskyd. V blízkém okolí leží Velký Polom, Slavíč, Visaláje. Lze dojít na Lysou horu, vrch Javorový, po Č-S hranici na hraniční přechod Konečná a pokračovat až do Bílých Karpat. V zimě jsou v provozu dva lyžařské areály a k dispozici je i spousta hřebenových tras pro běžkaře. V obci se dochovaly se četné lidové stavení, především v oblasti Horního Přelače. V obci je několik bazénů, restaurace i hospody, spousta příležitostí pro ubytování, dobře zásobený a skoro neustále otevřený obchod. Spojení se světem zajišťují z Jablunkova autobusy ČSAD.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, hotel. trezor, restaurace, vinárna, sál, konferenční služby, Wi-Fi (zdarma), venkovní bazén (14x7 m), wellness centrum (bazén, finská sauna, infra sauna, masáže, zábaly, kosmetické přístroje, pivní a vinné lázně, balneoterapie), kosmetika, pedikúra, pro děti – postýlka, stolička, strava, herna a hřiště a s trampolínou; venkovní posezení, úschovna a půjčovna kol, úschovna lyží, parkoviště, akceptace platebních karet.

VYBAVENÍ POKOJŮ

1 až 4lůžkové pokoje, 2lůžkové APT De Luxe (prostorné, s obývacím pokojem s možností přístýlky), vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC), TV-SAT, Wi-Fi (zdarma), možnost přistýlky (některé pokoje). 5lůžkové chatky, vlastní soc. zařízení (rohová hydromasážní vana, WC), obývací pokoj s el. krbem a manželskou postelí (přízemí), ložnice se 3 lůžky (1. patro), LCD TV, Wi-Fi (zdarma). 1 bezbariérová chatka.

STRAVOVÁNÍ

snídaně, polopenze (snídaně – bufet, večeře – výběr z menu).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Sport: tělocvična, squash, stolní tenis, bowling, víceúčelové hřiště (tenis, odbíjená, basketball, fotbal), v okolí - značené trasy pro pěší a cykloturistiku, běžecké a sjezdové lyžování (ski areály: Armáda (3,5 km), Horní Lomná-Přelač (5,2 km), Severka (6,7 km), Mosty u Jablunkova (13,3 km), Kempaland (17 km)).

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, místní poplatek (19,- Kč/os./den), komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den).

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

místní poplatek (20,- Kč/os./den).


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní v počtu dle zvolené délky pobytu, volný vstup do hotelového bazénu a saunového relaxu (finská a infra sauna) v provozní době, parkování. Zvýhodněná cena při pobytu 7 a více nocí.


Cena balíčku Vodíkové lázně zahrnuje: 3x nebo 5x ubytování s polopenzí, volný vstup do hotelového bazénu a Saunového relaxu dle provozní doby, bowling (1 hod., 1 dráha), možnost využití stolního tenisu, šipek, venkovního kurtu, možnost grilování v hotelovém altánu. BONUS: hydromasáž s molekulárním vodíkem.
PROGRAM molekulární vodíkové terapie (3 noci):
1. den: hydromasáž s molekulárním vodíkem + SPA manikúra a pedikúra s molekulárním vodíkem,
2. den: koupel s molekulárním vodíkem + masáž s molekulárním vodíkem (30 min.),
3. den: celotělový zábal s molekulárním vodíkem + kosmetické ošetření obličeje s molekulárním vodíkem
PROGRAM molekulární vodíkové terapie (5 nocí) navíc:
4. den: koupel s molekulárním vodíkem + masáž s molekulárním vodíkem + SPA manikúra a pedikúra s molekulárním vodíkem,
5. den: celotělový zábal s molekulárním vodíkem + kosmetické ošetření obličeje molekulárním vodíkem.


Cena pobytu Léto (3 nebo 6 nocí) zahrnuje 3x nebo 6x ubytování se snídaní nebo polopenzí (dle výběru pobytu), vstup do hotelového bazénu a Saunového relaxu v provozní době, neomezený vstup do venkovního bazénu, využítí dětského hřiště, trampolíny, venkovního kurtu (tenis, nohejbal, fotbal...), stolní tenis, večerní grilování v zahradním altánku. BONUS: 10% sleva na dokoupené lázeňské procedury.


Cena balíčku Silvestr trochu jinak - v létě (3-5 nocí) zahrnuje 3x-5x ubytování v pokoji nebo chatce s polopenzí (v rámci polopenze 4.7. "Silvestrovská" večeře formou rautu, 14.7. "Silvestrovský" program s živou hudbou, 1x pivní nebo vinnou lázeň dle výběru s 0,5l piva nebo 2 dcl vína (nebo za příplatek 100 Kč koupel s molekulárním vodíkem), vstup do hotelového bazénu a saunového relaxu (finská a infra sauna) v provozní době, neomezený vstup do venkovního bazénu, parkování.
BONUS: 10 % sleva na dokoupené lázeňské procedury.


Cena pobytu Romantický balíček (2 noci) zahrnuje 2x ubytování s polopenzí (v rámci polopenze 1x romantickou večeři při svíčkách v hodnotě 600,- Kč), společnou koupel v dřevěných kádích s vínem či pivem, možnost večerního grilování v hotelovém altánku, možnost využití stolního tenisu, volný vstup do hotelového bazénu a saunového relaxu (finská a infra sauna) v provozní době, parkování.


Cena pobytu Duet Spa (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování s polopenzí, 1x společnou vinnou lázeň se sklenkou vína, procedury (pro každého: 1x očišťující program na celé tělo a obličej v kapsli Dermalife Spa Oceana 3G, 1x orientální masáž celého těla lávovými kameny (60 min.)), 1x bowling (1 hod.), volný vstup do hotelového bazénu a saunového relaxu (finská a infra sauna) v provozní době, parkování.


Cena pobytu Ladies (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování s polopenzí, 1x anti-aging péče proti vráskám, 1x ošetření celého těla v kapsli Dermalife Spa Oceana 3G, 1x masáž zad, ramen a šíje lávovými kameny (45 min.), 1x vinná lázeň se sklenkou vína, volný vstup do hotelového bazénu a saunového relaxu (finská a infra sauna) v provozní době, parkování.


Cena pobytu Wellness pro muže (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování s polopenzí, 1x hluboko čistící péči o pleť prostředky z marockého jílu, 1x ošetření celého těla v kapsli Dermalife Spa Oceana 3G, 1x masáž zad, ramen a šíje lávovými kameny (45 min.), 1x pivní koupel se sklenicí piva, volný vstup do hotelového bazénu a saunového relaxu (finská a infra sauna) v provozní době, parkování.


Cena pobytu Pro novomanžele (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování v apartmánu De Luxe s polopenzí, (v rámci polopenze 1x romantická večeře při svíčkách v hodnotě 700,- Kč), speciální relaxační balíček pro dva (1. den povzbuzující lázeň ve víně se sklenkou vína, 2. den masáž celého těla lávovými kameny (60 min.), 3. den aromaterapeutický rituál na tvář - komplexní péče o obličej podle typu pleti + 15 min. relaxační masáž obličeje s aromaterapií), volný vstup do hotelového bazénu a saunového relaxu (finská a infra sauna) v provozní době, parkování.


Beskydy jsou nádherné v každé roční době. Některé turistické magnety jsou všeobecně populární a známé, ale v Beskydech je mnoho nádherných míst, která málokdo zná. Taktéž způsoby poznávání Beskyd jsou rozmanité, mnohdy velmi atraktivní a zážitkové.

Co se vám vybaví, když se řekne "Beskydy"? - Lysá hora, Gruň, Satinské vodopády, Radegast, zbojník Ondráš, Radhošť, Medvědí skála, Petr Bezruč...nebo mnoho významných sportovních, kulturních a turistických akcí?

Máme pro vás tipy, poznávejte Beskydy!

Poznávejte hory a lesy, krásnou přírodu a spousta aktivit a nápadů pro celý rok - to jsou hlavní důvody, proč se jezdí do Beskyd.

Lysá hora je vhodným místem pro pěší turistiku, skialpinismus a cykloturistiku. Na vrchol vede několik tras vhodné i pro cyklisty a naučné stezky. Výhledy ze svahů i ze samotného vrcholku stojí za to, navíc u cest najdete spousty odpočívadel, studánek a několik pomníků.

Nebo si představte pohled na vrcholky hor z větroně, paraglidu, ze sedla horského kola, na koloběžce, segway vozítku, z raftu, běžecké stopy, při skialpovém výstupu, s kočárkem...

Beskydy jsou tím správným místem, kde strávit svoji dovolenou ve dvojici či s rodinou. Nechte se okouzlit krajem jedinečné přírody, ale také kulturních tradic a památek. Čekají na Vás nezapomenutelné zážitky.

Mapa polohy hotelu

Horský hotel Excelsior - Molekulární vodíkové lázně - Představení

Hodnocení hotelu

0 hodnocení