Horní Lomná - Horský hotel EXCELSIOR

od 750
doprava Vlastní
strava Polopenze | Snídaně
Náš TIP
Bazén
Bezbariérové ubytování
Cykloturistika
Dítě zdarma do: 3 let
Konferenční služby
Středisko zimních sportů: 3200 m
Ubytování s pejskem
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • volný vstup do hotelového bazénu a saunového světa
  • pestrá nabídka balneo procedur v lázních hotelu
  • lázeň pivní, vinná nebo s molekulárním vodíkem
  • v blízkosti cyklostezek, běžkařských a turistických tras
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Hotel Excelsior se nachází v obci Horní Lomná u Jablunkova. Hotel je obklopen krásným prostředím Moravskoslezských Beskyd a je situován přímo v přírodě, kde naleznou příjemné zázemí všichni, kdo touží po odpočinku na horském vzduchu a v hezkém prostředí.

Okolí nabízí mnoho příležitostí, ať už k sportovně, tak i odpočinkově laděným pobytům. V blízkosti hotelu se nachází cyklostezky, běžkařské stopy a turistické trasy. K relaxaci a odpočinku si můžete vybrat ze široké nabídky Wellness a SPA služeb.

POLOHA

uprostřed krásné horské přírody Moravskoslezských Beskyd.

Horní Lomná je malebná obec, která spolu s Dolní Lomnou tvoří jedno z nejdelších (13 km) a nejhezčích údolí v Beskydech. Obec leží na toku říčky Lomné, od níž převzala i své jméno. Je vyhledávanou rekreační oblastí s četnými rekreačními objekty jak soukromými tak i podnikovými. Ideální východisko pro výstupy na hřebeny Beskyd. V blízkém okolí leží Velký Polom, Slavíč, Visaláje. Lze dojít na Lysou horu, vrch Javorový, po Č-S hranici na hraniční přechod Konečná a pokračovat až do Bílých Karpat. V zimě jsou v provozu dva lyžařské areály a k dispozici je i spousta hřebenových tras pro běžkaře. V obci se dochovaly se četné lidové stavení, především v oblasti Horního Přelače. V obci je několik bazénů, restaurace i hospody, spousta příležitostí pro ubytování, dobře zásobený a skoro neustále otevřený obchod. Spojení se světem zajišťují z Jablunkova autobusy ČSAD.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, hotel. trezor, restaurace, vinárna, sál, konferenční služby, Wi-Fi (zdarma), venkovní bazén (14x7 m), wellness centrum (bazén, finská sauna, infra sauna, masáže, zábaly, kosmetické přístroje, pivní a vinné lázně, balneoterapie), kosmetika, pedikúra, pro děti – postýlka, stolička, strava, herna a hřiště a s trampolínou; venkovní posezení, úschovna a půjčovna kol, úschovna lyží, parkoviště, akceptace platebních karet.

VYBAVENÍ POKOJŮ

1 až 4lůžkové pokoje, 2lůžkové APT De Luxe (prostorné, s obývacím pokojem s možností přístýlky), vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC), TV-SAT, Wi-Fi (zdarma), možnost přistýlky (některé pokoje). 5lůžkové chatky, vlastní soc. zařízení (rohová hydromasážní vana, WC), obývací pokoj s el. krbem a manželskou postelí (přízemí), ložnice se 3 lůžky (1. patro), LCD TV, Wi-Fi (zdarma). 1 bezbariérová chatka.

STRAVOVÁNÍ

snídaně, polopenze (snídaně – bufet, večeře – výběr z menu).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Sport: tělocvična, squash, stolní tenis, bowling, víceúčelové hřiště (tenis, odbíjená, basketball, fotbal), v okolí - značené trasy pro pěší a cykloturistiku, běžecké a sjezdové lyžování (ski areály: Armáda (3,5 km), Horní Lomná-Přelač (5,2 km), Severka (6,7 km), Mosty u Jablunkova (13,3 km), Kempaland (17 km)).

CENA ZAHRNUJE

ubytování se snídaní, volný vstup do hotelového bazénu (vnitřní i venkovní) a saunového relaxu (finská a infra sauna) v provozní době, parkování.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, místní poplatek (19,- Kč/os./den), komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den).

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

místní poplatek (19,- Kč/os./den).


Pobytové balíčky


Cena balíčku Duet Spa (2 noci) 2019 zahrnuje: 2x ubytování se snídaní, 1x společnou vinnou lázeň se sklenkou vína, procedury (pro každého: 1x očišťující program na celé tělo a obličej v kapsli Dermalife Spa Oceana 3G s použitím bahna z Mrtvého moře, 1x orientální masáž celého těla lávovými kameny nebo hořícími svíčkami s aromaterapií), 1x tenis v létě nebo bowling v zimě (1 hod.).


Cena balíčku Ladies (2 noci) 2019 zahrnuje: 2x ubytování se snídaní, 1x zpevňující tělovou kúru v kapsli Dermalife Spa Oceana 3G na bázi pravé čokolády, 1x anti-aging masáž tváře, šíje a dekoltu, 1x orientální masáž zad, ramen a šíje lávovými kameny (40 min.), 1x koupel v léčivých solích z Mrtvého moře.


Cena balíčku Wellness pro muže (2 noci) 2019 zahrnuje: 2x ubytování se snídaní, 1x hluboko čistící péči o pleť prostředky z marockého jílu, 1x relaxační kúru uvolňující bolest v kapsli Dermalife Spa Oceana 3G, 1x orientální masáž zad, ramen a šíje lávovými kameny (40 min.), 1x pivní koupel.


Cena balíčku Zima (3-7 nocí) 2020 zahrnuje: ubytování s polopenzí (v počtu dle zvolené délky pobytu), pivní nebo vinnou lázeň (0,5 l piva či 0,2 l vína) nebo koupel s molekulárním vodíkem (příplatek 100,- Kč/koupel), vstup do hotelového bazénu a Saunového relaxu v provozní době, možnost využít stolní tenis, šipky, dětskou hernu, večerní grilování v zahradním altánku. BONUS: 10% sleva na dokoupené lázeňské procedury, zvýhodněná cena bowling (100,- Kč/hod/dráha).


Cena pobytu Romantický balíček pro 2 osoby (2 noci) 2019 zahrnuje: 2x ubytování se snídaní, romantickou večeři při svíčkách v hodnotě 600,- Kč s láhví vína, společnou koupel v dřevěných kádích s vínem či pivem, možnost večerního grilování v hotelovém altánku, možnost využití stolního tenisu. BONUS: 10% sleva na dokoupené wellness procedury.


Cena balíčku Pro novomanžele (2 noci) 2019 zahrnuje: 2x ubytování se snídaní, 1x romantickou večeři při svíčkách s vínem a dezertem, speciální relaxační balíček pro dva: 1. den povzbuzující lázeň ve víně, 2. den exkluzivní masáž celého těla lávovými kameny, 3. den aromaterapeutický rituál na tvář - komplexní péče o obličej podle typu pleti + 15 min. relaxační masáž obličeje s aromaterapií.


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní v počtu dle zvolené délky pobytu, volný vstup do hotelového bazénu (vnitřní i venkovní) a saunového relaxu (finská a infra sauna) v provozní době, parkování. Zvýhodněná cena při pobytu 7 a více nocí.


Májový balíček (3 noci) 2020 zahrnuje 3x ubytování s polopenzí, "májové koupání" (pivní nebo vinnou lázeň (0,5 l piva či 0,2 l vína)nebo koupel s molekulárním vodíkem (příplatek 100,- Kč/koupel)), vstup do hotelového bazénu a Saunového relaxu v provozní době, možnost využít stolní tenis, šipky, dětskou hernu, večerní grilování v zahradním altánku. BONUS: 10% sleva na dokoupené lázeňské procedury, zvýhodněná cena bowling (100,- Kč/hod/dráha), společenský večer s živou hudbou.


Cena balíčku Silvestr 2019_A zahrnuje 6x ubytování v pokoji nebo chatce s polopenzí, Silvestrovská večeře formou rautu (v rámci polopenze), Silvestrovský program s živou hudbou, pivní nebo vinná lázeň dle výběru s 0,5l piva nebo 2 dcl vína, vstup do hotelového bazénu (vnitřní i venkovní) a saunového relaxu (finská a infra sauna) v provozní době (2 hod. denně), parkování.


Cena balíčku Předsilvestrovský pobyt 2019_A zahrnuje 3x ubytování v pokoji nebo chatce s polopenzí, lahev sektu k "Předsilvestrovskému přípitku", pivní nebo vinná lázeň dle výběru s 0,5l piva nebo 2 dcl vína, volný vstup do hotelového bazénu (vnitřní i venkovní) a saunového relaxu (finská a infra sauna) v provozní době, parkování. BONUS: bowling za zvýhodněnou cenu 100,- Kč/hod./dráha, možnost využití stolního tenisu a šipek, 10% sleva na dokoupené lázeňské procedury.


Cena balíčku Předsilvestrovský pobyt 2019_B zahrnuje 2x ubytování v pokoji nebo chatce s polopenzí, lahev sektu k "Předsilvestrovskému přípitku", pivní nebo vinná lázeň dle výběru s 0,5l piva nebo 2 dcl vína, volný vstup do hotelového bazénu (vnitřní i venkovní) a saunového relaxu (finská a infra sauna) v provozní době, parkování. BONUS: bowling za zvýhodněnou cenu 100,- Kč/hod./dráha, možnost využití stolního tenisu a šipek, 10% sleva na dokoupené lázeňské procedury.


Cena balíčku Vodíkové lázně_I (3 noci) 2019 zahrnuje: 3x ubytování s polopenzí, volný vstup do hotelového bazénu a Saunového relaxu dle provozní doby, bowling (1 hod., 1 dráha), možnost využití stolního tenisu, šipek, venkovního kurtu, možnost grilování v hotelovém altánu. BONUS: hydromasáž s molekulárním vodíkem. PROGRAM molekulární vodíkové terapie: 1. den: hydromasáž s molekulárním vodíkem + SPA manikúra a pedikúra s molekulárním vodíkem, 2. den: koupel s molekulárním vodíkem + masáž s molekulárním vodíkem (30 min.), 3. den: celotělový zábal s molekulárním vodíkem + kosmetické ošetření obličeje s molekulárním vodíkem.


Cena balíčku Vodíkové lázně_II (5 nocí) 2019 zahrnuje: 5x ubytování s polopenzí, volný vstup do hotelového bazénu a Saunového relaxu dle provozní doby, bowling (1 hod., 1 dráha), možnost využití stolního tenisu, šipek, venkovního kurtu, možnost grilování v hotelovém altánu. BONUS: hydromasáž s molekulárním vodíkem. PROGRAM molekulární vodíkové terapie: 1. den: hydromasáž s molekulárním vodíkem + SPA manikúra a pedikúra s molekulárním vodíkem, 2. den: koupel s molekulárním vodíkem + masáž s molekulárním vodíkem (30 min.), 3. den: celotělový zábal s molekulárním vodíkem + kosmetické ošetření obličeje s molekulárním vodíkem, 4. den: koupel s molekulárním vodíkem + masáž s molekulárním vodíkem + SPA manikúra a pedikúra s molekulárním vodíkem, 5. den: celotělový zábal s molekulárním vodíkem + kosmetické ošetření obličeje molekulárním vodíkem.


Velikonoce 2020 (3 nebo č noci) zahrnuje 3x nebo 4x ubytování s polopenzí, "velikonoční koupání" (pivní nebo vinnou lázeň (0,5 l piva či 0,2 l vína) nebo koupel s molekulárním vodíkem (příplatek 100,- Kč/koupel)), vstup do hotelového bazénu a Saunového relaxu v provozní době, možnost využít stolní tenis, šipky, dětskou hernu, večerní grilování v zahradním altánku. BONUS: 10% sleva na dokoupené lázeňské procedury, zvýhodněná cena bowling (100,- Kč/hod/dráha), společenský večer s živou hudbou.


Cena balíčku Silvestr 2019_B zahrnuje 5x ubytování v pokoji nebo chatce s polopenzí, Silvestrovská večeře formou rautu (v rámci polopenze), Silvestrovský program s živou hudbou, pivní nebo vinná lázeň dle výběru s 0,5l piva nebo 2 dcl vína, vstup do hotelového bazénu (vnitřní i venkovní) a saunového relaxu (finská a infra sauna) v provozní době (2 hod. denně), parkování.


Cena balíčku Silvestr 2019_C zahrnuje 4x ubytování v pokoji nebo chatce s polopenzí, Silvestrovská večeře formou rautu (v rámci polopenze), Silvestrovský program s živou hudbou, pivní nebo vinná lázeň dle výběru s 0,5l piva nebo 2 dcl vína, vstup do hotelového bazénu (vnitřní i venkovní) a saunového relaxu (finská a infra sauna) v provozní době (2 hod. denně), parkování.


Moravskoslezské Beskydy nalezneme na mapě ve východním koutu České republiky. Téměř celé jejich území pokrývá největší chráněná krajinná oblast Beskydy (CHKO Beskydy) o rozloze 1 160 km². Po celý rok obdivují kouzlo, těchto téměř z roviny vystupujících masivů, turisté z Moravy, Čech, Slovenska i Polska. V Beskydech, jak se jim zkráceně říká, se každoročně koná mnoho významných sportovních, kulturních a turistických akcí. Hřebeny jsou protkány hustou sítí turistického značení KČT, občerstvení a teplo krbu nabízí turistické chaty, na své si přijdou kromě pěších turistů také lyžaři a běžkaři.

Co se vám vybaví, když se řekne "Beskydy"? - Lysá hora, Gruň, Satinské vodopády, Radegast, zbojník Ondráš, Radhošť, Medvědí skála, Petr Bezruč...?

Beskydy jsou nádherné v každé roční době. Některé turistické magnety jsou všeobecně populární a známé, ale v Beskydech je mnoho nádherných míst, která málokdo zná. Taktéž způsoby poznávání Beskyd jsou rozmanité, mnohdy velmi atraktivní a zážitkové. Představte si pohled na vrcholky hor z větroně, paraglidu, ze sedla horského kola, na koloběžce, segway vozítku, z raftu, běžecké stopy, při skialpovém výstupu, s kočárkem... Máme pro vás tipy, poznávejte Beskydy!

Lysá hora je nejvyšší horou moravskoslezských Beskyd (1323 m n. m.). Lysá hora je vhodným místem pro pěší turistiku, skialpinismus a cykloturistiku. Leží na rozhraní obcí Krásná, Malenovice, Ostravice a Staré Hamry. Na holém (lysém) vrcholu, na který vede silnice z Krásné, se nachází charakteristický telekomunikační vysílač, meteorologická stanice a několik horských chat. V masívu Lysé hory vzniklo několik přírodních rezervací a památek: Mazáka Mazácký Grúnik, Malenovický kotel, Vodopády Satiny, Koryto řeky Ostravice, Ondrášovy díry. Vrchol Lysé hor v minulosti vážně poškodila průmyslová těžba dřeva. Lysá hora je velmi bohatá na sníh. V březnu kulminuje sněhová pokrývka a obvykle přesahuje 2 m. Sněhová pokrývka se zde vyskytuje každoročně od října do května. Sněžení se může objevit i v červenci a srpnu. Lysá hora patří mezi nejchladnější a nejdeštivější místa v České republice.

Mapa polohy hotelu

Horský hotel Excelsior - Molekulární vodíkové lázně - Představení

Hodnocení hotelu

0 hodnocení