Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Hotel Excelsior se nachází v obci Horní Lomná u Jablunkova. Hotel je obklopen krásným prostředím Moravskoslezských Beskyd a je situován přímo v přírodě, kde naleznou příjemné zázemí všichni, kdo touží po odpočinku na horském vzduchu a v hezkém prostředí.

Okolí nabízí mnoho příležitostí, ať už k sportovně, tak i odpočinkově laděným pobytům. V blízkosti hotelu se nachází cyklostezky, běžkařské stopy a turistické trasy. K relaxaci a odpočinku si můžete vybrat ze široké nabídky Wellness a SPA služeb.

POLOHA

uprostřed krásné horské přírody Moravskoslezských Beskyd.

Horní Lomná je malebná obec, která spolu s Dolní Lomnou tvoří jedno z nejdelších (13 km) a nejhezčích údolí v Beskydech. Obec leží na toku říčky Lomné, od níž převzala i své jméno. Je vyhledávanou rekreační oblastí s četnými rekreačními objekty jak soukromými tak i podnikovými. Ideální východisko pro výstupy na hřebeny Beskyd. V blízkém okolí leží Velký Polom, Slavíč, Visaláje. Lze dojít na Lysou horu, vrch Javorový, po Č-S hranici na hraniční přechod Konečná a pokračovat až do Bílých Karpat. V zimě jsou v provozu dva lyžařské areály a k dispozici je i spousta hřebenových tras pro běžkaře. V obci se dochovaly se četné lidové stavení, především v oblasti Horního Přelače. V obci je několik bazénů, restaurace i hospody, spousta příležitostí pro ubytování, dobře zásobený a skoro neustále otevřený obchod. Spojení se světem zajišťují z Jablunkova autobusy ČSAD.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, hotel. trezor, restaurace, vinárna, sál, konferenční služby, Wi-Fi (zdarma), venkovní bazén (14x7 m), wellness centrum (bazén, finská sauna, infra sauna, masáže, zábaly, kosmetické přístroje, pivní a vinné lázně, balneoterapie), kosmetika, pedikúra, pro děti – postýlka, stolička, strava, herna a hřiště a s trampolínou; venkovní posezení, úschovna a půjčovna kol, úschovna lyží, parkoviště, akceptace platebních karet.

VYBAVENÍ POKOJŮ

1lůžkové pokoje, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), TV-SAT, Wi-Fi (zdarma);
2lůžkové pokoje, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC), TV-SAT, Wi-Fi (zdarma), možnost přistýlky (některé pokoje);
3lůžkové pokoje, vlastní soc. zařízení (vana, WC), TV-SAT, Wi-Fi (zdarma);
4lůžkové apartmány, vlastní soc. zařízení (vana, WC), TV-SAT, Wi-Fi (zdarma), možnost přistýlky (některé pokoje);
3lůžkové APT De Luxe, prostorné, s obývacím pokojem s možností přistýlky, vlastní soc. zařízení (vana, WC), TV-SAT, Wi-Fi (zdarma);
5lůžkové chatky, vlastní soc. zařízení (rohová hydromasážní vana, WC), obývací pokoj s el. krbem a manželskou postelí (přízemí), ložnice se 3 lůžky (1. patro), LCD TV, Wi-Fi (zdarma). 1 bezbariérová chatka.

STRAVOVÁNÍ

snídaně, polopenze (snídaně – bufet, večeře – výběr z menu).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Sport: tělocvična, squash, stolní tenis, bowling, víceúčelové hřiště (tenis, odbíjená, basketball, fotbal), v okolí - značené trasy pro pěší a cykloturistiku, běžecké a sjezdové lyžování (ski areály: Armáda (3,5 km), Horní Lomná-Přelač (5,2 km), Severka (6,7 km), Mosty u Jablunkova (13,3 km), Kempaland (17 km)).

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, místní poplatek (19,- Kč/os./den), komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

místní poplatek (20,- Kč/os./den).


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní v počtu dle zvolené délky pobytu, volný vstup do hotelového bazénu a saunového relaxu (finská a infra sauna) v provozní době, Wi-Fi, parkování. Zvýhodněná cena při pobytu 7 a více nocí.


Cena balíčku Vodíkový balíček (3 nebo 5 nocí) zahrnuje 3x nebo 5x ubytování s polopenzí, (dle výběru délky pobytu) volný vstup do hotelového bazénu a Saunového relaxu dle provozní doby, bowling (1 hod., 1 dráha), možnost využití stolního tenisu, šipek, venkovního kurtu, možnost grilování v hotelovém altánu.
BONUS: hydromasáž s molekulárním vodíkem.
PROGRAM molekulární vodíkové terapie (3 noci):
1. den: hydromasáž s molekulárním vodíkem + SPA manikúra a pedikúra s molekulárním vodíkem,
2. den: koupel s molekulárním vodíkem + masáž s molekulárním vodíkem (30 min.),
3. den: celotělový zábal s molekulárním vodíkem + kosmetické ošetření obličeje s molekulárním vodíkem
PROGRAM molekulární vodíkové terapie (5 nocí) navíc:
4. den: koupel s molekulárním vodíkem + masáž s molekulárním vodíkem + SPA manikúra a pedikúra s molekulárním vodíkem,
5. den: celotělový zábal s molekulárním vodíkem + kosmetické ošetření obličeje molekulárním vodíkem.


Cena pobytu Léto (3 nebo 6 nocí) zahrnuje 3x nebo 6x ubytování se snídaní nebo polopenzí (dle výběru pobytu), 1x pivní nebo vinnou jiuel se sklenicí piva nebo vína (moýžnost výměny za koupel s molekulárním vodíkem za doplatek 150 Kč), vstup do hotelového bazénu a Saunového relaxu v provozní době, neomezený vstup do venkovního bazénu, využítí dětského hřiště, trampolíny, venkovního kurtu (tenis, nohejbal, fotbal...), stolní tenis či večerní grilování v zahradním altánku.
BONUS: 10% sleva na dokoupené lázeňských procedur.


Cena pobytu Zima (3-7 nocí) zahrnuje ubytování s polopenzí (v počtu dle zvolené délky pobytu), pivní nebo vinnou lázeň dle výběru s 0,5 l piva či 0,2 l vína NEBO koupel s molekulárním vodíkem (příplatek 150,- Kč/osoba), vstup do hotelového bazénu a Saunového relaxu v provozní době, možnost využít stolní tenis, šipky, dětskou hernu, večerní grilování v zahradním altánku.
BONUS: 10% sleva na dokoupené lázeňské procedury, zvýhodněná cena bowling (100,- Kč/hod/dráha).


Velikonoce (3 nebo 4 noci) zahrnuje 3x nebo 4x ubytování s polopenzí (dle výběru. délky pobytu), "velikonoční koupání" (pivní nebo vinnou lázeň (0,5 l piva či 0,2 l vína) nebo koupel s molekulárním vodíkem (příplatek 150,- Kč/koupel)), vstup do hotelového bazénu a Saunového relaxu v provozní době, možnost využít stolní tenis, šipky, dětskou hernu, večerní grilování v zahradním altánku.
BONUS: 10% sleva na dokoupené lázeňské procedury, společenský večer s živou hudbou.


Cena pobytu Romantický balíček (2 noci) zahrnuje 2x ubytování s polopenzí (v rámci polopenze 1x romantickou večeři při svíčkách v hodnotě 600,- Kč), společnou koupel v dřevěných kádích s vínem či pivem, možnost večerního grilování v hotelovém altánku, možnost využití stolního tenisu, volný vstup do hotelového bazénu a saunového relaxu (finská a infra sauna) v provozní době, parkování.


Cena pobytu Duet Spa (2 noci) zahrnuje 2x ubytování s polopenzí, 1x společnou vinnou lázeň se sklenkou vína, procedury (pro každého: 1x ošetření celého těla v kapsli Dermalife Spa Oceana 3G, 1x masáž těla lávovými kameny (60 min.)), 1x bowling (1 hod.), volný vstup do hotelového bazénu a saunového relaxu (finská a infra sauna) v provozní době, parkování.


Cena pobytu Ladies (2 noci) zahrnuje 2x ubytování s polopenzí, 1x anti-aging péče proti vráskám, 1x ošetření celého těla v kapsli Dermalife Spa Oceana 3G, 1x masáž zad, ramen a šíje lávovými kameny (45 min.), 1x vinná lázeň se sklenkou vína, volný vstup do hotelového bazénu a saunového relaxu (finská a infra sauna) v provozní době, parkování.


Cena pobytu Wellness pro muže (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování s polopenzí, 1x anti-aging péče - pleťové ošetření kosmetikou s extraktem hroznů, 1x ošetření celého těla v kapsli Dermalife Spa Oceana 3G, 1x masáž zad, ramen a šíje lávovými kameny (45 min.), 1x pivní koupel se sklenicí piva, volný vstup do hotelového bazénu a saunového relaxu (finská a infra sauna) v provozní době, parkování.


Cena pobytu Pro novomanžele (2 noci) zahrnuje 2x ubytování v apartmánu De Luxe s polopenzí, (v rámci polopenze 1x romantická večeře při svíčkách v hodnotě 700,- Kč), speciální relaxační balíček pro dva (1. den povzbuzující lázeň ve víně se sklenkou vína, 2. den masáž celého těla lávovými kameny (60 min.), 3. den anti-aging péče - pleťové ošetření kosmetikou s extraktem hroznů (45 min.)), volný vstup do hotelového bazénu a saunového relaxu (finská a infra sauna) v provozní době, parkování.


Beskydy jsou nádherné v každé roční době. Některé turistické magnety jsou všeobecně populární a známé, ale v Beskydech je mnoho nádherných míst, o kterých málokdo ví. Taktéž způsoby poznávání Beskyd jsou rozmanité, mnohdy velmi atraktivní a zážitkové. Představte si pohled na vrcholky hor z větroně, paraglidu, ze sedla horského kola, na koloběžce, segway vozítku, z raftu, běžecké stopy, při skialpovém výstupu či s kočárkem.

Co se vám vybaví, když se řekne "Beskydy"? - Lysá hora, Gruň, Satinské vodopády, Radegast, zbojník Ondráš, Radhošť, Medvědí skála, Petr Bezruč...nebo mnoho významných sportovních, kulturních a turistických akcí?

Beskydy jsou tím správným místem, kde strávit svoji dovolenou ve dvojici či s rodinou. Nechte se okouzlit jedinečnou přírodou, ale také kulturních tradic a památek. Čekají na Vás nezapomenutelné zážitky. Milovníci zimních sportů si Beskydy zkrátka zamilují.

Máme pro vás tipy, poznávejte Beskydy!

Lysá hora je nejvyšším vrcholem Beskyd a je vhodným místem pro skialpinismus, pěší a cykloturistiku. Možností cest na vrchol je několik s různou mírou náročnosti, můžete využít i naučnou stezku. Lysá hora je známá také kvůli tomu, že na ní trénují profesionální horolezci na extrémní horské výpravy. Mimo jiné se na jejím vrcholu nachází meteorologická stanice, vysílač a nově otevřená Bezručova chata, naskytnou se vám zde neopakovatelné výhledy, kdy můžete dohlédnout až do slovenských Tater.

Dále si naplánujte výlet do chráněné krajinné oblasti Beskydy, která byla vyhlášena za účelem ochrany výjimečné přírodní pozoruhodnosti, těmi jsou zejména zbytky pralesovitých lesů. Krajina v Beskydech má výjimečný estetický význam, který zapříčinilo soužití člověka s horami.

Jedním z nejnavštěvovanějším míst Beskyd jsou Pustevny. Jedná se o areál, který byl vyhlášen národní kulturní památkou. Navštívit Pustevny můžete pěšky, na kole či se nechat vyvézt lanovkou. Z Pusteven se dá vydat na horu Radhošť, která je symbolem této oblasti a u sochy pohanského boha Radegasta si vychutnejte malé občerstvení. A když už jsme u dobrého jídla nemůžete vynechat výlet na malebný vrchol Malá Prašivá a ochutnat vyhlášené jahodové knedlíky.

Nechte se unášet dechberoucími výhledy na Beskydy a navštivte Stezku Valašku. Jedná se o nově postavenou stezku v korunách stromů s nejdelší skleněnou vyhlídkovou plošinou v Evropě. Na své si zde přijdou příznivci adrenalinových zážitků, když budou stát 30 metrů nad zemí a budou mít pod sebou pouhé sklo.

Mapa polohy hotelu

Horský hotel Excelsior - Molekulární vodíkové lázně - Představení

Hodnocení hotelu

0 hodnocení