Horní Blatná - Penzion BOHEMIA

od 490
doprava Vlastní
strava Polopenze | Snídaně
Cykloturistika
Seniorské pobyty a slevy
Středisko zimních sportů: 2000 m
Ubytování s pejskem
Vlastní doprava
Proč právě sem?
  • malebné prostředí malé vesničky
  • rodinný penzion v horském stylu
  • skvělá lokalita pro poznávaní Krušných hor
Načítání ...

POPIS

Rodinný penzion s restaurací se nachází na západním hřebenu Krušných hor v malebném městečku Horní Blatná, přímo v centru na náměstí pod kostelem Svatého Vavřince. Nadmořská výška: 850 m.

POLOHA

nachází se na náměstíčku renesančního městečka v Horní Blatné, 6 km od hraničního přechodu se Spolkovou republikou Německo.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

restaurace, lobby bar, sauna, venkovní zahrádka, úschova kol a lyží, parkoviště.

VYBAVENÍ POKOJŮ

2 až 4lůžkové pokoje, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), TV.

STRAVOVÁNÍ

snídaně (studený bufet) nebo polopenze (výběr ze 3 menu).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

V zimním období je k dispozici více než 80 km udržovaných běžeckých tratí, které jsou propojeny s okruhy blízké Spolkové republiky Německo. Ve 2 km vzdáleném Perninku je pro Vás připraveno několik sjezdových tratí, které jsou ideální pro rodiny s dětmi. Naleznete zde také lyžařskou školu a areál pro začínající lyžaře. V půjčovnách lze zapůjčit sjezdovou, běžeckou i snowboardovou výzbroj. Skiareál Plešivec - 7 km.

V letních měsících si přijdou na své milovníci turistiky či vyznavači cyklistiky. Je zde nespočet vyznačených tras v největší národní přírodní rezervaci v Krušných horách.

Více inspirace a podrobné trasy výletů najdete na: https://www.ceskehory.cz/pruvodce/horni-blatna.html.

CENA ZAHRNUJE

1 nebo 2x ubytování se snídaní nebo 3 až 7x ubytování s polopenzí (dle výběru pobytu), parkování, sleva 10 % na místní lyžařský vlek, místní poplatek.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den).

POZNÁMKA

Po domluvě je možné mít s sebou zvířátko.


Pobytové balíčky


Cena balíčku Seniorský pobyt (7 nocí) zahrnuje ubytování s polopenzí, oběd (kromě dne nástupu a odjezdu), odpolední káva nebo čaj, poplatek za psa, parkování, rekreační poplatek.


Cena balíčku Mimovíkendový pobyt (5 nocí) zahrnuje ubytování s polopenzí, oběd (kromě dne nástupu a odjezdu), 1x 0,5l piva nebo 0,2l vína, 1x saunu, parkování, rekreační poplatek. Nástup NE


Krušné hory tvoří souvislé horské pásmo táhnoucí se v délce přes 130km. Hřeben Krušných hor je přirozenou hranicí mezi Čechami a Německem. Nejvyšším vrcholem Krušných hor je Klínovec (1244 m.n.m.).
Co do výšky nemůžou měřit s jinými českými a moravskými masivy, mají spoustu jiných předností. V první řadě tu potkáte daleko méně turistů. Při svých toulkách – ať už pěšky, na kole nebo na běžkách – si tak můžete užívat vytoužený klid a kochat se rozmanitou krušnohorskou krajinou.
A že je rozhodně co pozorovat. Tajemná rašeliniště, rozlehlé větrné pláně i hluboké lesy vonící po houbách a borůvkách. Ale nejen to. Díky své hornické historii skrývají Krušné hory celou řadu jedinečných technických památek. Můžete sestoupit do temného podzemí a na vlastní kůži se seznámit s prostředím, kde se psaly dějiny Krušnohoří. Nebo zůstaňte na povrchu a projděte se podél Blatenského příkopu, navštivte Vlčí jámy, poznejte odvrácenou tvář jáchymovských dolů při procházce Jáchymovským peklem.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

7,8
2 hodnocení
6,5 Ubytování
7,5 Služby
8 Poloha
7 Stravování
9 Personál
8,5 Čistota
Řazení
7,8
7 Ubytování 8 Služby 8 Poloha 7 Stravování 8 Personál 9 Čistota
Igor Vlček, 14.08.2019
7,7
6 Ubytování 7 Služby 8 Poloha 7 Stravování 8 Čistota 10 Personál
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Vlastimil Zadák, 03.07.2019