Piešťany - THERMIA PALACE Ensana Health Spa

od 4 365
doprava Vlastní
strava Polopenze
Proč právě sem?
  • v nádherném prostředí lázeňského ostrova v Piešťanech
  • široká nabídka lázeňských a zdravotních služeb
  • léčebné lázně Irma s historickým bahenním bazénem
  • relaxační wellness a kosmetické procedury
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Luxusní lázně k osvěžení těla i duše.

Světově proslulý hotel v krásném secesním stylu je umístěný na klidném zeleném lázeňském ostrově v Piešťanech byl otevřený v roce 1912, a společně s přilehlými léčebnými lázněmi Irma (dva klenoty secesní architektury) nabízí lázeňské a zdravotní služby již více než 100 let. Bohatě zdobený Restaurant Grand s neocenitelnou malbou Alfonse Muchy a citlivě zrenovované pokoje odráží majestátnost císařské minulosti.

VYBAVENÍ POKOJŮ

Komfort - luxusní klimatizované nekuřácké pokoje, s koupelnou, TV, WIFI, župan, čajový servis
De Luxe -velké klimatizované nekuřácké pokoje, s koupelnou, TV, WIFI, župan, čajový servis
APT - luxusní nekuřácký APT s obyvákem a ložnicí, TV, WIFI, župan, čajový servis
APT De Luxe -velký luxusní nekuřácký APT s obyvákem a ložnicí, TV, WIFI, župan, čajový servis

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Termální koupaliště Eva v Piešťanech s kapacitou 1500 návštěvníků se nachází na Lázeňském ostrově s teplými léčivými prameny. Termální voda příznivě působí na nemoci pohybového ústrojenství.
Koupaliště pozůstává z 25 – metrového krytého bazénu s přesklenou stěnou, z otevřeného 50 – metrového bazénu se skokanským můstkem, z dětského otevřeného bazénu, z prostorů příslušenství a z ploch vyhrazených na slunění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

Pobytová taxa (1,50 €/os./noc).

POZNÁMKA

Možnost zapůjčení županů a osušek k bazénu za vratnou kauci (20,- €/župan, 10,- €/osuška).

Neodůvodněná změna pokoje při příjezdu do hotelu za poplatek (30,- €/změna).


Ubytování domácích mazlíčků za poplatek (20,- €/zvíře/noc).

Sleva 5% z platné ceníkové ceny pro pokoje:
- vybrané pokoje v hotelu Thermia Palace Ensana Health Spa Hotel s malou výměrou pokoje/se střešním oknem/bez výhledu z pokoje.


Pobytové balíčky


Cena pobytu Zdraví v Piešťanech (2-7 nocí) zahrnuje ubytování s polopenzí (v počtu dle zvolené délky pobytu), lékařskou konzultaci, vstup do fitness v Napoleon Health Spa, Wi-Fi, počítačový koutek, 1-2 procedury denně podle délky pobytu:
pobyt na 2 noci: 1x termální koupel Zrkadlisko, 1x částečný bahenní zábal, 1x částečná klasická masáž
pobyt na 3 noci: 1x termální koupel Zrkadlisko, 1x částečný bahenní zábal, 1x částečná klasická masáž, 1x hydroterapie nebo perličková koupel
pobyt na 4 noci: 1x termální koupel Zrkadlisko, 1x částečný bahenní zábal, 1x částečná klasická masáž, 1x hydroterapie nebo perličková koupel, 1x solná jeskyně nebo oxygenoterapie, 1x Nordic Walking nebo skupinový tělocvik nebo hydrokinezioterapie nebo aquabike
pobyt na 5 nocí: 2x termální koupel Zrkadlisko, 1x částečný bahenní zábal, 2x částečná klasická masáž, 1x hydroterapie nebo perličková koupel, 1x solná jeskyně nebo oxygenoterapie, 1x Nordic Walking nebo skupinový tělocvik
pobyt na 6 nocí: 2x termální koupel Zrkadlisko, 1x částečný bahenní zábal, 2x částečná klasická masáž, 1x hydroterapie nebo perličková koupel, 1x solná jeskyně nebo oxygenoterapie, 2x Nordic Walking nebo skupinový tělocvik nebo hydrokinezioterapie nebo aquabike
pobyt na 7 nocí - zvýhodněný pobyt s 15 procedurami: 3x termální koupel Zrkadlisko, 1x částečný bahenní zábal, 2x částečná klasická masáž, 2x hydroterapie nebo perličková koupel, 2x solná jeskyně nebo oxygenoterapie, skupinový tělocvik nebo 2x parafín nebo parafango nebo suchý CO2.


Testovací kůra zahrnuje ubytování s polopenzí a lékařskou konzultací a 1 procedurou denně v počtu dle délky pobytu, vstup do fitness centra , Wi-Fi,


Cena pobytu Silvestr 2020 zahrnuje 3x ubytování s plnou penzí (v rámci plné penze Silvestrovská večeře a Novoroční brunch 1.1.), welcome drink, lahev sektu a denně jedna lahev vody na pokoji, degustace rumů s profesionálním someliérem (30.12.), Silvestrovský program (31.12.), vstup na Novoroční koncert 1.1., degustace vína s profesionálním someliérem (2.1.), procedury (1x vstup do Bahniska se suchým zábalem (25 min.), 1x termální minerální koupel "Zrkadlisko" (25 min.), 1x terapie horkými kameny (25 min.), 1x lékařská konzultace, dárek na rozloučenou, vstup do wellness a fitness, Wi-Fi.
Program (přesný program na vyžádání):
30.12. folklórní skupiny Slunečnice a Polun
31.12. WELCOME TO 20s! SWING IT! - taneční živá hudba, tanečníci Kabaretu a Charlestonu, dobová auta, Fotokoutek, DJ, fotokoutek, tombola, novoroční přípitek, ohňostroj
1.1. novoroční koncert


Relax zahrnuje ubytování s polopenzí a 1x celotělová relaxační masáž, bezplatný vstup do bazenů před chek inem po 11.hod.


Slovensko se může pyšnit svým lázeňským bohatstvím stejně tak jako Česká republika.


Mezi nejznámější Slovenská lázeňská města patří Piešťany, Turčianské Teplice, Trenčianské Teplice, Dudince, Smrďáky, Bešeňová nebo Rajecké Teplice.


Piešťany s 200letou tradicí lázeňské léčby - jsou především významné díky svému sirnému bahnu jak v Evropě, tak i na celém světě. Také poskytují jedinečné léčby pohybového ústrojí nebo nemoci nervové soustavy. Pokud vás neustále trápí bolesti zad, poúrazové či pooperační potíže a mnoho dalšího, právě Piešťany jsou výbornou alternativou pro váš výběr.


Turčianské Teplice se nachází ve středním Slovensku. Nabízí nám širokou škálu léčebných procedur. Tyto lázně jsou především známé svou léčbou 24 karátovým zlatem.


Trenčianské Teplice patří mezi nejoblíbenější lázně na Slovensku. Nabízí širokou nabídku léčeb, mezi které řadí i mimořádnou léčbu neplodnosti.


V Dudincích mají jednu z nejvzácnějších minerálních pramenů na světě. Tato léčivá voda, nazývaná též prdľavka, vám umožní léčbu různých nemocí najednou.


Lázně Smrdáky se nachází nedaleko hranic s Českou republikou, na úpatí Bílých Karpat. Nejkoncentrovanější sirnou vodu v Evropě můžete najít právě zde. Tyto lázně poskytují léčby pohybového ústrojí či nervové soustavy. A právě Smrdáky jsou věhlasné lázně díky vyléčení kožních onemocnění.


Mezi lázně, které byste také měli navštívit, patří Rajecké Teplice. Tyto lázně dosahují teploty až 38 stupňů. Nejen že si můžete dopřávat relax v termálních bazénech, které vyléčí různá onemocnění, ale také můžete navštívit saunu a nebo se jen kochat okolní přírodou.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení