Piešťany - Thermia Palace Ensana Health Spa

od 2 860
doprava Vlastní
strava Plná penze | Polopenze
Bazén
Dítě zdarma do: 4 let
Rezervace bez rizika
Ubytování s pejskem
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • v nádherném prostředí lázeňského ostrova v Piešťanech
  • široká nabídka lázeňských a zdravotních služeb
  • léčebné lázně Irma s historickým bahenním bazénem
  • relaxační wellness a kosmetické procedury

Poptávka zájezdu


Ověřit dostupnost a cenu

Odesláním poptávkového formuláře pro Vás ověříme cenu hotelu ve Vámi vybraném termínu.

Další dotazy ohledně vašeho pobytu rádi zodpovíme zákaznické na lince 800 230 230, na živém chatu nebo pomocí kontaktního formuláře.PŘÍJEZD NA UBYTOVÁNÍ *
- 
ODJEZD Z UBYTOVÁNÍ *
- 
Příjmení a jméno *
tel. *
e-mail *

Počet dospělých
Počet dětí
Věky dětí

Poznámka
Může být i jiné ubytovací zařízení, termín dovolené nemohu posunout
Mám zájem pouze o toto ubytovací zařízení, termín mohu přizpůsobit
prod: pack: url:
* - povinný údaj

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Luxusní lázně k osvěžení těla i duše.

Světově proslulý hotel v krásném secesním stylu je umístěný na klidném zeleném lázeňském ostrově v Piešťanech byl otevřený v roce 1912, a společně s přilehlými léčebnými lázněmi Irma (dva klenoty secesní architektury) nabízí lázeňské a zdravotní služby již více než 100 let. Bohatě zdobený Restaurant Grand s neocenitelnou malbou Alfonse Muchy a citlivě zrenovované pokoje odráží majestátnost císařské minulosti.

POLOHA

Luxusní lázeňský hotel Thermia Palace se nachází ve slovenských Piešťanech na klidném zeleném lázeňském ostrově. Centrum města je s ostrovem propojené několika mosty, nejblíže hotelu se nachází Kolonádový most a Krajinský most. Město Piešťany leží v Trnavském kraji v západním Slovensku na řece Váh.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

vstupná hala s recepcí, kavárna Alexander se sluneční terasou, salóny pro soukromé a jiné akce, restaurace Grand, luxusní léčebné lázně Irma s komplexním léčebným programem a přírodními zdroji termální vody a léčivého bahna, v blízkosti hotelu golfové hřiště, Wi-Fi v prostorách hotelu zdarma.

VYBAVENÍ POKOJŮ

Dvoulůžkový pokoj Komfort, ložnice s manželskou postelí, možnost přistýlky, křesla, psací stůl, LED TV, telefon, trezor, mini lednice s minibarem, set na přípravu kávy a čaje, Wi-Fi (zdarma), koupelna (vana nebo sprcha, WC, fén, župany, pantofle), klimatizace, bezbariérový přístup, některé pokoje mají balkón nebo terasu a některé mají spojovací dveře.

Dvoulůžkový pokoj Deluxe, ložnice s manželskou postelí, možnost přistýlky, křesla, psací stůl, LED TV, telefon, trezor, mini lednice s minibarem, set na přípravu kávy a čaje, Wi-Fi (zdarma), koupelna (vana nebo sprcha, WC, fén, župany, pantofle), klimatizace, bezbariérový přístup, některé pokoje mají balkón nebo terasu a některé mají spojovací dveře.

Dvoulůžkový pokoj Deluxe Plus, ložnice s manželskou postelí nebo oddělenými lůžky, možnost přistýlky, křesla, psací stůl, LED TV, telefon, trezor, mini lednice s minibarem, set na přípravu kávy a čaje, Wi-Fi (zdarma), koupelna (vana nebo sprcha, WC, fén, župany, pantofle), klimatizace, bezbariérový přístup, některé pokoje mají balkón nebo terasu a některé mají spojovací dveře.

Dvoulůžkový pokoj Deluxe Plus Irma, ložnice s manželskou postelí nebo oddělenými lůžky, křesla, psací stůl, LED TV, telefon, trezor, mini lednice s minibarem, kávovar Nespresso, Wi-Fi (zdarma), koupelna (vana nebo sprcha, WC, fén, župany, pantofle), klimatizace, bezbariérový přístup, terasa a spojovací dveře.

Dvoulůžkový apartmán, obývací pokoj s pohovkou a posezením, ložnice s manželskou postelí a LED TV, možnost přistýlky, křesla, psací stůl, LED TV, telefon, trezor, mini lednice s minibarem, set na přípravu kávy a čaje, Wi-Fi (zdarma), zařízení k přípravě kávy nebo čaje, koupelna (vana nebo sprcha, WC, fén, župany, pantofle), klimatizace, balkón nebo terasa, některé pokoje mají spojovací dveře do sousedního pokoje pro dva.

Dvoulůžkový apartmán Deluxe, obývací pokoj s pohovkou a posezením, jídelna s jídelním stolem, ložnice s manželskou postelí, možnost přistýlky, křesla, psací stůl, LED TV, telefon, trezor, mini lednice s minibarem, set na přípravu kávy a čaje, Wi-Fi (zdarma), zařízení k přípravě kávy nebo čaje, koupelna (vana nebo sprcha, WC, fén, župany, pantofle), klimatizace, balkón nebo terasa, spojovací dveře do sousedního pokoje pro dva.

Dvoulůžkový apartmán Alfons Mucha, obývací pokoj s rozkládací pohovkou (možnost přistýlky) a posezením, jídelna s jídelním stolem, ložnice s manželskou postelí, křesla, psací stůl, rádio s gramofonem, LED TV, telefon, trezor, mini lednice s minibarem, set na přípravu kávy a čaje, Wi-Fi (zdarma), zařízení k přípravě kávy nebo čaje, koupelna (vana a sprcha, fén, župany, pantofle, WC), klimatizace, 2x balkón.

Dvoulůžkový apartmán Deluxe Irma, obývací pokoj s rozkládací pohovkou (možnost přistýlky) a posezením, jídelna s jídelním stolem, ložnice s manželskou postelí nebo oddělenými lůžky, křesla, psací stůl, rádio s gramofonem, LED TV, telefon, trezor, mini lednice s minibarem, kávovar Nespresso, Wi-Fi (zdarma), zařízení k přípravě kávy nebo čaje, koupelna (vana nebo sprcha, fén, župany, pantofle + oddělené WC), klimatizace, terasa s posezením, spojovací dveře.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Termální koupaliště Eva v Piešťanech s kapacitou 1500 návštěvníků se nachází na Lázeňském ostrově s teplými léčivými prameny. Termální voda příznivě působí na nemoci pohybového ústrojenství.
Koupaliště pozůstává z 25 – metrového krytého bazénu s přesklenou stěnou, z otevřeného 50 – metrového bazénu se skokanským můstkem, z dětského otevřeného bazénu, z prostorů příslušenství a z ploch vyhrazených na slunění.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

Pobytová taxa (1,50 €/os./noc).

POZNÁMKA

Možnost zapůjčení županů a osušek k bazénu za vratnou kauci (20,- €/župan, 10,- €/osuška).
Neodůvodněná změna pokoje při příjezdu do hotelu za poplatek (30,- €/změna).
Ubytování domácích mazlíčků za poplatek 1 220 Kč/ noc – poplatek zahrnuje set up pro psa.

Ubytování pro děti je možné společně s dospělými. Do 4 let zdarma bez nároku na lůžko, děti 4-13 let na přistýlce za poplatek. Děti starší 13 let mohou být s rodiči na přistýlce jen ve vybraných pokojích, přičemž stravování se řídí dle stravy společně ubytovaných dospělých osob (snídaně, polopenze, plná penze) - dětské ceny na vyžádání.
Lázeňskou péči může hotel poskytnout dětem od 6 let jen se souhlasem lázeňského lékaře a s doprovodem dospělého stejného pohlaví.

Sleva 5% z platné ceníkové ceny pro pokoje:
- vybrané pokoje v hotelu Thermia Palace Ensana Health Spa Hotel s malou výměrou pokoje/se střešním oknem/bez výhledu z pokoje.


Pobytové balíčky


Cena pobytu Zdraví v Piešťanech (2-6 nocí) zahrnuje 2x, 3x 4x, 5x nebo 6x ubytování s polopenzí (dle zvolené délky pobytu), welcome drink, denně lahev vody na pokoji, lékařskou konzultaci, volný vstup wellness a fitness, Wi-Fi, 1 procedura denně podle délky pobytu:
pobyt na 2 noci: 1x termální koupel Zrkadlisko, 1x částečný bahenní zábal;
pobyt na 3 noci: 1x termální koupel Zrkadlisko, 1x částečný bahenní zábal, 1x hydroterapie;
pobyt na 4 noci: 1x termální koupel Zrkadlisko, 1x částečný bahenní zábal, 1x hydroterapie, 1x částečná klasická masáž;
pobyt na 5 nocí: 2x termální koupel Zrkadlisko, 1x částečný bahenní zábal, 1x hydroterapie, 1x částečná klasická masáž;
pobyt na 6 nocí: 2x termální koupel Zrkadlisko, 1x částečný bahenní zábal, 1x hydroterapie, 1x částečná klasická masáž, 1x hydroterapie, 1x parafínový zábal.


Cena pobytu Tradiční lázeňský pobyt (5 nocí), který je určený pro osoby s chronickými problémy s pohybovým ústrojím či po operaci zaměřený na zmírnění ztuhlosti a zlepšení pohyblivosti těla, zahrnuje 5x ubytování s plnou penzí, welcome drink, denně lahev vody na pokoji, vstupní lékařské vyšetření, 3 léčebné procedury na noc na základě předpisu lékaře (aktivní rehabilitace - skupinová cvičení či fitness tréning s trenérem 3x týdně), volný vstup wellness a fitness, Wi-Fi.
Při pobytu min. 7 nocí navíc výstupní lékařské vyšetření, při pobytu na min. 13 nocí laboratorní testy.


Cena pobytu Posílení imunity (5 nocí), který je zaměřený na obnovení samoregeneračních procesů těla a posilnění imunitního systému, zahrnuje 5x ubytování s polopenzí, welcome drink, denně lahev vody na pokoji, vstupní lékařské vyšetření, 2 léčebné procedury na noc na základě předepisu lékaře (aktivní rehabilitace - skupinová cvičení či fitness tréning s trenérem 1x týdně), pitnou kúru, volný vstup wellness a fitness, Wi-Fi.
Při pobytu min. 7 nocí navíc výstupní lékařské vyšetření.


Cena pobytu Lázeňský pobyt LIGHT (5 nocí), který pomůže tělu zbavit se únavy od každodenního stresu, zahrnuje 5x ubytování s polopenzí, welcome drink, denně lahev vody na pokoji, vstupní lékařské vyšetření, 2 léčebné procedury na noc na základě předepisu lékaře (aktivní rehabilitace - skupinová cvičení či fitness tréning s trenérem 2x týdně), volný vstup wellness a fitness, Wi-Fi.
Při pobytu min. 7 nocí navíc výstupní lékařské vyšetření.


Cena pobytu Intenzivní lázeňský pobyt (7 nocí), který je pro klienty mladšího/středního věku s chronickými potížemi pohybového systému a poúrazovými a pooperačními stavy, zahrnuje 7x ubytování s plnou penzí, welcome drink, denně lahev vody na pokoji, vstupní lékařské vyšetření, 4 léčebné procedury na noc na základě předepisu lékaře (aktivní rehabilitace - skupinová cvičení či fitness tréning s trenérem 3x týdně), pitnou kúru, volný vstup wellness a fitness, Wi-Fi.
Při pobytu min. 7 nocí navíc výstupní lékařské vyšetření, při pobytu na min. 13 nocí laboratorní vyšetření.


Cena pobytu Zdravé hubnutí (7 nocí), který je kombinací dietního poradenství, léčebných procedur a fyzických aktivit, zahrnuje 7x ubytování s plnou penzí, welcome drink, denně lahev vody na pokoji, vstupní lékařské vyšetření, 3 léčebné procedury na noc na základě předepisu lékaře (aktivní rehabilitace - skupinová cvičení či fitness tréning s trenérem 5x týdně), pitnou kúru, volný vstup wellness a fitness, Wi-Fi.
Při pobytu min. 7 nocí navíc výstupní lékařské vyšetření, při pobytu na min. 13 nocí laboratorní vyšetření.


Cena pobytu Zdravé dýchání (5 nocí), který je zaměřený na zlepšení správných dýchacích technik a ke zvýšení okysličení tkání v těle, zahrnuje 5x ubytování s plnou penzí, welcome drink, denně lahev vody na pokoji, vstupní lékařské vyšetření, 3 léčebné procedury na noc na základě předepisu lékaře (aktivní rehabilitace - skupinová cvičení či fitness tréning s trenérem 2x týdně), pitnou kúru, volný vstup wellness a fitness, Wi-Fi.
Při pobytu min. 7 nocí navíc výstupní lékařské vyšetření.


Cena pobytu All inclusive zahrnuje ubytování s All inclusive v počtu dle zvolené délky pobytu (snídaně 7:00-10:00 hod, lobby snack 10:00-18:00 hod., oběd 11:45-14:00 hod., večeře 18:00-20:30 hod., čepované pivo a lokální víno během oběda a večeře a u bazénu od 10:00 do 18:00 hod.), vstup do vnitřního a venkovního bazénu od 8:00 do 20:00 hod. a do fitness, zapůjčení županu pro dospělé, Wi-Fi.
BONUS: animační program pro děti i dospělé denně kromě neděle, dětský klub, stoly na karetní hry a šachy, stolní tenis, stolní fotbal, biliard, sleva 10 % na všechny lázeňské procedury pro dospělé v Balnea Health Spa


Rekreační pobyt se snídaní nebo polopenzí zahrnuje ubytování se snídaní nebo polopenzí (dle zvoleného druhu stravy a v počtu dle zvolené délky pobytu), welcome drink, denně jedna lahev vody na pokoji, vstup do wellness a fitness, Wi-Fi.


Slovensko se může pyšnit svým lázeňským bohatstvím stejně tak jako Česká republika.


Mezi nejznámější Slovenská lázeňská města patří Piešťany, Turčianské Teplice, Trenčianské Teplice, Dudince, Smrďáky, Bešeňová nebo Rajecké Teplice.


Piešťany s 200letou tradicí lázeňské léčby - jsou především významné díky svému sirnému bahnu jak v Evropě, tak i na celém světě. Také poskytují jedinečné léčby pohybového ústrojí nebo nemoci nervové soustavy. Pokud vás neustále trápí bolesti zad, poúrazové či pooperační potíže a mnoho dalšího, právě Piešťany jsou výbornou alternativou pro váš výběr.


Turčianské Teplice se nachází ve středním Slovensku. Nabízí nám širokou škálu léčebných procedur. Tyto lázně jsou především známé svou léčbou 24 karátovým zlatem.


Trenčianské Teplice patří mezi nejoblíbenější lázně na Slovensku. Nabízí širokou nabídku léčeb, mezi které řadí i mimořádnou léčbu neplodnosti.


V Dudincích mají jednu z nejvzácnějších minerálních pramenů na světě. Tato léčivá voda, nazývaná též prdľavka, vám umožní léčbu různých nemocí najednou.


Lázně Smrdáky se nachází nedaleko hranic s Českou republikou, na úpatí Bílých Karpat. Nejkoncentrovanější sirnou vodu v Evropě můžete najít právě zde. Tyto lázně poskytují léčby pohybového ústrojí či nervové soustavy. A právě Smrdáky jsou věhlasné lázně díky vyléčení kožních onemocnění.


Mezi lázně, které byste také měli navštívit, patří Rajecké Teplice. Tyto lázně dosahují teploty až 38 stupňů. Nejen že si můžete dopřávat relax v termálních bazénech, které vyléčí různá onemocnění, ale také můžete navštívit saunu a nebo se jen kochat okolní přírodou.

Mapa polohy hotelu

Health Spa Resort Thermia Palace*****

Dopřejte si trochu luxusu a relaxace v tomto krásném hotelu, kde se můžete nechat hýčkat termální vodou.

Hodnocení hotelu

0 hodnocení