Piešťany - Thermia Palace Health Spa Hotel

od 4 225
doprava Vlastní
strava Plná penze | Polopenze | Snídaně
Bazén
Dítě zdarma: 4 let
Rezervace bez rizika
Ubytování s pejskem
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • v nádherném prostředí lázeňského ostrova v Piešťanech
  • široká nabídka lázeňských a zdravotních služeb
  • léčebné lázně Irma s historickým bahenním bazénem
  • relaxační wellness a kosmetické procedury
Načítání ...

AKTUÁLNÍ AKCE A SLEVY

SLEVA za včasnou rezervaci až 10 % při nákupu pobytu s procedurami. Objednat i zaplatit je třeba do 31.7.2024. Pobyt možno čerpat do konce února 2025 nebo v případě pobytu Tradiční lázeňský a Zdraví z Piešťan od 28.6. do 1.9.2024.

LONG TERM SLEVA při pobytu minimálně 6 nocí 5 % sleva, při pobytu minimálně 21 nocí 10 % sleva

AKCE NOC ZDARMA (3 noci zaplať a získej 1 noc ZDARMA, 4=3, 5 = 4, 6 = 5, ...)*
*minimální počet nocí: 4 noci (od 3 placených nocí je 1 zdarma)
*sleva platí na pobyty realizované v měsících květen, červen (check-in od 01. 05. / check-out do 30. 06. 2024)

TÉMATICKÉ VEČEŘE bude hotel nabízet během letní sezóny (předběžně červen-září) ve vybraných dnech (pátky a soboty). V pátek to bude vždy slovenský večer a v sobotu budou témata jako česko-slovenský speciál, benátský karneval, americký večer, karibský večer, ... Tematické večeře jsou určeny pro hosty ubytované přímo v hotelu Thermia Palace s balíčkem večeří bez příplatku.

LÉTO V PIEŠŤANECH v Lázních Piešťany mohou hosté aktuálně opět užívat všech letních radovánek - otevřeny jsou bary a stánky s občerstvením u bazénů a hotelové terasy ve všech našich hotelech.

12.5.- 31.10.2024 výstava Alfons Mucha a fotografie ve spolupráci s Muchovou nadací. Výstava bude probíhat ve výstavní hale přímo v srdci lázeňského ostrova v budově Napoleon každý den od 10:00 do 18:00 kromě pondělí .
Fotografie z vernisáže výstavy Alfons Mucha a fotografie: osobní vize najdete na https://we.tl/t-zILOG9I6iq.
Klienti ubytovaní v hotelu mají vstup na výstavu zdarma.

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Hotel Thermia Palace se umístil na 2. místě v žebříčku nejlepších lázeňských hotelů na světě, který sestavil britský deník The Times. I vy si můžete dopřát relaxaci a lázeňské procedury v jednom z 20 nejlepších léčebných lázeňských zařízení na světě.

Luxusní lázně k osvěžení těla i duše.

Světově proslulý hotel v krásném secesním stylu je umístěný na klidném zeleném lázeňském ostrově v Piešťanech byl otevřený v roce 1912, a společně s přilehlými léčebnými lázněmi Irma (dva klenoty secesní architektury) nabízí lázeňské a zdravotní služby již více než 100 let. Bohatě zdobený Restaurant Grand s neocenitelnou malbou Alfonse Muchy a citlivě zrenovované pokoje odráží majestátnost císařské minulosti.

POLOHA

Luxusní lázeňský hotel Thermia Palace se nachází ve slovenských Piešťanech na klidném zeleném lázeňském ostrově. Centrum města je s ostrovem propojené několika mosty, nejblíže hotelu se nachází Kolonádový most a Krajinský most. Město Piešťany leží v Trnavském kraji v západním Slovensku na řece Váh.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

vstupná hala s recepcí, kavárna Alexander se sluneční terasou, salóny pro soukromé a jiné akce, restaurace Grand, luxusní léčebné lázně Irma s komplexním léčebným programem a přírodními zdroji termální vody a léčivého bahna, v blízkosti hotelu golfové hřiště, Wi-Fi v prostorách hotelu zdarma.

VYBAVENÍ POKOJŮ

Dvoulůžkový pokoj Komfort, ložnice s manželskou postelí, možnost přistýlky, křesla, psací stůl, LED TV, telefon, trezor, mini lednice s minibarem, set na přípravu kávy a čaje, Wi-Fi (zdarma), koupelna (vana nebo sprcha, WC, fén, župany, pantofle), klimatizace, bezbariérový přístup, některé pokoje mají balkón nebo terasu a některé mají spojovací dveře.

Dvoulůžkový pokoj Deluxe, ložnice s manželskou postelí, možnost přistýlky, křesla, psací stůl, LED TV, telefon, trezor, mini lednice s minibarem, set na přípravu kávy a čaje, Wi-Fi (zdarma), koupelna (vana nebo sprcha, WC, fén, župany, pantofle), klimatizace, bezbariérový přístup, některé pokoje mají balkón nebo terasu a některé mají spojovací dveře.

Dvoulůžkový pokoj Deluxe Plus, ložnice s manželskou postelí nebo oddělenými lůžky, možnost přistýlky, křesla, psací stůl, LED TV, telefon, trezor, mini lednice s minibarem, set na přípravu kávy a čaje, Wi-Fi (zdarma), koupelna (vana nebo sprcha, WC, fén, župany, pantofle), klimatizace, bezbariérový přístup, některé pokoje mají balkón nebo terasu a některé mají spojovací dveře.

Dvoulůžkový pokoj Deluxe Plus Irma, ložnice s manželskou postelí nebo oddělenými lůžky, křesla, psací stůl, LED TV, telefon, trezor, mini lednice s minibarem, kávovar Nespresso, Wi-Fi (zdarma), koupelna (vana nebo sprcha, WC, fén, župany, pantofle), klimatizace, bezbariérový přístup, terasa a spojovací dveře.

Dvoulůžkový apartmán, obývací pokoj s pohovkou a posezením, ložnice s manželskou postelí a LED TV, možnost přistýlky, křesla, psací stůl, LED TV, telefon, trezor, mini lednice s minibarem, set na přípravu kávy a čaje, Wi-Fi (zdarma), zařízení k přípravě kávy nebo čaje, koupelna (vana nebo sprcha, WC, fén, župany, pantofle), klimatizace, balkón nebo terasa, některé pokoje mají spojovací dveře do sousedního pokoje pro dva.

Dvoulůžkový apartmán Deluxe, obývací pokoj s pohovkou a posezením, jídelna s jídelním stolem, ložnice s manželskou postelí, možnost přistýlky, křesla, psací stůl, LED TV, telefon, trezor, mini lednice s minibarem, set na přípravu kávy a čaje, Wi-Fi (zdarma), zařízení k přípravě kávy nebo čaje, koupelna (vana nebo sprcha, WC, fén, župany, pantofle), klimatizace, balkón nebo terasa, spojovací dveře do sousedního pokoje pro dva.

Dvoulůžkový apartmán Alfons Mucha, obývací pokoj s rozkládací pohovkou (možnost přistýlky) a posezením, jídelna s jídelním stolem, ložnice s manželskou postelí, křesla, psací stůl, rádio s gramofonem, LED TV, telefon, trezor, mini lednice s minibarem, set na přípravu kávy a čaje, Wi-Fi (zdarma), zařízení k přípravě kávy nebo čaje, koupelna (vana a sprcha, fén, župany, pantofle, WC), klimatizace, 2x balkón.

Dvoulůžkový apartmán Deluxe Irma, obývací pokoj s rozkládací pohovkou (možnost přistýlky) a posezením, jídelna s jídelním stolem, ložnice s manželskou postelí nebo oddělenými lůžky, křesla, psací stůl, rádio s gramofonem, LED TV, telefon, trezor, mini lednice s minibarem, kávovar Nespresso, Wi-Fi (zdarma), zařízení k přípravě kávy nebo čaje, koupelna (vana nebo sprcha, fén, župany, pantofle + oddělené WC), klimatizace, terasa s posezením, spojovací dveře.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

V hotelu: léčebné lázně Irma s komplexním léčebným programem a přírodními zdroji termální vody a léčivého bahna.

V okolí: vodníní sporty a rybolov, lov, turistické chodníky, mountainbiking, lyžování a snowboarding, ježdění na koni, paintbal, sportovní střelnice, adrenalinový park, motokárová hala a dráha a jiné...

Termální koupaliště Eva v Piešťanech s kapacitou 1500 návštěvníků se nachází na Lázeňském ostrově s teplými léčivými prameny. Termální voda příznivě působí na nemoci pohybového ústrojí. Koupaliště pozůstává z otevřeného 50–metrového bazénu se skokanským můstkem, z dětského otevřeného bazénu, z prostorů příslušenství a z ploch vyhrazených na slunění. Teplota vody se pohybuje kolem 27 °C, v klidovém bazénu až 34-38 °C. V areálu plném stromů a zeleně najdete i travnatou plochu vhodnou pro volejbal a kriket, dva antukové tenisové dvorce a hřiště na plážový volejbal. Provoz v současné době pouze letní.

VICTORIA BOWLING
Hra pro relax, zdraví a zábavu s přáteli, aktivní oddych pro lázeňské hosty po procedurách, pro návštěvníky města, ale i na uspořádání rodinných turnajů.

SQUASH CLUB
Moderní, dynamický sport při kterém nejste závislí na počasí a nepotřebujete trenéra. Přináší radost všem, profesionálům i amatérům.

TENISOVÉ HS CENTRUM
Toto sportovně-relaxační centrum poskytuje ideální místo pro načerpání nových sil pro vás i celou Vaši rodinu.

ZIMNÍ STADION PIEŠŤANY
Uvolněte se při bruslení nebo si vychutnejte pravou atmosféru hokejových zápasů nebo šampionátů.

GOLF PIEŠŤANY
Zahrajte si tento sport na 9 jamkovém rovinatém parkovém hřišti v krásném prostředí piešťanského Lázeňského ostrova.

VODNÍ LYŽOVÁNÍ
Uvolnění adrenalinu při Vašich prvních dotecích s tímto krásným sportem, který v současnosti ve světě zaznamenává velký boom.

CYKLISTIKA A CYKLOTURISTIKA
Město Piešťany a jeho okolí Vám nabízejí skvělou příležitost pro poznání tohoto regionu na kole - od cyklochodníků po cyklomagistrály pro náročné.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

pobytová taxa 2 EUR/os./den.

POZNÁMKA

Parkování na Kúpelném ostrově za poplatek 4 EUR/auto/noc.

Ubytování domácích mazlíčků za poplatek (cena na vyžádání, poplatek zahrnuje set up pro psa).

Ubytování pro děti je možné společně s dospělými. Do 4 let zdarma bez nároku na lůžko, děti 4-13 let na přistýlce za poplatek. Děti starší 13 let mohou být s rodiči na přistýlce jen ve vybraných pokojích, přičemž stravování se řídí dle stravy společně ubytovaných dospělých osob (snídaně, polopenze, plná penze) - dětské ceny na vyžádání.
Lázeňskou péči může hotel poskytnout dětem od 6 let jen se souhlasem lázeňského lékaře a s doprovodem dospělého stejného pohlaví.


Pobytové balíčky


Cena pobytu Zdraví v Piešťanech (2-6 nocí) zahrnuje 2x, 3x 4x, 5x nebo 6x ubytování s polopenzí (dle zvolené délky pobytu), welcome drink, denně lahev vody na pokoji, lékařskou konzultaci, volný vstup wellness a fitness, Wi-Fi, 1 procedura denně podle délky pobytu:
pobyt na 2 noci: 1x termální koupel Zrkadlisko, 1x částečný bahenní zábal;
pobyt na 3 noci: 1x termální koupel Zrkadlisko, 1x částečný bahenní zábal, 1x hydroterapie;
pobyt na 4 noci: 1x termální koupel Zrkadlisko, 1x částečný bahenní zábal, 1x hydroterapie, 1x částečná klasická masáž;
pobyt na 5 nocí: 2x termální koupel Zrkadlisko, 1x částečný bahenní zábal, 1x hydroterapie, 1x částečná klasická masáž;
pobyt na 6 nocí: 2x termální koupel Zrkadlisko, 1x částečný bahenní zábal, 1x hydroterapie, 1x částečná klasická masáž, 1x hydroterapie, 1x parafínový zábal.


Cena pobytu Tradiční lázeňský pobyt (5 a více nocí), který je určený pro osoby s chronickými problémy s pohybovým ústrojím či po operaci zaměřený na zmírnění ztuhlosti a zlepšení pohyblivosti těla, zahrnuje 5x ubytování s plnou penzí, welcome drink, denně lahev vody na pokoji, vstupní lékařské vyšetření, 3 léčebné procedury na noc na základě předpisu lékaře (aktivní rehabilitace - skupinová cvičení či fitness tréning s trenérem 3x týdně), volný vstup wellness a fitness, Wi-Fi.
Při pobytu min. 7 nocí navíc výstupní lékařské vyšetření, při pobytu na min. 13 nocí laboratorní testy.


Cena pobytu Lázeňský pobyt LIGHT (5 a více nocí), který pomůže tělu zbavit se únavy od každodenního stresu, zahrnuje 5x ubytování s polopenzí, welcome drink, denně lahev vody na pokoji, vstupní lékařské vyšetření, 2 léčebné procedury na noc na základě předepisu lékaře (aktivní rehabilitace - skupinová cvičení či fitness tréning s trenérem 2x týdně), volný vstup wellness a fitness, Wi-Fi.
Při pobytu min. 7 nocí navíc výstupní lékařské vyšetření.


Cena pobytu Intenzivní lázeňský pobyt (7 a více nocí), který je pro klienty mladšího/středního věku s chronickými potížemi pohybového systému a poúrazovými a pooperačními stavy, zahrnuje 7x ubytování s plnou penzí, welcome drink, denně lahev vody na pokoji, vstupní lékařské vyšetření, 4 léčebné procedury na noc na základě předepisu lékaře (aktivní rehabilitace - skupinová cvičení či fitness tréning s trenérem 3x týdně), pitnou kúru, volný vstup wellness a fitness, Wi-Fi.
Při pobytu min. 7 nocí navíc výstupní lékařské vyšetření, při pobytu na min. 13 nocí laboratorní vyšetření.


Rekreační pobyt se snídaní nebo polopenzí zahrnuje ubytování se snídaní nebo polopenzí (dle zvoleného druhu stravy a v počtu dle zvolené délky pobytu), welcome drink, denně jedna lahev vody na pokoji, vstup do wellness a fitness, Wi-Fi.


Slovensko se může pyšnit svým lázeňským bohatstvím stejně tak jako Česká republika.


Mezi nejznámější Slovenská lázeňská města patří Piešťany, Turčianské Teplice, Trenčianské Teplice, Dudince, Smrdáky, Bešeňová nebo Rajecké Teplice.


Piešťany s 200letou tradicí lázeňské léčby - jsou především významné díky svému sirnému bahnu jak v Evropě, tak i na celém světě. Také poskytují jedinečné léčby pohybového ústrojí nebo nemoci nervové soustavy. Pokud vás neustále trápí bolesti zad, poúrazové či pooperační potíže a mnoho dalšího, právě Piešťany jsou výbornou alternativou pro váš výběr.


Turčianské Teplice se nachází ve středním Slovensku. Nabízí nám širokou škálu léčebných procedur. Tyto lázně jsou především známé svou léčbou 24 karátovým zlatem.


Trenčianské Teplice patří mezi nejoblíbenější lázně na Slovensku. Nabízí širokou nabídku léčeb, mezi které řadí i mimořádnou léčbu neplodnosti.


V Dudincích mají jednu z nejvzácnějších minerálních pramenů na světě. Tato léčivá voda, nazývaná též prdľavka, vám umožní léčbu různých nemocí najednou.


Lázně Smrdáky se nachází nedaleko hranic s Českou republikou, na úpatí Bílých Karpat. Nejkoncentrovanější sirnou vodu v Evropě můžete najít právě zde. Tyto lázně poskytují léčby pohybového ústrojí. A právě Smrdáky jsou věhlasné lázně díky vyléčení kožních onemocnění.


Mezi lázně, které byste také měli navštívit, patří Rajecké Teplice. Tyto lázně dosahují teploty až 38 stupňů. Nejen že si můžete dopřávat relax v termálních bazénech, které vyléčí různá onemocnění, ale také můžete navštívit saunu a nebo se jen kochat okolní přírodou.

Mapa polohy hotelu

Health Spa Resort Thermia Palace*****

Dopřejte si trochu luxusu a relaxace v tomto krásném hotelu, kde se můžete nechat hýčkat termální vodou.

Lázeňský ostrov Piešťany

Přírodními zdroji Piešťan jsou termální minerální voda, která vyvěrá z hloubky 2 000 metrů pod povrchem a léčivé sirné bahno. Tyto léčivé zdroje jsou používané během procedur a v bazénech, kde si můžete dopřát jejich léčivou sílu.

Hodnocení hotelu

0 hodnocení