Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Hotel se nachází přímo naproti hlavnímu vchodu do lázní. Park Hotel Harkány byl zrekonstruován a otevřen v červnu 2021 a čeká na ty, kteří si chtějí odpočinout nebo se zotavit. Hotel nabízí bohaté wellness služby a ubytování v příjemných pokojích.

POLOHA

Hotel má perfektní polohu, nemůže být blíže známé Harkány Beach and Spa. Nachází se totiž přímo naproti hlavnímu vchodu do lázní. Hotel je obklopen malebnou zahradou a skládá se ze 4 sousedních budov. Budovy A, C a D jsou propojené vyhřívaným koridorem, budova B je samostatná a vhodnější pro rodiny s dětmi.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Recepce, restaurace, wellness centrum (sauny, vířivky, termální bazény a masáže), terasa, kavárna, Wi-Fi (zdarma), venkovní uzavřené parkoviště.

VYBAVENÍ POKOJŮ

Dvoulůžkový pokoj Economy v budově A, vlastní soc. zařízení (vana nebo sprcha, WC), možnost přistýlky, televize, stůl a židle, Wi-Fi (zdarma) - cena na vyžádání

Dvoulůžkový pokoj Komfort v budově B, vlastní soc. zařízení (vana nebo sprcha, WC), možnost přistýlky, televize, mini lednice, stůl a židle, Wi-Fi (zdarma).

Rodinný pokoj Komfort v budově B, 2 pokoje, 2 vlastní soc. zařízení (vana nebo sprcha, WC), televize, mini lednice, stůl a židle, Wi-Fi (zdarma), balkón.

Dvoulůžkový pokoj Standard v budově C, vlastní soc. zařízení (vana nebo sprcha, WC), televize, mini lednice, stůl a židle, Wi-Fi (zdarma). Některé pokoje (3. patro) nemají výtah.

Dvoulůžkový pokoj Standard Plus v budově C, prostornější, vlastní soc. zařízení (vana nebo sprcha, WC), možnost přistýlky, televize, mini lednice, stůl a židle, Wi-Fi (zdarma). Některé pokoje (3. patro) nemají výtah.

Dvoulůžkový pokoj Superior v budově D, vlastní soc. zařízení (vana nebo sprcha, WC), možnost přistýlky, LCD televize, klimatizace, mini lednice, stůl a židle, Wi-Fi (zdarma), balkón.

Rodinný pokoj Superior v přízemí a 1: patře budovy D, prostorné, 2 ložnice, 2 vlastní soc. zařízení (vana nebo sprcha, WC), LCD televize, klimatizace, mini lednice, stůl a židle, Wi-Fi (zdarma), balkón.

STRAVOVÁNÍ

Snídaně nebo polopenze dle obsazenosti formou bufetu nebo menu.
Oběd možný v hotelové restauraci.

INDIKACE A LÉČBA

INDIKACE lázní: Prevence a léčba onemocnění pohybového aparátu a kloubů, osteoporózy, chronických gynekologických zánětů a poruch lymfatického oběhu. Léčivá voda se také osvědčila jako účinná při zmírňování příznaků lupénky.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

WELLNESS:
přímo v hotelu: sauny, vířivky, termální bazény a masáže.
naproti hotelu wellness centrum Park Hotel Harkány: krytý bazén, jacuzzi, sauny, tropická sprcha.

Hotel nabízí na výběr z několika zážitkových programů: prohlídka hradu Siklós a degustace vína, prohlídka města Pécs, gastronomická prohlídka, ochutnávka studených vín ve Villány, centrum starověké Drávy a výlet lidí, projížďka koňským povozem s ochutnávkou vína, muzeum vína a vinná večeře ve Villany, prohlídka vinic ve vinařské oblasti Siklós, návštěva levandulového domu.

CENA NEZAHRNUJE

Dopravu, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

Turistická daň (500 HUF/os./den).

POZNÁMKA

WELLNESS:
přímo v hotelu, u pokojů A, B a C za příplatek, u pokojů D v ceně: sauny (finská, infra), vířivka, termální bazén, nabídka masáží (20 min. cca 8 EUR, 40 min. cca 15 EUR). Provozní doba Ne - Čt 13:00 - 21:00 hod., v Pá, So a o svátcích 10:00 - 22:00 hod.
naproti hotelu wellness centrum Park Hotel Harkány: krytý bazén, jacuzzi, sauny, tropická sprcha.

Domácí mazlíček povolen za poplatek.

AUTOBUSOVÁ DOPRAVA - Jízdní řády
Pravidelné odjezdy v termínu od 13.5. do 9.9. v pátek večer směr Maďarsko, odjezdy zpět v neděli ráno od 22.5. do 18.9. každý týden.
Trasa 1: Karlovy Vary (17:30 hod.), Plzeň (19:00 hod.), Rokycany (19:20 hod.), Beroun (19:40 hod.), Praha-Roztyly (21:00 hod.), Pelhřimov-dálnice (22:10 hod.), Jihlava-dálnice (22:30 hod.), Brno (23:40 hod.).
Trasa 2: Chomutov (18:00 hod.), Litvínov (18:30 hod.), Most (18:40 hod.), Louny (19:10 hod.), Slaný (19:30 hod.), Kladno (19:50 hod.), Praha-Roztyly (21:00 hod.), Pelhřimov-dálnice (23:10 hod.), Jihlava-dálnice (22:30 hod.), Brno (23:40 hod.).
Trasa 3: Litoměřice (18:30 hod.), Teplice (19:00 hod.), Ústí nad Labem (19:30 hod.), Praha-Roztyly (21:00 hod.), Pelhřimov-dálnice (23:10 hod.), Jihlava-dálnice (22:30 hod.), Brno (23:40 hod.).
Trasa 4: Opava, Ostrava, Český Těšín, Frýdek Místek, Havířov, Karviná, Hranice, Nový Jičín, A: Olomouc, Prostějov, Vyškov, Brmo nebo B: Hodonín, Uherské Hradiště, Zlín, Bratislava.
Trasa 5: Liberec (18:30 hod.), Jablonec n. Nisou (18:45 hod.), Turnov (19:10 hod.), Mnichovo Hradiště (19:30 hod.), Mladá Boleslav (19:45 hod.), Praha-Roztyly (21:00 hod.), Pelhřimov-dálnice (23:10 hod.), Jihlava-dálnice (22:30 hod.), Brno (23:40 hod.).
Trasa 6: Trutnov (19:20 hod.), Hradec Králové (20:20 hod.), Pardubice (20:45 hod.), Chrudim (21:10 hod.), Žďár nad Sázavou (22:00 hod.), Brno (23:40 hod.).
Jednotlivé trasy se mohou změnit, případně při nízkém zájmu i některé termíny zrušit. Aktuální situaci je třeba vždy ověřit.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt se snídaní zahrnuje ubytování se snídaní, parkování. U pobytů v pokojích Superior navíc využití hotelového wellness.


Rekreační pobyt s polopenzí zahrnuje ubytování s polopenzí, parkování. U pobytů v pokojích Superior navíc využití hotelového wellness.


Týdenní pobyt zahrnuje 7x ubytování s polopenzí v pokoji Comfort, neomezený vstup do Wellness, 1x masáž (20 min.), zapůjčení županu, parkování.


Pobyt 5 dní zahrnuje 4x ubytování s polopenzí v pokoji Comfort, neomezený vstup do Wellness, 1x masáž (20 min.), zapůjčení županu, parkování.


Speciální balíček - 30 % (4 noci) zahrnuje 4x ubytování s polopenzí v pokoji Comfort, suvenýr zdarma, 1x masáž (20 min.), 1x celodenní vstupenku do lázní, parkování. V ceně zahrnuta sleva 30 % z ubytování v den, na který připadá svátek.


Lázně Harkány –
nejlepší termály pro Vaše pohybové ústrojí

Léčebné lázně Harkány jsou jedny z nejvyhledávanějších termálních lázní v Maďarsku především kvůli své účinné termální vodě která prokazatelně pomohla spoustě lidí s problémy pohybového ústrojí.

Město Harkány leží v jihozápadním cípu země ve vinařském kraji Villány-Siklós, nedaleko historického města Pécs a Národního parku Duna-Drava. Poloha na jihu země s příjemným, ještě teplejším počasím než jinde v Maďarsku a přitom poloha dostupná – až do nedalekého města Pécs se dostanete po dálnici.

A navíc, podobně jako na Moravě Pálava, se hned za lázněmi Harkány zvedá pohoří Villány, které tvoří jednak malebnou kulisu, jednak je domovem vyhlášené vinohradnické oblasti. Pro milovníky vína tedy léčba dvojnásobná!

Léčivá voda zde vyvěrá o teplotě 62oC. Zcela unikátní složkou zdejší vody je karbonylsulfid (COS), který byl objeven ve vodě v minulém století. Obsah síry v harkánské vodě je nejvyšší v Maďarsku. Léčebnou kúrou se dosahuje velmi dobrých výsledků v léčení následujících chorob: záněty kloubů, rehabilitace po úrazech, léčba lupénky, jako pitná kúra je účinná pro léčení katarů zažívacího ústrojí a v případech nemocí žlučníku a jater. Termální voda má podobné účinky jako voda z mrtvého moře.

V lázeňském areálu o rozloze 13 ha jsou návštěvníkům k dispozici termální a zážitkové bazény, tobogány, léčebné služby. Nově také byla v lázních otevřena nová zrekonstruovaná část, která láká k oddychu.

V přízemí bylo vytvořeno kompletní oddělení wellness se dvěma finskými saunami, jednou infrasaunou, jednou saunou s párou, tepidáriem a kneipp bazénem. Byla obnovena restaurace, šatny i toalety, nový výtah slouží k bezbariérovému přístupu.

V patře vedle rekonstruovaných toalet vznikla tělocvična a byly rozšířeny prostory pro odpočinek se 120 lehátky.
Nové sauny v plné míře odpovídají dnešním trendům wellness. Rozšířením těchto služeb byly i zde zavedeny západoevropské normy, v budoucnosti zde bude pracovat devět saunových odborníků.

V lázních Harkány probíhají různé festivaly (nejznámější je tradiční festival vinobraní v září), lázeňské koncerty a maďarských folklórních večerů s vynikající maďarské gastronomie a ochutnávkou vín značky Villány.

Oblíbenými turistickými cíli v blízkosti Harkány jsou hrad Siklós (5 km), Vínárská cesta Villány, chráněná oblast Szársómlyó, hora Csarnóta, naučná stezka Csodabogzó, Máriagyüd – jedno nejstarších poutních míst v Maďarsku.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení