Györ - Gyirmót Sport & Wellness Hotel

od 2 430
doprava Vlastní
strava Bez stravování
Termální pramen15min
Vhodné pro rodiny s dětmi
Bazén
Bezbariérové ubytování
Cykloturistika
Konferenční služby
Novinka
Termální pramen: 15 min
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • na okraji města u pěkného jezera
  • moderní prostorné pokoje
  • sauna, whirlpool, termální léčivý a plavecký bazén
  • ideální pro výlety po okolí či návštěvu lázní (10 km)

Poptávka zájezdu


Ověřit dostupnost a cenu

Odesláním poptávkového formuláře pro Vás ověříme cenu hotelu ve Vámi vybraném termínu.

Další dotazy ohledně vašeho pobytu rádi zodpovíme zákaznické na lince +420 223 008 085, na živém chatu nebo pomocí kontaktního formuláře.PŘÍJEZD NA UBYTOVÁNÍ *
- 
ODJEZD Z UBYTOVÁNÍ *
- 
Příjmení a jméno *
tel. *
e-mail *

Počet dospělých
Počet dětí
Věky dětí

Poznámka
Může být i jiné ubytovací zařízení, termín dovolené nemohu posunout
Mám zájem pouze o toto ubytovací zařízení, termín mohu přizpůsobit
prod: pack: url:
* - povinný údaj

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Nově postavený hotel, který se pyšní svou polohou na okraji města Györ, představuje pravé útočiště pro každého, kdo touží po relaxaci a klidu. Tento klenot mezi hotely vás okouzlí nejen svým rozsáhlým jezerem, ale i wellness centrem.

Představte si místo, kde se můžete úplně ponořit do hřejivé náruče léčivých vod termálního bazénu. Voda zde je stejná jako v městských lázních Rába Quelle a má pozitivní účinky na všechny, kdo trpí potížemi pohybového aparátu. Nechte své starosti a bolesti odplavat s každým kruhem na vodní hladině. V saunách pak můžete uvolnit každý sval vašeho těla jako opravdový balzám pro tělo i duši. A v hotelové vířivce pak zavřít oči a nechat se unášet bublinkami a dopřát si chvíle naprostého klidu a relaxace.

Pro ty z vás, kteří preferují aktivní odpočinek, je k dispozici plavecký bazén s unikátním řešením zastřešení, které v letních měsících umožňuje odkrýt stěny a nabízí tak nezapomenutelný výhled na idylické jezero a okolní krajinu. Přilehlá terasa s pohodlnými lehátky je ideálním místem pro sluneční koupele nebo odpolední lenošení s knihou v ruce.

Na břehu jezera můžete vychutnávat šálek voňavé kávy nebo si připít sklenkou chlazeného vína, zatímco vaše oči spočinou na klidné hladině vody. A pokud vás láká prozkoumat město Györ nebo navštívit místní termální lázně, snadno a rychle se dostanete na požadované místo díky výborné dostupnosti veřejné dopravy.

Přijeďte a nechte se hýčkat v hotelu, kde každý detail je připraven tak, aby vaše dovolená byla nezapomenutelná a plná radostných zážitků.

POLOHA

Hotel Gyirmót se nachází okolo 10 km od centra města Györ a termálních lázní, 1,5 km daleko je autobusová zastávka. Jeho vzdálenější lokalita od centra města má i své plusy, a to klidná oblast a vzdálenost od dálnice. Město Györ leží ve výhodné poloze od českých hranic (140 km). V krátké vzdálenosti se nachází také významná města jako je Bratislava a Vídeň.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, loby, restaurace, bar, terasa, wellness (termální léčivý bazén (39°C), plavecký bazén (25m, 28-30 °C), vířivka pro 4 osoby, infra a finská sauna, za příplatek masáže), konferenční místnost, úschovna zavazadel, půjčovna kol, klimatizace, Wi-Fi (zdarma), parkoviště (zdarma), jezero.

VYBAVENÍ POKOJŮ

Dvoulůžkový pokoj Standard, manželská postel nebo oddělená lůžka, koupelna (sprcha, WC, fén, župany), TV, telefon, trezor, klimatizace, lednička, Wi-Fi (zdarma), možnost přistýlky.

Dvoulůžkový pokoj Superior, pohovka (možnost přistýlky), manželská postel nebo oddělená lůžka, koupelna (sprcha, WC, fén, župany), TV, telefon, trezor, klimatizace, lednička, Wi-Fi (zdarma).

K dispozici jsou bezbariérové pokoje a v jednom pokoji lze ubytovat domácí mazlíčky.

STRAVOVÁNÍ

snídaně formou bufetu, možnost polopenze (3chodové menu). Každou neděli se podává oběd formou bufetu.

INDIKACE A LÉČBA

Lázně Györ: Léčivá voda o teplotě 67°C vyvěrá z hloubky 2000 m má velký obsah hydrogénkarbonátu a chloridu. Vzhledem k množství jodu je zařazená mezi jódové léčivé vody.

Je doporučována k léčbě artrózy, kloubů, chronických zánětů kloubů a svalů, trávicích obtíží a snížené činnosti štítné žlázy. Je také vhodná pro pacienty s chronickými záněty průdušek, ženských orgánů, nebo rozedmou plic.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

V hotelu: wellness centrum (termální bazén, plavecký bazén, vířivka, sauny a masáže), sportovní rybolov.

V okolí: sportovní a fotbalové hřiště, pěší a cyklistické trasy.

Lázně Rába Quelle v Győru nabízí návštěvníkům devět venkovních a vnitřních bazénů s termální vodou. Hlavními atrakcemi jsou tři léčivé bazény s celoročním provozem. Mezi nimi se nachází hvězdný léčivý bazén s teplotou vody 37 °C a hloubkou 0,9 m, léčivý bazén se šachovnicí (37 °C, 0,9 m) a velký léčivý bazén (36 °C, 1,25 m).

Pro zábavu a relaxaci jsou k dispozici také pět zážitkových bazénů s umělými vodopády, tobogány, masážními tryskami a dalšími atrakcemi. Je zde i zážitkový bazén s vodním barem a teplotou 36 °C. Pro nejmenší návštěvníky je k dispozici dětský bazén s teplotou 36 °C a hloubkou 30 cm.

Dvoupatrový saunový svět potěší všechny milovníky saunování, kteří zde naleznou dvě finské sauny, dvě infra sauny, tři další finské sauny, parní saunu, solární a solná kabinu a relaxační místnost.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, pobytovou taxu, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

pobytová taxa (450 HUF/os./noc).

POZNÁMKA

Ubytování domácích mazlíčků je povoleno pouze v jednom z pokojů.

Parkování je možné přímo před hotelem (zdarma).

WELLNESS: termální bazén (39°C), plavecký bazén (25m, 28-30 °C), vířivka, sauna a masáže.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování, vstup do wellness, Wi-Fi, parkování. Možnost dokoupení stravování.


Győr, známý jako "město řek", ležící na soutoku Mošonského Dunaje, Ráby a Rábce v severozápadním Maďarsku, již dlouhodobě patří k nejoblíbenějším turistickým destinacím. Město fascinuje návštěvníky svým úchvatným barokním centrem i termálními lázněmi Rába Quelle. Po Budapešti a Šoproni se může pochlubit největší koncentrací významných budov a monumentů v zemi. Je to město se srdcem pulsujícím historií a kulturou, které by žádný cestovatel mířící do oblasti Zadunají neměl přehlédnout.

Jedním z jeho největších pokladů je Bazilika Nanebevzetí Panny Marie. Její obraz Plačící Marie na oltáři jedné z bočních lodí vydobyl bazilice pozici významného maďarského poutního místa.

Lázně RÁBA QUELLE jsou perličkou města. Termální lázně, otevřené teprve v roce 2003, pokračují v úspěšné tradici původního termálního koupaliště z roku 1931. Po téměř 20 letech provozu prošel tento oblíbený lázeňský komplex náročnou rekonstrukcí a od června 2023 je připraven uvítat všechny návštěvníky toužící po dokonalém relaxu a nevšedních zážitcích.

Dominantou nového areálu je 32 metrů vysoká tobogánová věž ve tvaru sodovkového sifonu, která vztyčená nad celým areálem vzdává hold maďarskému vědci Ányose Jedlikovi, vynálezci sodovkového sifonu. Tato unikátní konstrukce se dokonce stane zapsána mezi Guinessovy rekordy jako nejvyšší sodovkovač na světě.

Vášeň a péče, které byly vloženy do rekonstrukce lázní v Győru, jsou zřejmé.

Díky rozsáhlé rekonstrukci nabídnou lázně v Győru vše, co si mohou milovníci wellness a relaxace přát. K novým prvkům patří zbrusu nový vodní zábavní park, který poskytne nekonečné možnosti zábavy i odpočinku pro návštěvníky všech věkových kategorií.

Lázně Rába Quelle v Győru nabízí návštěvníkům devět venkovních a vnitřních bazénů s termální vodou. Hlavními atrakcemi jsou tři léčivé bazény s celoročním provozem. Mezi nimi se nachází hvězdný léčivý bazén s teplotou vody 37 °C a hloubkou 0,9 m, léčivý bazén se šachovnicí (37 °C, 0,9 m) a velký léčivý bazén (36 °C, 1,25 m).

Pro zábavu a relaxaci jsou k dispozici také pět zážitkových bazénů s umělými vodopády, tobogány, masážními tryskami a dalšími atrakcemi. Je zde i zážitkový bazén s vodním barem a teplotou 36 °C. Pro nejmenší návštěvníky je k dispozici dětský bazén s teplotou 36 °C a hloubkou 30 cm.

Dvoupatrový saunový svět potěší všechny milovníky saunování, kteří zde naleznou dvě finské sauny, dvě infra sauny, tři další finské sauny, parní saunu, solární a solná kabinu a relaxační místnost.

Voda v lázních pochází z pramenů vyvěrajících z hloubky 2000 metrů s teplotou 67 °C. Je doporučována k léčbě artrózy, kloubů, chronických zánětů kloubů a svalů, trávicích obtíží a snížené činnosti štítné žlázy. Je také vhodná pro pacienty s chronickými záněty průdušek, ženských orgánů, nebo rozedmou plic.

Připravte se na nezapomenutelný zážitek plný relaxace a radosti!

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení