Györ - Gyirmót Sport & Wellness Hotel

od 2 275
doprava Vlastní
strava Bez stravování
Termální pramen15min
Vhodné pro rodiny s dětmi
Bazén
Bezbariérové ubytování
Cykloturistika
Konferenční služby
Novinka
Termální pramen: 15 min
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • na okraji města u pěkného jezera
  • moderní prostorné pokoje
  • sauna, whirlpool, termální léčivý bazén
  • ideální pro výlety po okolí či návštěvu lázní (10 km)

Poptávka zájezdu


Ověřit dostupnost a cenu

Odesláním poptávkového formuláře pro Vás ověříme cenu hotelu ve Vámi vybraném termínu.

Další dotazy ohledně vašeho pobytu rádi zodpovíme zákaznické na lince 800 230 230, na živém chatu nebo pomocí kontaktního formuláře.PŘÍJEZD NA UBYTOVÁNÍ *
- 
ODJEZD Z UBYTOVÁNÍ *
- 
Příjmení a jméno *
tel. *
e-mail *

Počet dospělých
Počet dětí
Věky dětí

Poznámka
Může být i jiné ubytovací zařízení, termín dovolené nemohu posunout
Mám zájem pouze o toto ubytovací zařízení, termín mohu přizpůsobit
prod: pack: url:
* - povinný údaj

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Nedávno nově postavený hotel je obklopený zelení a malebnou zahradou, leží na kraji města Györ a láká své návštěvníky rozsáhlým jezerem a prvotřídním wellness centrem. Jeho dominantou je plavecký bazén, který je v letních měsících pouze zastřešený, své stěny může snadno odkrýt a hostům se tak dostane krásného výhledu na přilehlé jezero a okolí, venku také leží terasa s lehátky. Na břehu jezera si hosté mohou dopřát šálek kávy či sklenku vína. Hosté, kteří zavítají do hotelu pro poznání města nebo návštěvu termálních lázní mohou využít hromadnou dopravu. Také milovníci fotbalu si zde přijdou na své, hotel leží v těsné blízkosti několika fotbalových hřišť.

POLOHA

Hotel Gyirmót se nachází okolo 10 km od centra města Györ a termálních lázní, 1,5 km daleko je autobusová zastávka. Jeho vzdálenější lokalita od centra města má i své plusy, a to klidná oblast a vzdálenost od dálnice. Město Györ leží ve výhodné poloze od českých hranic (140 km). V krátké vzdálenosti se nachází také významná města jako je Bratislava a Vídeň.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, loby, restaurace, bar, terasa, wellness (plavecký bazén, termální bazén, sauna, vířivka, masáže), konferenční místnost, úschovna zavazadel, půjčovna kol, klimatizace, Wi-Fi (zdarma), parkoviště (zdarma), jezero.

VYBAVENÍ POKOJŮ

Dvoulůžkový pokoj Standard, manželská postel nebo oddělená lůžka, koupelna (sprcha, WC, fén, župany), TV, telefon, trezor, klimatizace, lednička, Wi-Fi (zdarma), možnost přistýlky.

Dvoulůžkový pokoj Superior, pohovka (možnost přistýlky), manželská postel nebo oddělená lůžka, koupelna (sprcha, WC, fén, župany), TV, telefon, trezor, klimatizace, lednička, Wi-Fi (zdarma).

K dispozici jsou bezbariérové pokoje a v jednom pokoji lze ubytovat domácí mazlíčky.

STRAVOVÁNÍ

snídaně formou bufetu, možnost polopenze (3chodové menu). Každou neděli se podává oběd formou bufetu.

INDIKACE A LÉČBA

Léčivá voda o teplotě 67°C vyvěrá z hloubky 2000 m má velký obsah hydrogénkarbonátu a chloridu. Vzhledem k množství jodu je zařazená mezi jódové léčivé vody.
Léčivá voda se využívá na léčbu kostí a kloubů, chronické zápaly kloubů a svalů a na gynekologická onemocnění.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

V hotelu: wellness centrum (termální bazén, plavecký bazén, vířivka, sauna a masáže), sportovní rybolov.

V okolí: sportovní a fotbalové hřiště, pěší a cyklistické trasy.

Lázně RÁBA QUELLE: termální lázně jsou poměrně nové, neboť byly otevřené teprve v roce 2003. Navázaly na úspěšnou tradici původního termálního koupaliště vybudovaného již v roce 1931. V areálu se nachází pět zážitkových bazénů s teplotou vody 32 °C - 36 °C, tři léčivé alkalicko-hydrogenkarbonátová a chloridová voda se pro obsah jódu zařazuje do skupiny jódovitých léčebných vod. Termální pramen vyvěrá z hloubky 2000 metrů. Györská léčivá voda se doporučuje k léčbě artrózy, kloubů a k léčbě chronických zánětů kloubů a svalů, k poruchám trávicího traktu a při snížené činnosti štítné žlázy. Dále je vhodná pro pacienty s chronickými záněty průdušek, ženských orgánů, nebo rozedmou plic. Od roku 2007 k odpočinku návštěvníků slouží saunový svět, jedná se dvě saunové zahrady s celkovým počtem devíti saun, například jde o finskou, parní, infra či aromaterapeutická. Mimo jiné lázně zahrnují solnou jeskyni vířivku, ale také i rozhlehlé zábavní centrum včetně tobogánů, vodopádů a jiných vodních atrakcí. Termální lázně Rába jsou tak ideálním místem pro rodinnou dovolenou. Lázně prošly v letech 2022-2023 rozsáhlou rekonstrukcí.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, pobytovou taxu, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

pobytová taxa (450 HUF/os./noc).

POZNÁMKA

Ubytování domácích mazlíčků je povoleno pouze v jednom z pokojů.

Parkování je možné přímo před hotelem (zdarma).

WELLNESS: termální bazén, plavecký bazén, vířivka, sauna a masáže.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování, vstup do wellness, Wi-Fi, parkování. Možnost dokoupení stravování.


Györ: jedno z největších měst Maďarska s historickými i kulturními památkami. Po Budapešti a Šoproni se žádné jiné místo v zemi nemůže chlubit takovým množstvím důležitých budov a monumentů a žádný cestovatel po Zadunají by Győr neměl minout. Jednou z nejkrásnějších budov v celém Györu je Bazilika Nanebevzetí Panny Marie, díky obrazu Plačící Marie na oltáři jedné z bočních lodí se bazilika stala významným maďarským poutním místem. Městu se také často přezdívá "město řek", protože leží na soutoku třech řek, a to Mošonského Dunaje, Ráby a Rábci.

Lázně RÁBA QUELLE: termální lázně jsou poměrně nové, neboť byly otevřené teprve v roce 2003. Navázaly na úspěšnou tradici původního termálního koupaliště vybudovaného již v roce 1931. V areálu se nachází pět zážitkových bazénů s teplotou vody 32 °C - 36 °C, tři léčivé alkalicko-hydrogenkarbonátová a chloridová voda se pro obsah jódu zařazuje do skupiny jódovitých léčebných vod. Termální pramen vyvěrá z hloubky 2000 metrů. Györská léčivá voda se doporučuje k léčbě artrózy, kloubů a k léčbě chronických zánětů kloubů a svalů, k poruchám trávicího traktu a při snížené činnosti štítné žlázy. Dále je vhodná pro pacienty s chronickými záněty průdušek, ženských orgánů, nebo rozedmou plic. Od roku 2007 k odpočinku návštěvníků slouží saunový svět, jedná se dvě saunové zahrady s celkovým počtem devíti saun, například jde o finskou, parní, infra či aromaterapeutická. Mimo jiné lázně zahrnují solnou jeskyni vířivku, ale také i rozhlehlé zábavní centrum včetně tobogánů, vodopádů a jiných vodních atrakcí. Termální lázně Rába jsou tak ideálním místem pro rodinnou dovolenou. MOMENTÁLNĚ LÁZNĚ PROCHÁZEJÍ ROZSÁHLOU REKONSTRUKCÍ A INOVACÍ, SVÉ BRÁNY ZNOVU OTEVŘOU NA JAŘE ROKU 2023.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení