Györ - Danubius Hotel Rába

od 1 240
doprava Vlastní
strava Snídaně
Termální pramen12min
Bezbariérové ubytování
Konferenční služby
Novinka
Termální pramen: 12 min
Ubytování s pejskem
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • termální lázně pouhých 12 min pěšky
  • skvělá poloha v centru na procházky po památkách
  • 400 m od nádraží, přímé vlaky z Prahy, Brna
  • sauny, fitness, masáže, velký sortiment piv

Poptávka zájezdu


Ověřit dostupnost a cenu

Odesláním poptávkového formuláře pro Vás ověříme cenu hotelu ve Vámi vybraném termínu.

Další dotazy ohledně vašeho pobytu rádi zodpovíme zákaznické na lince 800 230 230, na živém chatu nebo pomocí kontaktního formuláře.PŘÍJEZD NA UBYTOVÁNÍ *
- 
ODJEZD Z UBYTOVÁNÍ *
- 
Příjmení a jméno *
tel. *
e-mail *

Počet dospělých
Počet dětí
Věky dětí

Poznámka
Může být i jiné ubytovací zařízení, termín dovolené nemohu posunout
Mám zájem pouze o toto ubytovací zařízení, termín mohu přizpůsobit
prod: pack: url:
* - povinný údaj

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Danubius Hotel Rába se rozkládá v historické budově na vynikajícím místě ve středu města, a tak je skvělým výchozím bodem pro objevování památek, pamětihodností města či odpočinek v městských termálních lázní. Nabízí hostům ubytování v malebných pokojích s praktickým vybavením. Po dlouhém dni hosté mohou také využít fitness studio, wellness, masáže či saunu. Dále si můžete vychutnat výborné pokrmy v prvotřídní belgické restauraci a ochutnat jedno nebo dvě nebo tři nebo kolik jen chcete speciálních piv. Můžete zde strávit příjemný večer u degustace.

POLOHA

Hotel má výbornou polohu v centru města, pouhých 400 m od vlakového nádraží, kam denně jezdí přímé vlaky z Prahy, Brna a jiných českých měst. Hotel je navíc vzdálený jen 1 km od lázní, kam se hosté dostanou příjemnou procházkou nebo pohodlně autem.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, výtah, konferenční místnosti, wellness (sauna, infrasauna, masáže, kadeřnictví, kosmetika, pedikúra a manikúra), fitness, trezor, úschovna zavazadel, klimatizace, Wi-Fi (zdarma), parkoviště a krytá garáž.

VYBAVENÍ POKOJŮ

Jednolůžkový pokoj Standard, koupelna (vana nebo sprcha, WC, fén, župany na požádání), TV, telefon, trezor, klimatizace, lednička, Wi-Fi (zdarma).

Dvoulůžkový pokoj Standard, manželská postel nebo oddělená lůžka, koupelna (vana nebo sprcha, WC, fén, župany na požádání), TV, telefon, trezor, klimatizace, lednička, Wi-Fi (zdarma).

Dvoulůžkový pokoj Standard Plus, manželská postel nebo oddělená lůžka, koupelna (vana nebo sprcha, WC, fén, župany na požádání), TV, telefon, trezor, klimatizace, lednička, set na přípravu kávy a čaje, posezení, Wi-Fi (zdarma).

Jednolůžkový pokoj Superior, koupelna (vana nebo sprcha, WC, fén, župany na požádání), TV, telefon, trezor, klimatizace, lednička, set na přípravu kávy a čaje, Wi-Fi (zdarma).

Dvoulůžkový pokoj Superior, manželská postel nebo oddělená lůžka, koupelna (vana nebo sprcha, WC, fén, župany na požádání), TV, telefon, trezor, klimatizace, lednička, set na přípravu kávy a čaje, Wi-Fi (zdarma).

Dvoulůžkový Junior Suite, rozkládací pohovka (možnost přistýlky), manželská postel nebo oddělená lůžka, koupelna (vana nebo sprcha, WC, fén, župany na požádání), TV, telefon, trezor, klimatizace, lednička, set na přípravu kávy a čaje, posezení, Wi-Fi (zdarma).

Dvoulůžkový apartmán, obývací pokoj s rozkládací pohovkou (možnost přistýlky), ložnice (manželská postel nebo oddělená lůžka), koupelna (vana nebo sprcha, WC, fén, župany na požádání), TV, telefon, trezor, klimatizace, lednička, set na přípravu kávy a čaje, posezení, Wi-Fi (zdarma), možnost přistýlky.

Dvoulůžkový apartmán Superior, 2 obývací pokoje, rozkládací pohovka (možnost přistýlky), ložnice (manželská postel nebo oddělená lůžka), koupelna (vana nebo sprcha, WC, fén, župany na požádání), TV, telefon, trezor, klimatizace, lednička, set na přípravu kávy a čaje, posezení, Wi-Fi (zdarma), možnost přistýlky.

Některé pokoje jsou bezbariérové.

STRAVOVÁNÍ

snídaně formou bufetu. K dispozici je po celý den belgická restaurace přímo v hotelu.

INDIKACE A LÉČBA

Lázně Györ: Léčivá voda o teplotě 67°C vyvěrá z hloubky 2000 m má velký obsah hydrogénkarbonátu a chloridu. Vzhledem k množství jodu je zařazená mezi jódové léčivé vody.
Léčivá voda se využívá na léčbu kostí a kloubů, chronické zápaly kloubů a svalů a na gynekologická onemocnění.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

V hotelu: wellness centrum (sauna, infrasauna, masáže, kadeřnictví, kosmetika, pedikúra a manikúra), fitness.

V okolí: městké pamětihodnosti, lázně, pěší a cyklistické trasy.

Lázně RÁBA QUELLE: termální lázně jsou poměrně nové, neboť byly otevřené teprve v roce 2003. Navázaly na úspěšnou tradici původního termálního koupaliště vybudovaného již v roce 1931. V areálu se nachází pět zážitkových bazénů s teplotou vody 32 °C - 36 °C, tři léčivé alkalicko-hydrogenkarbonátová a chloridová voda se pro obsah jódu zařazuje do skupiny jódovitých léčebných vod. Termální pramen vyvěrá z hloubky 2000 metrů. Györská léčivá voda se doporučuje k léčbě artrózy, kloubů a k léčbě chronických zánětů kloubů a svalů, k poruchám trávicího traktu a při snížené činnosti štítné žlázy. Dále je vhodná pro pacienty s chronickými záněty průdušek, ženských orgánů, nebo rozedmou plic. Od roku 2007 k odpočinku návštěvníků slouží saunový svět, jedná se dvě saunové zahrady s celkovým počtem devíti saun, například jde o finskou, parní, infra či aromaterapeutická. Mimo jiné lázně zahrnují solnou jeskyni vířivku, ale také i rozhlehlé zábavní centrum včetně tobogánů, vodopádů a jiných vodních atrakcí. Termální lázně Rába jsou tak ideálním místem pro rodinnou dovolenou. Lázně prošly v letech 2022-2023 rozsáhlou rekonstrukcí.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, pobytovou taxu, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

pobytová taxa (cena na vyžádání).

POZNÁMKA

WELLNESS: sauna, infrasauna, masáže, kadeřnictví, kosmetika, pedikúra a manikúra.

Hotel má bezbariérový přístup.

Ubytování domácích mazlíčků je možné v některých pokojích za poplatek.

Parkování je možné na parkovišti vedle hotelu nebo v kryté garáži za poplatek.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní, vstup do hotelového wellness a fitness, Wi-Fi.


Györ: jedno z největších měst Maďarska s historickými i kulturními památkami. Po Budapešti a Šoproni se žádné jiné místo v zemi nemůže chlubit takovým množstvím důležitých budov a monumentů a žádný cestovatel po Zadunají by Győr neměl minout. Jednou z nejkrásnějších budov v celém Györu je Bazilika Nanebevzetí Panny Marie, díky obrazu Plačící Marie na oltáři jedné z bočních lodí se bazilika stala významným maďarským poutním místem. Městu se také často přezdívá "město řek", protože leží na soutoku třech řek, a to Mošonského Dunaje, Ráby a Rábci.

Lázně RÁBA QUELLE: termální lázně jsou poměrně nové, neboť byly otevřené teprve v roce 2003. Navázaly na úspěšnou tradici původního termálního koupaliště vybudovaného již v roce 1931. V areálu se nachází pět zážitkových bazénů s teplotou vody 32 °C - 36 °C, tři léčivé alkalicko-hydrogenkarbonátová a chloridová voda se pro obsah jódu zařazuje do skupiny jódovitých léčebných vod. Termální pramen vyvěrá z hloubky 2000 metrů. Györská léčivá voda se doporučuje k léčbě artrózy, kloubů a k léčbě chronických zánětů kloubů a svalů, k poruchám trávicího traktu a při snížené činnosti štítné žlázy. Dále je vhodná pro pacienty s chronickými záněty průdušek, ženských orgánů, nebo rozedmou plic. Od roku 2007 k odpočinku návštěvníků slouží saunový svět, jedná se dvě saunové zahrady s celkovým počtem devíti saun, například jde o finskou, parní, infra či aromaterapeutická. Mimo jiné lázně zahrnují solnou jeskyni vířivku, ale také i rozhlehlé zábavní centrum včetně tobogánů, vodopádů a jiných vodních atrakcí. Termální lázně Rába jsou tak ideálním místem pro rodinnou dovolenou. MOMENTÁLNĚ LÁZNĚ PROCHÁZEJÍ ROZSÁHLOU REKONSTRUKCÍ A INOVACÍ, SVÉ BRÁNY ZNOVU OTEVŘOU NA JAŘE ROKU 2023.

Mapa polohy hotelu

Hotel Marina Balatonfüred

Velmi oblíbený rodinný hotel přímo na břehu jezera Balaton, ve městečku Balatonfüred je ideální pro rodiny s dětmi, nabízí řadu služeb v rámci programu all inclusive.

Marina Hotel Balatonfüred se nachází ve velkém zeleném parku přímo na pláži. Nabízí krásný výhled na jezero a benediktýnské opatství na poloostrově Tihany. Svou polohou je ideální pro rodiny s dětmi.

Hodnocení hotelu

0 hodnocení