Györ - Danubius Hotel Rába

od 1 375
doprava Vlastní
strava Snídaně
Termální pramen12min
Bezbariérové ubytování
Konferenční služby
Novinka
Termální pramen: 12 min
Ubytování s pejskem
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • termální lázně pouhých 12 min pěšky
  • skvělá poloha v centru na procházky po památkách
  • 400 m od nádraží, přímé vlaky z Prahy, Brna
  • sauny, fitness, masáže, velký sortiment piv

Poptávka zájezdu


Ověřit dostupnost a cenu

Odesláním poptávkového formuláře pro Vás ověříme cenu hotelu ve Vámi vybraném termínu.

Další dotazy ohledně vašeho pobytu rádi zodpovíme zákaznické na lince +420 223 008 085, na živém chatu nebo pomocí kontaktního formuláře.PŘÍJEZD NA UBYTOVÁNÍ *
- 
ODJEZD Z UBYTOVÁNÍ *
- 
Příjmení a jméno *
tel. *
e-mail *

Počet dospělých
Počet dětí
Věky dětí

Poznámka
Může být i jiné ubytovací zařízení, termín dovolené nemohu posunout
Mám zájem pouze o toto ubytovací zařízení, termín mohu přizpůsobit
prod: pack: url:
* - povinný údaj

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Danubius Hotel Rába se rozkládá v historické budově na vynikajícím místě ve středu města, a tak je skvělým výchozím bodem pro objevování památek, pamětihodností města či odpočinek v městských termálních lázní. Nabízí hostům ubytování v malebných pokojích s praktickým vybavením. Po dlouhém dni hosté mohou také využít fitness studio, wellness, masáže či saunu. Dále si můžete vychutnat výborné pokrmy v prvotřídní belgické restauraci a ochutnat jedno nebo dvě nebo tři nebo kolik jen chcete speciálních piv. Můžete zde strávit příjemný večer u degustace.

POLOHA

Hotel má výbornou polohu v centru města, pouhých 400 m od vlakového nádraží, kam denně jezdí přímé vlaky z Prahy, Brna a jiných českých měst. Hotel je navíc vzdálený jen 1 km od lázní, kam se hosté dostanou příjemnou procházkou nebo pohodlně autem.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, výtah, konferenční místnosti, wellness (sauna, infrasauna, masáže, kadeřnictví, kosmetika, pedikúra a manikúra), fitness, trezor, úschovna zavazadel, klimatizace, Wi-Fi (zdarma), parkoviště a krytá garáž.

VYBAVENÍ POKOJŮ

Jednolůžkový pokoj Standard, koupelna (vana nebo sprcha, WC, fén, župany na požádání), TV, telefon, trezor, klimatizace, lednička, Wi-Fi (zdarma).

Dvoulůžkový pokoj Standard, manželská postel nebo oddělená lůžka, koupelna (vana nebo sprcha, WC, fén, župany na požádání), TV, telefon, trezor, klimatizace, lednička, Wi-Fi (zdarma).

Dvoulůžkový pokoj Standard Plus, manželská postel nebo oddělená lůžka, koupelna (vana nebo sprcha, WC, fén, župany na požádání), TV, telefon, trezor, klimatizace, lednička, set na přípravu kávy a čaje, posezení, Wi-Fi (zdarma).

Jednolůžkový pokoj Superior, koupelna (vana nebo sprcha, WC, fén, župany na požádání), TV, telefon, trezor, klimatizace, lednička, set na přípravu kávy a čaje, Wi-Fi (zdarma).

Dvoulůžkový pokoj Superior, manželská postel nebo oddělená lůžka, koupelna (vana nebo sprcha, WC, fén, župany na požádání), TV, telefon, trezor, klimatizace, lednička, set na přípravu kávy a čaje, Wi-Fi (zdarma).

Dvoulůžkový Junior Suite, rozkládací pohovka (možnost přistýlky), manželská postel nebo oddělená lůžka, koupelna (vana nebo sprcha, WC, fén, župany na požádání), TV, telefon, trezor, klimatizace, lednička, set na přípravu kávy a čaje, posezení, Wi-Fi (zdarma).

Dvoulůžkový apartmán, obývací pokoj s rozkládací pohovkou (možnost přistýlky), ložnice (manželská postel nebo oddělená lůžka), koupelna (vana nebo sprcha, WC, fén, župany na požádání), TV, telefon, trezor, klimatizace, lednička, set na přípravu kávy a čaje, posezení, Wi-Fi (zdarma), možnost přistýlky.

Dvoulůžkový apartmán Superior, 2 obývací pokoje, rozkládací pohovka (možnost přistýlky), ložnice (manželská postel nebo oddělená lůžka), koupelna (vana nebo sprcha, WC, fén, župany na požádání), TV, telefon, trezor, klimatizace, lednička, set na přípravu kávy a čaje, posezení, Wi-Fi (zdarma), možnost přistýlky.

Některé pokoje jsou bezbariérové.

STRAVOVÁNÍ

snídaně formou bufetu. K dispozici je po celý den belgická restaurace přímo v hotelu.

INDIKACE A LÉČBA

Lázně Györ: Léčivá voda o teplotě 67°C vyvěrá z hloubky 2000 m má velký obsah hydrogénkarbonátu a chloridu. Vzhledem k množství jodu je zařazená mezi jódové léčivé vody.

Je doporučována k léčbě artrózy, kloubů, chronických zánětů kloubů a svalů, trávicích obtíží a snížené činnosti štítné žlázy. Je také vhodná pro pacienty s chronickými záněty průdušek, ženských orgánů, nebo rozedmou plic.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

V hotelu: wellness centrum (sauna, infra sauna, masáže, kadeřnictví, kosmetika, pedikúra a manikúra), fitness.

V okolí: městské pamětihodnosti, lázně, pěší a cyklistické trasy.

Lázně Rába Quelle v Győru nabízí návštěvníkům devět venkovních a vnitřních bazénů s termální vodou. Hlavními atrakcemi jsou tři léčivé bazény s celoročním provozem. Mezi nimi se nachází hvězdný léčivý bazén s teplotou vody 37 °C a hloubkou 0,9 m, léčivý bazén se šachovnicí (37 °C, 0,9 m) a velký léčivý bazén (36 °C, 1,25 m).

Pro zábavu a relaxaci jsou k dispozici také pět zážitkových bazénů s umělými vodopády, tobogány, masážními tryskami a dalšími atrakcemi. Je zde i zážitkový bazén s vodním barem a teplotou 36 °C. Pro nejmenší návštěvníky je k dispozici dětský bazén s teplotou 36 °C a hloubkou 30 cm.

Dvoupatrový saunový svět potěší všechny milovníky saunování, kteří zde naleznou dvě finské sauny, dvě infra sauny, tři další finské sauny, parní saunu, solární a solná kabinu a relaxační místnost.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, pobytovou taxu, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

pobytová taxa (cena na vyžádání).

POZNÁMKA

WELLNESS: sauna, infrasauna, masáže, kadeřnictví, kosmetika, pedikúra a manikúra.

Hotel má bezbariérový přístup.

Ubytování domácích mazlíčků je možné v některých pokojích za poplatek.

Parkování je možné na parkovišti vedle hotelu nebo v kryté garáži za poplatek.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní, vstup do hotelového wellness a fitness, Wi-Fi.


Győr, známý jako "město řek", ležící na soutoku Mošonského Dunaje, Ráby a Rábce v severozápadním Maďarsku, již dlouhodobě patří k nejoblíbenějším turistickým destinacím. Město fascinuje návštěvníky svým úchvatným barokním centrem i termálními lázněmi Rába Quelle. Po Budapešti a Šoproni se může pochlubit největší koncentrací významných budov a monumentů v zemi. Je to město se srdcem pulsujícím historií a kulturou, které by žádný cestovatel mířící do oblasti Zadunají neměl přehlédnout.

Jedním z jeho největších pokladů je Bazilika Nanebevzetí Panny Marie. Její obraz Plačící Marie na oltáři jedné z bočních lodí vydobyl bazilice pozici významného maďarského poutního místa.

Lázně RÁBA QUELLE jsou perličkou města. Termální lázně, otevřené teprve v roce 2003, pokračují v úspěšné tradici původního termálního koupaliště z roku 1931. Po téměř 20 letech provozu prošel tento oblíbený lázeňský komplex náročnou rekonstrukcí a od června 2023 je připraven uvítat všechny návštěvníky toužící po dokonalém relaxu a nevšedních zážitcích.

Dominantou nového areálu je 32 metrů vysoká tobogánová věž ve tvaru sodovkového sifonu, která vztyčená nad celým areálem vzdává hold maďarskému vědci Ányose Jedlikovi, vynálezci sodovkového sifonu. Tato unikátní konstrukce se dokonce stane zapsána mezi Guinessovy rekordy jako nejvyšší sodovkovač na světě.

Vášeň a péče, které byly vloženy do rekonstrukce lázní v Győru, jsou zřejmé.

Díky rozsáhlé rekonstrukci nabídnou lázně v Győru vše, co si mohou milovníci wellness a relaxace přát. K novým prvkům patří zbrusu nový vodní zábavní park, který poskytne nekonečné možnosti zábavy i odpočinku pro návštěvníky všech věkových kategorií.

Lázně Rába Quelle v Győru nabízí návštěvníkům devět venkovních a vnitřních bazénů s termální vodou. Hlavními atrakcemi jsou tři léčivé bazény s celoročním provozem. Mezi nimi se nachází hvězdný léčivý bazén s teplotou vody 37 °C a hloubkou 0,9 m, léčivý bazén se šachovnicí (37 °C, 0,9 m) a velký léčivý bazén (36 °C, 1,25 m).

Pro zábavu a relaxaci jsou k dispozici také pět zážitkových bazénů s umělými vodopády, tobogány, masážními tryskami a dalšími atrakcemi. Je zde i zážitkový bazén s vodním barem a teplotou 36 °C. Pro nejmenší návštěvníky je k dispozici dětský bazén s teplotou 36 °C a hloubkou 30 cm.

Dvoupatrový saunový svět potěší všechny milovníky saunování, kteří zde naleznou dvě finské sauny, dvě infra sauny, tři další finské sauny, parní saunu, solární a solná kabinu a relaxační místnost.

Voda v lázních pochází z pramenů vyvěrajících z hloubky 2000 metrů s teplotou 67 °C. Je doporučována k léčbě artrózy, kloubů, chronických zánětů kloubů a svalů, trávicích obtíží a snížené činnosti štítné žlázy. Je také vhodná pro pacienty s chronickými záněty průdušek, ženských orgánů, nebo rozedmou plic.

Připravte se na nezapomenutelný zážitek plný relaxace a radosti!

Mapa polohy hotelu

Hotel Marina Balatonfüred

Velmi oblíbený rodinný hotel přímo na břehu jezera Balaton, ve městečku Balatonfüred je ideální pro rodiny s dětmi, nabízí řadu služeb v rámci programu all inclusive.

Marina Hotel Balatonfüred se nachází ve velkém zeleném parku přímo na pláži. Nabízí krásný výhled na jezero a benediktýnské opatství na poloostrově Tihany. Svou polohou je ideální pro rodiny s dětmi.

Hodnocení hotelu

0 hodnocení