Frýdlant - ANTONIE hotel

od 1 735
doprava Vlastní
strava Polopenze
Náš TIP
Vhodné pro rodiny s dětmi
Bazén
Bezbariérové ubytování
Cykloturistika
Dítě zdarma do: 12 let
Konferenční služby
Novinka
Rezervace bez rizika
Ubytování s pejskem
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • komorní hotel v překrásném prostředí Jizerských hor
  • rodinné pokoje se zahradou a možností stanování
  • vnitřní bazén s protiproudem, venkovní koupací biotop
  • široké možnosti výletů do přírody i k památkám
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Odložte shon všedního dne a vydejte se prožít luxusní pobyt do krásné krajiny frýdlantského výběžku.

Nový luxusní wellness hotel Antonie ve Frýdlantu je novostavbou se zřetelnými rysy technologie 21. století. Celá rodina najde relaxaci a odpočinek, hotel splní i nejnáročnější očekávání hostů s lázeňskými zvyklostmi.
Komplex nabízí ubytovací, kongresové, restaurační, wellness a spa služby a komplexní sportovní zázemí pod jednou střechou. Aktivně či lenošivě si užijete odpočinku plnými doušky.
V regionu frýdlantského výběžku je výjimečným a ojedinělým konceptem.

POLOHA

Antonie Hotel se nachází 15 minut chůze od zámku ve Frýdlantu, kousek od místního vlakového nádraží a neorenesanční radnice a muzea. Nachází se v překrásném prostředí Jizerských hor, jejichž scenérii můžete pozorovat přímo z pokoje.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, bar, wellness bar, vinárna, salonek, terasa, zahrada, prostory vhodné na piknik, parkoviště, výtah, klimatizace, konferenční služby, Wi-Fi (zdarma), lyžárna, knihovna, multifunkční sportovní hala (squash, badminton, jóga, aerobic, zumba, pilates), multifunkční hřiště, tenisový kurt, fitness, wellness a lázeňské služby Wellness a Spa (bazén s vodoléčbou, vířivka, solárium, ochlazovací bazén, relaxační místnost, venkovní biotop, slunečníky, opalovací lehátka, suchá masážní vana, masáže, sauna - finská, infra, parní), pro děti: venkovní dětské hřiště, dětská jídla.

VYBAVENÍ POKOJŮ

2lůžkové pokoje typu Standard (celoprosklená jižní stěna, soukromá terasa), Designové (celoprosklená koupelna), Pokoje s krbem (kamenný krb, terasa), Pokoje se širokou postelí (přímý vstup do zahrady a na tenisový kurt, terasa), Antonie (prostorný s krbem a terasou), Wellness (ve wellnessové budově při bazénu a biotopu, propojené 70 m podzemní chodbou s hlavní budovou) a Rodinné apartmány (2 propojené pokoje s možností až 4 přistýlek), vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, bidet, toaletní potřeby, fén), Wi-Fi (zdarma), TV-SAT, trezor, klimatizace, minibar, terasa (některé pokoje), bezbariérový pokoj. Cena rodinného pokoje při pobytu 4 dospělých osob na vyžádání.

STRAVOVÁNÍ

polopenze (snídaně bufet, večeře - salátový a polévkový bufet, dezerty a ovoce bufet, na výběr ze 3 variant hlavního jídla - roznášené).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

v hotelu: wellness a lázeňské služby, squash, badminton, jóga, aerobic, zumba, pilates, tenis, posilování, míčové hry.

v okolí: pěší a cykloturistika (naučná stezka Frýdlantem,Singltrek), jízda na koni, lyžování, Frýdlantská rozhledna, Frýdlantská radnice, Frýdlantský betlém, Zámek Frýdlant, Frýdlantský pivovar, Klášter Hejnice, Jizerskohorské technické muzeum, Rozhledna Heřmanice, Žijící skanzen.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, místní poplatek, komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den).

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

místní poplatek (12,- Kč/os./noc).

POZNÁMKA

Parkování v areálu hotelu zdarma.

Ubytování na 1 noc je možno rezervovat jen v případě volných kapacit jeden den předem a za příplatek.

Ubytování domácích mazlíčků je možné za poplatek.

Upozornění: Z důvodu nařízení vlády není v provozu parní komora a ochlazovací bazének ve Spa. Dále je omezen počet možných návštěvníku na 20 osob.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování s polopenzí (v počtu dle zvolené délky pobytu), neomezené vstupy (10:00 - 21:00 hod.) do Wellness & Spa (vnitřního bazénu s vodoléčbou, whirlpool, venkovního jezírka, páry, finské sauny, relaxační místnosti) a na všechna sportoviště (squash, badminton, fitness, tenis, tělocvična), parkování v areálu komplexu.


Severní Čechy jsou protkány různorodými oblastmi. Najdete zde České Středohoří, Ralskou pahorkatinu či Lužické hory. Centrum Českolipska je vyplněno rozsáhlými plochami rybníků, které s okolní divukrásnou přírodou byly za první republiky turisty nazývány severočeskou Riviérou. Snoubí se tu romantika skal a hradních zřícenin. Oblast kolem Bezdězu je známa jako Máchův kraj.

TIPY NA VÝLET:
- NP České Švýcarsko (Pravčická brána, Jetřichovské skály, Soutěsky Hřensko)
- hrad Tolštejn
- Děčín (ZOO, Oblastní muzeum, zámek)
- výletní loď – Děčín – Hřensko – Bad Schandau – Königstein – Kurort Rathen –Stadt Wehlen – Obervogelgesang – Pirna a zpět
- pevnost Königstein - Saské Švýcarsko
- Liberec (ZOO, Aquapark)
- ski areál Ještěd
- hrad a zámek Grabštejn, hrad Bezděz
- Máchovo jezero
- Jablonec nad Nisou (Muzeum skla a bižuterie)

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení