Frýdlant - ANTONIE hotel

od 1 735
doprava Vlastní
strava Polopenze
Náš TIP
Vhodné pro rodiny s dětmi
Bazén
Bezbariérové ubytování
Cykloturistika
Dítě zdarma do: 12 let
Konferenční služby
Novinka
Rezervace bez rizika
Ubytování s pejskem
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • komorní hotel v překrásném prostředí Jizerských hor
  • rodinné pokoje se zahradou a možností stanování
  • vnitřní bazén s protiproudem, venkovní koupací biotop
  • široké možnosti výletů do přírody i k památkám
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Odložte shon všedního dne a vydejte se prožít luxusní pobyt do krásné krajiny frýdlantského výběžku.

Nový luxusní wellness hotel Antonie ve Frýdlantu je novostavbou se zřetelnými rysy technologie 21. století. Celá rodina najde relaxaci a odpočinek, hotel splní i nejnáročnější očekávání hostů s lázeňskými zvyklostmi.
Komplex nabízí ubytovací, kongresové, restaurační, wellness a spa služby a komplexní sportovní zázemí pod jednou střechou. Aktivně či lenošivě si užijete odpočinku plnými doušky.
V regionu frýdlantského výběžku je výjimečným a ojedinělým konceptem.

POLOHA

Antonie Hotel se nachází 15 minut chůze od zámku ve Frýdlantu, kousek od místního vlakového nádraží a neorenesanční radnice a muzea. Nachází se v překrásném prostředí Jizerských hor, jejichž scenérii můžete pozorovat přímo z pokoje.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, bar, wellness bar, vinárna, salonek, terasa, zahrada, prostory vhodné na piknik, parkoviště, výtah, klimatizace, konferenční služby, Wi-Fi (zdarma), lyžárna, knihovna, multifunkční sportovní hala (squash, badminton, jóga, aerobic, zumba, pilates), multifunkční hřiště, tenisový kurt, fitness, wellness a lázeňské služby Wellness a Spa (bazén s vodoléčbou, vířivka, solárium, ochlazovací bazén, relaxační místnost, venkovní biotop, slunečníky, opalovací lehátka, suchá masážní vana, masáže, sauna - finská, infra, parní), pro děti: venkovní dětské hřiště, dětská jídla.

VYBAVENÍ POKOJŮ

2lůžkové pokoje typu Standard (celoprosklená jižní stěna, soukromá terasa), Designové (celoprosklená koupelna), Pokoje s krbem (kamenný krb, terasa), Pokoje se širokou postelí (přímý vstup do zahrady a na tenisový kurt, terasa), Antonie (prostorný s krbem a terasou), Wellness (ve wellnessové budově při bazénu a biotopu, propojené 70 m podzemní chodbou s hlavní budovou) a Rodinné apartmány (2 propojené pokoje s možností až 4 přistýlek), vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, bidet, toaletní potřeby, fén), Wi-Fi (zdarma), TV-SAT, trezor, klimatizace, minibar, terasa (některé pokoje), bezbariérový pokoj. Cena rodinného pokoje při pobytu 4 dospělých osob na vyžádání.

STRAVOVÁNÍ

polopenze (snídaně bufet, večeře - salátový a polévkový bufet, dezerty a ovoce bufet, na výběr ze 3 variant hlavního jídla - roznášené).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

v hotelu: wellness a lázeňské služby, squash, badminton, jóga, aerobic, zumba, pilates, tenis, posilování, míčové hry.

v okolí: pěší a cykloturistika (naučná stezka Frýdlantem,Singltrek), jízda na koni, lyžování, Frýdlantská rozhledna, Frýdlantská radnice, Frýdlantský betlém, Zámek Frýdlant, Frýdlantský pivovar, Klášter Hejnice, Jizerskohorské technické muzeum, Rozhledna Heřmanice, Žijící skanzen.

CENA ZAHRNUJE

ubytování s polopenzí, neomezené vstupy (10:00 - 21:00 hod.) do Wellness & Spa (vnitřního bazénu s vodoléčbou, whirlpool, venkovního jezírka, páry, finské sauny, relaxační místnosti) a na všechna sportoviště (squash, badminton, fitness, tenis, tělocvična), parkování v areálu komplexu.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, místní poplatek, komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den).

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

místní poplatek (12,- Kč/os./noc).

POZNÁMKA

Parkování v areálu hotelu zdarma.

Ubytování na 1 noc je možno rezervovat jen v případě volných kapacit jeden den předem a za příplatek.

Ubytování domácích mazlíčků je možné za poplatek.

Upozornění: Z důvodu nařízení vlády není v provozu parní komora a ochlazovací bazének ve Spa. Dále je omezen počet možných návštěvníku na 20 osob.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování s polopenzí (v počtu dle zvolené délky pobytu), neomezené vstupy (10:00 - 21:00 hod.) do Wellness & Spa (vnitřního bazénu s vodoléčbou, whirlpool, venkovního jezírka, páry, finské sauny, relaxační místnosti) a na všechna sportoviště (squash, badminton, fitness, tenis, tělocvična), parkování v areálu komplexu.


Severní Čechy jsou protkány různorodými oblastmi. Najdete zde České Středohoří, Ralskou pahorkatinu či Lužické hory. Centrum Českolipska je vyplněno rozsáhlými plochami rybníků, které s okolní divukrásnou přírodou byly za první republiky turisty nazývány severočeskou Riviérou. Snoubí se tu romantika skal a hradních zřícenin. Oblast kolem Bezdězu je známa jako Máchův kraj.

TIPY NA VÝLET:
- NP České Švýcarsko (Pravčická brána, Jetřichovské skály, Soutěsky Hřensko)
- hrad Tolštejn
- Děčín (ZOO, Oblastní muzeum, zámek)
- výletní loď – Děčín – Hřensko – Bad Schandau – Königstein – Kurort Rathen –Stadt Wehlen – Obervogelgesang – Pirna a zpět
- pevnost Königstein - Saské Švýcarsko
- Liberec (ZOO, Aquapark)
- ski areál Ještěd
- hrad a zámek Grabštejn, hrad Bezděz
- Máchovo jezero
- Jablonec nad Nisou (Muzeum skla a bižuterie)

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení