Františkovy Lázně - Hotel Reza

od 1 405
doprava Vlastní
strava Polopenze | Snídaně
Náš TIP
Vhodné pro rodiny s dětmi
Bazén
Bezbariérové ubytování
Cykloturistika
Dítě zdarma do: 10 let
Golf: 3000 m
Novinka
Rezervace bez rizika
Ubytování s pejskem
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • ideální podmínky pro turistiku a cykloturistiku
  • wellness a balneo centrum s vlastním pramenem
  • historická budova z období secese 250 m od promenády
  • rekreační pobyt s dětmi do 6 let zdarma
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Svěřte se do péče odborníků na relaxaci a nechte se královsky hýčkat.

Františkovy Lázně jsou vyhledávány především pro své přírodní léčivé zdroje, které zde mají svou tradici při léčbě nemocí srdce a krevního oběhu, gynekologických onemocnění a poruch pohybového ústrojí.

Hotel Reza byl postaven před 180 lety v secesním lázeňském stylu, i přes rekonstrukci si zachoval svou původní tvář. Nově vzniklé moderní a luxusní lázeňské centrum nabízí svým klientům a pacientům veškerý komfort. V léčebném a balneocentru jsou prováděny procedury širokého sortimentu.

Jako jediný hotel v karlovarském kraji využívá hotel vysokovýkonný MLS Laser. Vysokovýkonný MLS laser účinně podporuje obnovu funkcí, které byly ohroženy operací nebo jiným poškozením. Covidoví pacienti, kteří již léčbou prošli, hlásí výrazné zlepšení dýchání a jejich slova potvrzují první data z českých nemocnic. Vysokovýkonný MLS laser urychluje hojení a umožňuje rychlejší návrat do normálního života. Rychlým a účinným způsobem, s krátkými časy ošetření.

POLOHA

Hotel se nachází v centru světově proslulých Františkových Lázních s výhledem do městského parku, vzdálený cca 250 m od lázeňské promenády a má svůj vlastní pitný pramen nazývaný Erika. Tento okouzlující hotel stojí jen několik minut autem od centra Chebu.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, bar, kavárna, terasa, zahrada, výtah, trezor (bez poplatku, pouze vratná kauce), úschovna zavazadel, úschovna kol, směnárna, lázeňské a balneo centrum za poplatek (vnitřní bazén, k dispozici vyhřívaný venkovní bazén s terasou a lehátky, sauna, solná jeskyně, Kneipův chodník, lze využívat termoterapii, vodoléčbu, masáže, elektroterapii, inhalace, magnetoterapii, oxygenoterapii, laser, ultrazvuk), půjčovna kol a elektrokol, pro děti: deskové hry; akceptace platebních karet, Wi-Fi (zdarma), zahrada s posezením, parkoviště (za poplatek).

VYBAVENÍ POKOJŮ

1lůžkové pokoje typu Standard, možnost přistýlky, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén, župan), trezor, Wi-Fi (zdarma), TV-SAT, lednička, telefon. Tři pokoje jsou vhodné pro tělesně postižené.

2lůžkové pokoje typu Standard, možnost přistýlky, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén, župan), trezor, Wi-Fi (zdarma), TV-SAT, lednička, telefon. Tři pokoje jsou vhodné pro tělesně postižené.

2lůžkové pokoje typu Superior - velké prostorné pokoje s rozkládacím gaučem (možnost přistýlky), vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén, župan), trezor, Wi-Fi (zdarma), TV-SAT, lednička, telefon.

STRAVOVÁNÍ

snídaně (formou bufetu) nebo polopenze (večeře - servírované menu), u některých pobytů je v ceně navíc polední snack (polévka, salát). Možnost dokoupení plné penze (obědy se podávají formou servírovaného menu).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

v hotelu: lázeňské centrum s širokou nabídkou procedur.

v okolí: značené trasy pro pěší a cykloturistiku, sjezdové (ski areál Aš – 19,1 km, Saporo – 44,1 km, Mariánky – 53 km) a běžecké lyžování, Rozhledna Salingburg, Bismarckova rozhledna na Zelené hoře, Hrad Vildštejn - Skalná, Hrad Seeberg - Františkovy Lázně, Národní přírodní rezervace SOOS, Rybník Amerika a minizoo, Aqaforum Františkovy Lázně, Koupaliště Jesenice, Koupaliště Michal, Cyklostezka Ohře (délka 24km), Golf resort Františkovy Lázně, Házlov, Minigolf Františkovy Lázně, Tenisový klub Františkovy Lázně, KARTARENA Cheb - motokárový okruh, Lanové centrum Trinity - Cheb, Muzeum iluzí FATAMORGANA, Paintballové hřiště Střížov, Divadlo Boženy Němcové.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, parkování, místní poplatek, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

místní poplatek (50,- Kč/os./noc), v případě využití trezoru vratná kauce 200 Kč.

POZNÁMKA

Procedury nejsou poskytovány o víkendech, svátcích a v den příjezdu a odjezdu. Taktéž nejsou poskytovány osobám mladším 18 let.

Uzavřené parkoviště hlídané kamerovým systémem v areálu hotelu za poplatek 104,-Kč/auto/den.

Domácí zvířata jsou povolena na požádání za poplatek 520,-Kč/den.

Kadeřnictví, kosmetika a pedikúra se nachází ve vedlejší budově v areálu hotelu.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt se snídaní zahrnuje ubytování se snídaní (v počtu dle zvolené délky pobytu), volný vstup do vnitřního i venkovního bazénu s lehátky a terasou, WiFi internetové připojení.


Cena pobytu Léčebná dovolená (7 a více nocí) zahrnuje ubytování s polopenzí (v počtu dle zvolené délky pobytu), vstupní lékařskou prohlídku, 10 léčebných procedur každý týden pobytu (kromě víkendů, svátků a příjezdového a odjezdového dne), 1x za pobyt vstup do solné jeskyně, volný vstup do vnitřního bazénu s protiproudem a vířivkou a venkovního bazénu s lehátky a terasou (v letních měsících dle počasí), župan na pokoji, Wi-Fi.


Cena pobytu Klasický léčebný pobyt (7 a více nocí) zahrnuje ubytování s polopenzí (v počtu dle zvolené délky pobytu), vstupní lékařskou prohlídku, 15 léčebných procedur každý týden pobytu (kromě víkendů, svátků a příjezdového a odjezdového dne), 2x za pobyt vstup do solné jeskyně, volný vstup do vnitřního bazénu s protiproudem a vířivkou a venkovního bazénu s lehátky a terasou (v letních měsících dle počasí), župan na pokoji, Wi-Fi.


Cena pobytu Senior 55+ (7 a více nocí) zahrnuje ubytování s polopenzí (v počtu dle zvolené délky pobytu), denně polední snack (polévka + salát), 1x poukázku na kávu a zákusek v hotelové restauraci, lékařskou prohlídku, 12 léčebných procedur dle doporučení lékaře týdně (mimo víkendů, svátků a dne příjezdu či odjezdu), 1x za pobyt vstup do solné jeskyně, volný vstup do bazénu s vířivkou a protiproudem, volné využití venkovního hotelového bazénu s lehátky a terasou (v hlavní sezóně - dle počasí), župan na pokoji, Wi-Fi.


Cena pobytu Wellness relax (3 noci) zahrnuje 3× ubytování s polopenzí, 1x klasickou částečnou masáž, 1x fango zábal, 1x minerální uhličitou koupel, 1x vstup do solné jeskyně, volné využití hotelového bazénu s protiproudem a vířivkou, venkovní bazén s terasou a lehátky (v letním období - dle počasí), župan na pokoji, Wi-Fi.


Cena pobytu Wellness Beauty (2 noci) zahrnuje 2× ubytování s polopenzí, welcome drink, 1x reflexní masáž nohou, 1x suchou masážní vanu Aquai (30 min,), 1x parafín na ruce, 1x vstup do solné jeskyně (50 minut), volné využití hotelového bazénu s protiproudem a vířivkou, venkovní bazén s terasou a lehátky (v letním období -dle počasí), župan na pokoji, Wi-Fi.


Cena pobytu Lázně na zkoušku (4 nebo 5 nocí) zahrnuje 4x nebo 5x ubytování s polopenzí (dle volby délky pobytu) a poledním snackem (polévka + salát), 1x poukázku na kávu a zákusek v hotelové restauraci, 6x (v případě pobytu na 5 nocí 8x) léčebnou proceduru (mimo víkendů, svátků a dne příjezdu či odjezdu), 1x vstup do solné jeskyně, volné využití hotelového bazénu s protiproudem a vířivkou, venkovní bazén s terasou a lehátky (v letním období - dle počasí), župan na pokoji, Wi-Fi.
Při pobytu na 5 nocí navíc: 1x suchá masážní vana Aquai


Západní Čechy, to je nejznámější lázeňská oblast v České republice. Krásnou přírodu můžeme najít tam, kde jihozápadní část Krušných hor navazuje na horské pásmo Šumava. Známým lázeňským trojúhelníkem tato oblast ale zdaleka nekončí, můžete zde navštívit mnoho úchvatných turistických a přírodních atraktivit, příznivci pivního moku budou pozváni na prohlídku světově vyhlášeného plzeňského pivovaru a Boží Dar vás vtáhne do vánoční atmosféry na Ježíškově cestě.

V roce 2023 získaly Mariánské lázně prestižní status klimatických lázní a staly se tak nejkomplexnějšími lázněmi v České republice. Jako jediné se mohou pyšnit statutem člena UNESVO, Great Spa Towns of Europe.

Seznámíme vás s nejzajímavějšími tipy na výlet!

Procházky po kolonádách, voňavé lázeňské oplatky a léčivé prameny, to neznamená nic jiného než návštěva západočeských lázní. Jedná se o lázeňské město Karlovy Vary, Františkovy Lázně, Mariánské Lázně a Jáchymov. Kromě lázní je v těchto městech něco, co si vás získá a upoutá. Další malebná města, která stojí za zmínku jsou Klatovy a Plzeň, kde můžete navštívit vyhlášený pivovar.

Naplánujte si výlet do národní přírodní rezervace SOOS, přezdívanou český Yellowstone, která se nachází nedaleko Františkových Lázní. Jedná se o ojedinělé místo, kde můžete pozorovat pozůstatky slaného jezera, které se během minulých let přeměnilo v rašeliniště a slatiniště. Unikátností tohoto místa jsou bahenní vývěry oxidu uhličitého, které jsou důkazem dávné vulkanické činnosti.

Pokud trávíte odpočinkovou dovolenou v západních Čechách, nesmíte vynechat hrad a zámek Bečov nad Teplou. Tento hrad se pyšní význačnou památkou evropského formátu, relikviářem sv. Maura. Jedná se o opravdový poklad, hodnotou je druhou nejvzácnější českou památkou, po korunovačních klenotech.

Hradů a zámků tady veliké množství jako v jiných částech republiky nenajdete. Ale přece jen zde můžeme najít jeden z nejvyhledávanějších hradů, tím je hrad Loket. Pokud máte rádi historii, rozhodně sem zavítejte, na každém rohu tohoto impozantního hradu na vás kousek historie dýchne. Jedná se o hrad, který je ze tří stran obklopen řekou Ohří a byl postaven tak, aby ho nikdo nemohl dobýt.

Mapa polohy hotelu

Františkovy Lázně - Hotel Reza****

Františkovy Lázně jsou vyhledávány především pro své přírodní léčivé zdroje, které zde mají svou tradici při léčbě nemocí srdce a krevního oběhu a poruch pohybového ústrojí. Dopřejte si lázeňské procedury a zasloužený relax v hotelu Reza.

Hodnocení hotelu

0 hodnocení