Františkovy Lázně - Hotel Reza

od 1 375
doprava Vlastní
strava Polopenze | Snídaně
Náš TIP
Vhodné pro rodiny s dětmi
Bazén
Bezbariérové ubytování
Cykloturistika
Dítě zdarma do: 10 let
Golf: 3000 m
Novinka
Rezervace bez rizika
Ubytování s pejskem
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • ideální podmínky pro turistiku a cykloturistiku
  • wellness a balneo centrum s vlastním pramenem
  • historická budova z období secese 250 m od promenády
  • rekreační pobyt s dětmi do 6 let zdarma
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Svěřte se do péče odborníků na relaxaci a nechte se královsky hýčkat.

Františkovy Lázně jsou vyhledávány především pro své přírodní léčivé zdroje, které zde mají svou tradici při léčbě nemocí srdce a krevního oběhu, gynekologických onemocnění a poruch pohybového ústrojí.

Hotel Reza byl postaven před 180 lety v secesním lázeňském stylu, i přes rekonstrukci si zachoval svou původní tvář. Nově vzniklé moderní a luxusní lázeňské centrum nabízí svým klientům a pacientům veškerý komfort. V léčebném a balneocentru jsou prováděny procedury širokého sortimentu.

Jako jediný hotel v karlovarském kraji využívá hotel vysokovýkonný MLS Laser. Vysokovýkonný MLS laser účinně podporuje obnovu funkcí, které byly ohroženy operací nebo jiným poškozením. Covidoví pacienti, kteří již léčbou prošli, hlásí výrazné zlepšení dýchání a jejich slova potvrzují první data z českých nemocnic. Vysokovýkonný MLS laser urychluje hojení a umožňuje rychlejší návrat do normálního života. Rychlým a účinným způsobem, s krátkými časy ošetření.

POLOHA

Hotel se nachází v centru světově proslulých Františkových Lázních s výhledem do městského parku, vzdálený cca 250 m od lázeňské promenády a má svůj vlastní pitný pramen nazývaný Erika. Tento okouzlující hotel stojí jen několik minut autem od centra Chebu.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, bar, kavárna, terasa, zahrada, výtah, trezor (bez poplatku, pouze vratná kauce), úschovna zavazadel, úschovna kol, směnárna, lázeňské a balneo centrum za poplatek (vnitřní bazén, k dispozici vyhřívaný venkovní bazén s terasou a lehátky, sauna, solná jeskyně, Kneipův chodník, lze využívat termoterapii, vodoléčbu, masáže, elektroterapii, inhalace, magnetoterapii, oxygenoterapii, laser, ultrazvuk), půjčovna kol a elektrokol, pro děti: deskové hry; akceptace platebních karet, Wi-Fi (zdarma), zahrada s posezením, parkoviště (za poplatek).

VYBAVENÍ POKOJŮ

1lůžkové pokoje typu Standard, možnost přistýlky, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén, župan), trezor, Wi-Fi (zdarma), TV-SAT, lednička, telefon. Tři pokoje jsou vhodné pro tělesně postižené.

2lůžkové pokoje typu Standard, možnost přistýlky, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén, župan), trezor, Wi-Fi (zdarma), TV-SAT, lednička, telefon. Tři pokoje jsou vhodné pro tělesně postižené.

2lůžkové pokoje typu Superior - velké prostorné pokoje s rozkládacím gaučem (možnost přistýlky), vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén, župan), trezor, Wi-Fi (zdarma), TV-SAT, lednička, telefon.

STRAVOVÁNÍ

snídaně (formou bufetu) nebo polopenze (večeře - servírované menu), u některých pobytů je v ceně navíc polední snack (polévka, salát). Možnost dokoupení plné penze (obědy se podávají formou servírovaného menu).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

v hotelu: lázeňské centrum s širokou nabídkou procedur.

v okolí: značené trasy pro pěší a cykloturistiku, sjezdové (ski areál Aš – 19,1 km, Saporo – 44,1 km, Mariánky – 53 km) a běžecké lyžování, Rozhledna Salingburg, Bismarckova rozhledna na Zelené hoře, Hrad Vildštejn - Skalná, Hrad Seeberg - Františkovy Lázně, Národní přírodní rezervace SOOS, Rybník Amerika a minizoo, Aqaforum Františkovy Lázně, Koupaliště Jesenice, Koupaliště Michal, Cyklostezka Ohře (délka 24km), Golf resort Františkovy Lázně, Házlov, Minigolf Františkovy Lázně, Tenisový klub Františkovy Lázně, KARTARENA Cheb - motokárový okruh, Lanové centrum Trinity - Cheb, Muzeum iluzí FATAMORGANA, Paintballové hřiště Střížov, Divadlo Boženy Němcové.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, parkování, místní poplatek, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

místní poplatek (50,- Kč/os./noc), v případě využití trezoru vratná kauce 200 Kč.

POZNÁMKA

Procedury nejsou poskytovány o víkendech, svátcích a v den příjezdu a odjezdu. Taktéž nejsou poskytovány osobám mladším 18 let.

Uzavřené parkoviště hlídané kamerovým systémem v areálu hotelu za poplatek 104,-Kč/auto/den.

Domácí zvířata jsou povolena na požádání za poplatek 520,-Kč/den.

Kadeřnictví, kosmetika a pedikúra se nachází ve vedlejší budově v areálu hotelu.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt se snídaní zahrnuje ubytování se snídaní (v počtu dle zvolené délky pobytu), volný vstup do vnitřního i venkovního bazénu s lehátky a terasou, WiFi internetové připojení.


Cena pobytu Léčebná dovolená (7 a více nocí) zahrnuje ubytování s polopenzí (v počtu dle zvolené délky pobytu), vstupní lékařskou prohlídku, 10 léčebných procedur každý týden pobytu (kromě víkendů, svátků a příjezdového a odjezdového dne), 1x za pobyt vstup do solné jeskyně, volný vstup do vnitřního bazénu s protiproudem a vířivkou a venkovního bazénu s lehátky a terasou (v letních měsících dle počasí), župan na pokoji, Wi-Fi.


Cena pobytu Klasický léčebný pobyt (7 a více nocí) zahrnuje ubytování s polopenzí (v počtu dle zvolené délky pobytu), vstupní lékařskou prohlídku, 15 léčebných procedur každý týden pobytu (kromě víkendů, svátků a příjezdového a odjezdového dne), 2x za pobyt vstup do solné jeskyně, volný vstup do vnitřního bazénu s protiproudem a vířivkou a venkovního bazénu s lehátky a terasou (v letních měsících dle počasí), župan na pokoji, Wi-Fi.


Cena pobytu Senior 55+ (7 a více nocí) zahrnuje ubytování s polopenzí (v počtu dle zvolené délky pobytu), denně polední snack (polévka + salát), 1x poukázku na kávu a zákusek v hotelové restauraci, lékařskou prohlídku, 12 léčebných procedur dle doporučení lékaře týdně (mimo víkendů, svátků a dne příjezdu či odjezdu), 1x za pobyt vstup do solné jeskyně, volný vstup do bazénu s vířivkou a protiproudem, volné využití venkovního hotelového bazénu s lehátky a terasou (v hlavní sezóně - dle počasí), župan na pokoji, Wi-Fi.


Cena pobytu Zimní wellness aneb lázně na zkoušku (4 nebo 5 nocí) zahrnuje 4× (5x) ubytování s polopenzí, 4x (5x) polední snack (v den příjezdu do 14 hod.), 1x kávu a zákusek, 4x (6x) relaxační proceduru, volné využití hotelového bazénu s protiproudem a vířivkou, župan na pokoji, Wi-Fi.
Bonus při pobytu na 5 nocí: 1x solná jeskyně


Cena pobytu Wellness Beauty (2 noci) zahrnuje 2× ubytování s polopenzí, welcome drink, 1x reflexní masáž nohou, 1x suchou masážní vanu Aquai (30 min,), 1x parafín na ruce, 1x vstup do solné jeskyně (50 minut), volné využití hotelového bazénu s protiproudem a vířivkou, venkovní bazén s terasou a lehátky (v letním období -dle počasí), župan na pokoji, Wi-Fi.


Cena pobytu Lázně na zkoušku (4 nebo 5 nocí) zahrnuje 4x nebo 5x ubytování s polopenzí (dle volby délky pobytu) a poledním snackem (polévka + salát), 1x poukázku na kávu a zákusek v hotelové restauraci, 6x (v případě pobytu na 5 nocí 8x) léčebnou proceduru (mimo víkendů, svátků a dne příjezdu či odjezdu), 1x vstup do solné jeskyně, volné využití hotelového bazénu s protiproudem a vířivkou, venkovní bazén s terasou a lehátky (v letním období - dle počasí), župan na pokoji, Wi-Fi.
Při pobytu na 5 nocí navíc: 1x suchá masážní vana Aquai


Cena pobytu Intenzivní léčebný pobyt (7 a více nocí) zahrnuje ubytování s polopenzí (v počtu dle zvolené délky pobytu), denně polední lehké občerstvení (polévka, salát, pečivo, 1x nealko nápoj), vstupní a kontrolní lékařskou prohlídku, 20 léčebných procedur každý týden pobytu (kromě víkendů, svátků a příjezdového a odjezdového dne), 3x za pobyt vstup do solné jeskyně, volný vstup do vnitřního bazénu s protiproudem a vířivkou a venkovního bazénu s lehátky a terasou (v letních měsících dle počasí), župan na pokoji, Wi-Fi.
BONUS: 1 procedura z připlácených procedur navíc


Západní Čechy jsou synonymem pro nejproslulejší lázeňský kout naší vlasti. Tato oblast je přírodním rájem, kde se rozprostírá nádherná krajina na pomezí Krušných hor a majestátní Šumavy. Avšak nejenom známý lázeňský trojúhelník dělá tuto oblast tak výjimečnou. Každý milovník přírody či historie si zde najde to své. A pokud vás láká svět piva, neváhejte se vydat na exkurzi do slavného plzeňského pivovaru. V Božím Daru se pak můžete ponořit do kouzelné vánoční atmosféry na Ježíškově cestě.

Od roku 2023 se Mariánské Lázně pyšní získáním cenného titulu klimatických lázní, což je proměnilo v nejkomplexnější lázeňské centrum v České republice. Jejich jedinečnost je podtržena členstvím v prestižním seznamu UNESCO, Great Spa Towns of Europe.

Pojďme společně prozkoumat nejzajímavější místa, která byste neměli při návštěvě západočeských lázní minout!

Představte si romantické procházky po lázeňských kolonádách, vůni čerstvě pečených oplatků a blahodárný účinek léčivých pramenů. To vše a mnohem více nabízejí lázeňská města jako Karlovy Vary, Františkovy Lázně, Mariánské Lázně a Jáchymov. Kromě tradiční lázeňské kultury zde na vás čekají mnohé další lákadla. Nevynechejte ani historické klenoty jako Klatovy či Plzeň s jejím světoznámým pivovarem.

Pro milovníky neobyčejných přírodních úkazů doporučujeme návštěvu národní přírodní rezervace SOOS, která je často přirovnávána k americkému Yellowstone. Toto unikátní místo skrývá pozůstatky slaného jezera transformovaného v rašeliniště a slatiniště. Fascinující jsou zde zejména bahenní vývěry oxidu uhličitého, svědčící o dávné vulkanické aktivitě.

A pokud si chcete užít relaxaci v západních Čechách, nesmíte opomenout hrad a zámek Bečov nad Teplou. Jeho chloubou je relikviář sv. Maura, druhá nejcennější památka České republiky po korunovačních klenotech. Představuje opravdový klenot, který je součástí evropského kulturního dědictví.

I když zde nenajdete tolik hradů a zámků jako v jiných částech republiky, stojí za zmínku hrad Loket. Tato historická perla, obklopená z tří stran řekou Ohří, je dokonalým příkladem středověkého opevnění, které bylo navrženo tak, aby odolalo každému dobyvateli. Pokud máte zálibu v historii, hrad Loket vás očaruje na každém kroku svou majestátností a příběhy z minulosti.

Přijeďte a nechte se inspirovat kouzlem Západních Čech, kde každý den může být nezapomenutelným dobrodružstvím!

Mapa polohy hotelu

Františkovy Lázně - Hotel Reza****

Františkovy Lázně jsou vyhledávány především pro své přírodní léčivé zdroje, které zde mají svou tradici při léčbě nemocí srdce a krevního oběhu a poruch pohybového ústrojí. Dopřejte si lázeňské procedury a zasloužený relax v hotelu Reza.

Hodnocení hotelu

0 hodnocení