Dunajská Streda - Hotel Thermalpark

od 2 185
doprava Vlastní
strava Polopenze | Snídaně
Termální pramenmin
Náš TIP
Vhodné pro rodiny s dětmi
Bazén
Bezbariérové ubytování
Cykloturistika
Dítě zdarma: 5 let
Konferenční služby
Novinka
Rezervace bez rizika
Seniorské pobyty a slevy
Termální pramen:  min
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • přímo v areálu Thermalpark Dunajská Streda
  • neomezený vstup do všech bazénů
  • bazén s mineralizovanou vodou s teplotou 39 °C
  • ideální pro všechny věkové kategorie
Načítání ...

AKTUÁLNÍ AKCE A SLEVY

VYUŽIJTE AKCI 7 nocí za cenu 6 nebo slevu 10 % pro seniory 60 +.

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Dokonalý relax s mineralizovanou léčivou a termální vodou pro všechny věkové kategorie. Během celého pobytu mají hosté neomezený vstup do všech vnitřních a venkovních bazénů. Blahodárné účinky termální vody a kvalitní služby v podobě různých masáží a procedur, obnovený saunový svět a příjemný personál jsou zárukou k vaší spokojenosti.

Dunajská Streda je jedno z nejoblíbenějších a nejnavštěvovanějších rekreačních středisek jižního Slovenska. Thermalpark, nacházející se v krásném prostředí, v srdci Žitného Ostrova, nabízí kvalitní služby a dokonalý relax pro všechny věkové kategorie. Termální bazény mají příznivé účinky hlavně při potížích pohybového ústrojí.

POLOHA

Hotel Thermalpark se nachází přímo v hlavní budově rekreačního komplexu Thermalpark Dunajská Streda, odkud hosty dělí od bazénů, masážního centra a saunového světa pouze pár kroků.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, kavárna, salónek, venkovní posezení, konferenční místnost (50 osob), hotel. trezor, pro děti – herna, strava, postýlka a stolička; knihovna, úschovna a půjčovna kol a lyží, společenské hry, Wi-Fi (zdarma), zahrada, hotelové taxi, parkoviště, akceptace platebních karet.

Thermalpark: 18 hektarů se 4 vnitřními a 6 venkovními bazény s mineralizovanou léčivou a termální vodou s teplotou 26 °C - 39 °C; pro děti - dětský bazén se skluzavkou, 7 tobogánů animační programy, dětský letní klub; masážní a relaxační centrum, saunový svět (finská, bio, infra a parní sauna, solná kabina, vířivka, ledopád, zážitkové sprchy, ochlazovací bazének).

Wellness a Spa:

Vnitřní bazény: dětský bazén BABY (29-31 °C), plavecký bazén (27-29 °C), rotunda (34-36 °C), wellness bazén (30-33 °C).

Venkovní bazény: velký plavecký bazén (24-26 °C), dětský bazén se skluzavkou (30-32 °C), rekreační bazén (27-30 °C), klidový rekreační bazén (34-36 °C), rotunda (36-39 °C), jacuzzi (34-36 °C), italský bazén (28-30 °C).

-během letní sezóny jsou návštěvníkům k dispozici čtyři vnitřní a šest venkovních bazénů, informace o provozu venkovních bazénů v zimním období jsou dostupné předem na recepci hotelu

Saunový svět (vstup do Saunového světa pro hotelové hosty: 8,00 €, saunový ceremoniál (15 min.): 1,50 €): finská sauna, biosauna, infrasauna, parní sauna, solná kabina, vířivka, ochlazovací bazén, ledopád, zážitkové sprchy, relaxační místnost, saunové ceremoniály.

Masáže a procedury na objednání

VYBAVENÍ POKOJŮ

2lůžkové pokoje Standard, manželská postel, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), LED TV, telefon, trezor, minibar, Wi-Fi (zdarma).

2lůžkové pokoje Standard Plus, manželská postel, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), LED TV, telefon, trezor, minibar, Wi-Fi (zdarma), terasa.

2lůžkové pokoje Comfort, manželská postel, možnost přistýlky, vlastní soc. zařízení (vana, WC, fén), LED TV, telefon, trezor, minibar, Wi-Fi (zdarma), balkón.

2lůžkové pokoje Premium, manželská postel, možnost přistýlky, vlastní soc. zařízení (vana, WC, fén), LED TV, telefon, trezor, minibar, Wi-Fi (zdarma), terasa.

2lůžkové pokoje Twin Suite, prostorný pokoj, manželská postel, možnost přistýlky, vlastní soc. zařízení (vana, WC, fén), LED TV, telefon, trezor, minibar, Wi-Fi (zdarma).

STRAVOVÁNÍ

snídaně formou bufetu, lze dokoupit polopenze (formou bufetu).

INDIKACE A LÉČBA

Termální bazény mají příznivé účinky hlavně při potížích pohybového ústrojí.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

v areálu: sportovní hřiště (plážový minigolf, multifunkční hřiště, stolní tenis, venkovní šachy), animační programy (červen - srpen), jezero (koupání, rybolov, vodní sporty).

v okolí: Malkia Park, Slovakia Ring, vodní mlýn Dunajský Klátov, termální koupaliště Topoľníky, Sedin Golf Resort, loď Morava Gabčíkovo, vyhlídková loď Ondava Gabčíkovo, vodní mlýn Jelka.

V nabídce hotelu je mnoho zážitkových balíčků pro zpestření pobytu na Žitném ostrově. Kompletní nabídku vhodnou pro termín vašeho pobytu vám zašleme na vyžádání.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, pobytovou taxu, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

pobytová taxa (2 €/os./noc).

POZNÁMKA

V hotelu není povolen pobyt s domácími mazlíčky.

Parkování je možné přímo před hotelem.

Animační program je zajištěn během měsíců červenec - srpen. Aktuální program je dostupný na recepci hotelu.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní, neomezený vstup do vnitřních i venkovních bazénů, Wi-Fi, parkování před hotelem.


Cena pobytu Thermalpark Classic zahrnuje ubytování s polopenzí (v počtu dle zvolené délky pobytu, min. 2 noci), neomezený vstup do vnitřních i venkovních bazénů, Wi-Fi v celém areálu, parkování;
v letní sezóně NAVÍC: animační programy, dětský miniklub
BONUS: sleva 10 % na dokoupené masáže a procedury, lahev minerálky na pokoji.
Při pobytu na 7 nocí 1 noc zdarma, sleva pro seniory nad 55 let 10 % (již zahrnuto v ceně pobytu).


Cena pobytu Thermalpark & Wellness zahrnuje: ubytování s polopenzí (v počtu dle výběru délky pobytu, min. 2 noci), neomezený vstup do vnitřních i venkovních bazénů, denní jednorázový, časově neomezený vstup do saunového světa.
BONUS: sleva 10 % na wellness masáže a procedury, lahev minerálky na pokoji, animační programy a miniklub (v době letních prázdnin), Wi-Fi, parkování.
Při pobytu na 7 nocí 1 noc zdarma, sleva pro seniory nad 55 let 10 % (již zahrnuto v ceně pobytu).


Cena pobytu Thermalpark & SPA zahrnuje ubytování s polopenzí (v počtu dle volby délky pobytu, min. 2 noci), neomezený vstup do vnitřních i venkovních bazénů, procedury (1x klasická masáž zad a šíje (20 min.) NEBO 1x hydromasážní postel VelusJet (30 min.) dle preference klienta a dostupnosti masérů).
BONUS: sleva 10% na další wellness masáže a procedury, lahev minerálky na pokoji, v době letních prázdnin navíc: animační programy a miniklub, Wi-Fi, parkování.
Při pobytu na 7 nocí 1 noc zdarma, sleva pro seniory nad 55 let 10 % (již zahrnuto v ceně pobytu).


Slovensko je půvabná krajina i díky vydatnosti termálních pramenů. Množství a chemické složení minerálních vod jsou faktory, které řadí Slovensko mezi nejbohatší státy světa na termální prameny. Každý termální pramen a z něho vyvěrající minerální voda má rozličné blahodárné zdravotní účinky, čímž je vhodná k léčení různých nemocí.
Stále častěji se setkáváme se zařízeními, kde najdeme pohromadě služby termálního koupaliště a aquaparku. Aby se Vám odpočívalo skutečně pohodlně, CK DAEN Vám nabízí ubytování přímo nebo v bezprostřední blízkosti termálních koupališť a aquaparků, které na Slovensku najdete.

Nejnavštěvovanější termální koupaliště na Slovensku je v nedaleké Podhájské, které je unikátní tím, že jeho geotermální vody jsou složením téměř identické s vodami Mrtvého moře.

Oblíbené termální koupaliště s krytým rekreačním komplexem ve Velkém Mederu láká po celý rok množství návštěvníků. Jeho devět bazénů je naplněných termální vodou s teplotou 25 - 37 °C, která působí na tělo blahodárně a léčivo.

Senecký aquapark je napojen na vrt termální vody a najdete jej v bezprostřední blízkosti krásných Slunečních jezer. Během celého roku je v něm přístupných šest bazénů, plus pět dalších k nim přibývá v letních měsících.

Termální koupaliště Čajka leží v lázeňském městečku Bojnice s pěknou scenerií tamního zámku v pozadí.

Komplex v Bešeňové nedaleko Ružomberka je zřejmě nejlepší ukázkou ideálního spojení termálního koupaliště a aquaparku na Slovensku. Zdejší geotermální prameny mají nejen několik léčebné, ale také kosmetické účinky, vyvěrají z hloubky téměř dva tisíce metrů a teplota některých z nich dosahuje až 70 °C.

Lázně Patince mají nejdelší tradici již od roku 1966. Rekreační areál byl vybudován v okolí termálního pramene, který vyvěrá z hloubky 160-200 m, má teplotu 27 °C.

Termální koupaliště Thermal Park Dunajská Streda je obklopeno krásným přírodním prostředím lesoparku a je jedním z nejnavštěvovanějších atraktivní oblasti Žitného ostrova. V areálu Thermal Parku se rozprostírají čtyři vnější a šest vnitřních bazénů, přičemž ve všech proudí termální voda s vysokým obsahem minerálů a její teplota dosahuje 24 - 40 °C.

Aquapark Tatralandia jako jedinečný vodní svět situován uprostřed hor Nízkých Tater a nádherné přírody liptovského regionu je největším na celém Slovensku a najdete v něm nespočet zábavných aktivit. Leží v městě Liptovský Mikuláš a Vaší návštěvě se potěší během celého roku. Areál Tatralandie je rozdělen na exotický ráj Tropical Paradise, Funpark Tatralandia a dobrodružný komplex Superfly Tatralandia.

Mapa polohy hotelu

Hotel Thermalpark - Dunajská Streda

Hotel Thermalpark *** se nachází přímo v hlavní budově rekreačního komplexu Thermalpark Dunajská Streda, odkud hosty dělí od bazénů, masážního centra a saunového světa pouze pár kroků.

Termální park - Dunajská Streda

V Thermalparku Dunajská Streda je využívána termální voda s vysokou koncentrací minerálních látek z vrtu vyvěrajícího z hloubky 1600 metrů, její teplota dosahuje až 57 °C. Díky svému složení příznivě ovlivňuje onemocnění pohybového ústrojí, onemocnění kloubů a zmírnění poúrazových stavů.

Hodnocení hotelu

0 hodnocení