Dudince - Lázeňský dům DIAMANT, dep. Achát

od 368
doprava Vlastní
strava Plná penze
Bazén
Bezbariérové ubytování
Cykloturistika
Konferenční služby
Novinka
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • kvalitní léčba s unikátní Dudinskou vodou (jako Vichy)
  • zaměření na léčbu pohybového ústrojí
  • lázeňské, relaxační a wellness pobyty
  • pěkné prostředí a příjemný personál pro dokonalý relax
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Hotel Diamant poskytuje již 30 let lázeňské služby svým klientům a přesto patří k nejmladším lázeňským zařízením v Dudincích a i na Slovensku. Nachází se v regionu Hont, k jehož zvláštnostem patří přírodní scenérie, malebné vinice a bohatá tradice. Lázně byly v minulosti oblíbeným místem uherského krále Matěje a také manželky Františka Josefa I. Alžběty - císařovny Sissi.

POLOHA

Nachází se v centru města Dudince v Banskobystrickém kraji, 50 km od Dobogókő, 43 km o Visegrádu a 49 km od Zvolenu.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

non-stop recepce, restaurace, bar, business centrum, obchod se suvenýry, výtah, léčebné procedury, bazén vnitří a vnější, parkoviště, terasa, zahrada, venkovní posezení na zahradě, v létě animační program, bezbariérový přístup.

VYBAVENÍ POKOJŮ

1 a 2lůžkové prostorné a nadstadardně vybavené pokoje a 2lůžkové apartmány, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, župany), TV-SAT, rádio, telefon, chladnička, WiFi, klimatizace (některé pokoje), výhled na bazén či zahradu (některé pokoje), bezbariérové pokoje.

STRAVOVÁNÍ

plná penze (výběr z 5 druhů jídel, servírované menu, bufet, zajištění speciálních diet. Tradiční kuchyně, vhodná v 80 % pro celiatiky).

INDIKACE A LÉČBA

Minerální voda podobného složení jako lázně ve Vichy (Francie) či v Japonsku. Dobře působí na léčení srdečně cévního, pohybového a nervového aparátu. Jediná v Evropě obsahuje kysličník uhličitý a sirovodík. Léčí se zde mimo jiné i profesionální stres, psychosomatické stavy vyčerpání, manažerské choroby.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

tenis, stolní tenis, půjčovna jízdních kol. Hotel organizuje taneční zábavy, hudební večery, divadelní představení. V letní sezóně animační program (soutěže, taneční hodiny, kulturní program). Ve spolupráci s místní CK organizuje hotel výlety do okolí (Banská Štiavnica, Szentendre, Budapešť, Královský palác v Gödölló...).

CENA ZAHRNUJE

ubytování s plnou penzí, lékařskou prohlídku, 2 procedury, vstup do fitness a wellness centra a bezplatný vstup na koncerty.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, místní taxu, komplexní cestovní pojištění (26,- Kč/os./den)

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

místní poplatek 1 EUR/os./den


Pobytové balíčky


Cena pobytu Víkendový pobyt (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování s plnou penzí, vstupní lékařskou prohlídku, non-stop lékařskou pohotovost, léčebné procedury (1x minerální bazén, 1x minerální vana, 1x částečná masáž klasická, 1x saunový svět (60 min.)), denně rehabilitační plavání, v sezóně i ve venkovním bazénu, vstup do fitness. Nástup Pá - večeře.


Cena pobytu Redukt program (6 nocí) zahrnuje: 6x ubytování s plnou penzí (speciální redukční dieta s mallým množstvím sacharidů, dostatečným množstvím bílkovin, min. množstvím tuků a dostatečným přísunem tekutin a vitamínů, jídla s vysokým obsahem zeleniny, vlákniny, vitamínů, dieta obohacena o výživové doplňky přírodního charakteru, pitná kúra), vstupní lékařskou prohlídku, non-stop lékařskou pohotovost, individuální léčebný program podle zdravotního stavu a předpisu lékaře - 12 procedur (např.: minerální bazén, minerální vana, hydrokinezioterapie, podvodní masáž, masáž částečná klasická, přístrojová lymfodrenáž, skotské střiky, suchý uhličitý koupel, šlapací koupel, elektroterapie) a 2x za pobyt masáž Štíhlá linie (speciální masáž na formování postavy se zábalem), denně rehabilitační plavání, vstup do fitness.


Cena pobytu Redukt program (13 nocí) zahrnuje: 13x ubytování s plnou penzí (speciální redukční dieta s mallým množstvím sacharidů, dostatečným množstvím bílkovin, min. množstvím tuků a dostatečným přísunem tekutin a vitamínů, jídla s vysokým obsahem zeleniny, vlákniny, vitamínů, dieta obohacena o výživové doplňky přírodního charakteru, pitná kúra), vstupní lékařskou prohlídku, non-stop lékařskou pohotovost, individuální léčebný program podle zdravotního stavu a předpisu lékaře - 26 procedur (např.: minerální bazén, minerální vana, hydrokinezioterapie, podvodní masáž, masáž částečná klasická, přístrojová lymfodrenáž, skotské střiky, suchý uhličitý koupel, šlapací koupel, elektroterapie) a 4x za pobyt masáž Štíhlá linie (speciální masáž na formování postavy se zábalem), denně rehabilitační plavání, vstup do fitness.


Cena pobytu Kardio program (13 nocí) zahrnuje: 13x ubytování s plnou penzí, vstupní a výstupní lékařskou prohlídku s lékařskou zprávou, kontrolní lékařská konzultace podle potřeby, kardiologické vyšetření a kontrolní vyšetření, echokardiologické vyšetření, TK Holter nebo EKG Holter podle posouzení lékaře, Ergometrie, Laboratorní vyšetření III. skupina (rizikové faktory, FW, biochemie jater, INR), non-stop lékařskou pohotovost, 26 léčebných procedur podle zdravotního stavu a předpisu lékaře, denně rehabilitační plavání, v sezóně i ve venkovním bazénu, vstup do fitness. BONUS: 2x kyslíková terapie Osylife pobyt do odvolání není v nabídce


Cena pobytu Beauty pobyt v Diamantu - DIAMANTOVÁ KRÁSA (6 nocí) zahrnuje: 6x ubytování s plnou penzí (možnost výběru dietní stravy po konzultaci s lékařem), vstupní lékařskou prohlídku, non-stop lékařskou pohotovost, 12 procedur za pobyt (4x minerální bazén nebo minerální vana, 1x vonná přísadová koupel, 1x masáž zad lávovými kameny, 1x lymfodrenáž tváře a dekoltu, 1x Parafango, 1x Whirlpool, 1x Oxylife, 1x biolampa, 1x písková vana), denně vstup do vnitřního a v sezóně i venkovního bazénu (v sezóně nuda pláž), vstup do fitness. BONUS: 10% sleva na další vybrané beauty procedury, kosmetické služby, pedikúru.


Slovensko se může pyšnit svým lázeňským bohatstvím stejně tak jako Česká republika.


Mezi nejznámější Slovenská lázeňská města patří Piešťany, Turčianské Teplice, Trenčianské Teplice, Dudince, Smrďáky, Bešeňová nebo Rajecké Teplice.


Piešťany s 200letou tradicí lázeňské léčby - jsou především významné díky svému sirnému bahnu jak v Evropě, tak i na celém světě. Také poskytují jedinečné léčby pohybového ústrojí nebo nemoci nervové soustavy. Pokud vás neustále trápí bolesti zad, poúrazové či pooperační potíže a mnoho dalšího, právě Piešťany jsou výbornou alternativou pro váš výběr.


Turčianské Teplice se nachází ve středním Slovensku. Nabízí nám širokou škálu léčebných procedur. Tyto lázně jsou především známé svou léčbou 24 karátovým zlatem.


Trenčianské Teplice patří mezi nejoblíbenější lázně na Slovensku. Nabízí širokou nabídku léčeb, mezi které řadí i mimořádnou léčbu neplodnosti.


V Dudincích mají jednu z nejvzácnějších minerálních pramenů na světě. Tato léčivá voda, nazývaná též prdľavka, vám umožní léčbu různých nemocí najednou.


Lázně Smrdáky se nachází nedaleko hranic s Českou republikou, na úpatí Bílých Karpat. Nejkoncentrovanější sirnou vodu v Evropě můžete najít právě zde. Tyto lázně poskytují léčby pohybového ústrojí či nervové soustavy. A právě Smrdáky jsou věhlasné lázně díky vyléčení kožních onemocnění.


Mezi lázně, které byste také měli navštívit, patří Rajecké Teplice. Tyto lázně dosahují teploty až 38 stupňů. Nejen že si můžete dopřávat relax v termálních bazénech, které vyléčí různá onemocnění, ale také můžete navštívit saunu a nebo se jen kochat okolní přírodou.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení