Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Absolvujte jedinečné spojení lázeňské léčby s výjimečnou Dudinskou vodou.

Hotel Diamant poskytuje již 30 let lázeňské služby svým klientům s komplexními službami a prověřenou kvalitou a tvoří dominantu lázeňského města Dudince.

Jedinečné složení a vzácné balneologické vlastnosti minerální vody (podobné složení mají jen lázně ve francouzském Vichy a v Japonsku) je předurčuje k léčení srdečně cévního, pohybového a nervového aparátu. Minerální voda je jedinečná tím, že jako jediná v Evropě obsahuje kysličník uhličitý a sirovodík.

Lázně byly již v minulosti oblíbeným místem uherského krále Matyáše, jakož i manželky Františka Josefa I. Alžběty-císařovny Sissi. Diamant *** Dudince nabízí léčebné procedury, díky kterým se budete cítit zdravější a vitálnější. A to vše pod dohledem těch nejlepších odborníků. Kouzlo prostředí Dudinců a kvalita služeb vám zaručuje jedinečný zážitek odpočinout si a uzdravit. Diamant Dudince- diamant mezi lázněmi.

POLOHA

Diamant *** Dudince - nejmladší lázně na Slovensku, nacházející se v regionu Hont. Lázeňský dům se nachází přímo v centru lázeňského města Dudince, na jižním Slovensku, nedaleko aquaparku Dudinka s termální vodou (650 m). Okolí Dudinců se vyznačuje řadou zajímavých přírodních památek, přírodních rezervací, které mají naučný ale i vědecko-výzkumný význam.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, bar, business centrum, obchod se suvenýry, výtah, léčebné procedury, lázeňské a wellness služby, vnitřní a venkovní bazén (od května do září), saunový svět, beauty salón (solárium, kadeřník, manikúra, pedikúra, kosmetika), letní střešní terasa (přírodním solárium – nuda pláž), venkovní posezení na zahradě, animační program (v létě), bezbariérový přístup, parkoviště.

VYBAVENÍ POKOJŮ

1 a 2lůžkové prostorné a nadstandardně vybavené pokoje a 2lůžkové apartmány, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, župan), TV-SAT, rádio, telefon, chladnička, WiFi (zdarma), klimatizace (některé pokoje), výhled na bazén či zahradu (některé pokoje), bezbariérové pokoje.

STRAVOVÁNÍ

plná penze (výběr z 5 druhů jídel, servírované menu, bufet, zajištění speciálních diet. Tradiční kuchyně, vhodná v 80 % pro celiatiky).

INDIKACE A LÉČBA

Minerální voda podobného složení jako lázně ve Vichy (Francie) či v Japonsku. Dobře působí na léčení srdečně cévního, pohybového a nervového aparátu. Jediná v Evropě obsahuje kysličník uhličitý a sirovodík. Léčí se zde mimo jiné i profesionální stres, psychosomatické stavy vyčerpání, manažerské choroby.

Léčba: akupunktura, ultrazvuk, harmonizace čaker, baňkování, plynové injekce s aplikací CO2, biotronová léčba, laseroterapie, solux, solárium, inhalace. Masáže (lymfomasáž, klasická, podvodní, reflexní chodidel, medová detoxikační, anticelulitidní masáž, japonská masáž - Shiatsu, masáž horkými lávovými kameny, thajská masáž), elektroléčba (diadynamik, rebox, interferenční proudy, magnetoterapie, hydrogalvan), balneo provoz (minerální koupele, vodoléčba, masáže, rehabilitace, elektroléčba, laserová terapie, ultrazvuk, speciální diagnostika), saunový svět (finská sauna, parní sauna, infra sauna, tepidárium, ochlazovaní bazén, whirlpool, masážní sprchy a odpočinková zóna), zábaly (parafínové, rašelinové, suché).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

posilovna, biliár, tělocvična, tenisový kurt, badminton, stolní tenis, půjčovna kol a sportovních potřeb, cvičení v bazénu, léčebný tělocvik, skupinový tělocvik, služby fyzioterapeuta, jóga, fitness, Nordic Walking. Hotel organizuje taneční zábavy, hudební večery, divadelní představení. V letní sezóně animační program (soutěže, taneční hodiny, kulturní program). Ve spolupráci s místní CK organizuje hotel výlety do okolí (Banská Štiavnica, Szentendre, Budapešť, Královský palác v Gödölló...).

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, pobytovou taxu, komplexní cestovní pojištění (26,- Kč/os./den).

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

pobytová taxa (1,- €/os./den).


Pobytové balíčky


Cena pobytu Víkendový pobyt (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování s plnou penzí, vstupní lékařskou prohlídku, non-stop lékařskou pohotovost, léčebné procedury (1x minerální bazén, 1x minerální vana, 1x částečná masáž klasická, 1x saunový svět (60 min.)), denně rehabilitační plavání, v sezóně i ve venkovním bazénu, vstup do fitness. Nástup Pá - večeře.


Cena pobytu Postcovid program (od 6 nocí) zahrnuje: ubytování s plnou penzí , vstupní lékařská prohlídka, non-stop lékařskou pohotovost, individuální léčebný program podle zdravotního stavu a předpisu lékaře - 12/26 procedur (např.: minerální vana nebo bazén, hydrokinezioterapie, podvodní masáž, masáž částečná klasická, oxygenterapie), vstup do saunového světa, denně rehabilitační plavání, vstup do fitness.


Cena pobytu Velikonoční pobyt (4 noci) zahrnuje 4x ubytování se svátečním menu - plnou penzí, vstupní lékařskou prohlídku, non-stop lékařskou pohotovost, 2 léčebné (pobyt Relax) nebo 3 léčebné (pobyt Klasik) nebo 4 léčebné (pobyt Diamant) procedury na noc (kromě neděle) dle doporučení lékaře, volný vstup do vnitřního rehabilitačního bazénu a fitness, kulturní program - řemeslnické, umělecké trhy, divadelní vystoupení, taneční zábavy, ochutnávka vín, cyklotúra, kino..
BONUS: 1x vstup do wellness centra (120 min.).


Cena pobytu Beauty pobyt v Diamantu - DIAMANTOVÁ KRÁSA (6 nocí) zahrnuje: 6x ubytování s plnou penzí (možnost výběru dietní stravy po konzultaci s lékařem), vstupní lékařskou prohlídku, non-stop lékařskou pohotovost, 12 procedur za pobyt (4x minerální bazén nebo minerální vana, 1x vonná přísadová koupel, 1x masáž zad lávovými kameny, 1x lymfodrenáž tváře a dekoltu, 1x Parafango, 1x Whirlpool, 1x Oxylife, 1x biolampa, 1x písková vana), denně vstup do vnitřního a v sezóně i venkovního bazénu (v sezóně nuda pláž), vstup do fitness. BONUS: 10% sleva na další vybrané beauty procedury, kosmetické služby, pedikúru.


Cena pobytu Léčebný pobyt KLASIK (3 a více nocí) zahrnuje: ubytování s plnou penzí (v počtu dle zvolené délky pobytu), vstupní lékařskou prohlídku, non-stop lékařskou pohotovost, 3 léčebné procedury denně (kromě neděle) dle doporučení lékaře, denně rehabilitační plavání, vstup do fitness, v letní sezóně přírodní solárium, nudapláž, kulturně společenská setkání a hudební večery. BONUS: při pobytu od 5 nocí (a za každých dalších 5 nocí) je možno vybrat další proceduru (saunový svět (60 min.) nebo 2x písková vana nebo 1x Nordic Walking nebo 1x vířivá vana nebo sleva 50 % za parkování (od 15 nocí pobytu)).


Cena pobytu Léčebný pobyt Relax (3 a více nocí) zahrnuje: ubytování s plnou penzí (v počtu dle zvolené délky pobytu), vstupní lékařskou prohlídku, non-stop lékařskou pohotovost, 2 léčebné procedury denně (kromě neděle) dle doporučení lékaře, denně rehabilitační plavání, vstup do fitness, v letní sezóně přírodní solárium, nudapláž, kulturně společenská setkání a hudební večery. BONUS: při pobytu od 5 nocí (a za každých dalších 5 nocí) je možno vybrat další proceduru (saunový svět (60 min.) nebo 2x písková vana nebo 1x Nordic Walking nebo 1x vířivá vana nebo sleva 50 % za parkování (od 15 nocí pobytu)).


Slovensko se může pyšnit svým lázeňským bohatstvím stejně tak jako Česká republika.


Mezi nejznámější Slovenská lázeňská města patří Piešťany, Turčianské Teplice, Trenčianské Teplice, Dudince, Smrdáky, Bešeňová nebo Rajecké Teplice.


Piešťany s 200letou tradicí lázeňské léčby - jsou především významné díky svému sirnému bahnu jak v Evropě, tak i na celém světě. Také poskytují jedinečné léčby pohybového ústrojí nebo nemoci nervové soustavy. Pokud vás neustále trápí bolesti zad, poúrazové či pooperační potíže a mnoho dalšího, právě Piešťany jsou výbornou alternativou pro váš výběr.


Turčianské Teplice se nachází ve středním Slovensku. Nabízí nám širokou škálu léčebných procedur. Tyto lázně jsou především známé svou léčbou 24 karátovým zlatem.


Trenčianské Teplice patří mezi nejoblíbenější lázně na Slovensku. Nabízí širokou nabídku léčeb, mezi které řadí i mimořádnou léčbu neplodnosti.


V Dudincích mají jednu z nejvzácnějších minerálních pramenů na světě. Tato léčivá voda, nazývaná též prdľavka, vám umožní léčbu různých nemocí najednou.


Lázně Smrdáky se nachází nedaleko hranic s Českou republikou, na úpatí Bílých Karpat. Nejkoncentrovanější sirnou vodu v Evropě můžete najít právě zde. Tyto lázně poskytují léčby pohybového ústrojí. A právě Smrdáky jsou věhlasné lázně díky vyléčení kožních onemocnění.


Mezi lázně, které byste také měli navštívit, patří Rajecké Teplice. Tyto lázně dosahují teploty až 38 stupňů. Nejen že si můžete dopřávat relax v termálních bazénech, které vyléčí různá onemocnění, ale také můžete navštívit saunu a nebo se jen kochat okolní přírodou.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení