Dlouhá Lhota - Hotel Panství Dlouhá Lhota

od 2 050
doprava Vlastní
strava Snídaně
Bazén
Konferenční služby
Novinka
Ubytování s pejskem
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • vyzkoušejte jak se žije na zámku ze 17. století
  • nechte se hýčkat v moderním wellness s bazénem
  • romantické místo, příjemný personál, výborná kuchyně
  • v krásné přírodě v blízkosti Brdských lesů a nádrže Slapy

Poptávka zájezdu


Ověřit dostupnost a cenu

Odesláním poptávkového formuláře pro Vás ověříme cenu hotelu ve Vámi vybraném termínu.

Další dotazy ohledně vašeho pobytu rádi zodpovíme zákaznické na lince 800 230 230, na živém chatu nebo pomocí kontaktního formuláře.PŘÍJEZD NA UBYTOVÁNÍ *
- 
ODJEZD Z UBYTOVÁNÍ *
- 
Příjmení a jméno *
tel. *
e-mail *

Počet dospělých
Počet dětí
Věky dětí

Poznámka
Může být i jiné ubytovací zařízení, termín dovolené nemohu posunout
Mám zájem pouze o toto ubytovací zařízení, termín mohu přizpůsobit
prod: pack: url:
* - povinný údaj

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Zámecký hotel Panství Dlouhá Lhota je vyhledáván především díky jedinečnému umístění a atmosféře. Ubytování v zámeckém areálů nabízí luxusní pokoje v zámeckém stylu, moderní pokoje a veškeré služby, které potřebujete ke svému pobytu. Hotel je navštěvovaný nejen pro relaxaci, firemní akce, svatby a oslavy, ale i pro příjemné posezení s přáteli či známými v restauraci či zámeckém parku.

POLOHA

Zámecký wellnesshotel Panství Dlouhá Lhota je umístěn v Dlouhé Lhotě u Příbrami uprostřed brdské krajiny nedaleko Prahy, a to 50 km.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, buzení, room service, žehlení, půjčení prkna a žehličky, restaurace, konferenční místnost, wellness centrum (vyhřívaný bazén, whirlpool, bylinková sauna, finská sauna, turecká parní lázeň), vinný sklep, kurty, hřiště na pétanque, venkovní altán s posezením, jezírko, velká zahrada s koutem ve stylu Stonehenge.

VYBAVENÍ POKOJŮ

Zámek:
2lůžkový pokoj Classic, manželská postel nebo oddělená lůžka, koupelna (sprcha, WC, fén), telefon, SAT TV, trezor, minibar, posezení, Wi-Fi (zdarma).
2lůžkový pokoj Exclusive, manželská postel, koupelna (vana, WC, fén, župany a přezůvky), telefon, SAT TV, trezor, minibar, posezení, Wi-Fi (zdarma).
2lůžkový pokoj De Luxe, manželská postel, výhled do zahrady, vana umístěná v pokoji, koupelna (vana, WC, fén, župany a přezůvky), telefon, SAT TV, trezor, minibar, posezení, Wi-Fi (zdarma).

Konírna (moderně vybavené pokoje):
2lůžkový pokoj Exclusive, manželská postel, koupelna (sprcha, WC, fén, župany a přezůvky), telefon, SAT TV, trezor, minibar, posezení, Wi-Fi (zdarma).
2lůžkový pokoj De Luxe, manželská postel, výhled do zahrady či na zámek, vana umístěná v pokoji, koupelna (sprcha, WC, fén, župany a přezůvky), telefon, SAT TV, trezor, minibar, posezení, Wi-Fi (zdarma).

STRAVOVÁNÍ

snídaně formou bufetu. Hostům je k dispozici zámecká restaurace. Room service s poplatkem 150 Kč.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Přímo v zámeckém areálu: wellness centrum (bazén, vířivka, bylinková a finská sauna, turecká parní lázeň), kurty, hřiště na pétanque.

V blízkosti se nachází města Příbram, Dobříš, Praha nebo Orlík nad Vltavou. Z přírodních památek je nejzajímavější Chráněná krajinná oblast Křivoklátsko nebo Český kras. K návštěvě vybízí i řeka Vltava.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, komplexní cestovní pojištění.

POZNÁMKA

WELLNESS: rezervace je nutná minimálně 2 hodiny předem z kapacitních důvodů a pro vyhřátí vybrané sauny.
Je zde bazén, bylinková a finská sauna, turecká parní lázeň, venkovní vířivka. K dispozici ručníky a plachty (kromě wellness pobytu za příplatek).
Wellness není přímo propojen se zámkem ani konírnou, z ubytování na zámku je cca 100 m přes dvůr, z ubytování Konírna cca 30 m přes dvůr.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní, parkování, Wi-Fi.


Cena pobytu Romantický pobyt zahrnuje 1x ubytování v zámeckém pokoji se snídaní (na přání s donáškou na pokoj), milou pozornost při příjezdu, 1x vstup do wellness centra (bazénu, sauny a posilovny - 90 min.), 1x privátní vstup do vířivky s láhví sektu (55 min.), 1x dezert s kávou v Restaurantu Konírna, late check-out do 13 hod., kryté parkovací stání přímo v resortu Panství, Wi-Fi.
BONUS: zvýhodněná cena druhé noci


Cena pobytu Wellness pobyt zahrnuje 1x ubytování v zámeckém pokoji se snídaní (na přání s donáškou na pokoj), lahev bílého vína "Panství" při příjezdu, 1x vstup do wellness centra (bazénu, sauny a posilovny - 90 min.), 1x relaxační masáž dle výběru (30 min.), late check-out do 13 hod., kryté parkovací stání přímo v resortu Panství, Wi-Fi.
BONUS: zvýhodněná cena druhé noci.


Cena pobytu Degustační pobyt zahrnuje 1x ubytování v zámeckém pokoji se snídaní (na přání s donáškou na pokoj), 1x vstup do wellness centra (bazénu, sauny a posilovny - 90 min.), 1x 4chodové degustační menu s párováním vín v Restaurantu Konírna, late check-out do 13 hod., kryté parkovací stání přímo v resortu Panství, Wi-Fi.
BONUS: zvýhodněná cena druhé noci.


Poznejte okolí Prahy, ulice starobylých měst, nevídanou krajinu a nespočet pozoruhodných hradů a zámků. Vydejte se do údolí pěti řek, lesů Křivoklátska, nížin v Polabí či na skalnaté hřebeny Brd. V tomto regionu nebudete vědět kam vyrazit dříve.

Naše tipy co musíte ve Středních Čechách vidět!

Neodmyslitelně patří k nejnavštěvovanějším místům tohoto regionu i celkově České republiky hrad Karlštejn. Nechal ho vybudovat král Karel IV. jako své venkovské sídlo a jako úkryt korunovačních klenotů. Zajímavostí hradu je jeho pěti stupňové výškově rozdílné postavení, které mělo značit míru důležitosti. Hrad můžete navštívit během prohlídkových okruhů s průvodcem.

Ve středních Čechách patří mezi nejatraktivnější návštěvnická místa Chráněná krajinná oblast Kokořínsko, nachází se zde kaňonovitá údolí se skalními útvary, známé jsou tzv. skalní pokličky a obří hlavy vytesané do skal. Vydejte se zde také na známý hrad Kokořín nebo Bezděz.

Stříbrná pokladnice českého království, pod tímto názvem můžete znát město Kutná Hora. Při toulkách uličkami tohoto půvabného města rozhodně nesmíte vynechat chrám sv. Barbory, který je spolu s historickým městem zapsán do seznamu UNESCO.

Do malebných ulic měst se můžete vypravit do lázeňského města Poděbrady, Berouna, Příbrami či města Mělník, kde se stékají dvě nejdelší řeky České republiky, Labe a Vltava, kde můžete spatřit úchvatný meandr Vltavy, stejně jako na vyhlídce Máj a Solenická podkova.

V této oblasti si můžete udělat i okružní jízdu po hradech a zámcích, protože jich zde naleznete opravdu hojné množství. Například hrad Křivoklát, zámek Konopiště, hrad Český Štenberk, zámek Žleby, zámek Loučeň s labyrintáriem, zámek Nelahozeves, zámek Mnichovo Hradiště, zámek Benátky nad Jizerou, zámek Dobříš nebo zřícenina hradu Točník.

Na výlet nedaleko Prahy se můžete vydat na vyhledávaný lom Velká Amerika, přezdívaný český Grand Ganyon, na zříceninu hradu Okoř či na vyhlídku Svatý Jan pod Skalou. Ani příznivci zimních sportů nebudou zklamaní, můžete se vypravit se do lyžařského areálu Monínec.

Jistě stojí za zmínku Koněpruské jeskyně, které jsou největším objeveným jeskynním komplexem na českém území. Můžete si načasovat svůj výlet v jeden vyhrazený den měsíce a vydat se do jeskyně pouze s baterkami a zažít tak nevšední zážitek.

Mapa polohy hotelu

Dlouhá Lhota - Hotel Panství Dlouhá Lhota

Ideální místo pro pohádkovou svatbu nebo luxusní romantickou dovolenou. Nechce se hýčkat jako na zámku prvotřídními službami a vybavením.

Hodnocení hotelu

0 hodnocení