Dlouhá Lhota - Hotel Panství - rehabilitační víkendové cvičení

od 4 990
doprava Vlastní
strava Snídaně
Bazén
Konferenční služby
Novinka
Rezervace bez rizika
Ubytování s pejskem
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • rehabilitační víkend s Mgr. Veronikou Lenc
  • 4 lekce rehabilitačního cvičení
  • vstup do bazénu a saunového světa
  • zámecký styl ubytování

Filtr

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Rehabilitační cvičení pro ženy

Prodloužený víkend plný rehabilitačního cvičení zaměřeného na pánevní dno, zdravá záda, aktivní nohy, hezčí bříško, vědomý pohyb a dech.

Trápí Vás bolesti pohybového aparátu nebo byste si prostě ráda užila prodloužený víkend se skvělou partou plný smysluplného pohybu i relaxace? Pak je tento pobyt právě pro Vás.

Naučte se vědomému a efektivnímu pohybu, který Vám pomůže odstranit, zmírnit či předejít bolesti pohybového aparátu. Budeme se protahovat, mobilizovat, masírovat, napřimovat a dáme se i trochu do těla. To vše pak můžete završit relaxací v bazénu a saunovém světě nebo něčím dobrým v zámecké restauraci.

Cvičením vás bude provádět zkušená lektorka Mgr. Veronika Lenc z Gynekologické fyzioterapie Mamaklan.

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT?
➽ Pátek
14:00 - 17:00 příjezd na hotel, ubytování na pokoji
18:00 - 19:00 cvičící lekce
19:00 - 20:00 individuální prostor na večeři (dle jídelního lístku v hotelové restauraci nebo v okolí)
20:00 - 22:00 relax, volná zábava

➽ Sobota
08:00 - 09:00 snídaně
09:30 - 10:30 lekce
10:30 - 17:00 volný čas, možnost využití wellness
15:00 - 17:00 sauna, wellness
17:00 - 18:00 lekce cvičení
18:00 - 20:00 individuální prostor na večeři (dle jídelního lístku v hotelové restauraci nebo v okolí)
20:00 - 22:00 relax, volná zábava

➽ Neděle
08:00 - 09:00 snídaně
09:00 - 10:00 lekce cvičení
11:00 odevzdání pokojů, odjezd
_____________________________________________________________________________________________


Panství je místo, kde se snoubí historie s moderními wellness službami, místo, kde můžete načerpat novou energii a užít si zasloužený odpočinek.

Připravte se na nezapomenutelný zážitek ve znamenitém Zámeckém hotelu Panství Dlouhá Lhota, kde vás okouzlí nejen nádherný zámecký styl ubytování, ale také jeho jedinečné umístění a atmosféra plná historie a elegance. Při vstupu do luxusních pokojů se ocitnete v jiné době, kde moderní vybavení splývá s důstojností minulých věků.

Tento hotel je stvořený k tomu, aby vyhověl všem vašim potřebám a přání. Ať už hledáte místo pro odpočinek a relaxaci, plánujete firemní akci nebo hledáte idylické místo pro svůj výjimečný svatební den, Panství Dlouhá Lhota je tím pravým místem pro vás.

Ale to ještě není vše! Hotelová restaurace vás přivítá s otevřenou náručí, ať už máte chuť na romantickou večeři pro dva, neformální večer s přáteli nebo rodinné oslavy v útulném prostředí. A nezapomeňte se projít naším zámeckým parkem, který je jako stvořený pro příjemné posezení a povídání s přáteli či známými.

V Zámeckém hotelu Panství Dlouhá Lhota se budete cítit jako v pohádce, a to díky autentické atmosféře, pozornému personálu a prvotřídnímu servisu. Srdcem vás zve, abyste se stali součástí naší zámecké rodiny a zažili pobyt, na který jen tak nezapomenete. Přijďte prozkoumat tuto skrytou perlu, kde se postarají o vaše tělo i duši.

POLOHA

Uprostřed kouzelné brdské krajiny, v místě, kde zastavil čas, se nachází zámecký wellness hotel Panství Dlouhá Lhota. Tento oáza klidu a harmonie je umístěn v malebné Dlouhé Lhotě u Příbrami, pouhých 50 km od srdce Prahy.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, room service, půjčení žehličky, restaurace, konferenční místnost, wellness centrum (vyhřívaný bazén, whirlpool na střešní terase, bylinková sauna, finská sauna, turecká parní lázeň, zapůjčení osušky a prostěradla zdarma), vinný sklep, kurty, hřiště na pétanque, venkovní altán s posezením, jezírko, velká zahrada s koutem ve stylu Stonehenge.

VYBAVENÍ POKOJŮ

2lůžkový pokoj Classic na Zámku, manželská postel nebo oddělená lůžka, koupelna (sprcha, WC, fén, župany a pantofle), telefon, SAT TV, trezor, minibar, posezení, Wi-Fi (zdarma).

STRAVOVÁNÍ

snídaně formou bufetu, které vás určitě zasytí.

Pro obědy a večeře je možnost využít zámeckou restauraci, která je připravená pro vaše gurmánské zážitky.

A pokud si chcete užít pohodlí vašeho pokoje, je možné využít také room service za symbolický poplatek 150 Kč.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Přímo v zámeckém areálu: wellness centrum (bazén, vířivka, bylinková a finská sauna, turecká parní lázeň), kurty, hřiště na pétanque.

V blízkosti se nachází města Příbram, Dobříš, Praha nebo Orlík nad Vltavou. Z přírodních památek je nejzajímavější Chráněná krajinná oblast Křivoklátsko nebo Český kras. K návštěvě vybízí i řeka Vltava.

CENA CVIČÍCÍHO VÍKENDU ZAHRNUJE

- 2x ubytování ve 2lůžkových pokojích Classic na zámku
- 2x snídaně formou bufetu
- 4 lekce cvičení
- využití plaveckého bazénu a saunového světa (finská, bylinková a parní sauna)
- pobytovou taxu

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, komplexní cestovní pojištění.

POZNÁMKA

WELLNESS: rezervace je nutná minimálně 2 hodiny předem z kapacitních důvodů a pro vyhřátí vybrané sauny.
Je zde bazén, bylinková a finská sauna, turecká parní lázeň, venkovní vířivka. K dispozici ručníky a plachty (kromě wellness pobytu za příplatek).

Wellness není přímo propojen se zámkem ani Konírnou, z ubytování na zámku je cca 100 m přes dvůr, z ubytování Konírna cca 30 m přes dvůr.

Zapůjčení osušky a prostěradla zdarma.


Přemýšlíte o aktivním pobytu v malebném prostředí? Nechte se vést od zkušených lektorek a dopřejte si víkend plný zdravého pohybu, duševního odpočinku a relaxace. Udělejte si čas jen pro sebe a oddechněte si od každodenního shonu a povinností. Během našich aktivních pobytů dopřejete sobě i vašemu tělu oázu klidu, relaxu a na chvíli se jen zastavíte.

Můžete si vybrat z naší nabídky, která se skládá z různorodých typů zdravého pobytu či cvičení. Pobyty pořádáme v krásných koutech České republiky, kde můžete využívat báječné služby, které poskytuje ubytovacího zařízení.

Pokud toužíte o aktivní dovolené spojené se zdravým pohybem a relaxací u moře, to je u nás také možné, přesvědčte se sami.
Přemýšlíte o aktivním pobytu v malebném prostředí? Nechte se vést od zkušených lektorek a dopřejte si víkend plný zdravého pohybu, duševního odpočinku a relaxace. Udělejte si čas jen pro sebe a oddechněte si od každodenního shonu a povinností. Během našich aktivních pobytů dopřejete sobě i vašemu tělu oázu klidu, relaxu a na chvíli se jen zastavíte.

Můžete si vybrat z naší nabídky, která se skládá z různorodých typů zdravého pobytu či cvičení. Pobyty pořádáme v krásných koutech České republiky, kde můžete využívat báječné služby, které poskytuje ubytovacího zařízení. Vy si pouze vyberete pobyt dle vašich požadavků a my zajistíme vše potřebné.

Mapa polohy hotelu

Wellness Hotel Panství Dlouhá Lhota

Wellness

Panství Dlouhá Lhota

Hodnocení hotelu

0 hodnocení