Filtr

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Rehabilitační cvičení pro ženy

Prodloužený víkend plný rehabilitačního cvičení zaměřeného na pánevní dno, zdravá záda, aktivní nohy, hezčí bříško, vědomý pohyb a dech.

Trápí Vás bolesti pohybového aparátu nebo byste si prostě ráda užila prodloužený víkend se skvělou partou plný smysluplného pohybu i relaxace? Pak je tento pobyt právě pro Vás.

Naučte se vědomému a efektivnímu pohybu, který Vám pomůže odstranit, zmírnit či předejít bolesti pohybového aparátu. Budeme se protahovat, mobilizovat, masírovat, napřimovat a dáme se i trochu do těla. To vše pak můžete završit relaxací v bazénu a saunovém světě nebo něčím dobrým v zámecké restauraci.

Cvičením vás bude provádět zkušená lektorka Mgr. Veronika Lenc z Gynekologické fyzioterapie Mamaklan.

Panství je místo, kde se snoubí historie s moderními wellness službami, místo, kde můžete načerpat novou energii a užít si zasloužený odpočinek.

Připravte se na nezapomenutelný zážitek ve znamenitém Zámeckém hotelu Panství Dlouhá Lhota, kde vás okouzlí nejen nádherný zámecký styl ubytování, ale také jeho jedinečné umístění a atmosféra plná historie a elegance. Při vstupu do luxusních pokojů se ocitnete v jiné době, kde moderní vybavení splývá s důstojností minulých věků.

Ale to ještě není vše! Hotelová restaurace vás přivítá s otevřenou náručí, ať už máte chuť na romantickou večeři pro dva, neformální večer s přáteli nebo rodinné oslavy v útulném prostředí. A nezapomeňte se projít naším zámeckým parkem, který je jako stvořený pro příjemné posezení a povídání s přáteli či známými.

V Zámeckém hotelu Panství Dlouhá Lhota se budete cítit jako v pohádce, a to díky autentické atmosféře, pozornému personálu a prvotřídnímu servisu. Srdcem vás zve, abyste se stali součástí naší zámecké rodiny a zažili pobyt, na který jen tak nezapomenete. Přijďte prozkoumat tuto skrytou perlu, kde se postarají o vaše tělo i duši.

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT?
➽ Pátek
14:00 - 17:00 příjezd na hotel, ubytování na pokoji
18:00 - 19:00 cvičící lekce
19:00 - 20:00 individuální prostor na večeři (dle jídelního lístku v hotelové restauraci nebo v okolí)
20:00 - 22:00 relax, volná zábava

➽ Sobota
08:00 - 09:00 snídaně
09:30 - 10:30 lekce
10:30 - 17:00 volný čas, možnost využití wellness
15:00 - 17:00 sauna, wellness
17:00 - 18:00 lekce cvičení
18:00 - 20:00 individuální prostor na večeři (dle jídelního lístku v hotelové restauraci nebo v okolí)
20:00 - 22:00 relax, volná zábava

➽ Neděle
08:00 - 09:00 snídaně
09:00 - 10:00 lekce cvičení
11:00 odevzdání pokojů, odjezd

POLOHA

Uprostřed kouzelné brdské krajiny, v místě, kde zastavil čas, se nachází zámecký wellness hotel Panství Dlouhá Lhota. Tento oáza klidu a harmonie je umístěn v malebné Dlouhé Lhotě u Příbrami, pouhých 50 km od srdce Prahy.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, room service, půjčení žehličky, restaurace, konferenční místnost, wellness centrum (vyhřívaný bazén, whirlpool na střešní terase, bylinková sauna, finská sauna, turecká parní lázeň, zapůjčení osušky a prostěradla zdarma), vinný sklep, kurty, hřiště na pétanque, venkovní altán s posezením, jezírko, velká zahrada s koutem ve stylu Stonehenge.

VYBAVENÍ POKOJŮ

2lůžkový pokoj Classic na Zámku, manželská postel nebo oddělená lůžka, koupelna (sprcha, WC, fén, župany a pantofle), telefon, SAT TV, trezor, minibar, posezení, Wi-Fi (zdarma).

STRAVOVÁNÍ

snídaně formou bufetu, které vás určitě zasytí.

Pro obědy a večeře je možnost využít zámeckou restauraci, která je připravená pro vaše gurmánské zážitky.

A pokud si chcete užít pohodlí vašeho pokoje, je možné využít také room service za symbolický poplatek 150 Kč.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Přímo v zámeckém areálu: wellness centrum (bazén, vířivka, bylinková a finská sauna, turecká parní lázeň), kurty, hřiště na pétanque.

V blízkosti se nachází města Příbram, Dobříš, Praha nebo Orlík nad Vltavou. Z přírodních památek je nejzajímavější Chráněná krajinná oblast Křivoklátsko nebo Český kras. K návštěvě vybízí i řeka Vltava.

CENA CVIČÍCÍHO VÍKENDU ZAHRNUJE

- 2x ubytování ve 2lůžkových pokojích Classic na zámku
- 2x snídaně formou bufetu
- 4 lekce cvičení
- využití plaveckého bazénu a saunového světa (finská, bylinková a parní sauna)
- pobytovou taxu

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, komplexní cestovní pojištění.

POZNÁMKA

WELLNESS: rezervace je nutná minimálně 2 hodiny předem z kapacitních důvodů a pro vyhřátí vybrané sauny.
Je zde bazén, bylinková a finská sauna, turecká parní lázeň, venkovní vířivka. K dispozici ručníky a plachty (kromě wellness pobytu za příplatek).

Wellness není přímo propojen se zámkem ani Konírnou, z ubytování na zámku je cca 100 m přes dvůr, z ubytování Konírna cca 30 m přes dvůr.

Zapůjčení osušky a prostěradla zdarma.


Poznejte okolí Prahy, ulice starobylých měst, nevídanou krajinu a nespočet pozoruhodných hradů a zámků. Vydejte se do údolí pěti řek, lesů Křivoklátska, nížin v Polabí či na skalnaté hřebeny Brd. V tomto regionu nebudete vědět kam vyrazit dříve.

Naše tipy co musíte ve Středních Čechách vidět!

Neodmyslitelně patří k nejnavštěvovanějším místům tohoto regionu i celkově České republiky hrad Karlštejn. Nechal ho vybudovat král Karel IV. jako své venkovské sídlo a jako úkryt korunovačních klenotů. Zajímavostí hradu je jeho pěti stupňové výškově rozdílné postavení, které mělo značit míru důležitosti. Hrad můžete navštívit během prohlídkových okruhů s průvodcem.

Ve středních Čechách patří mezi nejatraktivnější návštěvnická místa Chráněná krajinná oblast Kokořínsko, nachází se zde kaňonovitá údolí se skalními útvary, známé jsou tzv. skalní pokličky a obří hlavy vytesané do skal. Vydejte se zde také na známý hrad Kokořín nebo Bezděz.

Stříbrná pokladnice českého království, pod tímto názvem můžete znát město Kutná Hora. Při toulkách uličkami tohoto půvabného města rozhodně nesmíte vynechat chrám sv. Barbory, který je spolu s historickým městem zapsán do seznamu UNESCO.

Do malebných ulic měst se můžete vypravit do lázeňského města Poděbrady, Berouna, Příbrami či města Mělník, kde se stékají dvě nejdelší řeky České republiky, Labe a Vltava, kde můžete spatřit úchvatný meandr Vltavy, stejně jako na vyhlídce Máj a Solenická podkova.

V této oblasti si můžete udělat i okružní jízdu po hradech a zámcích, protože jich zde naleznete opravdu hojné množství. Například hrad Křivoklát, zámek Konopiště, hrad Český Štenberk, zámek Žleby, zámek Loučeň s labyrintáriem, zámek Nelahozeves, zámek Mnichovo Hradiště, zámek Benátky nad Jizerou, zámek Dobříš nebo zřícenina hradu Točník.

Na výlet nedaleko Prahy se můžete vydat na vyhledávaný lom Velká Amerika, přezdívaný český Grand Ganyon, na zříceninu hradu Okoř či na vyhlídku Svatý Jan pod Skalou. Ani příznivci zimních sportů nebudou zklamaní, můžete se vypravit se do lyžařského areálu Monínec.

Jistě stojí za zmínku Koněpruské jeskyně, které jsou největším objeveným jeskynním komplexem na českém území. Můžete si načasovat svůj výlet v jeden vyhrazený den měsíce a vydat se do jeskyně pouze s baterkami a zažít tak nevšední zážitek.

Mapa polohy hotelu

Wellness Hotel Panství Dlouhá Lhota

Wellness

Panství Dlouhá Lhota

Hodnocení hotelu

0 hodnocení