Desná - Resort MONTANIE

od 1 610
doprava Vlastní
strava Polopenze
Bazén
Cykloturistika
Dítě zdarma do: 3 let
Konferenční služby
Rezervace bez rizika
Středisko zimních sportů: 1600 m
Ubytování s pejskem
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wellness služby
Proč právě sem?
  • nejluxusnější ubytování v Jizerských horách
  • na polosamotě v srdci přírody Jizerských hor
  • přímo u hotelu nástup na Jizerskou magistrálu
  • možnost se prohřát v hotelové sauně
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Fantastické luxusní horské ubytování, v nádherné přírodě Jizerských hor.

Montanie resort v Desné je několikahektarový areál lesoparku v srdci přírodní krajinné oblasti Jizerských hor. Nejluxusnější ubytování v Jizerských horách. Ubytování se nachází uprostřed jehličnatého lesa na východním břehu vodní nádrže Souš (chráněného pásma vodního zdroje). Areál leží přímo u nástupu na Jizerskou magistrálu, v okolí je řada značených turistických a cyklo stezek.

Hotel Montanie má pokoje v 4 objektech. Všechny objekty redesignované, vybavené novým nábytkem, s luxusními velmi prostornými koupelnami. Každý pokoj originál.

V objektu A jsou pokoje s lodžiemi, nebo balkonem s exkluzivním výhledem na vodní nádrž Souš a restaurace. V objektu B jsou pokoje s překrásnými výhledy bez kuchyňských koutů a nachází se zde sauna, tedy hosté zde ubytovaní ji mohou využít bez opuštění objektu. V objektu F mají hosté v apartmánech fantastické soukromí s poctem chalupy na “samotě” v uchvacující blízkosti vzrostlého smrkového lesa. Terasy nabízí dech beroucí výhled do lesa. Interiér těchto apartmánů je doplněn o krb, u kterého strávíte nejkrásnější večery v Jizerkách. Apartmány G mají soukromé terasy s jižní orientací k blízkému jezírku, kouzelnému biotopu, který je atraktivní v každém ročním období. Interiér těchto apartmánů je dvoupodlažní s vestavěným patrem. Budovy C a D jsou propojené Wellness centrem s bazénem, vířivkou a saunami. Přímý vstup do bazénu je z budovy C.

POLOHA

na polosamotě, v srdci přírodní krajinné oblasti Jizerských hor, u vodní nádrže Souš. Ubytování nabízí v šesti oddělených objektech. Součástí areálu je vzrostlý jehličnatý les, který rozpíná na všechny světové strany.

Město Desná leží v půvabném kraji Jizerských hor. Rozkládá se v údolí kolem říček Bílé a Černé Desné a na okolních stráních. Historie obce sahá až do 17. století, kdy byla obec založena hrabětem Albrechtem Maxmiliánem Des Foursem. Sportovní vyžití v Jizerských horách: terén a vybavení oblasti jsou vhodné jak k sjezdovému lyžování, tak k běžeckému lyžování a v letním období k jízdě na horském kole. Lyžařské vleky můžete nalézt nedaleko centra na Parlamentu, který je osvětlen i v noci, dále např. U křížku, Černá říčka a pro náročnější i na nedalekém Špičáku, pro běžecké lyžování je důležitá možnost nástupu na Jizerskou magistrálu. V letních měsících patří mezi vyhledávaná místa zdejší fotbalový a Sportovní areál města, běžecké tratě a fit-centrum ve městě.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Fantastické ultra luxusní horské ubytování, které nemá v Jizerkách srovnání.

recepce, panoramatická restaurace, bar, vinárna, venkovní posezení, zahrada s grilem, terasa, salónek, konferenční služby, hotelový trezor, úschovna a půjčovna kol a lyží, parkoviště, Wellness & Spa (vnitřní nerezový bazén s protiproudem, Whirlpool, pravá finská sauna společná, finská sauna privátní, pára, relaxační místnost, sluneční terasa, masáže, lehátka, ručníky, župany), akceptace platebních karet, pro děti – postýlka, hřiště, herna, stolička a strava.

VYBAVENÍ POKOJŮ

V objektu se 4 budovami jsou moderní designově zařízené 2lůžkové pokoje, 4lůžkové apartmány, srubové 4lůžkové aparmány, vlastní soc. zařízení (sprcha, SWC, bidet, fén), SAT-TV, telefon, některé s balkónem či výhledem na jezero, kuchyňský kout (srubové apartmány v bud. G a F, apartmán a jezerní s kuchyňkou v bud. A).

STRAVOVÁNÍ

snídaně (bufet), za příplatek polopenze (večeře - výběr z menu). Možnost zakoupení obědů v hotelové restauraci z jídelního lístku. Od 1.12.2020 ubytování pouze s polopenzí (večeře: salátový, polévkový a ovocný bufet, servírované hlavní jídlo (výběr předem ze 3 možností) a dezert).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Sport: stolní tenis, kulečník, beach volejbalové hřiště, značené trasy pro pěší a cykloturistiku, in-line bruslařská trasa (vodní nádrž Souš), běžecké trasy (Jizerská magistrála), sjezdové lyžování (ski areály: Desná - 1,6 km, U Čápa - 9,5 km, Mýtiny - 10,6 km, Světlý Vrch - 10,9 km, Harrachov - 15,1 km).

CENA ZAHRNUJE

ubytování se snídaní, wellness, parkování.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, místní poplatek, komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den).

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

místní poplatek (13,- Kč/os./den).

POZNÁMKA

Parkování je možné zdarma v areálu hotelu.

Pobyt s domácím mazlíčkem je možný za příplatek.

Upozornění:
V srdci Jizerských hor uprostřed vzrostlých lesů a divoké přírody pokrytí mobilního i datového signálu je téměř nulové.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování s polopenzí, vstup do wellness, parkování. Možnost dokoupení stravy na místě.


Jizerské hory jsou nejsevernějším pohořím Česka. Pohoří bylo nazváno podle řeky Jizera, která pramení na svazích Smrku, což je nejvyšší hora české části hor.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

9,8
2 hodnocení
10 Ubytování
9 Služby
10 Poloha
10 Stravování
10 Personál
10 Čistota
Řazení
9,8
10 Ubytování 9 Služby 10 Poloha 10 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Petra Janoušková, 27.06.2021
9,8
10 Ubytování 9 Služby 10 Poloha 10 Stravování 10 Čistota 10 Personál
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Jan Halík, 07.03.2018