Cheb - Resort STEIN

od 550
doprava Vlastní
strava Bez stravování | Polopenze
Vhodné pro rodiny s dětmi
Bazén
Cykloturistika
Dítě zdarma do: 8 let
Konferenční služby
Ubytování s pejskem
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • v malebném prostředí krásné přírody u přehrady
  • hotelová ekofarma a stáj s 18 koňmi
  • vyjížďky a výuka jízdy na koních
  • ubytování na krásném statku pro nenáročné
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Resort Stein je perfektním místem pro strávení dovolené! Nabízí spojení aktivit v okolní přírodě na zdravém česrtvém vzduchu s širokou nabídkou wellness procedur, ekofarmou a biogastronomií, velké množství zábavy pro děti i dospělé. Můžete strávit příjemné odpoledne s vašimi dětmi v dětské mini ZOO a večer si pak udělat romantickou chvilku ve dvou a nechat se hýčkat wellness programem…

POLOHA

v obci Skalka u Chebu, která je vzdálená jen 3 km od Františkových lázní, v malebném prostředí krásné přírody u přehrady Skalka.


Cheb - město v srdci Evropy se může pochlubit bohatou historií sahající až do 9. století. V centru města Cheb si můžete prohlédnout historické památky - Špalíček, kostel sv. Mikuláše, Městský dům – Chebské muzeum, Chebský hrad s městským opevněním, Františkánský klášter, kostel sv. Václava nebo třeba kostel sv. Bartoloměje a další.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, hotel. trezor, cowboy bar, zahradní terasa s možností grilování, konferenční služby, pro děti - postýlka, stolička, strava, herna a hřiště; wellness centrum (whirlpool, sauny, římská aroma lázeň, relaxační místnost, koupele, masáže,…), venkovní bazén 8x4 m (květen-září), úschovna a půjčovna kol, půjčovna sport. vybavení, ekofarma, parkoviště, hotelová stáj.

VYBAVENÍ POKOJŮ

2 až 4lůžkové pokoje s možností přistýlky, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), lednička, TV-SAT, trezor, Wi-Fi (zdarma).

STRAVOVÁNÍ

polopenze (snídaně - bufet, večeře – výběr ze 3 menu o 3 chodech).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Sport: soft tenis, badminton, pétanque, vyjížďky na koních (hotel má vlastní stáj), půjčovna lodiček na přehradě, značené trasy pro pěší a cykloturistiku.

CENA ZAHRNUJE

ubytování bez stravování nebo s polopenzí (dle výběru pobytu), parkování.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, místní poplatek (10,- Kč/os./den), komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den).
Příplatky: za 1lůžkový pokoj (cena na vyžádání), za parkování (75,- Kč/den - platba na místě).

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

místní poplatek (10,- Kč/os./den).

POZNÁMKA

Pobyt s domácími mazlíčky je možný za příplatek.

Parkování za příplatek (75,- Kč/den/platba na místě).


Pobytové balíčky


Cena balíčku 3 dny s koňmi pro pokročilé (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování s polopenzí, 2x vstup do sauny (1 hod.), 1x vyjížďku na koni do Františkových Lázní a okolí (2. den pobytu, 4 hod.), 1x vyjížďku na koni do okolí přehrady Skalka (3. den pobytu, 2 hod.).


Cena balíčkuRodinný pobyt zahrnuje ubytování bez stravy v počtu dle zvolené délky pobytu, parkování.


Cena balíčku Vánoční balíček (3 nebo 4 nebo 6 nocí) zahrnuje: 3x, 4x nebo 6x ubytování s polopenzí, v den příjezdu na pokoji malý dárek a ovoce, relaxační aromatickou bylinnou koupel ve dvojvaně, štědrovečerní program, parkování.
24.12. odpoledne zdobení vánočního stromku, psaní přáníček, káva s cukrovím, večer slavnostně prostřená servírovaná 4chodová večeře (kapr z vlastního rybníka či kuřecí řízek), Ježíšek přinese i vánoční dárky. Program s českými vánočními zvyky, společná pouť spolu se zvířátky ke kapličce nad přehradou Skalka a malé občerstvení.


Cena balíčkuRekreační pobyt zahrnuje ubytování bez stravy v počtu dle zvolené délky pobytu, parkování.


Cena balíčku Vital pobyt (3 noci) zahrnuje: 3x ubytování s polopenzí, 3x polední snack (polévka a salát) nebo svačinka na výlet s sebou, 1x relaxační bylinnou koupel, 1x vstup do římské aroma lázně, 1x relaxační procházku po ekofarmě a minizoo, zapůjčení stolních her a holí Nordic Walking, tipy na výlety.


Cena balíčku Pro mého svalnatého krásného a inteligentního muže - zážitek na celý život (2 noci) 2019 zahrnuje 2x ubytování s polopenzí (snídaně bufet, jedna večeře - talíř jehněčích specialit z vlastní produkce, druhá večeře - hovězí steak ( z vlastní ekofarmy) 1500 g propečený na přání dle chuti, 1x vstup do sauny, 20% slevu na další služby wellness centra, jeden den zapůjčení jízdních kol, tipy na výlety.


Cena balíčku Pro moji úžasnou dračici (2 noci) 2019 zahrnuje: 2x ubytování s polopenzí (snídaně bufet, jedna večeře polévka, velký zeleninový salát se smaženým hermelínem nebo kuřecími křídly, dezert; druhá večeře losos nebo pstruh na grilu + lahev vína), 1x kávu a domácí koláč, 1x vstup do římské aroma lázně, 20% slevu na další služby wellness centra, tipy na výlet.


Cena balíčku FIT for JOB (5 nocí) 2019 zahrnuje 5x ubytování s polopenzí (snídaně bufet, 4x 3chodová večeře - výběr z menu, 1x večeře - talíř jehněčích specialit z vlastní ekofarmy + sklenka vína zdarma), 5x snack (polévka a salát) nebo svačinka na výlet s sebou, 1x kávu a domácí koláč, 1x částečnou masáž dle vlastního výběru, 1x rašelinový nebo medový zábal, 1x vstup do sauny, 1x aromatická uvolňující koupel, 1x půjčení jízdního kola na 1 den, zapůjčení stolních her a holí Nordic Walking, 1x relaxační procházku po ekofarmě a minizoo, tipy na výlety.


Cena balíčku Wellness pobyt (3 noci) zahrnuje: 3x ubytování se snídaní, 2x večeři, 2x vstup do sauny a danária (1 hod.), 1x klasickou částečnou masáž, 1x bahenní koupel, 1x zapůjčení jízdního kola na 1 den, zapůjčení stolních her a holí Nordic Walking, 1x relaxační procházku po farmě a okolí.


Cena balíčku Romantický pobyt pro 2 osoby (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování se snídaní, 1x večeři při svíčkách pro 2 osoby + lahev sektu, 1x welcome drink, 1x ovocnou mísu na pokoj, 1x aromatická lázeň ve dvojvaně s přísadou piva nebo bylinek, místní poplatek, parkování.


Cena balíčku Luxusní romantické dva dny na Steinu pro 2 osoby (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování se snídaní (bufet nebo donáška na pokoj), 1x večeři (3chodovou - výběr z menu), 1x večeři (5chodovou romantickou při svíčkách), romantickou výzdobu pokoje, mísu ovoce na pokoji při příjezdu, 1x vířivku pro dva s lahví sektu a jahodami, 1x 90 min. vstup do sauny a danária, 1x romantickou lázeň ve dvojvaně s přísadou piva nebo bylinek, 1x masáž se zábalem, možnost projížďky na koni se slevou 10 %, místní poplatek, parkování.


Západní Čechy nabízejí množství turisticky atraktivních míst: krásnou přírodu najdeme tam, kde jihozápadní část Krušných hor navazuje na horské pásmo Šumava. Milovníci lázeňství se seznámí s nejslavnějšími českými lázněmi a příznivci pivního moku budou pozváni na prohlídku světově vyhlášeného plzeňského pivovaru.

TIPY NA VÝLET:
- lázeňská města a jejich zajímavosti: Karlovy Vary, Františkovy Lázně, Mariánské Lázně, Jáchymov
- národní přírodní rezervace SOOS
- Pivovarské muzeum v Plzni
- Hrad a zámek Bečov nad Teplou a relikviář sv. Maura
- Hornické muzeum v Plané
- Svatošské skály – národní přírodní památka
- Hrad Loket

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

9,5
1 hodnocení
10 Ubytování
10 Služby
7 Poloha
10 Stravování
10 Personál
10 Čistota
9,5
10 Ubytování 10 Služby 7 Poloha 10 Stravování 10 Personál 10 Čistota
janoušek, 07.03.2018