Proč právě sem?

Filtr

Poloha

v obci Skalka u Chebu, v malebném prostředí krásné přírody u přehrady.


Cheb - město v srdci Evropy se může pochlubit bohatou historií sahající až do 9. století. V centru města Cheb si můžete prohlédnout historické památky - Špalíček, kostel sv. Mikuláše, Městský dům – Chebské muzeum, Chebský hrad s městským opevněním, Františkánský klášter, kostel sv. Václava nebo třeba kostel sv. Bartoloměje a další.

Vybavení ubytovacího zařízení

recepce, restaurace, hotel. trezor, cowboy bar, zahradní terasa s možností grilování, konferenční služby, pro děti - postýlka, stolička, strava, herna a hřiště; wellness centrum (whirlpool, sauny, římská aroma lázeň, relaxační místnost, koupele, masáže,…), venkovní bazén 8x4 m (květen-září), úschovna a půjčovna kol, půjčovna sport. vybavení, ekofarma, parkoviště, hotelová stáj.

Vybavení pokoje

2 až 4lůžkové pokoje s možností přistýlky, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), lednička, TV-SAT, trezor, Wi-Fi (zdarma).

Stravování

polopenze (snídaně - bufet, večeře – výběr ze 3 menu o 3 chodech).

Sport a volný čas

Sport: stolní tenis, soft tenis, badminton, pétanque, streetball, vyjížďky na koních (hotel má vlastní stáj), značené trasy pro pěší a cykloturistiku.

Térénní čtyřkolky - Adrenalin s vůní benzínu! Terénní čtyřkolky jsou stále populárnější. Nezáleží na pohlaví ani na věku. Tak neváhejte a přijďte si zazávodit nebo jen tak vyzkoušet divokou jízdu v terénu. Změřte své síly a řidičské dovednosti se svým kolegou nebo kamarádem, probuďte v sobě závodnického ducha. Od 18 let věku.
Vyjížďky a výuka jízdy na koních - Poznejte nádhernou přírodu v okolí z koňského hřbetu! K areálu Resortu Stein patří stáj s 18 koňmi. Pořádáme vyjížďky do terénu nebo lekce s cvičitelem na jízdárně (nová krytá jízdárna 50x27m) a to jak v anglickém, tak i ve westernovém stylu. Jízdárna je celoročně k dispozici. Dostanete k dispozici klidné, dobře přiježděné koně, vhodné i pro začátečníky. Na děti už netrpělivě čeká náš přátelský poník Rintintin!
Půjčovna lodí - Romantika na lodičkách. V hotelovém přístavu jsou k dispozici lodičky k výletům po přehradě Skalka, která se rozprostírá v krásném zalesněném údolí přímo pod hotelem. Pro hotelové hosty jsou připraveny pramice. Provoz: cca květen - září.

Cena zahrnuje

2x nebo 3x ubytování s polopenzí (dle výběru pobytu).

Cena nezahrnuje

dopravu, místní poplatek (10,- Kč/os./den), komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den).
Příplatky: za 1lůžkový pokoj (cena na vyžádání), za parkování (75,- Kč/den - platba na místě).

Poznámka

Pobyt s domácími mazlíčky je možný za příplatek.


Pobytové balíčky


Cena balíčku 3 dny s koňmi pro pokročilé (2 noci) zahrnuje navíc: 2x vstup do sauny (1 hod.), 4 hodiny vyjížďky na koni do Františkových Lázní a okolí (2. den pobytu), 2 hodiny vyjížďky na koni do okolí přehrady Skalka (3. den pobytu).


Cena balíčku Balíček pro aktivní rodiny s dětmi (3 noci) zahrnuje navíc: překvapení pro děti při příjezdu, stolní tenis, biliár, vstup na dětské hřiště, vstup do dětského bazénu a do společenské místnosti s hernou pro děti a dospělé, 50 % slevu do hotelového wellness, 1x 20 min. projížďku na minishetlandském poníkovi (vhodné pro děti od 1 roku do 18 kg) nebo na velkém koni v hale s lektorem (vhodné pro děti nad 18 kg), parkování.


Cena balíčku Wellness týden (5 nocí) zahrnuje navíc: župan na pokoji, půjčení jízdních kol na 1 den, 2x vstup do sauny (1 hod.), 1x whirlpool, 2x klasickou masáž, 1x vstup do Aquafora ve Františkových Lázních, stolní hry, stolní tenis, zapůjčení holí na Nordic Walking, 10 % slevu na dokoupené procedury.


Západní Čechy nabízení množství turisticky atraktivních míst: krásnou přírodu najdeme tam, kde jihozápadní část Krušných hor navazuje na horské pásmo Šumava. Milovníci lázeňství se seznámí s nejslavnějšími českými lázněmi a příznivci pivního moku budou pozváni na prohlídku světově vyhlášeného plzeňského pivovaru.
TIPY NA VÝLET:
- lázeňská města a jejich zajímavosti: Karlovy Vary, Františkovy Lázně, Mariánské Lázně, Jáchymov
- národní přírodní rezervace SOOS
- Pivovarské muzeum v Plzni
- Hrad a zámek Bečov nad Teplou a relikviář sv. Maura
- Hornické muzeum v Plané
- Svatošské skály – národní přírodní památka
- Hrad Loket

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení