Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Penzion se nachází v klidné části města a přitom jen kousek od historického náměstí. Je to malebný historický dům, jehož nedávná rekonstrukce byla provedena s důrazem na původní ráz objektu, a vyzdvihující romantiku a nezaměnitelné kouzlo místa. Celou atmosféru podtrhuje překrásný výhled na historické centrum Českého Krumlova a městský park.

POLOHA

nově zrekonstruovaný historický dům 500 m od zámku v Českém Krumlově, nad řekou Vltavou, v klidné části města jen 400 m od historického náměstí, kam lze dojít pětiminutovou příjemnou procházkou kolem řeky.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, snídaňová místnost, společenský prostor s barem (možnost využití pro konferenční účely v mimosezóně a po dohodě předem), možnost úschovy zavazadel, Wi-Fi (zdarma), monitorované parkoviště (12 míst).

VYBAVENÍ POKOJŮ

2lůžkové pokoje typu Economy (menší bez posezení, manželská postel 160 cm, výhled na parkoviště), 2lůžkové Standard a 3lůžkové pokoje v podkroví (s posezením, výhled na řeku a park, některé 2lůžkové s balónem), Apartmány (2 místnosti, kuchyňka (lednice, konvice a mikrovlnka), výhled na parkoviště) se starožitným restaurovaným nábytkem, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana (ve velkém apartmánu), WC), TV-SAT, Wi-Fi (zdarma).

STRAVOVÁNÍ

snídaně (bufet, v případě nízké obsazenosti pak kontinuální).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

V okolí - krásy Českého Krumlova, pěší a cykloturistika, jízda na kanoích, golfové hřiště (6 km), možnost raftování či rybaření na řece Vltavě, zámek Hluboká nad Vltavou či hrad Rožmberk, Lipenská přehrada (Lipno nad Vltavou, Stezka korunami stromů).

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, místní poplatky, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

Místní poplatek (50 Kč/os./den - platba pouze v hotovosti).

POZNÁMKA

Pobyty jsou možné na 3 noci během víkendů, svátků a slavností a na min. 2 noci mimo víkendy a svátky. Při vyžádání kratšího pobytu je přirážka 15 % k ceně pobytu.

Domácí mazlíčci jsou povoleni (za zálohový poplatek) ale psi jen malých a málo chlupatých plemen. V případě, že na místě bude zjištěno, že se jedná o pejska skutečně malého, může být záloha na poplatek při odjezdu částečně vrácena.

Penzion je nekuřácký.

Možnost zapůjčení cestovní postýlky nebo jídelní židličky pro malé děti.

PARKOVÁNÍ:
Parkoviště před penzionem má omezený počet míst na parkování (pro 12 -13 aut) a rezervace míst NENÍ bohužel možná.
Pokud bude parkoviště zcela zaplněné, pak je možnost parkovat nedaleko na veřejném parkovišti (cca 300 metrů).


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní v počtu dle zvolené délky pobytu.


Jižní Čechy patří k nejlákavějším místům v Čechách - pro svou malebnou přírodu, množství rybníků i pro své historické bohatství. Pohádkové hrady a zámky, léčivé lázně, historická města, rozhledny, pivovary, tajuplné podzemí – to všechno slibují výlety do jižních Čech. Ale nejen to! Mezi oblíbené kratochvíle patří také splouvání řek (Vltava, Otava, Lužnice).

Pokud se chcete cítit jako v pohádce, Jižní Čechy jsou tou správnou volbou a my vám to dokážeme několika tipy na ta nejpohádkovější místa této obdivuhodné oblasti!

Zavítejte do druhého nejnavštěvovanějšího historického města v České republice. Český Krumlov se dá považovat za architektonický skvost. Jeho historické centrum je zapsané v seznamu přírodního a kulturního dědictví UNESCO. Nenechte se odradit množství turistů a navštivte Zámek Český Krumlov, který se tyčí nad meandry Vltavy.

Jestliže plánujete dovolenou v jižních Čechách, Zámek Hluboká nad Vltavou nesmíte rozhodně vynechat. Jedná se o jeden z nejnavštěvovanějších zámků a není se čemu divit, zde si opravdu budete připadat jako v pohádce a ne jedna se tady natáčela. Jeho název lze odvozovat od hluboké hradní studny nebo od polohy hradu hluboko v lesích. Můžete využít nabízené prohlídkové trasy, navštívit zámecký park či nedaleko vzdálenou zoologickou zahradu.

Pro příznivce odpočinkové dovolené je ideální pobyt u jihočeské přehradní nádrže Lipno, která je rozlohou největší v České republice. Můžete relaxovat na pláži, vydat se na plavbu parníkem či navštívit jednu z množství atrakcí, jako je například oblíbená Stezka v korunách stromů, v zimě rozlehlý lyžařský areál nebo si přibalte brusle a projeďte se po zamrzlé vodní hladině, bruslařskou dráhu můžete znát pod pojmem "ledová magistrála".

V královském městě Písek se nachází nejstarší kamenný most v České republice. Postaven byl na konci 13. století, má sedm oblouků a zdobí ho barokní sochy a sousoší. To ale v Písku není všechno, velmi navštěvovaný je Zemský hřebčinec, Písecký hrad, vodní elektrárna či rozhledna Jarník v píseckých horách.

Jižní Čechy jsou oblastí bohatou nejen na rybníky, ale zejména také na četnost hradů a zámků, těmi nejznámějšími jsou Zámek Červená Lhota, který je populární z pohádky Zlatovláska, dále Hrad Zvíkov, Zámek Orlík nad Vltavou a Zámek Blatná.

Jihočeská města vás nadchnou jejich starobylou atmosférou, zavítejte například do Jindřichova Hradce, Tábora, Prachatic, Slavonic nebo se nechte hýčkat v lázních Třeboň, Bechyně nebo Vráž. Za zmínku jistě stojí selské baroko v Holašovicích (UNESCO).

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení