- Česká republika České Švýcarsko - Pravčická brána

České Švýcarsko

Popis destinace

Nevíte kde prožít neopakovatelné chvíle plné odpočinku a uvolnění?

Nemusíte projít celou Evropu, abyste našli místo stvořené pro Vaši vysněnou dovolenou. I u nás v Česku je několik takových míst. Jedním z nich je České Švýcarsko - země plná tajemství a nevšedního světa.

Nádherné prostředí nedotčené přírody se rozprostírá při hranici s Německem. Krajina skalních měst, soutěsek, rozhleden a stolových hor, lesy táhnoucí se kam oko dohlédne. Vydejte se lesnými stezkami, vstupte do bájné říše skřítků, vil a loupežníků. V pradávných dobách vládli tomuto kraji, možná jsou zde i nyní.

Ideální místo pro oddych a načerpání nových sil představují Národní park České Švýcarsko - jeden z nejvýznamnějších evropských turistických regionů. Přirozeně krásná země plná romantických zákoutí a přeplněná lidovou architekturou Vás přímo zve objevovat a poznávat tento kraj.
Komu nestačí tradiční pěší turistika, může se věnovat cyklistice, golfu, dokonce jít na výlet lodí a plavit se v této nádherné chráněné oblasti republiky.

Zveme Vás seznámit se s krajinou plnou skalních roklí, vyhlídek a podstávkových domů a věříme, že si zdejší kraj zalíbíte.Doporučené hotely

Děčín - Wellness hotel Kocanda - České Švýcarsko

Děčín - Wellness hotel Kocanda

Vlastní
Snídaně
Další termíny od 1 047
Děčín - Wellness hotel Kocanda - České Švýcarsko

Děčín - Wellness hotel Kocanda

Vlastní
Snídaně
Další termíny od 1 047