České Budějovice - Hotel Klika

od 630
doprava Vlastní
strava Snídaně
Náš TIP
Vhodné pro rodiny s dětmi
Cykloturistika
Novinka
Rezervace bez rizika
Ubytování s pejskem
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • rodinný hotel v historickém centru s výbornou kuchyní
  • lokalita na nábřeží s možností výletů a cyklovýletů
  • dopřejte si luxus ve 2lůžkovém apartmá s vlastní saunou
  • možnost parkování v bezprostřední blízkosti hotelu

Poptávka zájezdu


Ověřit dostupnost a cenu

Odesláním poptávkového formuláře pro Vás ověříme cenu hotelu ve Vámi vybraném termínu.

Další dotazy ohledně vašeho pobytu rádi zodpovíme zákaznické na lince +420 223 008 085, na živém chatu nebo pomocí kontaktního formuláře.PŘÍJEZD NA UBYTOVÁNÍ *
- 
ODJEZD Z UBYTOVÁNÍ *
- 
Příjmení a jméno *
tel. *
e-mail *

Počet dospělých
Počet dětí
Věky dětí

Poznámka
Může být i jiné ubytovací zařízení, termín dovolené nemohu posunout
Mám zájem pouze o toto ubytovací zařízení, termín mohu přizpůsobit
prod: pack: url:
* - povinný údaj

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

V historickém centru Českých Budějovic s výbornou domácí kuchyní se špetkou lásky.

Hotel České Budějovice s tradicí od roku 1991. Rodinný hotel přímo v historickém centru Českých Budějovic v klidném prostředí slepého ramene řeky Malše nabízí útulné pokoj s historickým nádechem. V restauraci Klika máte jedinečnou možnost posedět v bezprostřední blízkosti části původní hradební zdi městského opevnění ze 14. století a vychutnat si výborné pokrmy domácí moderní a poctivé české kuchyně se špetkou lásky. Krom zaběhnutých poledních meníček si zde můžete vychutnat tradici pití dobré kvalitní kávy a užívání si domácích dezertů.

POLOHA

Hotel je ideálně situován přímo v historickém centru města, jen 3 minuty chůze od hlavního náměstí Přemysla Otakara II., ale zároveň nedaleko přírody, u slepého ramene Vltavy.

Budova je rozčleněna do tří hlavních částí. Nově postavená třípatrová budova je napojena na historických budovách z konce 19. století. Třetí část se nachází v budově naproti jen 50 m vzdálené od recepce (v této části se nacházejí apartmány).

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Recepce, hot. trezor, restaurace, terasa, výtah (v nové části), pro děti: postýlka; parkoviště, garáž (úschovna motorky či kola).

VYBAVENÍ POKOJŮ

1lůžkový pokoj, vlastní sociální zařízení (WC, sprchový kout/vana), 1 ložnice (1x jednolůžko), telefon, TV, Wi-Fi (zdarma), výhled na město a řeku.

2lůžkový pokoj, vlastní sociální zařízení (WC, sprchový kout/vana), 1 ložnice (1x dvoulůžko/2x jednolůžko), telefon, TV, Wi-Fi (zdarma), výhled na město a řeku.

3lůžkový pokoj, vlastní sociální zařízení (WC, sprchový kout/vana), 1 ložnice (1x dvoulůžko, 1x jednolůžko), telefon, TV, Wi-Fi (zdarma), výhled na město a řeku.

4lůžkový apartmán, vlastní sociální zařízení (WC, sprchový kout/vana, fén), 2 ložnice (1x dvoulůžko, 2x jednolůžko, 1x pohovka), krb, pračka, lednice, rychlovarná konvice, telefon, TV, Wi-Fi (zdarma), výhled na město a řeku.

2lůžkový apartmán, vlastní sociální zařízení (WC, vana, fén), 1 ložnice (1x dvoulůžko), klimatizace, telefon, TV, Wi-Fi (zdarma), výhled na ostrov a Malši.

STRAVOVÁNÍ

Snídaně (formou bufetového stolu s neomezeným množstvím snídaňových nápojů, včetně čerstvých rohlíků a chleba z místní malé pekárny).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

U hotelu: památky Českých Budějovic, síť cyklo i in-line tras, možnost výletů na lodi či šlapadle.

Sport: na vedlejším Sokolském ostrově se nachází městská plovárna s fitness a wellness, atletický okruh, tenisové kurty a mnohá sportoviště.

V okolí hotelu: Hluboká nad Vltavou se svým zámkem, vesnice Holašovice zapsaná v seznamu UNESCO, rozhledna na Kleti či vyhlášený Český Krumlov nebo lázeňské město Třeboň.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, místní poplatky, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

Místní poplatek (25 Kč/os./den).

POZNÁMKA

Hotel disponuje v bezprostřední blízkosti vlastním parkovištěm, možnost parkování také v uzamčené garáži (obojí za poplatek).

Ubytování domácích mazlíčků je možné za poplatek.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní (v počtu dle zvolené délky pobytu).


Cena pobytu Odpočinkový pobyt u Slepého ramene (2 noci) zahrnuje 2x ubytování se snídaní, 1x večeři 3chodovou se svíčkami, 1x parkovné pro osobní auto po dobu pobytu.


Jižní Čechy patří k nejlákavějším místům v Čechách - pro svou malebnou přírodu, množství rybníků i pro své historické bohatství. Pohádkové hrady a zámky, léčivé lázně, historická města, rozhledny, pivovary, tajuplné podzemí – to všechno slibují výlety do jižních Čech. Ale nejen to! Mezi oblíbené kratochvíle patří také splouvání řek (Vltava, Otava, Lužnice).

Pokud se chcete cítit jako v pohádce, Jižní Čechy jsou tou správnou volbou a my vám to dokážeme několika tipy na ta nejpohádkovější místa této obdivuhodné oblasti!

Zavítejte do druhého nejnavštěvovanějšího historického města v České republice. Český Krumlov se dá považovat za architektonický skvost. Jeho historické centrum je zapsané v seznamu přírodního a kulturního dědictví UNESCO. Nenechte se odradit množství turistů a navštivte Zámek Český Krumlov, který se tyčí nad meandry Vltavy.

Jestliže plánujete dovolenou v jižních Čechách, Zámek Hluboká nad Vltavou nesmíte rozhodně vynechat. Jedná se o jeden z nejnavštěvovanějších zámků a není se čemu divit, zde si opravdu budete připadat jako v pohádce a ne jedna se tady natáčela. Jeho název lze odvozovat od hluboké hradní studny nebo od polohy hradu hluboko v lesích. Můžete využít nabízené prohlídkové trasy, navštívit zámecký park či nedaleko vzdálenou zoologickou zahradu.

Pro příznivce odpočinkové dovolené je ideální pobyt u jihočeské přehradní nádrže Lipno, která je rozlohou největší v České republice. Můžete relaxovat na pláži, vydat se na plavbu parníkem či navštívit jednu z množství atrakcí, jako je například oblíbená Stezka v korunách stromů, v zimě rozlehlý lyžařský areál nebo si přibalte brusle a projeďte se po zamrzlé vodní hladině, bruslařskou dráhu můžete znát pod pojmem "ledová magistrála".

V královském městě Písek se nachází nejstarší kamenný most v České republice. Postaven byl na konci 13. století, má sedm oblouků a zdobí ho barokní sochy a sousoší. To ale v Písku není všechno, velmi navštěvovaný je Zemský hřebčinec, Písecký hrad, vodní elektrárna či rozhledna Jarník v píseckých horách.

Jižní Čechy jsou oblastí bohatou nejen na rybníky, ale zejména také na četnost hradů a zámků, těmi nejznámějšími jsou Zámek Červená Lhota, který je populární z pohádky Zlatovláska, dále Hrad Zvíkov, Zámek Orlík nad Vltavou a Zámek Blatná.

Jihočeská města vás nadchnou jejich starobylou atmosférou, zavítejte například do Jindřichova Hradce, Tábora, Prachatic, Slavonic nebo se nechte hýčkat v lázních Třeboň, Bechyně nebo Vráž. Za zmínku jistě stojí selské baroko v Holašovicích (UNESCO).

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

9,7
2 hodnocení
9 Ubytování
9,5 Služby
10 Poloha
10 Stravování
10 Personál
9,5 Čistota
Řazení
9,7
9 Ubytování 10 Služby 10 Poloha 10 Stravování 10 Personál 9 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
David, 30.09.2020
9,7
9 Ubytování 9 Služby 10 Poloha 10 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Lucie, 25.06.2020