České Budějovice - Hotel Klika

od 630
doprava Vlastní
strava Snídaně
Náš TIP
Vhodné pro rodiny s dětmi
Cykloturistika
Novinka
Rezervace bez rizika
Ubytování s pejskem
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • rodinný hotel v historickém centru s výbornou kuchyní
  • lokalita na nábřeží s možností výletů a cyklovýletů
  • dopřejte si luxus ve 2lůžkovém apartmá s vlastní saunou
  • možnost parkování v bezprostřední blízkosti hotelu

Poptávka zájezdu


Ověřit dostupnost a cenu

Odesláním poptávkového formuláře pro Vás ověříme cenu hotelu ve Vámi vybraném termínu.

Další dotazy ohledně vašeho pobytu rádi zodpovíme zákaznické na lince 800 230 230, na živém chatu nebo pomocí kontaktního formuláře.PŘÍJEZD NA UBYTOVÁNÍ *
- 
ODJEZD Z UBYTOVÁNÍ *
- 
Příjmení a jméno *
tel. *
e-mail *

Počet dospělých
Počet dětí
Věky dětí

Poznámka
Může být i jiné ubytovací zařízení, termín dovolené nemohu posunout
Mám zájem pouze o toto ubytovací zařízení, termín mohu přizpůsobit
prod: pack: url:
* - povinný údaj

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

V historickém centru Českých Budějovic s výbornou domácí kuchyní se špetkou lásky.

Hotel České Budějovice s tradicí od roku 1991. Rodinný hotel přímo v historickém centru Českých Budějovic v klidném prostředí slepého ramene řeky Malše nabízí útulné pokoj s historickým nádechem. V restauraci Klika máte jedinečnou možnost posedět v bezprostřední blízkosti části původní hradební zdi městského opevnění ze 14. století a vychutnat si výborné pokrmy domácí moderní a poctivé české kuchyně se špetkou lásky. Krom zaběhnutých poledních meníček si zde můžete vychutnat tradici pití dobré kvalitní kávy a užívání si domácích dezertů.

POLOHA

Hotel je ideálně situován přímo v historickém centru města, jen 3 minuty chůze od hlavního náměstí Přemysla Otakara II., ale zároveň nedaleko přírody, u slepého ramene Vltavy.

Budova je rozčleněna do tří hlavních částí. Nově postavená třípatrová budova je napojena na historických budovách z konce 19. století. Třetí část se nachází v budově naproti jen 50 m vzdálené od recepce (v této části se nacházejí apartmány).

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Recepce, hot. trezor, restaurace, terasa, výtah (v nové části), pro děti: postýlka; parkoviště, garáž (úschovna motorky či kola).

VYBAVENÍ POKOJŮ

1lůžkový pokoj, vlastní sociální zařízení (WC, sprchový kout/vana), 1 ložnice (1x jednolůžko), telefon, TV, Wi-Fi (zdarma), výhled na město a řeku.

2lůžkový pokoj, vlastní sociální zařízení (WC, sprchový kout/vana), 1 ložnice (1x dvoulůžko/2x jednolůžko), telefon, TV, Wi-Fi (zdarma), výhled na město a řeku.

3lůžkový pokoj, vlastní sociální zařízení (WC, sprchový kout/vana), 1 ložnice (1x dvoulůžko, 1x jednolůžko), telefon, TV, Wi-Fi (zdarma), výhled na město a řeku.

4lůžkový apartmán, vlastní sociální zařízení (WC, sprchový kout/vana, fén), 2 ložnice (1x dvoulůžko, 2x jednolůžko, 1x pohovka), krb, pračka, lednice, rychlovarná konvice, telefon, TV, Wi-Fi (zdarma), výhled na město a řeku.

2lůžkový apartmán, vlastní sociální zařízení (WC, vana, fén), 1 ložnice (1x dvoulůžko), klimatizace, telefon, TV, Wi-Fi (zdarma), výhled na ostrov a Malši.

STRAVOVÁNÍ

Snídaně (formou bufetového stolu s neomezeným množstvím snídaňových nápojů, včetně čerstvých rohlíků a chleba z místní malé pekárny).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

U hotelu: památky Českých Budějovic, síť cyklo i in-line tras, možnost výletů na lodi či šlapadle.

Sport: na vedlejším Sokolském ostrově se nachází městská plovárna s fitness a wellness, atletický okruh, tenisové kurty a mnohá sportoviště.

V okolí hotelu: Hluboká nad Vltavou se svým zámkem, vesnice Holašovice zapsaná v seznamu UNESCO, rozhledna na Kleti či vyhlášený Český Krumlov nebo lázeňské město Třeboň.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, místní poplatky, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

Místní poplatek (25 Kč/os./den).

POZNÁMKA

Hotel disponuje v bezprostřední blízkosti vlastním parkovištěm, možnost parkování také v uzamčené garáži (obojí za poplatek).

Ubytování domácích mazlíčků je možné za poplatek.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní (v počtu dle zvolené délky pobytu).


Cena pobytu Odpočinkový pobyt u Slepého ramene (2 noci) zahrnuje 2x ubytování se snídaní, 1x večeři 3chodovou se svíčkami, 1x parkovné pro osobní auto po dobu pobytu.


Jižní Čechy patří k nejlákavějším místům v Čechách - pro svou malebnou přírodu, množství rybníků i pro své historické bohatství. Pohádkové hrady a zámky, léčivé lázně, historická města, rozhledny, pivovary, tajuplné podzemí – to všechno slibují výlety do jižních Čech. Ale nejen to! Mezi oblíbené kratochvíle patří také splouvání řek (Vltava, Otava, Lužnice).

Pokud se chcete cítit jako v pohádce, Jižní Čechy jsou tou správnou volbou a my vám to dokážeme několika tipy na ta nejpohádkovější místa této obdivuhodné oblasti!

Zavítejte do druhého nejnavštěvovanějšího historického města v České republice. Český Krumlov se dá považovat za architektonický skvost. Jeho historické centrum je zapsané v seznamu přírodního a kulturního dědictví UNESCO. Nenechte se odradit množství turistů a navštivte Zámek Český Krumlov, který se tyčí nad meandry Vltavy.

Jestliže plánujete dovolenou v jižních Čechách, Zámek Hluboká nad Vltavou nesmíte rozhodně vynechat. Jedná se o jeden z nejnavštěvovanějších zámků a není se čemu divit, zde si opravdu budete připadat jako v pohádce a ne jedna se tady natáčela. Jeho název lze odvozovat od hluboké hradní studny nebo od polohy hradu hluboko v lesích. Můžete využít nabízené prohlídkové trasy, navštívit zámecký park či nedaleko vzdálenou zoologickou zahradu.

Pro příznivce odpočinkové dovolené je ideální pobyt u jihočeské přehradní nádrže Lipno, která je rozlohou největší v České republice. Můžete relaxovat na pláži, vydat se na plavbu parníkem či navštívit jednu z množství atrakcí, jako je například oblíbená Stezka v korunách stromů, v zimě rozlehlý lyžařský areál nebo si přibalte brusle a projeďte se po zamrzlé vodní hladině, bruslařskou dráhu můžete znát pod pojmem "ledová magistrála".

V královském městě Písek se nachází nejstarší kamenný most v České republice. Postaven byl na konci 13. století, má sedm oblouků a zdobí ho barokní sochy a sousoší. To ale v Písku není všechno, velmi navštěvovaný je Zemský hřebčinec, Písecký hrad, vodní elektrárna či rozhledna Jarník v píseckých horách.

Jižní Čechy jsou oblastí bohatou nejen na rybníky, ale zejména také na četnost hradů a zámků, těmi nejznámějšími jsou Zámek Červená Lhota, který je populární z pohádky Zlatovláska, dále Hrad Zvíkov, Zámek Orlík nad Vltavou a Zámek Blatná.

Jihočeská města vás nadchnou jejich starobylou atmosférou, zavítejte například do Jindřichova Hradce, Tábora, Prachatic, Slavonic nebo se nechte hýčkat v lázních Třeboň, Bechyně nebo Vráž. Za zmínku jistě stojí selské baroko v Holašovicích (UNESCO).

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

9,7
2 hodnocení
9 Ubytování
9,5 Služby
10 Poloha
10 Stravování
10 Personál
9,5 Čistota
Řazení
9,7
9 Ubytování 10 Služby 10 Poloha 10 Stravování 10 Personál 9 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
David, 30.09.2020
9,7
9 Ubytování 9 Služby 10 Poloha 10 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Lucie, 25.06.2020