Praha 9 - Camping Sokol

od 145
doprava Vlastní
strava Bez stravování
Pláž200m
Vhodné pro rodiny s dětmi
Bazén
Cykloturistika
Golf: 500 m
HIT - oblíbený zájezd
Pláž: 200 m
Rezervace bez rizika
Ubytování s pejskem
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Proč právě sem?
  • špičkově vybavený kemp s perfektními službami
  • vynikající poloha s rychlým spojením do centra
  • koupání v bazénu i v přírodním koupališti
  • zvýhodněné 4 denní či týdenní pobyty
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Čtyřhvězdičkový Camping Sokol Praha se nachází v přírodě a zároveň blízko centra Prahy. Je to ideální místo pro rodiny s dětmi a pro seniory, kteří chtějí zůstat na dovolené v kontaktu s přírodou, a přitom být během několika desítek minut v centru metropole.

POLOHA

Velmi oblíbený kemp s dlouhou historií (již více než 50 let) v hezkém a klidném prostředí obce Dolní Počernice (část Prahy 9) vedle největšího pražského rybníku, který se nalézá v zámeckém parku, zámecká zahrada je vhodná k procházkám, venčení psa či krátkým výletům na kole.

Dopravní spojení do centra Prahy je velmi dobré vlakem (12 minut), veřejnou dopravou (pravidelné autobusové spojení a metro) i autem. Na nádraží Praha Dolní Počernice můžete využít dopravu minibusem kempu.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace s velkou zastíněnou letní zahradou, nově zrekonstruované společné sociální zařízení, minimarket, hotelový trezor, velký plavecký a malý dětský bazén, obří venkovní šachovnice, trampolíny, stolní tenis, animační programy pro děti, minibus (přeprava na nádraží), internet (ZDARMA), nabídka fakultativních výletů, bezbariérový přístup. Celý areál je oplocen, v noci osvětlen a hlídán.

VYBAVENÍ POKOJŮ

5lůžkové bungalovy FLORIDA, (2 ložnice - 1. dvoulůžko, 2. dvě oddělená lůžka a palanda v patře, možnost přistýlky - rozkládací gauč v obývacím pokoji), vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), vybavená kuchyň (plynová varná deska, digestoř, lednice s mrazákem, karma, mikrovlnka, kávovar, hrnce, pánve, nádobí, příbory atd.), ručníky nutno vzít s sebou.

Místa pro stan či přívěs, (travnatá místa 80 m2, na slunci i v polostínu), společné soc. zařízení, elektrická přípojka CEE, některé s vodní přípojkou, společná kuchyňka a prádelna (zdarma). Parkování u bungalovu (stanového místa) zdarma.

Kemp dále nabízí na vyžádání: 6lůžkové bungalovy (HAWAII, vlastní soc. zařízení (sprcha, samostatné WC), 3 ložnice (dvoulůžko a 2x dvě lůžka), vybavená kuchyň (plynová varná deska, digestoř, lednice s mrazákem, karma, mikrovlnka, kávovar, hrnce, pánve, nádobí, příbory atd.), ručníky nutno vzít s sebou.

STRAVOVÁNÍ

vlastní (vybavená kuchyňka v bungalovu nebo společná kuchyň v areálu (bez nádobí)). Restaurace v kempu nabízí denně chutné snídaně, obědy, večeře a nejlepší pivo v okolí. Restaurace má příjemný interiér a velkou letní zahrádku pod vzrostlými lípami. Další informace naleznete na www.nakempu.cz.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

V blízkosti kempu – volně přístupný rybník s pozvolným vstupem (100 m), tenisové kurty (150 m), golf Černý Most (800 m), fotbalové hřiště (700 m).
V červenci a srpnu dětský klub Camping kids.
Obchodní centrum Černý Most, Outlet Fashion Arena či nákupní centrum Europark Štěrboholy.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, stravu, ručníky, místní poplatek, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

Místní poplatek (50 Kč/os./den).

POZNÁMKA

Ubytování s domácími mazlíčky za poplatek.
Internet ZDARMA.
Ručníky vlastní nebo za poplatek.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování - pronájem bungalovu nebo stanového místa (v počtu dle zvolené délky pobytu), parkování, spotřebu elektřiny, v bungalovu ložní souprava vč. povlečení, závěrečný úklid.


Týdenní pobyt zahrnuje zvýhodněné ubytování - pronájem bungalovu nebo stanového místa na 7 nocí za cenu 6, parkování, spotřebu elektřiny, v bungalovu ložní souprava vč. povlečení, závěrečný úklid.


Město Praha asi není třeba zdlouhavě představovat. Jedná se o dominantu, skvost a hlavní město České republiky. Již po několikáté se zařadilo mezi nejkrásnější města na světě. Jeho historické centrum je zapsáno na Seznam světového přírodního a kulturního dědictví UNESCO.

Pojďte s námi zavítat do malebných uliček a nechte se okouzlit nepopsatelnou energií a atmosférou tohoto významného města. Jeho centrum, kde najdete většinu významných míst, není nijak zvlášť rozsáhlé, takže lze bez problému projít za jeden den. Místní gastronomie také stojí za zmínku, protože nenajdete nikde jinde takové množství restaurací, kaváren a bister.

Představujeme vám nejatraktivnější místa tohoto barokního srdce Evropy! V žebříčku 10 nejnavštěvovanějších míst České republiky obsadila Praha hned sedm míst.

Nejvýznamnější památkou Prahy a i celkově České republiky je bez pochyby Pražský hrad. Navštívit ho můžete pěšky třeba z centra Prahy přes Karlův most, odkud se vám naskytne úchvatný pohled jak na hrad, tak na řeku Vltavu. Hrad nabízí prohlídky interiérů či volně přístupné přilehlé zahrady a hradby. Jedná se o největší hradní komplex na světě.

Lanová drána na Petřín je velmi oblíbenou turistickou atrakcí, která disponuje dvěma vozy a návštěvníky dopraví do stanice Petřín, odkud mohou zavítat na rozhlednu Petřín. Tato rozhledna se snaží být kopií Eiffelovy věže v Paříži. Po vystoupání schodů se vám naskytne neopakovatelný výhled na celou Prahu.

Pražská zoologická zahrada je největší v České republice a její nabídka je opravdu široká, často návštěva zabere celý den. Projít zahradou můžete po vybudovaných cestách, které jsou dlouhé celkem 10 kilometrů. Naplánujte si výlet do ZOO parníkem po Vltavě, stojí to za to.

Co by byla návštěva Prahy bez Staroměstské radnice a orloje, který se nachází na Staroměstském náměstí. Na jedné ze stran věže radnice jsou umístěny slavné mechanické hodiny- Pražský orloj, kde se každou celou hodinu objevuje přehlídka dvanácti apoštolů.

Mezi další význačné pražské atraktivity patří Národní Muzeum na Václavském náměstí, Národní divadlo, Vyšehrad, Pinkasova synagoga či televizní věž na žižkově.

Mapa polohy hotelu

Camping Sokol - celkový pohled

kvělá poloha, kvalitní vybavení a čistota a zeleň - to je proč se klienti vracejí do tohoto kempu

Mobilhome California

... tady můžete strávit svou dovolenou snů

Hodnocení hotelu

0 hodnocení