Bükfürdo - GREENFIELD hotel Golf & Spa

od 1 530
doprava Vlastní
strava Polopenze
Termální pramen15min
Vhodné pro rodiny s dětmi
Bazén
Cykloturistika
Dítě zdarma do: 9 let
Golf:  m
Konferenční služby
Novinka
Rezervace bez rizika
Termální pramen: 15 min
Ubytování s pejskem
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • elegantní a luxusní hotel s vlastním golfovým hřištěm
  • exkluzivní wellnessové a spa centrum o rozloze 3500 m2
  • soft all inclusive - užijte si pobyt naplno
  • fee na golfové hřiště s 18 jamkami v ceně ubytování
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Wellnessový a golfový Resort se nachází v srdci léčivými prameny proslulé západomaďarské termální oblasti uprostřed 1180 m2 rozsáhlého parku, který obklopuje celý hotel. Pohodu umocní svět saun a výběr z téměř 100 druhů léčebných procedur, v neposlední řadě i možnost využít mezinárodní golfové hřiště s 18 jamkami.

Odpočinek, zotavení a širokou škálu rekreačních možností nabízí hotel návštěvníkům všech věkových kategorií.

POLOHA

Hotel s vlastním léčebným wellness je umístěn přímo na okraji golfového hřiště a to vše jen 20 min. pěšky do centra areálu jedněch z nejznámějších termálních zážitkových lázní v Maďarsku Bükfürdó.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, 3 bary, konferenční místnosti a sály, park kolem hotelu, Wellness centrum Spa & Sauna World (bazény (venkovní, dětský (vířivka a skluzavka), 20 m sportovní, léčivý termální, zážitkový (s masážními tryskami), whirlpool, nabídka placených masáží), pro děti: židličky, ohřívání kojenecké lahve, vanička, přebalovací stůl, bezbariérový přístup pro kočárky, dětský koutek s maskotem, animační programy (letní prázdniny), venkovní dětské hřiště (houpačky, prolézačky, dětské fotbalové hřiště, basketbalový koš); herna pro dospělé (stolní fotbal, biliár, stolní tenis), Wi-Fi (zdarma), parkovací plochy.

Teploty bazénů na hotelu: relaxační bazén 32 - 34 oC, plavecký bazén 26 - 28 oC, dětské brouzdaliště 30 - 32 oC, termální bazén 36 - 38 oC, venkovní zážitkový bazén 28 - 30 oC, ledový bazén 16 oC.

VYBAVENÍ POKOJŮ

2lůžkové pokoje Standard (bez balkónu a možnosti přistýlky), Classic, Superior (s výhledem na golfové hřiště), More Space (s rozkládacím gaučem pro až 2 děti), Family (dva propojené Standard pokoje), apartmán Resort (2 ložnice, obývák), apartmán Deluxe (s obytným prostorem s rozkládacím gaučem až pro 2 děti), vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén, župan), klimatizace, TV SAT, rádio, minibar, trezor, Wi-Fi (zdarma).

STRAVOVÁNÍ

polopenze plus (snídaně a večeře včetně nápojů), za příplatek Soft all inclusive.

Soft all inclusive
- snídaně, oběd i večeře formou bufetu
- neomezené nealkoholické nápoje v restauraci - voda, džus, káva z automatu, čaj
- neomezené alkoholické nápoje k večeři a v Piano baru do 22:00 hod. - místní pivo a víno
- odpolední "sladký moment" od 14:30 do 16:30 hod. - káva z automatu a zákusek

Možnost dokoupení nápojových balíčků (cena na vyžádání, objednání zároveň s objednávkou pobytu):
- kávový (Espresso nebo Cappucino 5+1 gratis)
- koktejlový (Aperol Spritz 5+1 gratis, Bacardi Cola 4+1 gratis a další)
- a další alkoholické i nealko (Coca Cola) balíčky)

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

GOLF - Na jednom z nejkrásnějších osmnáctijamkových hřišť typu championship v Evropě s celkovou rozlohou přes 100 hektarů si zamiluje golf opravdu každý. První tuzemské hřiště s mezinárodním osvědčením se těší na zkušené hráče i úplné začátečníky. K dispozici jsou Vám dva profesionální trenéři golfu a skvěle vybavené tréninkové hřiště. Greenfield Golf je tím nejpřátelštějším prvotřídním hřištěm v Maďarsku. Hotel pro své hosty pořádá kurzy golfu pro začátečníky (dospělé i děti - registrace předem).

Veřejné hřiště pro děti a dospělé v Bükfürdo - venkovní fitness a dětské hřiště (bludiště, skluzavky, pružinové houpačky, síťová prolézačka, lezecká stěna, pískoviště a další).

Jízda na koni - jezdecká farma nedaleko (objednejte přes recepci).

Vláček Dottó má zastávku přímo před hotelem - cca 1 hod. výlet malebnými uličkami a domečky v Büku a přilehlých lázních.

LÁZNE BÜK vzdálené 1000 m od hotelu): lázně k léčbě, odpočinku, relaxaci či koupání s celkem 34 bazény. Lázeňské středisko Bükfürdő o rozloze 13 ha s termální vodou o teplotě 58 °C obsahují zemitě-vápenatou vodu s vysokým obsahem železa, vápníku, hořčíku a fluoru a je vhodné pro léčbu pohybového ústrojí a poúrazových stavů.

CENA ZAHRNUJE

ubytování s polopenzí plus, welcome drink, volný vstup do Spa a sauna world, účast na Fitness a Sport programech, speciální golfové lekce pro hotelové hosty, Wi-Fi, parkování.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, místní poplatky, komplexní cestovní pojištění (26,- Kč/os./den).

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

místní poplatky (530 HUF/os./noc).

POZNÁMKA

Do konce června bude probíhat postupná rekonstrukce hotelu, zvláště Wellness a Spa, dětské herny, některých pokojů, baru Albatros a vytvoření zábavního centra. Poté bude následovat renovace fasády a venkovních a parkovacích ploch. Ukončení se předpokládá do konce roku 2021.

Hotel požaduje smart casual (elegantní, sportovně elegantní) dress code v restauraci a žádá hosty, aby ve veřejných prostorech nechodili v županu.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje 1x ubytování s polopenzí plus, welcome drink, volný vstup do Spa a sauna world, účast na Fitness a Sport programech, speciální golfové lekce pro hotelové hosty, Wi-Fi, parkování.

MOŽNOST DOKOUPENÍ léčebného balíčku GRENNFIELD TRIAL WEEK - 1x lékařská prohlídka, 6x procedura (masáže, terapeutická cvičení, elektroterapie, rašelinové zábaly - vše dle doporučení lékaře).


Město BÜK se nachází na pomezí podhůří Alp a Malé uherské nížiny v turistickém regionu u horního toku řeky Répce, v župě Vas, v blízkosti rakouských hranic.

Léčivá síla zdejších termálních vod byla známa už ve starověku. Naši předkové věnovali zachování tělesného i duševního zdraví zvláštní pozornost, neboť zdraví je nejdůležitější hodnotou a největším pokladem v životě.

Lázeňské středisko Bükfürdő o rozloze 13 ha s termální vodou o teplotě 58 °C obsahují zemitě-vápenatou vodu s vysokým obsahem železa, vápníku, hořčíku a fluoru a je vhodné pro léčbu pohybového ústrojí a poúrazových stavů.

Za svou existenci vděčí lázně šťastné náhodě: jako výsledek výzkumných ropných vrtů, prováděných ve 20. a později v 50. letech, vytryskl v roce 1957 z hloubky 1282 metrů na povrch vodní sloupec vysoký 65-70 metrů. Poklad o teplotě 58 °C, s obsahem minerálů 15 000 mg/l otevřel novou kapitolu v životě města Bük i přilehlých obcí. Skutečný příběh úspěchu započal roku 1962 vybudováním prvního částečně krytého bazénu. Ministerstvo zdravotnictví v roce 1965 prohlásilo termální vodu v Bük za léčivou, poté v roce 1973 území Bükfürdő prohlásila za léčebné lázně krajského významu, dále v roce 1979 za léčebné místo celorepublikového významu.

Díky neustále probíhajícímu rozvoji vítají dnes lázně své návštěvníky, toužící po léčbě, odpočinku, relaxaci či koupání celkem 34 bazény. Termální voda je dost kalná, neprůhledná, vidíte v ní asi na 30 cm a nějak zvlášť ani nezapáchá. Lázně se dělí do tří sekcí: léčebné a parkové (19 bazénů a 4 skluzavky), rodinné (8 bazénů a 3 skluzavky), a svět sauny (5 bazénů). Zážitkové lázně s celoročním provozem nabízí osvěžení pro všechny věkové kategorie. Příjemný relax zajišťují atrakce jako divoký proud, vířivé vodní lehátka, vířivý bazén, systém 4 bazénů (pitná i léčivá voda), dětské brouzdaliště a vnitřní tobogan s vnějškem se světelnými a zvukovými efekty. Vstupenky lze koupit zvlášť nebo v libovolné kombinaci. Návštěvníci mohou využít kryté, částečně kryté a otevřené bazény, z nichž termální bazény jsou o teplotě 32-34 °C, léčebné bazény 32-39 °C a dětské bazény 28-32 °C. Saunu a bazény s léčivou vodou nemohou využívat děti do 14 let. Kromě výše uvedených zde naleznete plavecký bazén o teplotě 24-26 °C. Polovina bazénů je provozu jen v letní sezóně.

NOVINKA - Bükfürdő Thermal & Spa Medical Wellness
V Medical Wellness na Vás čekají speciální koupele, relaxační masáže, teplé zábaly a ošetření těla regenerující pokožku. Ze široko-daleko známé a oblíbené léčivé vody v Bük vyrábějí vysoce kvalitní masážní krémy, zábaly a kosmetiku, a proto jejich blahodárné účinky využívají i v masážích a terapiích pro léčbu těla a duše.

V blízkosti areálu se nachází největší golfové hřiště v Maďarsku, mnoho zábavných podniků, restaurací, kaváren, vináren a občerstvení. Z Büku se vrátíte domů odpočatí na duchu i na těle a se spoustou pestrých zážitků a touhou opět se sem vrátit.

Mapa polohy hotelu

Greenfield Hotel Golf & Spa**** - Bük

Wellnessový a golfový Resort se nachází v srdci léčivými prameny proslulé západomaďarské termální oblasti uprostřed 1180 m2 rozsáhlého parku, který obklopuje celý hotel. Pohodu umocní svět saun a výběr z téměř 100 druhů léčebných procedur, v neposlední řadě i možnost využít mezinárodní golfové hřiště s 18 jamkami.

Odpočinek, zotavení a širokou škálu rekreačních možností nabízí hotel návštěvníkům všech věkových kategorií.

Hodnocení hotelu

0 hodnocení