Bük - Park Hotel Bük

od 1 625
doprava Vlastní
strava Polopenze | Snídaně
Cykloturistika
Novinka
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • zcela nový 4* hotel se skvělou kuchyní
  • v centru města, jen 3,5 km do lázní
  • anti-alergenní vybavení pokojů, příjemné služby
  • dobrý výchozí bod na výlety po Maďarsku

Poptávka zájezdu


Ověřit dostupnost a cenu

Odesláním poptávkového formuláře pro Vás ověříme cenu hotelu ve Vámi vybraném termínu.

Další dotazy ohledně vašeho pobytu rádi zodpovíme zákaznické na lince +420 223 008 085, na živém chatu nebo pomocí kontaktního formuláře.PŘÍJEZD NA UBYTOVÁNÍ *
- 
ODJEZD Z UBYTOVÁNÍ *
- 
Příjmení a jméno *
tel. *
e-mail *

Počet dospělých
Počet dětí
Věky dětí

Poznámka
Může být i jiné ubytovací zařízení, termín dovolené nemohu posunout
Mám zájem pouze o toto ubytovací zařízení, termín mohu přizpůsobit
prod: pack: url:
* - povinný údaj

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Nově vybudovaný hotel v lázeňském městě Bük je výbornou volnou pro vaši dovolenou. Nabízí ubytování v malebných pokojích s balkónem nebo terasou. Od lázeňského komplexu je hotel vzdálený sice 4 km, ale toho se hosté nemusejí vůbec obávat. Hotel zajišťuje v hlavní sezóně kyvadlovou dopravu nebo poskytuje půjčení kol, elektrokol nebo elektro motocyklů.

Vychutnejte si výborné domácí a kvalitní pokrmy a maďarské speciality v hotelové restauraci, která má dlouholetou tradici a zkušenost ve více provozovaných restaurací. Dále je pro hosty připraveno k relaxaci hotelové privátní wellness nebo ve volném čase mohou využít venkovní prostory hotelu ke sportovním aktivitám.

POLOHA

Město Bük leží nedaleko rakouských hranic na pomezí podhůří Alp a Malé uherské nížiny. Park hotel Bük se nachází okolo 4 km od lázeňského komplexu, kam se hosté mohou pohodlně dostat autobusem, autobusová zastávka je od hotelu vzdálená 400 metrů. Dále hotel v hlavní sezóně zajišťuje kyvadlovou dopravu nebo půjčuje kola, elektrokola a elektro motocykly.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, bar, terasa, dětský koutek, privátní sauna a vířivka, zimní zahrada s knihovnou, půjčovna (kol, elektrokol, elektro motocyklů, elektro koloběžek), Wi-Fi (zdarma), půjčovna sportovních potřeb (pro badminton, ping pong, teqball, basketbal, tenis, házenou), sportovní hřiště, velká šachovnice, parkoviště s dobíjením pro elektromobily, ohniště s posezením.

VYBAVENÍ POKOJŮ

Dvoulůžkový pokoj Deluxe s terasou, manželská postel, rozkládací pohovka (možnost přistýlky), kuchyňský kout (lednička, varná deska, mikrovlnná trouba, varná konvice, kávovar Nespresso), jídelní stůl, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), SAT TV, telefon, trezor, klimatizace, minibar, Wi-Fi (zdarma), terasa.

Dvoulůžkový pokoj Deluxe s balkónem, manželská postel, rozkládací pohovka (možnost 2přistýlek), kuchyňský kout (lednička, varná deska, mikrovlnná trouba, varná konvice, kávovar Nespresso), jídelní stůl, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), SAT TV, telefon, trezor, klimatizace, minibar, Wi-Fi (zdarma), balkón.

STRAVOVÁNÍ

Snídaně formou bufetu, možnost dokoupení polopenze - večeře formou bufetu. Hosté mohou po celý den využívat hotelovou restauraci a bar.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

V hotelu: tenisový kurt, badminton, ping pong, teqball, basketbal, házená, fotbal, veliká šachovnice, půjčovna (kol, elektrokol, elektro motocyklů, elektro koloběžek), zahrada s ohništěm.

Léčebné lázně a zážitkové centrum Bükfürdő - druhý největší termální komplex v Maďarsku.

Díky speciální termální vodě a lázním je toto městečko dobře známé. Je to místo, kam se rok co rok vrací mnoho turistů, aby se léčili. Léčebný, lázeňský a wellness komplex, ležící na 14 hektarech, nabízí dokonalý zážitek s 32 bazény, moderní saunou, léčebnými procedurami a tobogány pro celou rodinu.

Kromě léčebných procedur a koupání nabízí region mnoho zajímavých aktivit, jako je pěší turistika na hoře Somló nebo jízda na kajaku na řece Rába. Městečko navíc hostí kvalitní akce: za návštěvu stojí Bük Summer Festival nebo Sports Gala.

CENA NEZAHRNUJE

Dopravu, pobytovou taxu, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

Pobytová taxa (cena na vyžádání).

POZNÁMKA

Ubytování domácích mazlíčků není na hotelu povoleno.

Parkování je možné přímo u hotelu na hlídaném parkovišti.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní v počtu dle zvolené délky pobytu, Wi-Fi, parkování.


Pobyt s polopenzí zahrnuje ubytování s polopenzí v počtu dle zvolené délky pobytu, Wi-Fi, parkování.


Město BÜK se nachází na pomezí podhůří Alp a Malé uherské nížiny v turistickém regionu u horního toku řeky Répce, v župě Vas, v blízkosti rakouských hranic.

Léčivá síla zdejších termálních vod byla známa už ve starověku. Naši předkové věnovali zachování tělesného i duševního zdraví zvláštní pozornost, neboť zdraví je nejdůležitější hodnotou a největším pokladem v životě.

Lázeňské středisko Bükfürdő o rozloze 13 ha s termální vodou o teplotě 58 °C obsahují zemitě-vápenatou vodu s vysokým obsahem železa, vápníku, hořčíku a fluoru a je vhodné pro léčbu pohybového ústrojí a poúrazových stavů.

Za svou existenci vděčí lázně šťastné náhodě: jako výsledek výzkumných ropných vrtů, prováděných ve 20. a později v 50. letech, vytryskl v roce 1957 z hloubky 1282 metrů na povrch vodní sloupec vysoký 65-70 metrů. Poklad o teplotě 58 °C, s obsahem minerálů 15 000 mg/l otevřel novou kapitolu v životě města Bük i přilehlých obcí. Skutečný příběh úspěchu započal roku 1962 vybudováním prvního částečně krytého bazénu. Ministerstvo zdravotnictví v roce 1965 prohlásilo termální vodu v Bük za léčivou, poté v roce 1973 území Bükfürdő prohlásila za léčebné lázně krajského významu, dále v roce 1979 za léčebné místo celorepublikového významu.

Díky neustále probíhajícímu rozvoji vítají dnes lázně své návštěvníky, toužící po léčbě, odpočinku, relaxaci či koupání celkem 34 bazény. Termální voda je dost kalná, neprůhledná, vidíte v ní asi na 30 cm a nějak zvlášť ani nezapáchá. Lázně se dělí do tří sekcí: léčebné a parkové (19 bazénů a 4 skluzavky), rodinné (8 bazénů a 3 skluzavky), a svět sauny (5 bazénů). Zážitkové lázně s celoročním provozem nabízí osvěžení pro všechny věkové kategorie. Příjemný relax zajišťují atrakce jako divoký proud, vířivé vodní lehátka, vířivý bazén, systém 4 bazénů (pitná i léčivá voda), dětské brouzdaliště a vnitřní tobogan s vnějškem se světelnými a zvukovými efekty. Vstupenky lze koupit zvlášť nebo v libovolné kombinaci. Návštěvníci mohou využít kryté, částečně kryté a otevřené bazény, z nichž termální bazény jsou o teplotě 32-34 °C, léčebné bazény 32-39 °C a dětské bazény 28-32 °C. Saunu a bazény s léčivou vodou nemohou využívat děti do 14 let. Kromě výše uvedených zde naleznete plavecký bazén o teplotě 24-26 °C. Polovina bazénů je provozu jen v letní sezóně.

NOVINKA - Bükfürdő Thermal & Spa Medical Wellness
V Medical Wellness na Vás čekají speciální koupele, relaxační masáže, teplé zábaly a ošetření těla regenerující pokožku. Ze široko-daleko známé a oblíbené léčivé vody v Bük vyrábějí vysoce kvalitní masážní krémy, zábaly a kosmetiku, a proto jejich blahodárné účinky využívají i v masážích a terapiích pro léčbu těla a duše.

V blízkosti areálu se nachází největší golfové hřiště v Maďarsku, mnoho zábavných podniků, restaurací, kaváren, vináren a občerstvení. Z Büku se vrátíte domů odpočatí na duchu i na těle a se spoustou pestrých zážitků a touhou opět se sem vrátit.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení