Bük - Hunguest Bük (ex. Répce, Répce gold)

od 2 235
doprava Vlastní
strava Polopenze
Termální pramen0min
Vhodné pro rodiny s dětmi
Bazén
Cykloturistika
Dítě zdarma do: 4 let
Golf:  m
Konferenční služby
Rezervace bez rizika
Termální pramen: 0 min
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • přímo v areálu léčebných lázní
  • vytápěným průchodem přímo do lázní
  • na klidném místě, obklopen zelení
  • seniorské pobyty a slevy

Poptávka zájezdu


Ověřit dostupnost a cenu

Odesláním poptávkového formuláře pro Vás ověříme cenu hotelu ve Vámi vybraném termínu.

Další dotazy ohledně vašeho pobytu rádi zodpovíme zákaznické na lince 800 230 230, na živém chatu nebo pomocí kontaktního formuláře.PŘÍJEZD NA UBYTOVÁNÍ *
- 
ODJEZD Z UBYTOVÁNÍ *
- 
Příjmení a jméno *
tel. *
e-mail *

Počet dospělých
Počet dětí
Věky dětí

Poznámka
Může být i jiné ubytovací zařízení, termín dovolené nemohu posunout
Mám zájem pouze o toto ubytovací zařízení, termín mohu přizpůsobit
prod: pack: url:
* - povinný údaj

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Nově zrekonstruovaný hotelový komplex je umístěný na tichém místě ve stínu stromů, přímo v areálu Léčebných lázní a Zážitkového centra Bükfürdő v Büku. Uzavřeným a vytápěným průchodem se dostanete pohodlně v županu přímo do lázeňské zóny I (léčebné lázně a v létě venkovní bazén). Vstup do zóny II (zážitkový bazén) a zóny III (saunový svět) je za příplatek. Místní léčivá voda a příznivé klimatické podmínky jsou vyhlášeny po celé Evropě.

Hotelový komplex Hunguest Bük se skládá ze dvou budov, dvou křídel - Hotel Répce (východní křídlo) a Hotel Répce Gold (západní křídlo).

POLOHA

Hotel se nachází v maďarském Büku v klidné části, obklopen zelení. Hotel je propojen s místními lázněmi vyhřívanou chodbou.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Součástí hotelového komplexu je recepce, restaurace a bar v obou křídlech. Ve východním křídle: fitness centrum a sauny se sluneční terasou, a v západním křídle: wellness ostrov (plavecký bazén, vířivka, jacuzzi, finská sauna, infra sauna, parní kabina, ledová sprcha) a dětský koutek.

Hosté mohou využívat služeb v obou křídlech, ale stravování v rámci polopenze (snídaně a večeře) nabízíme v ceně pouze v křídle, kde mají potvrzené rezervace, stejně tak parkoviště.

VYBAVENÍ POKOJŮ

1) Východní křídlo - ex. hotel Répce:
2lůžkové pokoje Classic východní křídlo - vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), klimatizace, telefon, trezor, minibar, Wi-Fi (zdarma). Pokoje jsou v patře a nemají k dispozici výtah.
2lůžkové pokoje Premium východní křídlo - vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), klimatizace, telefon, trezor, minibar, Wi-Fi (zdarma), 2 bezbariérové pokoje.
2lůžkové pokoje Premium s přistýlkou východní křídlo - vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), klimatizace, telefon, trezor, minibar, Wi-Fi (zdarma), možnost přistýlky pro dítě do 12 let.
Rodinné pokoje (propojené 2lůžkové pokoje) východní křídlo - vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), klimatizace, telefon, trezor, minibar, Wi-Fi (zdarma), možnost přistýlky. Možnost propojení 2 až 3 pokojů.
2lůžkové pokoje Deluxe východní křídlo mají dvě místnosti, ložnice s manželským lůžkem, oddělená místnost (poloviční pokoj) s palandou pro děti, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), klimatizace, telefon, trezor, minibar, Wi-Fi (zdarma).
2lůžkové Junior suite východní křídlo - prostorné pokoje, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), klimatizace, telefon, trezor, minibar, Wi-Fi (zdarma), možnost 1 přistýlky.
2lůžkové suite s balkónem východní křídlo - dvě místnosti, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), klimatizace, telefon, trezor, minibar, Wi-Fi (zdarma), možnost přistýlky pro dítě do 12 let, balkón.

2) Západní křídlo - ex. hotel Répce Gold

Od září 2022 jsou plánovány renovační práce v západním křídle (budova Hotel Répe Gold), proto bude západní křídlo od 31. srpna 2022 uzavřeno.

2lůžkové apartmány západní křídlo - vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), jacuzzi, klimatizace, telefon, trezor, minibar, Wi-Fi (zdarma), možnost přistýlky, balkón (některé pokoje); pokoje pro alergiky.

STRAVOVÁNÍ

Polopenze (snídaně, večeře – bufet).

Hotelová restaurace nabízí nejchutnější pokrmy buď à la carte nebo formou švédských stolů. Ve výběru najdou hosté jak maďarské speciality, tak i mezinárodní jídla, hotel dokáže uspokojit i potřeby hostů se zvláštními dietními požadavky. V restauraci se připravují různé pokrmy z vajec, minutky a palačinky v otevřené kuchyni dle požadavku hosta. Dále je k dispozici lobby bar se širokou nabídkou nápojů.

INDIKACE A LÉČBA

INDIKACE: zásaditá hydrouhličitanová léčivá voda jedinečného složení, s vysokým obsahem vápníku, hořčíku a fluoru, uplatňuje se především při léčbě poruch pohybového ústrojí, gynekologických potíží a nemocí trávicího ústrojí.

Léčba: hydroterapie, elektroterapie, fyzioterapie, zdravotní gymnastika, různé druhy masáží, laser, bahenní zábaly, parafango, ultrazvuk, trakce.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

V nádherném zeleném parku najdete zahradní gril a basketbalové hřiště, okolí hotelu pak vybízí k mnoha výletům do krásných míst jako: Szombathely, Sopron, Kőszeg, Velem, Bozsok... Hotel nabízí hostům, kteří mají rádi aktivní odpočinek: v obci se mohou věnovat cyklistice, golfu, zahrát si tenis, okolí je ideální i k myslivosti a rybolovu.

CENA NEZAHRNUJE

Dopravu, pobytovou taxu, zálohu na vstup do termálních lázní, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

Pobytová taxa: 530 HUF / osoba / noc – osoby starší 18 let, platí se přímo v ubytování
Depozit za čip na vstup do lázní 2000 HUF (nebo 200 Kč)/osoba - platí se na recepci

POZNÁMKA

Dne 15.8.2022 se znovu otevře nově zrekonstruovaný hotel v nové podobě. Nově se jmenuje HUNGUEST BUK a obě hotelové budovy, Hotel Répce a Hotel Répce Gold, nadále fungují jako jeden hotel pod názvem Hunguest Bük: Répce = východní křídlo - Répce Gold = západní křídlo.

Východní křídlo je z hotelového parkoviště přístupné jen do podzimu 2022, protože na náměstí před lázněmi právě probíhají sanační práce.

Od září 2022 plánuje hotel další renovační práce v západním křídle; budou renovovány pokoje, sociální zařízení, wellnes ostrůvek, vnější fasáda a bude také renovováno parkoviště se závorou. Během této doby bude v provozu pouze polovina pokojů. Od září 2022 budou probíhat renovační práce v západním křídle (budova Hotel Répe Gold), proto bude západní křídlo od 31. srpna 2022 do cca konce května 2023 uzavřeno.

Hotel dělá maximum pro snížení hluku a nepohodlí spojených s rekonstrukcí a bude se snažit všechny problémy v hotelu vyřešit.

Ubytování domácích mazlíčků není možné.

VYUŽITÍ LÁZNÍ V DEN PŘÍJEZDU / ODJEZDU je možné, pokud si zakoupíte 1denní vstupenku do lázní předem předem při objednání pobytu za 16 eur (13 eur dítě do 14 let). V tom případě je možno navštívit lázně přes hotelový koridor. V případě zakoupení vstupenky přímo na pokladně lázní není možný opakovaný vstup k bazénům.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování s polopenzí (v počtu dle zvolené délky pobytu), využití wellness ostrůvku v západním křídle (pokud není v rekonstrukci), použití fitness a saun ve východním křídle, denně kromě dne odjezdu vstup do léčebných a zážitkových lázní Bükfürdő Thermal&Spa, používání županu, účast na sportovních programech a v období prázdnin na zábavných programech, parkovací místo (do vyčerpání kapacity), Wifi na pokojích a lobby.
Možnost dokoupení vstupu do lázní na den odjezdu za zvýhodněnou cenu - na vyžádání.


V období od 2.1. do 28.2. 2023 v ceně All inclusive program:
7:00-10:00 hod. snídaně se sektem, snídaňové nápoje, káva
10:00-12:00 přesnídávka - sezónní ovoce, pečivo
12:00-13:30 oběd snack
14:00-17:00 odpolední snack, sezónní ovoce, káva, sušenky
17:30-21:00 bufetová večeře
12:00-22:00 nealkoholické nápoje z automatu, ztotčené pivo, víno
18:00-22:00 sekt, alkoholické nápoje


Město BÜK se nachází na pomezí podhůří Alp a Malé uherské nížiny v turistickém regionu u horního toku řeky Répce, v župě Vas, v blízkosti rakouských hranic.

Léčivá síla zdejších termálních vod byla známa už ve starověku. Naši předkové věnovali zachování tělesného i duševního zdraví zvláštní pozornost, neboť zdraví je nejdůležitější hodnotou a největším pokladem v životě.

Lázeňské středisko Bükfürdő o rozloze 13 ha s termální vodou o teplotě 58 °C obsahují zemitě-vápenatou vodu s vysokým obsahem železa, vápníku, hořčíku a fluoru a je vhodné pro léčbu pohybového ústrojí a poúrazových stavů.

Za svou existenci vděčí lázně šťastné náhodě: jako výsledek výzkumných ropných vrtů, prováděných ve 20. a později v 50. letech, vytryskl v roce 1957 z hloubky 1282 metrů na povrch vodní sloupec vysoký 65-70 metrů. Poklad o teplotě 58 °C, s obsahem minerálů 15 000 mg/l otevřel novou kapitolu v životě města Bük i přilehlých obcí. Skutečný příběh úspěchu započal roku 1962 vybudováním prvního částečně krytého bazénu. Ministerstvo zdravotnictví v roce 1965 prohlásilo termální vodu v Bük za léčivou, poté v roce 1973 území Bükfürdő prohlásila za léčebné lázně krajského významu, dále v roce 1979 za léčebné místo celorepublikového významu.

Díky neustále probíhajícímu rozvoji vítají dnes lázně své návštěvníky, toužící po léčbě, odpočinku, relaxaci či koupání celkem 34 bazény. Termální voda je dost kalná, neprůhledná, vidíte v ní asi na 30 cm a nějak zvlášť ani nezapáchá. Lázně se dělí do tří sekcí: léčebné a parkové (19 bazénů a 4 skluzavky), rodinné (8 bazénů a 3 skluzavky), a svět sauny (5 bazénů). Zážitkové lázně s celoročním provozem nabízí osvěžení pro všechny věkové kategorie. Příjemný relax zajišťují atrakce jako divoký proud, vířivé vodní lehátka, vířivý bazén, systém 4 bazénů (pitná i léčivá voda), dětské brouzdaliště a vnitřní tobogan s vnějškem se světelnými a zvukovými efekty. Vstupenky lze koupit zvlášť nebo v libovolné kombinaci. Návštěvníci mohou využít kryté, částečně kryté a otevřené bazény, z nichž termální bazény jsou o teplotě 32-34 °C, léčebné bazény 32-39 °C a dětské bazény 28-32 °C. Saunu a bazény s léčivou vodou nemohou využívat děti do 14 let. Kromě výše uvedených zde naleznete plavecký bazén o teplotě 24-26 °C. Polovina bazénů je provozu jen v letní sezóně.

NOVINKA - Bükfürdő Thermal & Spa Medical Wellness
V Medical Wellness na Vás čekají speciální koupele, relaxační masáže, teplé zábaly a ošetření těla regenerující pokožku. Ze široko-daleko známé a oblíbené léčivé vody v Bük vyrábějí vysoce kvalitní masážní krémy, zábaly a kosmetiku, a proto jejich blahodárné účinky využívají i v masážích a terapiích pro léčbu těla a duše.

V blízkosti areálu se nachází největší golfové hřiště v Maďarsku, mnoho zábavných podniků, restaurací, kaváren, vináren a občerstvení. Z Büku se vrátíte domů odpočatí na duchu i na těle a se spoustou pestrých zážitků a touhou opět se sem vrátit.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení