Bük - Hunguest Bük (ex. Répce, Répce gold)

od 2 505
doprava Vlastní
strava All inclusive | Polopenze
Termální pramen0min
Vhodné pro rodiny s dětmi
Bazén
Bezbariérové ubytování
Cykloturistika
Dítě zdarma: 4 let
Konferenční služby
Rezervace bez rizika
Termální pramen: 0 min
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • přímo v areálu léčebných lázní
  • vytápěným průchodem přímo do lázní
  • na klidném místě, obklopen zelení
  • seniorské pobyty a slevy
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Znovu otevřený nově zrekonstruovaný hotel v nové podobě. Nově se jmenuje HUNGUEST BÜK a obě hotelové budovy, Hotel Répce a Hotel Répce Gold, nadále fungují jako jeden hotel pod názvem Hunguest Bük: Répce = východní křídlo a Répce Gold = západní křídlo, mají shodnou klasifikaci a oba jsou propojené spojovacím koridorem. Díku tomuto unikátnímu spojení se stal hotel největším v Bükfürdö s celkem 360 pokoji.

Hotelový komplex je umístěný na tichém místě ve stínu stromů, přímo v areálu Léčebných lázní a Zážitkového centra Bükfürdő v Büku. Uzavřeným a vytápěným průchodem se dostanete pohodlně v županu přímo do lázeňské zóny I (léčebné lázně a v létě venkovní bazén). Vstup do zóny II (zážitkový bazén) a zóny III (saunový svět) je za příplatek. Místní léčivá voda a příznivé klimatické podmínky jsou vyhlášeny po celé Evropě.

POLOHA

Hotel se skládá ze dvou budov a nachází se v maďarském lázeňském městě Bük v klidné části, obklopen zelení. Obě hotelové budovy jsou propojeny s místními lázněmi vyhřívanou chodbou. Hotel leží v severní části župy Vas, na západní hranici země, 47 km od Sopronu, 220 km od Budapešti. Lázně jsou po celé Evropě známé svou léčivou vodou, jejíž preventivní a léčebný účinek poskytuje řešení pro zmírnění revmatických a jiných potíží pohybového aparátu.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Západní křídlo - (bývalý Hunguest Hotel Répce Gold): informační pult (recepce ve východním křídle), restaurace a lobby bar, wellness (bazén, solárium, masáže, kadeřnictví, kosmetika a pedikúra) dětský koutek, Wi-Fi (zdarma), parkoviště (zdarma), přímý vstup do lázní.

Východní křídlo - (bývalý Hunguest Hotel Répce): recepce, restaurace a lobby bar, fitness centrum a sauny se sluneční terasou, dětský koutek, Wi-Fi (zdarma), parkoviště (zdarma), přímý vstup do lázní.

Hosté mohou využívat služeb v obou křídlech, ale stravování v rámci polopenze (snídaně a večeře) nabízí hotel v ceně pouze v křídle, kde mají potvrzené rezervace, stejně tak parkoviště.

VYBAVENÍ POKOJŮ

Východní křídlo - ex. hotel Répce: Pokoje mají francouzská okna.

2lůžkové pokoje Premium, manželská postel nebo oddělená lůžka, vlastní soc. zařízení (samostatné WC, sprcha, fén, župany), SAT-TV, klimatizace, telefon, trezor, minibar, Wi-Fi (zdarma), 2 jsou bezbariérové pokoje a lze umístit 1 mobilní přistýlku pro dítě do 12 let.

2lůžkové pokoje Premium s přistýlkou, manželská postel nebo oddělená lůžka, vlastní soc. zařízení (samostatné WC, sprcha, fén, župany), SAT-TV, klimatizace, telefon, trezor, minibar, Wi-Fi (zdarma), přistýlka pro dítě do 12 let.

Propojené 2lůžkové pokoje Premium (až pro 8 osob), manželská postel nebo oddělená lůžka, vlastní soc. zařízení (samostatné WC, sprcha, fén, župany), SAT-TV, klimatizace, telefon, trezor, minibar, Wi-Fi (zdarma). Lze propojit až 3 2lůžkové pokoje (pro 8 osob), jednotlivé pokoje jsou uzamykatelné.

Rodinný pokoj Deluxe , ložnice (manželská postel nebo oddělená lůžka), oddělený pokoj s palandou pro děti, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén, župany), SAT-TV, klimatizace, telefon, trezor, minibar, Wi-Fi (zdarma).

2lůžkové Junior suite, ložnice (manželská postel, SAT-TV), obývací pokoj s rozkládací pohovkou (možnost přistýlky pro 2 děti nebo 1 osobu nad 12 let) a SAT-TV, vlastní soc. zařízení (vana, WC, fén, župany), kapslový kávovar, klimatizace, telefon, trezor, minibar, Wi-Fi (zdarma).

2lůžkový apartmán s balkónem, ložnice (manželská postel, SAT-TV), obývací pokoj s rozkládací pohovkou (možnost přistýlky pro 2 děti nebo 1 osobu nad 12 let) a SAT-TV, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén, župany), klimatizace, telefon, trezor, minibar, Wi-Fi (zdarma), balkón s posezením.

Západní křídlo - ex. hotel Répce Gold: Pokoje mají balkóny.

2lůžkové pokoje Superior, manželská postel nebo oddělená lůžka, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana , WC, fén, župany), SAT-TV, klimatizace, telefon, trezor, minibar, Wi-Fi (zdarma).

Propojené 2lůžkové pokoje Superior (až pro 6 osob), manželská postel nebo oddělená lůžka, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, fén, župany), SAT-TV, klimatizace, telefon, trezor, minibar, Wi-Fi (zdarma).

2lůžkové pokoje Superior s přistýlkou, manželská postel, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, fén, župany), SAT-TV, klimatizace, telefon, trezor, minibar, Wi-Fi (zdarma), rozkládací přistýlka pro 2 děti.

Apartmán, ložnice (manželská postel nebo oddělená lůžka), obývací pokoj s rozkládací pohovkou (možnost 2 přistýlek) a SAT-TV, vlastní soc. zařízení (vana, WC, fén, župany), šatna, kapsalový kávovar Nespresso, klimatizace, telefon, trezor, minibar, Wi-Fi (zdarma).

VIP apartmá s vířivkou, vířivka, ložnice (manželská postel nebo oddělená lůžka, SAT-TV), obývací pokoj s rozkládací pohovkou (možnost 2 přistýlek) a SAT-TV, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén, župany), klimatizace, telefon, trezor, minibar, Wi-Fi (zdarma).

STRAVOVÁNÍ

Polopenze (snídaně, večeře – bufet).

Hotelová restaurace nabízí nejchutnější pokrmy buď à la carte nebo formou švédských stolů. Ve výběru najdou hosté jak maďarské speciality, tak i mezinárodní jídla, hotel dokáže uspokojit i potřeby hostů se zvláštními dietními požadavky. V restauraci se připravují různé pokrmy z vajec, minutky a palačinky v otevřené kuchyni dle požadavku hosta. Dále je k dispozici lobby bar se širokou nabídkou nápojů.

INDIKACE A LÉČBA

INDIKACE: zásaditá hydrouhličitanová léčivá voda jedinečného složení, s vysokým obsahem vápníku, hořčíku a fluoru, uplatňuje se především při léčbě poruch pohybového ústrojí, gynekologických potíží a nemocí trávicího ústrojí.

Léčba: hydroterapie, elektroterapie, fyzioterapie, zdravotní gymnastika, různé druhy masáží, laser, bahenní zábaly, parafango, ultrazvuk, trakce.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

V hotelu: wellness (plavecký bazén, vířivka, jacuzzi, finská sauna, infrasauna, parní kabina, ledová sprcha, masáže, kadeřnictví, kosmetika a pedikúra), fitness, zahrada, dětské hřiště.

V okolí: prvotřídní golfové hřiště, kneippův park, cyklostezky.

Léčebné lázně a Zážitkové centrum Bükfürdő - druhý největší termální komplex v Maďarsku.

Díky speciální termální vodě a lázním je toto městečko dobře známé. Je to místo, kam se rok co rok vrací mnoho turistů, aby se léčili. Léčebný, lázeňský a wellness komplex, ležící na 14 hektarech, nabízí dokonalý zážitek s 32 bazény, moderní saunou, léčebnými procedurami a tobogány pro celou rodinu.

Kromě léčebných procedur a koupání nabízí region mnoho zajímavých aktivit, jako je pěší turistika na hoře Somló nebo jízda na kajaku na řece Rába. Městečko navíc hostí kvalitní akce: za návštěvu stojí Bük Summer Festival nebo Sports Gala.

CENA NEZAHRNUJE

Dopravu, pobytovou taxu, zálohu na vstup do termálních lázní, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

pobytová taxa 2 EUR/os./noc a depozit za čip pro vstup do lázní (7 EUR nebo 2000 HUF nebo 200 CZK).

POZNÁMKA

UPOZORNĚNÍ:
Check in/ubytování probíhá ve východním křídle (ex Hotel Répce, adresa: Hunguest Bük East Wing – H-9740 Bük, Termál krt. 26).
Parkování je možné u západního křídla (ex Hotel Répce Gold, adresa: Hunguest Bük West Wing – H-9740 Bük, Európa út 3).

Ubytování domácích mazlíčků je možné pouze v západním křídle.

VYUŽITÍ LÁZNÍ V DEN PŘÍJEZDU / ODJEZDU je možné, pokud si zakoupíte 1denní vstupenku do lázní předem předem při objednání pobytu za 16 eur (13 eur dítě do 14 let). V tom případě je možno navštívit lázně přes hotelový koridor. V případě zakoupení vstupenky přímo na pokladně lázní není možný opakovaný vstup k bazénům.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování s polopenzí (v počtu dle zvolené délky pobytu), využití fitness a saun ve východním křídle, denně kromě dne odjezdu vstup do léčebných a zážitkových lázní Bükfürdő Thermal&Spa, zapůjčení županu, účast na sportovních programech a v období svátků a prázdnin na zábavných programech, parkovací místo (do vyčerpání kapacity), Wifi na pokojích a lobby.


Pobyt All Inclusive zahrnuje ubytování s all inclusive (v počtu dle zvolené délky pobytu), využití fitness a saun ve východním křídle, denně kromě dne odjezdu vstup do léčebných a zážitkových lázní Bükfürdő Thermal&Spa, zapůjčení županu, účast na sportovních programech a v období svátků a prázdnin na zábavných programech, parkovací místo (do vyčerpání kapacity), Wifi na pokojích a lobby.
All inclusive zahrnuje: 07:00-10:00 hod. bufetová snídaně, 10:00-12:00 hod. dopolední svačina (sezónní ovoce a pečivo), 12:00-13:30 polední snack, 14:00-17:00 hod. odpolední snack, sezónní ovoce, káva, zákusek, 17:30-21:00 hod. bufetová večeře. Nápoje: 07:00-10:00 snídaňové nápoje (káva a nealko z automatu), 12:00-22:00 nealkoholické nápoje z automatu, točené pivo a víno (červené, růžové, bílé), 18:00-22:00 šampaňské a alkohol.


Město BÜK se nachází na pomezí podhůří Alp a Malé uherské nížiny v turistickém regionu u horního toku řeky Répce, v župě Vas, v blízkosti rakouských hranic.

Léčivá síla zdejších termálních vod byla známa už ve starověku. Naši předkové věnovali zachování tělesného i duševního zdraví zvláštní pozornost, neboť zdraví je nejdůležitější hodnotou a největším pokladem v životě.

Lázeňské středisko Bükfürdő o rozloze 13 ha s termální vodou o teplotě 58 °C obsahují zemitě-vápenatou vodu s vysokým obsahem železa, vápníku, hořčíku a fluoru a je vhodné pro léčbu pohybového ústrojí a poúrazových stavů.

Za svou existenci vděčí lázně šťastné náhodě: jako výsledek výzkumných ropných vrtů, prováděných ve 20. a později v 50. letech, vytryskl v roce 1957 z hloubky 1282 metrů na povrch vodní sloupec vysoký 65-70 metrů. Poklad o teplotě 58 °C, s obsahem minerálů 15 000 mg/l otevřel novou kapitolu v životě města Bük i přilehlých obcí. Skutečný příběh úspěchu započal roku 1962 vybudováním prvního částečně krytého bazénu. Ministerstvo zdravotnictví v roce 1965 prohlásilo termální vodu v Bük za léčivou, poté v roce 1973 území Bükfürdő prohlásila za léčebné lázně krajského významu, dále v roce 1979 za léčebné místo celorepublikového významu.

Díky neustále probíhajícímu rozvoji vítají dnes lázně své návštěvníky, toužící po léčbě, odpočinku, relaxaci či koupání celkem 34 bazény. Termální voda je dost kalná, neprůhledná, vidíte v ní asi na 30 cm a nějak zvlášť ani nezapáchá. Lázně se dělí do tří sekcí: léčebné a parkové (19 bazénů a 4 skluzavky), rodinné (8 bazénů a 3 skluzavky), a svět sauny (5 bazénů). Zážitkové lázně s celoročním provozem nabízí osvěžení pro všechny věkové kategorie. Příjemný relax zajišťují atrakce jako divoký proud, vířivé vodní lehátka, vířivý bazén, systém 4 bazénů (pitná i léčivá voda), dětské brouzdaliště a vnitřní tobogan s vnějškem se světelnými a zvukovými efekty. Vstupenky lze koupit zvlášť nebo v libovolné kombinaci. Návštěvníci mohou využít kryté, částečně kryté a otevřené bazény, z nichž termální bazény jsou o teplotě 32-34 °C, léčebné bazény 32-39 °C a dětské bazény 28-32 °C. Saunu a bazény s léčivou vodou nemohou využívat děti do 14 let. Kromě výše uvedených zde naleznete plavecký bazén o teplotě 24-26 °C. Polovina bazénů je provozu jen v letní sezóně.

NOVINKA - Bükfürdő Thermal & Spa Medical Wellness
V Medical Wellness na Vás čekají speciální koupele, relaxační masáže, teplé zábaly a ošetření těla regenerující pokožku. Ze široko-daleko známé a oblíbené léčivé vody v Bük vyrábějí vysoce kvalitní masážní krémy, zábaly a kosmetiku, a proto jejich blahodárné účinky využívají i v masážích a terapiích pro léčbu těla a duše.

V blízkosti areálu se nachází největší golfové hřiště v Maďarsku, mnoho zábavných podniků, restaurací, kaváren, vináren a občerstvení. Z Büku se vrátíte domů odpočatí na duchu i na těle a se spoustou pestrých zážitků a touhou opět se sem vrátit.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení