Budapešť - Promenade City Hotel

od 1 970
doprava Vlastní
strava Snídaně
Vhodné pro rodiny s dětmi
Bezbariérové ubytování
Novinka
Ubytování s pejskem
Vlastní doprava
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • atraktivní poloha nedaleko Dunajské promenády
  • okolí nabízí kulturní, nákupní i kulinářské zážitky
  • zvukově izolované pokoje pro nerušený odpočinek i práci
  • ideální výchozí poloha pro prohlídku Budapešti

Poptávka zájezdu


Ověřit dostupnost a cenu

Odesláním poptávkového formuláře pro Vás ověříme cenu hotelu ve Vámi vybraném termínu.

Další dotazy ohledně vašeho pobytu rádi zodpovíme zákaznické na lince +420 223 008 085, na živém chatu nebo pomocí kontaktního formuláře.PŘÍJEZD NA UBYTOVÁNÍ *
- 
ODJEZD Z UBYTOVÁNÍ *
- 
Příjmení a jméno *
tel. *
e-mail *

Počet dospělých
Počet dětí
Věky dětí

Poznámka
Může být i jiné ubytovací zařízení, termín dovolené nemohu posunout
Mám zájem pouze o toto ubytovací zařízení, termín mohu přizpůsobit
prod: pack: url:
* - povinný údaj

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Hotel PROMENADE CITY HOTEL se nachází v centru města Budapešť. Lokalita na ulici Váci je ideálním výchozím místem pro prohlídku Budapešti. Pokoje jsou zvukově izolované, a proto budete mít klid na relaxaci i na práci. Příjemnou atmosféru zajišťuje také přirozené světlo. Pár metrů od hotelu se nachází také Dunajská promenáda, která poskytuje množství kulturních a nákupních možností.

POLOHA

Hotel PROMENADE CITY HOTEL se nachází v centru města Budapešť. Lokalita na ulici Váci je ideálním výchozím místem pro prohlídku Budapešti.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Recepce dostupná 24 hodin, úschovna zavazadel zdarma, půjčovna a úschovna jízdních kol, kyvadlová doprava na letiště, půjčovna aut, klimatizace, Wi-Fi (zdarma).

VYBAVENÍ POKOJŮ

Jednolůžkový pokoj, koupelna (sprcha, WC, fén), LCD televize, trezor, Wi-Fi (zdarma), bezbariérový přístup.

Dvoulůžkový pokoj, manželská postel nebo 2 oddělená lůžka, koupelna (sprcha, WC, fén), LCD televize, velký trezor, Wi-Fi (zdarma).

Dvoulůžkový pokoj s přistýlkou, manželská postel a přistýlka (rozkládací pohovka), koupelna (sprcha, WC, fén), LCD televize, velký trezor, klimatizace, Wi-Fi (zdarma).

STRAVOVÁNÍ

Snídaně formou bufetu.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

V okolí se nachází velké množství památek, například budova Parlamentu, Bazilika Sv. Štěpána, vrch Gellért se sochou Svobody nebo Rybářská bašta.

Pro milovníky zeleně se zde nachází Markétin ostrov, Park soch, Orlí vrch nebo park Népliget.

Dále můžete navštívit známé městské žluté lázně Szechényi (Széchenyi fürdő), které jsou nevětší léčebné lázně v Evropě.

CENA NEZAHRNUJE

Dopravu, pobytovou taxu, komplexní cestovní pojištění.

POZNÁMKA

Malé zvíře na pokoji povoleno za poplatek.
Garáž vzdálená 5 minut chůze (Vörösmarty tér) za 20 EUR/auto/den.
Trezory na pokojích jsou dostatečně velké i pro uložení notebooku.
Na vyžádání produkty pro batolata.
Hotel je plně klimatizovaný.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní, Wi-Fi.


Proč se vydat do Budapešti? Je to jako ptát se, proč je slunce žluté nebo proč jsou klobásy tak chutné. Přímo na těchto řádcích vám odhalíme tajemství Budapešti, která je místem plným kouzel, zábavy a překvapení!

Když se řekne Budapešť, hned nám vyvstanou obrazy klobás, paprik a maďarských tanců čardáše. Avšak tahle perla mezi evropskými metropolami nabízí mnohem více než jen to. Stačí překonat své předsudky, sbalit kufr a hurá na dobrodružství!

Představte si svět dávno minulý, kdy v roce 1873 tři samostatná města - Starý Budín, Budín a Pešť - spojila síla lásky (a politiky) do jednoho velkoměsta zvaného Budapešť. Dunaj rozděluje město na dvě části: levobřežní Pešť je rovinatá a klidná jako jarní louka, zatímco pravobřežní kopcovitý terén má divoké srdce horských válečníků.

Dunaj protéká městem jako životodárná krev v délce 30 km a šířce až 600 m. Na jeho břehu se nachází Duna korzó, pěší zóna s nádherným panoramatem, které si UNESCO tak zamilovalo, že ho zařadilo do světového dědictví. A co teprve Řetězový most! Ten byl postaven v letech 1839-1849 a dodnes slouží jako spojnice mezi dvěma částmi města.

Máte rádi termální prameny? Budapešť je pro vás ráj na zemi! Se svými 123 prameny a desítkami lázeňských domů patři mezi nejvýznamnější lázeňská centra světa. Nejznámější jsou lázně Széchényi Fürdő (ideální místo pro relaxaci) a Gellért (krása sama).

Nesmím zapomenout na Parlament (Országház), který je jedním z nejdůležitějších symbolů Maďarska a stojí pyšně mezi nejstarší vládní budovy Evropy. Jeho exteriér je směsicí novogotického stylu s novorenesanční kupolou a interiér je novorenesanční a novobarokní. A jak to tak bývá u králů, stavbu zdobí celkem 242 soch vladařů a vojevůdců.

Na pobřeží Dunaje nedaleko budovy parlamentu najdete šedesát párů bot mužů, žen a dětí - symbolickou připomínku smrti Židů v Budapešti za druhé světové války. Velká synagoga z roku 1859 (Dohány utcai Zsinagóga) je pak druhou největší na světě s kapacitou 3000 míst.

Doporučujeme také navštívit Budínský Hrad, Matyášův chrám a Rybařskou baštu, odkud se naskýtá nádherný výhled na Parlament. A co teprve třída Andrássyho! Tady najdete spoustu obchodů, hospůdek, kaváren a dokonce i nejstarší (žluté) metro v Evropě!

V Budapešti se v noci nespí! Je tu tolik nočního života, že si odpočinete až ve vlaku či autě cestou domů. Navštivte koncertní loď A38 u mostu Petőfi, Szimpla Kert, Bob nebo Budapest Sky Bar - prostě si užijte maďarskou pohostinnost naplno!

Tak co říkáte? Máme pravdu, že Budapešť je jedinečným místem plným zábavy a dobrodružství? Vydejte se tam s námi a přesvědčte se sami!

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení