Budapešť - Promenade City Hotel

od 1 870
doprava Vlastní
strava Snídaně
Vhodné pro rodiny s dětmi
Bezbariérové ubytování
Novinka
Ubytování s pejskem
Vlastní doprava
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • atraktivní poloha nedaleko Dunajské promenády
  • okolí nabízí kulturní, nákupní i kulinářské zážitky
  • zvukově izolované pokoje pro nerušený odpočinek i práci
  • ideální výchozí poloha pro prohlídku Budapešti

Poptávka zájezdu


Ověřit dostupnost a cenu

Odesláním poptávkového formuláře pro Vás ověříme cenu hotelu ve Vámi vybraném termínu.

Další dotazy ohledně vašeho pobytu rádi zodpovíme zákaznické na lince 800 230 230, na živém chatu nebo pomocí kontaktního formuláře.PŘÍJEZD NA UBYTOVÁNÍ *
- 
ODJEZD Z UBYTOVÁNÍ *
- 
Příjmení a jméno *
tel. *
e-mail *

Počet dospělých
Počet dětí
Věky dětí

Poznámka
Může být i jiné ubytovací zařízení, termín dovolené nemohu posunout
Mám zájem pouze o toto ubytovací zařízení, termín mohu přizpůsobit
prod: pack: url:
* - povinný údaj

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Hotel PROMENADE CITY HOTEL se nachází v centru města Budapešť. Lokalita na ulici Váci je ideálním výchozím místem pro prohlídku Budapešti. Pokoje jsou zvukově izolované, a proto budete mít klid na relaxaci i na práci. Příjemnou atmosféru zajišťuje také přirozené světlo. Pár metrů od hotelu se nachází také Dunajská promenáda, která poskytuje množství kulturních a nákupních možností.

POLOHA

Hotel PROMENADE CITY HOTEL se nachází v centru města Budapešť. Lokalita na ulici Váci je ideálním výchozím místem pro prohlídku Budapešti.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Recepce dostupná 24 hodin, úschovna zavazadel zdarma, půjčovna a úschovna jízdních kol, kyvadlová doprava na letiště, půjčovna aut, klimatizace, Wi-Fi (zdarma).

VYBAVENÍ POKOJŮ

Jednolůžkový pokoj, koupelna (sprcha, WC, fén), LCD televize, trezor, Wi-Fi (zdarma), bezbariérový přístup.

Dvoulůžkový pokoj, manželská postel nebo 2 oddělená lůžka, koupelna (sprcha, WC, fén), LCD televize, velký trezor, Wi-Fi (zdarma).

Dvoulůžkový pokoj s přistýlkou, manželská postel a přistýlka (rozkládací pohovka), koupelna (sprcha, WC, fén), LCD televize, velký trezor, klimatizace, Wi-Fi (zdarma).

STRAVOVÁNÍ

Snídaně formou bufetu.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

V okolí se nachází velké množství památek, například budova Parlamentu, Bazilika Sv. Štěpána, vrch Gellért se sochou Svobody nebo Rybářská bašta.

Pro milovníky zeleně se zde nachází Markétin ostrov, Park soch, Orlí vrch nebo park Népliget.

Dále můžete navštívit známé městské žluté lázně Szechényi (Széchenyi fürdő), které jsou nevětší léčebné lázně v Evropě.

CENA NEZAHRNUJE

Dopravu, pobytovou taxu, komplexní cestovní pojištění.

POZNÁMKA

Malé zvíře na pokoji povoleno za poplatek.
Garáž vzdálená 5 minut chůze (Vörösmarty tér) za 20 EUR/auto/den.
Trezory na pokojích jsou dostatečně velké i pro uložení notebooku.
Na vyžádání produkty pro batolata.
Hotel je plně klimatizovaný.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní, Wi-Fi.


Proč navštívit Budapešť?

Důvodu je opravdu mnoho, většině z nás se vybaví klobásy, papriky, čardáš nebo těžko srozumitelnou řeč, stačí ale jen odhodit předsudky, sbalit zavazadlo a můžete objevovat krásy velkoměsta.

Budapešť, tak jak ji známe dnes, vznikla v roce 1873 sloučením tří (do té doby samostatných) měst Starý Budín, Budín a Pešť. Řeka rozděluje město na dvě části, levobřežní část zvaná Pešť se nachází na rovném povrchu, ale pravý břeh je značně kopcovitý. Nachází se zde totiž Budínské vrchy (nadmořská výška 527 m).

Dunaj protéká městem v délce přibližné 30 km a rozlévá se do šířky až 600 m. Na jeho pešťském břehu vede Duna korzó – pěší zóna, jejíž nábřežní panorama prohlásilo UNESCO za součást Světového dědictví. Budapešť dlouho neměla vlastní pevný most, teprve v letech 1839 – 1849 byl postaven Řetězový most.

Svými 123 termálními prameny a pěti desítkami lázeňských domů patři mezi významná lázeňská města. Největší a nejoblíbenější jsou lázně Széchényi Fürdő a nejhezčí lázně Gellért.

Parlament (Országház) je jedním z národních symbolů a nejznámější památkou Maďarska a patří mezi nejstarší vládní budovy v Evropě. Exteriér budovy byl navržen převážně v novogotickém slohu, ale nepřiklad kupole je novorenesanční a interiér je novorenesanční a novobarokní. Stavbu zdobí celkem 242 soch, z toho 88 soch vladařů a vojevůdců rozmístěno po obvodu budovy a hledí k vrcholu kopule.

Šedesát párů bot mužů, žen a dětí leží na pobřeží Dunaje nedaleko budovy parlamentu připomíná smrt Židů v Budapešti za druhé světové války. Velká synagoga z roku 1859 (Dohány utcai Zsinagóga), druhá největší na světě (s kapacitou 3000 míst). Doporučujeme výlet na Budínský Hrad, Matyášův chrám a Rybařskou baštu, odkud je nejhezčí pohled na majestátní Parlament. Nejznámější ulice v Budapešti je třída Andrássyho. Začíná poblíž baziliky Sv. Štěpána a najdete zde kromě Státní Opery (kam ráda chodívala už císařovna Sissi) spoustu obchodů, hospůdek, kaváren a pár metrů pod povrchem jezdí nejstarší (žluté) metro v Evropě (Kisföldalatti, sárga metro). Andrássyho třída ústi na náměstí Hrdinů (Hősök tere), vedle je Městský lesopark (Városliget ), kde najdete Termální lázně Széchényi, hrad Vajdahunyad, cirkus, Zoologickou zahradu (Állatkert) a restaurace Gundel.

V Budapeští se v noci nespí, žije se tu tak pestrým nočním životem, že si odpočinete zase až na cestě domů. (koncertní loď A38 u mostu Petőfi, Szimpla Kert, Bob, Budapest Sky Bar).

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení