Budapešť - Danubius Hotel Hungaria City Center

od 1 405
doprava Vlastní
strava Snídaně
Bezbariérové ubytování
Konferenční služby
Novinka
Ubytování s pejskem
Vlastní doprava
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • hotel se stoletou tradicí, největší v Maďarsku
  • ideální poloha pro poznávání Budapešti
  • 300 metrů od vlakového nádraží Keleti a nedaleko metra
  • možnost parkování v podzemních garážích

Poptávka zájezdu


Ověřit dostupnost a cenu

Odesláním poptávkového formuláře pro Vás ověříme cenu hotelu ve Vámi vybraném termínu.

Další dotazy ohledně vašeho pobytu rádi zodpovíme zákaznické na lince 800 230 230, na živém chatu nebo pomocí kontaktního formuláře.PŘÍJEZD NA UBYTOVÁNÍ *
- 
ODJEZD Z UBYTOVÁNÍ *
- 
Příjmení a jméno *
tel. *
e-mail *

Počet dospělých
Počet dětí
Věky dětí

Poznámka
Může být i jiné ubytovací zařízení, termín dovolené nemohu posunout
Mám zájem pouze o toto ubytovací zařízení, termín mohu přizpůsobit
prod: pack: url:
* - povinný údaj

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Jedná se o největší hotel v Maďarsku. V minulosti prošel několika změnami a rekonstrukcemi, a proto může dnes svým hostům poskytnout ty nejlepší služby a vybavení se stoletou tradicí. Vychutnejte si večeři v jedné z hotelových restaurací nebo si dopřejte šálek kávy v kavárně. Po dlouhé procházce metropolí si můžete zajít na příjemnou kosmetiku přímo v hotelu. Hotel je významný také pro svou kapacitu konferenčních místností, které mohou hosté využít pro firemní či společenské akce.

POLOHA

Poloha hotelu Danubiu Hotel Hungaria City Center je velmi výhodná. Nachází se v samém srdci Budapešti, pouze 300 metrů od vlakového nádraží Keleti. V těsné blízkosti hotelu leží zastávky metra a autobusu, a tak hosté budou mít známé pamětihodnosti na dosah.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, lobby bar, terasa, 12 konferenčních místností pro 500 osob, výtah, úschovna cenností a zavazadel, bezbariérový přístup, klimatizace, kosmetika, kadeřnictví, Wi-Fi (zdarma), parkoviště.

VYBAVENÍ POKOJŮ

Jednolůžkový pokoj Standard, vlastní soc. zařízení (vana, WC, fén), SAT TV, telefon, trezor, klimatizace, lednička, Wi-Fi (zdarma).

Jednolůžkový pokoj Economy, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, fén), SAT TV, telefon, trezor, klimatizace, lednička, Wi-Fi (zdarma).

Dvoulůžkový pokoj Standard, manželská postel nebo oddělená lůžka, vlastní soc. zařízení (vana, WC, fén), SAT TV, telefon, trezor, klimatizace, lednička, Wi-Fi (zdarma).

Dvoulůžkový pokoj Superior, manželská postel nebo oddělená lůžka, vlastní soc. zařízení (vana, WC, fén), SAT TV, telefon, trezor, klimatizace, lednička, set na přípravu kávy a čaje, Wi-Fi (zdarma).

Apartmán Junior, obývací pokoj s rozkládací pohovkou (možnost přistýlky), ložnice s manželskou postelí, vlastní soc. zařízení (vana, WC, fén), SAT TV, telefon, trezor, klimatizace, lednička, Wi-Fi (zdarma).

Apartmán, obývací pokoj s posezením, ložnice s manželskou postelí, možnost přistýlky, vlastní soc. zařízení (vana, WC, fén), SAT TV, telefon, trezor, klimatizace, lednička, Wi-Fi (zdarma).

STRAVOVÁNÍ

snídaně formou bufetu. K dispozici jsou restaurace a kavárna.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Hotel je ideální pro poznávání krásy Budapeště.

V okolí se nachází velké množství památek, například budova Parlamentu, Bazilika Sv. Štěpána, vrch Gellért se sochou Svobody nebo Rybářská bašta.

Pro milovníky zeleně se zde nachází Markétin ostrov, Park soch, Orlí vrch nebo park Népliget.

Dále můžete navštívit známé městské žluté lázně Szechényi (Széchenyi fürdő), které jsou nevětší léčebné lázně v Evropě.

CENA NEZAHRNUJE

Dopravu, pobytovou taxu, komplexní cestovní pojištění.

POZNÁMKA

Hotel je částečně bezbariérový.

Domácí mazlíčci jsou v hotelu povoleny za poplatek 25 EUR/den.

Parkování možné v hlídané podzemní garáži – s možností dobíjení elektrického proudu, poplatek za parkování: 520 HUF/hodina; 5400 HUF/den (rezervace předem nutná).


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní, Wi-Fi.


Proč navštívit Budapešť?

Důvodu je opravdu mnoho, většině z nás se vybaví klobásy, papriky, čardáš nebo těžko srozumitelnou řeč, stačí ale jen odhodit předsudky, sbalit zavazadlo a můžete objevovat krásy velkoměsta.

Budapešť, tak jak ji známe dnes, vznikla v roce 1873 sloučením tří (do té doby samostatných) měst Starý Budín, Budín a Pešť. Řeka rozděluje město na dvě části, levobřežní část zvaná Pešť se nachází na rovném povrchu, ale pravý břeh je značně kopcovitý. Nachází se zde totiž Budínské vrchy (nadmořská výška 527 m).

Dunaj protéká městem v délce přibližné 30 km a rozlévá se do šířky až 600 m. Na jeho pešťském břehu vede Duna korzó – pěší zóna, jejíž nábřežní panorama prohlásilo UNESCO za součást Světového dědictví. Budapešť dlouho neměla vlastní pevný most, teprve v letech 1839 – 1849 byl postaven Řetězový most.

Svými 123 termálními prameny a pěti desítkami lázeňských domů patři mezi významná lázeňská města. Největší a nejoblíbenější jsou lázně Széchényi Fürdő a nejhezčí lázně Gellért.

Parlament (Országház) je jedním z národních symbolů a nejznámější památkou Maďarska a patří mezi nejstarší vládní budovy v Evropě. Exteriér budovy byl navržen převážně v novogotickém slohu, ale nepřiklad kupole je novorenesanční a interiér je novorenesanční a novobarokní. Stavbu zdobí celkem 242 soch, z toho 88 soch vladařů a vojevůdců rozmístěno po obvodu budovy a hledí k vrcholu kopule.

Šedesát párů bot mužů, žen a dětí leží na pobřeží Dunaje nedaleko budovy parlamentu připomíná smrt Židů v Budapešti za druhé světové války. Velká synagoga z roku 1859 (Dohány utcai Zsinagóga), druhá největší na světě (s kapacitou 3000 míst). Doporučujeme výlet na Budínský Hrad, Matyášův chrám a Rybařskou baštu, odkud je nejhezčí pohled na majestátní Parlament. Nejznámější ulice v Budapešti je třída Andrássyho. Začíná poblíž baziliky Sv. Štěpána a najdete zde kromě Státní Opery (kam ráda chodívala už císařovna Sissi) spoustu obchodů, hospůdek, kaváren a pár metrů pod povrchem jezdí nejstarší (žluté) metro v Evropě (Kisföldalatti, sárga metro). Andrássyho třída ústi na náměstí Hrdinů (Hősök tere), vedle je Městský lesopark (Városliget ), kde najdete Termální lázně Széchényi, hrad Vajdahunyad, cirkus, Zoologickou zahradu (Állatkert) a restaurace Gundel.

V Budapeští se v noci nespí, žije se tu tak pestrým nočním životem, že si odpočinete zase až na cestě domů. (koncertní loď A38 u mostu Petőfi, Szimpla Kert, Bob, Budapest Sky Bar).

Mapa polohy hotelu

Budapešť - Hotel Hungaria City Center****

Navštivte centrum hlavního města Maďarska a ubytujte se v jeho samém srdci, v největším maďarském hotelu Hotel Hungaria City Center.

Hodnocení hotelu

0 hodnocení