Budapešť - Danubius Hotel Hungaria City Center

od 1 500
doprava Vlastní
strava Snídaně
Bezbariérové ubytování
Konferenční služby
Novinka
Ubytování s pejskem
Vlastní doprava
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • hotel se stoletou tradicí, největší v Maďarsku
  • ideální poloha pro poznávání Budapešti
  • 300 metrů od vlakového nádraží Keleti a nedaleko metra
  • možnost parkování v podzemních garážích

Poptávka zájezdu


Ověřit dostupnost a cenu

Odesláním poptávkového formuláře pro Vás ověříme cenu hotelu ve Vámi vybraném termínu.

Další dotazy ohledně vašeho pobytu rádi zodpovíme zákaznické na lince +420 223 008 085, na živém chatu nebo pomocí kontaktního formuláře.PŘÍJEZD NA UBYTOVÁNÍ *
- 
ODJEZD Z UBYTOVÁNÍ *
- 
Příjmení a jméno *
tel. *
e-mail *

Počet dospělých
Počet dětí
Věky dětí

Poznámka
Může být i jiné ubytovací zařízení, termín dovolené nemohu posunout
Mám zájem pouze o toto ubytovací zařízení, termín mohu přizpůsobit
prod: pack: url:
* - povinný údaj

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Jedná se o největší hotel v Maďarsku. V minulosti prošel několika změnami a rekonstrukcemi, a proto může dnes svým hostům poskytnout ty nejlepší služby a vybavení se stoletou tradicí. Vychutnejte si večeři v jedné z hotelových restaurací nebo si dopřejte šálek kávy v kavárně. Po dlouhé procházce metropolí si můžete zajít na příjemnou kosmetiku přímo v hotelu. Hotel je významný také pro svou kapacitu konferenčních místností, které mohou hosté využít pro firemní či společenské akce.

POLOHA

Poloha hotelu Danubiu Hotel Hungaria City Center je velmi výhodná. Nachází se v samém srdci Budapešti, pouze 300 metrů od vlakového nádraží Keleti. V těsné blízkosti hotelu leží zastávky metra a autobusu, a tak hosté budou mít známé pamětihodnosti na dosah.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, lobby bar, terasa, 12 konferenčních místností pro 500 osob, výtah, úschovna cenností a zavazadel, bezbariérový přístup, klimatizace, kosmetika, kadeřnictví, Wi-Fi (zdarma), parkoviště.

VYBAVENÍ POKOJŮ

Jednolůžkový pokoj Standard, vlastní soc. zařízení (vana, WC, fén), SAT TV, telefon, trezor, klimatizace, lednička, Wi-Fi (zdarma).

Jednolůžkový pokoj Economy, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, fén), SAT TV, telefon, trezor, klimatizace, lednička, Wi-Fi (zdarma).

Dvoulůžkový pokoj Standard, manželská postel nebo oddělená lůžka, vlastní soc. zařízení (vana, WC, fén), SAT TV, telefon, trezor, klimatizace, lednička, Wi-Fi (zdarma).

Dvoulůžkový pokoj Superior, manželská postel nebo oddělená lůžka, vlastní soc. zařízení (vana, WC, fén), SAT TV, telefon, trezor, klimatizace, lednička, set na přípravu kávy a čaje, Wi-Fi (zdarma).

Apartmán Junior, obývací pokoj s rozkládací pohovkou (možnost přistýlky), ložnice s manželskou postelí, vlastní soc. zařízení (vana, WC, fén), SAT TV, telefon, trezor, klimatizace, lednička, Wi-Fi (zdarma).

Apartmán, obývací pokoj s posezením, ložnice s manželskou postelí, možnost přistýlky, vlastní soc. zařízení (vana, WC, fén), SAT TV, telefon, trezor, klimatizace, lednička, Wi-Fi (zdarma).

STRAVOVÁNÍ

snídaně formou bufetu. K dispozici jsou restaurace a kavárna.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Hotel je ideální pro poznávání krásy Budapeště.

V okolí se nachází velké množství památek, například budova Parlamentu, Bazilika Sv. Štěpána, vrch Gellért se sochou Svobody nebo Rybářská bašta.

Pro milovníky zeleně se zde nachází Markétin ostrov, Park soch, Orlí vrch nebo park Népliget.

Dále můžete navštívit známé městské žluté lázně Szechényi (Széchenyi fürdő), které jsou nevětší léčebné lázně v Evropě.

CENA NEZAHRNUJE

Dopravu, pobytovou taxu, komplexní cestovní pojištění.

POZNÁMKA

Hotel je částečně bezbariérový.

Domácí mazlíčci jsou v hotelu povoleny za poplatek 25 EUR/den.

Parkování možné v hlídané podzemní garáži – s možností dobíjení elektrického proudu, poplatek za parkování: 520 HUF/hodina; 5400 HUF/den (rezervace předem nutná).


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní, Wi-Fi.


Proč se vydat do Budapešti? Je to jako ptát se, proč je slunce žluté nebo proč jsou klobásy tak chutné. Přímo na těchto řádcích vám odhalíme tajemství Budapešti, která je místem plným kouzel, zábavy a překvapení!

Když se řekne Budapešť, hned nám vyvstanou obrazy klobás, paprik a maďarských tanců čardáše. Avšak tahle perla mezi evropskými metropolami nabízí mnohem více než jen to. Stačí překonat své předsudky, sbalit kufr a hurá na dobrodružství!

Představte si svět dávno minulý, kdy v roce 1873 tři samostatná města - Starý Budín, Budín a Pešť - spojila síla lásky (a politiky) do jednoho velkoměsta zvaného Budapešť. Dunaj rozděluje město na dvě části: levobřežní Pešť je rovinatá a klidná jako jarní louka, zatímco pravobřežní kopcovitý terén má divoké srdce horských válečníků.

Dunaj protéká městem jako životodárná krev v délce 30 km a šířce až 600 m. Na jeho břehu se nachází Duna korzó, pěší zóna s nádherným panoramatem, které si UNESCO tak zamilovalo, že ho zařadilo do světového dědictví. A co teprve Řetězový most! Ten byl postaven v letech 1839-1849 a dodnes slouží jako spojnice mezi dvěma částmi města.

Máte rádi termální prameny? Budapešť je pro vás ráj na zemi! Se svými 123 prameny a desítkami lázeňských domů patři mezi nejvýznamnější lázeňská centra světa. Nejznámější jsou lázně Széchényi Fürdő (ideální místo pro relaxaci) a Gellért (krása sama).

Nesmím zapomenout na Parlament (Országház), který je jedním z nejdůležitějších symbolů Maďarska a stojí pyšně mezi nejstarší vládní budovy Evropy. Jeho exteriér je směsicí novogotického stylu s novorenesanční kupolou a interiér je novorenesanční a novobarokní. A jak to tak bývá u králů, stavbu zdobí celkem 242 soch vladařů a vojevůdců.

Na pobřeží Dunaje nedaleko budovy parlamentu najdete šedesát párů bot mužů, žen a dětí - symbolickou připomínku smrti Židů v Budapešti za druhé světové války. Velká synagoga z roku 1859 (Dohány utcai Zsinagóga) je pak druhou největší na světě s kapacitou 3000 míst.

Doporučujeme také navštívit Budínský Hrad, Matyášův chrám a Rybařskou baštu, odkud se naskýtá nádherný výhled na Parlament. A co teprve třída Andrássyho! Tady najdete spoustu obchodů, hospůdek, kaváren a dokonce i nejstarší (žluté) metro v Evropě!

V Budapešti se v noci nespí! Je tu tolik nočního života, že si odpočinete až ve vlaku či autě cestou domů. Navštivte koncertní loď A38 u mostu Petőfi, Szimpla Kert, Bob nebo Budapest Sky Bar - prostě si užijte maďarskou pohostinnost naplno!

Tak co říkáte? Máme pravdu, že Budapešť je jedinečným místem plným zábavy a dobrodružství? Vydejte se tam s námi a přesvědčte se sami!

Mapa polohy hotelu

Budapešť - Hotel Hungaria City Center****

Navštivte centrum hlavního města Maďarska a ubytujte se v jeho samém srdci, v největším maďarském hotelu Hotel Hungaria City Center.

Budapešť...ideální místo pro pořádání firemních či společenských událostí.

Inspirujte se následujícím videem pokud plánujete organizovat například firemní teambuilding nebo konferenci. Budapešť nabízí skvělé prostory, dostupnost a atmosféra města celou akci jen podtrhne.

Hodnocení hotelu

0 hodnocení