Budapešť - Danubius Hotel Helia

od 1 870
doprava Vlastní
strava Snídaně
Termální pramenmin
Bazén
Bezbariérové ubytování
Konferenční služby
Novinka
Termální pramen:  min
Ubytování s pejskem
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • v centru města s nádherným výhledem na Dunaj
  • ideální pro návštěvu maďarské metropole
  • bazény s termální vodou z pramene Margaretina ostrova
  • využití lázeňského centra a fitness v ceně pobytu

Poptávka zájezdu


Ověřit dostupnost a cenu

Odesláním poptávkového formuláře pro Vás ověříme cenu hotelu ve Vámi vybraném termínu.

Další dotazy ohledně vašeho pobytu rádi zodpovíme zákaznické na lince 800 230 230, na živém chatu nebo pomocí kontaktního formuláře.PŘÍJEZD NA UBYTOVÁNÍ *
- 
ODJEZD Z UBYTOVÁNÍ *
- 
Příjmení a jméno *
tel. *
e-mail *

Počet dospělých
Počet dětí
Věky dětí

Poznámka
Může být i jiné ubytovací zařízení, termín dovolené nemohu posunout
Mám zájem pouze o toto ubytovací zařízení, termín mohu přizpůsobit
prod: pack: url:
* - povinný údaj

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Dopřejte si odpočinek v hotelovém wellness centru v samém srdci města Budapešť s krásným výhledem na řeku Dunaj. Vychutnejte si kávu v nově otevřeném bistru nebo na hotelové terase.

POLOHA

Naprosto dokonalou polohu Danubius Hotelu Helia si zamiluje každý. Nachází se totiž v centru města Budapešť v těsné blízkosti řeky Dunaje s nádherným výhledem. Nedaleko hotelu leží také známý Markétin ostrov.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, bar s bistrem, terasa, 9 konferenčních místností pro 800 osob, výtah, úschovna cenností a zavazadel. bezbariérový přístup, klimatizace, wellness centrum (bazén, vířivka, sauna, solná jeskyně, solárium, parní lázně, masáže, kadeřnictví, kosmetika, pedikúra, manikúra, fitness), Wi-Fi (zdarma), parkoviště.

VYBAVENÍ POKOJŮ

Dvoulůžkový pokoj Standard, manželská postel nebo oddělená lůžka, koupelna (vana, WC, fén, župan), LCD TV, telefon, set na přípravu kávy a čaje, lednička, trezor, klimatizace, Wi-Fi (zdarma), možnost přistýlky.
Dvoulůžkový pokoj Superior, manželská postel nebo oddělená lůžka, koupelna (vana, WC, fén, župan), LCD TV, telefon, set na přípravu kávy a čaje, lednička, trezor, klimatizace, Wi-Fi (zdarma), možnost přistýlky, některé pokoje lze propojit se sousedním pokojem, výhled na Dunaj.
Dvoulůžkový pokoj Superior Plus, manželská postel nebo oddělená lůžka, koupelna (vana, WC, fén, župan), LCD TV, telefon, set na přípravu kávy a čaje, lednička, trezor, klimatizace, Wi-Fi (zdarma), možnost přistýlky, některé pokoje lze propojit se sousedním pokojem, výhled na Dunaj, balkón.
Apartmán Business, obývací pokoj (rozkládací pohovka - možnost 2 přistýlek), ložnice (manželská postel nebo oddělená lůžka), koupelna (vana, WC, fén, župan), LCD TV, telefon, set na přípravu kávy a čaje, lednička, trezor, klimatizace, Wi-Fi (zdarma), některé pokoje lze propojit se sousedním pokojem, výhled na Dunaj, balkón.
Apartmán Superior, sauna, obývací pokoj (rozkládací pohovka - možnost 2 přistýlek), ložnice (manželská postel nebo oddělená lůžka), koupelna (sprcha a vana, WC, fén, župan), LCD TV, telefon, set na přípravu kávy a čaje, lednička, trezor, klimatizace, Wi-Fi (zdarma), některé pokoje lze propojit se sousedním pokojem, výhled na Dunaj, balkón.

STRAVOVÁNÍ

snídaně formou bufetu. K dispozici je restaurace Episode a Yellow Bistro & Bar (kavárna nabízí lehká jídla, bohatý výběr salátů, dorty a zákusky, nápoje, kávové a čajové speciality, které můžete konzumovat v hotelové hale, na terase).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Přímo v hotelu: wellness centrum (bazén, vířivka, sauna, solná jeskyně, solárium, parní lázně, masáže, kadeřnictví, kosmetika, pedikúra, manikúra, fitness).

V okolí se nachází velké množství památek, například budova Parlamentu, Bazilika Sv. Štěpána, vrch Gellért se sochou Svobody nebo Rybářská bašta.

Pro milovníky zeleně se zde nachází Markétin ostrov, Park soch, Orlí vrch nebo park Népliget.

Dále můžete navštívit známé městské žluté lázně Szechényi (Széchenyi fürdő), které jsou nevětší léčebné lázně v Evropě.

CENA NEZAHRNUJE

Dopravu, pobytovou taxu, komplexní cestovní pojištění.

POZNÁMKA

Celý hotel je bezbariérový.

Domácí mazlíčci jsou v hotelu povoleny za poplatek 25 EUR/den.

Parkování: k dispozici je uzavřené parkoviště se závorou u vchodu do hotelu. Poplatek za parkování: 10 EUR/den.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní v počtu dle zvolené délky pobytu, využití spa a fittness, Wi-Fi.


Proč se vydat do Budapešti? Je to jako ptát se, proč je slunce žluté nebo proč jsou klobásy tak chutné. Přímo na těchto řádcích vám odhalíme tajemství Budapešti, která je místem plným kouzel, zábavy a překvapení!

Když se řekne Budapešť, hned nám vyvstanou obrazy klobás, paprik a maďarských tanců čardáše. Avšak tahle perla mezi evropskými metropolami nabízí mnohem více než jen to. Stačí překonat své předsudky, sbalit kufr a hurá na dobrodružství!

Představte si svět dávno minulý, kdy v roce 1873 tři samostatná města - Starý Budín, Budín a Pešť - spojila síla lásky (a politiky) do jednoho velkoměsta zvaného Budapešť. Dunaj rozděluje město na dvě části: levobřežní Pešť je rovinatá a klidná jako jarní louka, zatímco pravobřežní kopcovitý terén má divoké srdce horských válečníků.

Dunaj protéká městem jako životodárná krev v délce 30 km a šířce až 600 m. Na jeho břehu se nachází Duna korzó, pěší zóna s nádherným panoramatem, které si UNESCO tak zamilovalo, že ho zařadilo do světového dědictví. A co teprve Řetězový most! Ten byl postaven v letech 1839-1849 a dodnes slouží jako spojnice mezi dvěma částmi města.

Máte rádi termální prameny? Budapešť je pro vás ráj na zemi! Se svými 123 prameny a desítkami lázeňských domů patři mezi nejvýznamnější lázeňská centra světa. Nejznámější jsou lázně Széchényi Fürdő (ideální místo pro relaxaci) a Gellért (krása sama).

Nesmím zapomenout na Parlament (Országház), který je jedním z nejdůležitějších symbolů Maďarska a stojí pyšně mezi nejstarší vládní budovy Evropy. Jeho exteriér je směsicí novogotického stylu s novorenesanční kupolou a interiér je novorenesanční a novobarokní. A jak to tak bývá u králů, stavbu zdobí celkem 242 soch vladařů a vojevůdců.

Na pobřeží Dunaje nedaleko budovy parlamentu najdete šedesát párů bot mužů, žen a dětí - symbolickou připomínku smrti Židů v Budapešti za druhé světové války. Velká synagoga z roku 1859 (Dohány utcai Zsinagóga) je pak druhou největší na světě s kapacitou 3000 míst.

Doporučujeme také navštívit Budínský Hrad, Matyášův chrám a Rybařskou baštu, odkud se naskýtá nádherný výhled na Parlament. A co teprve třída Andrássyho! Tady najdete spoustu obchodů, hospůdek, kaváren a dokonce i nejstarší (žluté) metro v Evropě!

V Budapešti se v noci nespí! Je tu tolik nočního života, že si odpočinete až ve vlaku či autě cestou domů. Navštivte koncertní loď A38 u mostu Petőfi, Szimpla Kert, Bob nebo Budapest Sky Bar - prostě si užijte maďarskou pohostinnost naplno!

Tak co říkáte? Máme pravdu, že Budapešť je jedinečným místem plným zábavy a dobrodružství? Vydejte se tam s námi a přesvědčte se sami!

Mapa polohy hotelu

Budapešť - Danubius Hotel Helia ****

Pokrmy v hotelové restaurace Episode a v Yellow Bistro & Bar jsou opravdovým gastronomickým zážitkem. Přesvědčte se sami.

Budapešť...ideální místo pro pořádání firemních či společenských událostí.

Inspirujte se následujícím videem pokud plánujete organizovat například firemní teambuilding nebo konferenci. Budapešť nabízí skvělé prostory, dostupnost a atmosféra města celou akci jen podtrhne.

Hodnocení hotelu

0 hodnocení