Budapešť - Danubius Hotel Erzsébet City Center

od 1 250
doprava Vlastní
strava Snídaně
Novinka
Ubytování s pejskem
Vlastní doprava
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • na pěší zóně v centru města, u metra
  • ideální poloha pro poznávání Budapešti
  • několik kroků od nejrušnější obchodní třídy
  • možnost parkování 150 m od hotelu

Poptávka zájezdu


Ověřit dostupnost a cenu

Odesláním poptávkového formuláře pro Vás ověříme cenu hotelu ve Vámi vybraném termínu.

Další dotazy ohledně vašeho pobytu rádi zodpovíme zákaznické na lince +420 223 008 085, na živém chatu nebo pomocí kontaktního formuláře.PŘÍJEZD NA UBYTOVÁNÍ *
- 
ODJEZD Z UBYTOVÁNÍ *
- 
Příjmení a jméno *
tel. *
e-mail *

Počet dospělých
Počet dětí
Věky dětí

Poznámka
Může být i jiné ubytovací zařízení, termín dovolené nemohu posunout
Mám zájem pouze o toto ubytovací zařízení, termín mohu přizpůsobit
prod: pack: url:
* - povinný údaj

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Hotel je ideálním místem pro poznávání krás a pamětihodností maďarské metropole. Na své si zde přijdou milovníci nákupů a nočního života, hotel se nachází přímo v centru nejznámější nákupní ulice, která nabízí nespočet obchodů, restaurací či barů.

POLOHA

Hotel Danubius Hotel Erzsébet City Center se nachází v nové pěší zóně uprostřed rušné Budapešti. Pár kroků od hotelu se mohou hosté procházet po nejproslulejší nákupní ulice Váci.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, vinný bar, Wi-Fi (zdarma), klimatizace, výtah, úschovna zavazadel, prodejna s dárkovými předměty, bankomat.

VYBAVENÍ POKOJŮ

Jednolůžkový pokoj Standard, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), SAT TV, telefon, klimatizace, lednička, Wi-Fi (zdarma), zvukově izolovaná okna.
Dvoulůžkový pokoj Standard, manželská postel nebo oddělená lůžka, vlastní soc. zařízení (vana nebo sprcha, WC, fén), SAT TV, telefon, klimatizace, lednička, Wi-Fi (zdarma), zvukově izolovaná okna.
Třílůžkový pokoj Standard, manželská postel nebo oddělená lůžka, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), SAT TV, telefon, klimatizace, lednička, Wi-Fi (zdarma), zvukově izolovaná okna.
Dvoulůžkový pokoj Superior, manželská postel, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), set na přípravu kávy a čaje, SAT TV, trezor, telefon, klimatizace, lednička, Wi-Fi (zdarma), zvukově izolovaná okna.
Apartmán Junior, obývací pokoj s rozkládací pohovkou (možnost přistýlky), ložnice (manželská postel), vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), SAT TV, telefon, klimatizace, lednička, Wi-Fi (zdarma), zvukově izolovaná okna.

STRAVOVÁNÍ

snídaně formou bufetu. Pro hosty je k dispozici restaurace s výběrem á la carte a vinný bar.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Hotel je ideální pro poznávání krásy Budapeště.

V okolí se nachází velké množství památek, například budova Parlamentu, Bazilika Sv. Štěpána, vrch Gellért se sochou Svobody nebo Rybářská bašta.

Pro milovníky zeleně se zde nachází Markétin ostrov, Park soch, Orlí vrch nebo park Népliget.

Dále můžete navštívit známé městské žluté lázně Szechényi (Széchenyi fürdő), které jsou nevětší léčebné lázně v Evropě.

CENA NEZAHRNUJE

Dopravu, pobytovou taxu, komplexní cestovní pojištění.

POZNÁMKA

Domácí mazlíčci jsou v hotelu povoleny za poplatek 25 EUR/den.

Parkování: parkovací dům 150 metrů od hotelu (parkovací dům Franklin, V. obvod, ulice Reáltanoda). Poplatek za parkování: 8000 HUF/den.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní, Wi-Fi.


Proč se vydat do Budapešti? Je to jako ptát se, proč je slunce žluté nebo proč jsou klobásy tak chutné. Přímo na těchto řádcích vám odhalíme tajemství Budapešti, která je místem plným kouzel, zábavy a překvapení!

Když se řekne Budapešť, hned nám vyvstanou obrazy klobás, paprik a maďarských tanců čardáše. Avšak tahle perla mezi evropskými metropolami nabízí mnohem více než jen to. Stačí překonat své předsudky, sbalit kufr a hurá na dobrodružství!

Představte si svět dávno minulý, kdy v roce 1873 tři samostatná města - Starý Budín, Budín a Pešť - spojila síla lásky (a politiky) do jednoho velkoměsta zvaného Budapešť. Dunaj rozděluje město na dvě části: levobřežní Pešť je rovinatá a klidná jako jarní louka, zatímco pravobřežní kopcovitý terén má divoké srdce horských válečníků.

Dunaj protéká městem jako životodárná krev v délce 30 km a šířce až 600 m. Na jeho břehu se nachází Duna korzó, pěší zóna s nádherným panoramatem, které si UNESCO tak zamilovalo, že ho zařadilo do světového dědictví. A co teprve Řetězový most! Ten byl postaven v letech 1839-1849 a dodnes slouží jako spojnice mezi dvěma částmi města.

Máte rádi termální prameny? Budapešť je pro vás ráj na zemi! Se svými 123 prameny a desítkami lázeňských domů patři mezi nejvýznamnější lázeňská centra světa. Nejznámější jsou lázně Széchényi Fürdő (ideální místo pro relaxaci) a Gellért (krása sama).

Nesmím zapomenout na Parlament (Országház), který je jedním z nejdůležitějších symbolů Maďarska a stojí pyšně mezi nejstarší vládní budovy Evropy. Jeho exteriér je směsicí novogotického stylu s novorenesanční kupolou a interiér je novorenesanční a novobarokní. A jak to tak bývá u králů, stavbu zdobí celkem 242 soch vladařů a vojevůdců.

Na pobřeží Dunaje nedaleko budovy parlamentu najdete šedesát párů bot mužů, žen a dětí - symbolickou připomínku smrti Židů v Budapešti za druhé světové války. Velká synagoga z roku 1859 (Dohány utcai Zsinagóga) je pak druhou největší na světě s kapacitou 3000 míst.

Doporučujeme také navštívit Budínský Hrad, Matyášův chrám a Rybařskou baštu, odkud se naskýtá nádherný výhled na Parlament. A co teprve třída Andrássyho! Tady najdete spoustu obchodů, hospůdek, kaváren a dokonce i nejstarší (žluté) metro v Evropě!

V Budapešti se v noci nespí! Je tu tolik nočního života, že si odpočinete až ve vlaku či autě cestou domů. Navštivte koncertní loď A38 u mostu Petőfi, Szimpla Kert, Bob nebo Budapest Sky Bar - prostě si užijte maďarskou pohostinnost naplno!

Tak co říkáte? Máme pravdu, že Budapešť je jedinečným místem plným zábavy a dobrodružství? Vydejte se tam s námi a přesvědčte se sami!

Mapa polohy hotelu

Budapešť - Hotel Erzsébet City Center***

Prozkoumejte pamětihodnosti Budapeště a ubytujte se v jeho samém srdci na nejslavnější nákupní ulici.

Budapešť...ideální místo pro pořádání firemních či společenských událostí.

Inspirujte se následujícím videem pokud plánujete organizovat například firemní teambuilding nebo konferenci. Budapešť nabízí skvělé prostory, dostupnost a atmosféra města celou akci jen podtrhne.

Hodnocení hotelu

0 hodnocení