Budapešť - Danubius Hotel Astoria City Center

od 1 390
doprava Vlastní
strava Snídaně
Bezbariérové ubytování
Konferenční služby
Novinka
Ubytování s pejskem
Vlastní doprava
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • na pěší zóně v centru města, u metra
  • ideální poloha pro poznávání Budapešti
  • několik kroků od nejrušnější obchodní třídy
  • možnost parkování 150 m od hotelu

Poptávka zájezdu


Ověřit dostupnost a cenu

Odesláním poptávkového formuláře pro Vás ověříme cenu hotelu ve Vámi vybraném termínu.

Další dotazy ohledně vašeho pobytu rádi zodpovíme zákaznické na lince +420 223 008 085, na živém chatu nebo pomocí kontaktního formuláře.PŘÍJEZD NA UBYTOVÁNÍ *
- 
ODJEZD Z UBYTOVÁNÍ *
- 
Příjmení a jméno *
tel. *
e-mail *

Počet dospělých
Počet dětí
Věky dětí

Poznámka
Může být i jiné ubytovací zařízení, termín dovolené nemohu posunout
Mám zájem pouze o toto ubytovací zařízení, termín mohu přizpůsobit
prod: pack: url:
* - povinný údaj

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Rozhodli jste se navštívit oblíbenou maďarskou metropoli a poznat krásy Budapeště? Danubius Hotel Astoria City Center v samém srdci je ideální volbou pro vaše ubytování. Nabízí typickou budapešťskou atmosféru a nádechem tradice, ale i moderny. Dopřejte si po celodenním prozkoumávání města výbornou večeři nebo lahodnou kávu v tradiční hotelové restauraci a kavárně.

POLOHA

Danubius Hotel Astoria City Center se nachází přímo v centru hlavního města Maďarska Budapešti, jeho poloha je tak ideální pro poznávání města a jeho pamětihodností. Leží v těsné blízkosti stanice metra Astoria, tramvajových zastávek a pouhých 5 minut chůze od slavné ulice Váci utca., dále 10 minut od Maďarského národního muzea a Velké synagogy. V okolí hotelů hosté mohou využít nespočet gastronomických či zábavních podniků a turistických atrakcí.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace s kavárnou, Wi-Fi (zdarma), konferenční místnosti, klimatizace, výtah, centrální trezor, úschovna zavazadel, prodejna s dárkovými předměty, půjčovna automobilů, bankomat.

VYBAVENÍ POKOJŮ

Jednolůžkový pokoj Classic, koupelna (sprcha, WC, fén), LCD TV, telefon, lednička, trezor, klimatizace, Wi-Fi (zdarma), zvukově izolovaná okna.
Dvoulůžkový pokoj Classic, manželská postel nebo oddělená lůžka, koupelna (sprcha nebo vana, WC, fén), LCD TV, telefon, lednička, trezor, klimatizace, Wi-Fi (zdarma), zvukově izolovaná okna, balkón.
Dvoulůžkový pokoj Superior, nově zrekonstruované pokoje, manželská postel nebo oddělená lůžka, koupelna (sprcha, WC, fén), LCD TV, telefon, lednička, varná konvice, trezor, klimatizace, Wi-Fi (zdarma).
Čtyřlůžkový rodinný pokoj Classic, 2 oddělené ložnice, v jedné manželská postel a v druhé oddělená lůžka, koupelna (sprcha a vana, WC a oddělené WC, fén), LCD TV, telefon, lednička, trezor, klimatizace, Wi-Fi (zdarma), zvukově izolovaná okna, možnost přistýlky.
Apartmán Classic Junior, manželská postel nebo oddělená lůžka, koupelna (vana, WC, fén), LCD TV, telefon, lednička, set na přípravu kávy a čaje, trezor, klimatizace, Wi-Fi (zdarma), zvukově izolovaná okna, možnost přistýlky, balkón.
Apartmán Classic, obývací pokoj s posezením a LCD TV, ložnice (manželská postel a LCD TV), koupelna (sprcha a vana, WC, fén), telefon, lednička, set na přípravu kávy a čaje, trezor, klimatizace, Wi-Fi (zdarma), zvukově izolovaná okna, možnost přistýlky, balkón.
Apartmán, obývací pokoj s rozkládací pohovkou (možnost přistýlky) a LCD TV, ložnice (manželská postel a LCD TV), koupelna (sprcha a vana, WC, fén), telefon, lednička, set na přípravu kávy a čaje, trezor, klimatizace, Wi-Fi (zdarma), zvukově izolovaná okna, možnost přistýlky, balkón.

STRAVOVÁNÍ

snídaně formou bufetu. Pro hosty je k dispozici restaurace a kavárna s výběrem á la carte.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Hotel je ideální pro poznávání krásy Budapeště.

V okolí se nachází velké množství památek, například Maďarské národní muzeum, Velká synagoga, Dunajské korzo, ulice Váci a mnoho dalších.

Pro milovníky zeleně se nedaleko nachází Markétin ostrov, Park soch, Orlí vrch nebo park Népliget.

Dále můžete navštívit známé městské žluté lázně Szechényi (Széchenyi fürdő), které jsou nevětší léčebné lázně v Evropě.

CENA NEZAHRNUJE

Dopravu, pobytovou taxu, komplexní cestovní pojištění.

POZNÁMKA

Hotel je částečně bezbariérový (výtah).

Ubytování domácích mazlíčků je možné za poplatek.

Parkování je možné v parkovacím domě 300 metrů od hotelu (parkovací dům Franklin, V. obvod, ulice Reáltanoda). Poplatek za parkování: 10 000 HUF/den.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní, Wi-Fi.


Proč se vydat do Budapešti? Je to jako ptát se, proč je slunce žluté nebo proč jsou klobásy tak chutné. Přímo na těchto řádcích vám odhalíme tajemství Budapešti, která je místem plným kouzel, zábavy a překvapení!

Když se řekne Budapešť, hned nám vyvstanou obrazy klobás, paprik a maďarských tanců čardáše. Avšak tahle perla mezi evropskými metropolami nabízí mnohem více než jen to. Stačí překonat své předsudky, sbalit kufr a hurá na dobrodružství!

Představte si svět dávno minulý, kdy v roce 1873 tři samostatná města - Starý Budín, Budín a Pešť - spojila síla lásky (a politiky) do jednoho velkoměsta zvaného Budapešť. Dunaj rozděluje město na dvě části: levobřežní Pešť je rovinatá a klidná jako jarní louka, zatímco pravobřežní kopcovitý terén má divoké srdce horských válečníků.

Dunaj protéká městem jako životodárná krev v délce 30 km a šířce až 600 m. Na jeho břehu se nachází Duna korzó, pěší zóna s nádherným panoramatem, které si UNESCO tak zamilovalo, že ho zařadilo do světového dědictví. A co teprve Řetězový most! Ten byl postaven v letech 1839-1849 a dodnes slouží jako spojnice mezi dvěma částmi města.

Máte rádi termální prameny? Budapešť je pro vás ráj na zemi! Se svými 123 prameny a desítkami lázeňských domů patři mezi nejvýznamnější lázeňská centra světa. Nejznámější jsou lázně Széchényi Fürdő (ideální místo pro relaxaci) a Gellért (krása sama).

Nesmím zapomenout na Parlament (Országház), který je jedním z nejdůležitějších symbolů Maďarska a stojí pyšně mezi nejstarší vládní budovy Evropy. Jeho exteriér je směsicí novogotického stylu s novorenesanční kupolou a interiér je novorenesanční a novobarokní. A jak to tak bývá u králů, stavbu zdobí celkem 242 soch vladařů a vojevůdců.

Na pobřeží Dunaje nedaleko budovy parlamentu najdete šedesát párů bot mužů, žen a dětí - symbolickou připomínku smrti Židů v Budapešti za druhé světové války. Velká synagoga z roku 1859 (Dohány utcai Zsinagóga) je pak druhou největší na světě s kapacitou 3000 míst.

Doporučujeme také navštívit Budínský Hrad, Matyášův chrám a Rybařskou baštu, odkud se naskýtá nádherný výhled na Parlament. A co teprve třída Andrássyho! Tady najdete spoustu obchodů, hospůdek, kaváren a dokonce i nejstarší (žluté) metro v Evropě!

V Budapešti se v noci nespí! Je tu tolik nočního života, že si odpočinete až ve vlaku či autě cestou domů. Navštivte koncertní loď A38 u mostu Petőfi, Szimpla Kert, Bob nebo Budapest Sky Bar - prostě si užijte maďarskou pohostinnost naplno!

Tak co říkáte? Máme pravdu, že Budapešť je jedinečným místem plným zábavy a dobrodružství? Vydejte se tam s námi a přesvědčte se sami!

Mapa polohy hotelu

Budapešť - Danubius Hotel Astoria City Center****

Hotel poskytuje noblesní a stylové ubytování přímo srdci dechberoucí Budapeště. Jeho skvělá poloha je vhodná pokud chcete prozkoumat hlavní pamětihodnosti a známá místa města.

Budapešť...ideální místo pro pořádání firemních či společenských událostí.

Inspirujte se následujícím videem pokud plánujete organizovat například firemní teambuilding nebo konferenci. Budapešť nabízí skvělé prostory, dostupnost a atmosféra města celou akci jen podtrhne.

Hodnocení hotelu

0 hodnocení