Budapešť - Baross City Hotel

od 1 020
doprava Vlastní
strava Snídaně
Vhodné pro rodiny s dětmi
Cykloturistika
Novinka
Ubytování s pejskem
Vlastní doprava
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • útulné ubytování v historické budově po rekonstrukci
  • ideální pro pěší túry po centru města
  • možnost návštěvy wellness v nedalekém hotelu Thermal
  • jen 2 min. pěšky od nádraží Budapest-Keleti

Poptávka zájezdu


Ověřit dostupnost a cenu

Odesláním poptávkového formuláře pro Vás ověříme cenu hotelu ve Vámi vybraném termínu.

Další dotazy ohledně vašeho pobytu rádi zodpovíme zákaznické na lince +420 223 008 085, na živém chatu nebo pomocí kontaktního formuláře.PŘÍJEZD NA UBYTOVÁNÍ *
- 
ODJEZD Z UBYTOVÁNÍ *
- 
Příjmení a jméno *
tel. *
e-mail *

Počet dospělých
Počet dětí
Věky dětí

Poznámka
Může být i jiné ubytovací zařízení, termín dovolené nemohu posunout
Mám zájem pouze o toto ubytovací zařízení, termín mohu přizpůsobit
prod: pack: url:
* - povinný údaj

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Hosté jistě ocení klasickou architekturu hotelu s malebnými pavlačemi. Pokoje nabízí úžasný výhled na panorama města. Hotel je vhodný pro rodiny s dětmi, nabízí slevy pro děti.

POLOHA

Hotel BAROSS CITY HOTEL se nachází v zrekonstruované stoleté budově v centru města Budapešť, 2 minuty pěší chůze od vlakového nádraží Keleti. Díky své poloze je vhodným bodem pro objevování města.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Recepce dostupná 24 hodin, úschovna zavazadel zdarma, půjčovna a úschovna jízdních kol, kyvadlová doprava na letiště, půjčovna aut.

VYBAVENÍ POKOJŮ

Jednolůžkový pokoj, koupelna (sprcha, WC, fén), LCD televize, klimatizace, Wi-Fi (zdarma).

Dvoulůžkový pokoj, manželská postel nebo 2 oddělená lůžka, koupelna (vana/sprcha, WC, fén), LCD televize, trezor, klimatizace, Wi-Fi (zdarma).

Třílůžkový pokoj, manželská postel a oddělené lůžko nebo 3 samostatná lůžka, možnost přistýlky, koupelna (vana/sprcha, WC, fén), LCD televize, trezor, klimatizace, Wi-Fi (zdarma).

Čtyřlůžkový pokoj, manželské postele nebo oddělená lůžka, koupelna (vana/sprcha, WC, fén), LCD televize, trezor, klimatizace, Wi-Fi (zdarma).

Apartmán s dvěma ložnicemi až pro 7 osob, 2 ložnice, možnost přistýlek, obývací pokoj, vybavený kuchyňský kout, 2 koupelny (vana nebo sprcha, WC, fén), LCD televize, klimatizace, Wi-Fi (zdarma).

Superior apartmán s dvěma ložnicemi až pro 6 osob, 2 ložnice s oddělenými lůžky nebo manželskými postelemi, možnost přistýlek, obývací pokoj, vybavený kuchyňský kout, 2 koupelny (vana nebo sprcha, WC, fén), LCD televize, klimatizace, Wi-Fi (zdarma).

Velký superior apartmán s dvěma ložnicemi až pro 8 osob, 2 ložnice s oddělenými lůžky nebo manželskými postelemi a rozkládací pohovkou, možnost přistýlek, obývací a jídelní kout, vybavená kuchyně, 2 koupelny (vana nebo sprcha, WC, fén), LCD televize, klimatizace, Wi-Fi (zdarma).

STRAVOVÁNÍ

Snídaně formou bufetu.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

V okolí se nachází velké množství památek, například budova Parlamentu, Bazilika Sv. Štěpána, vrch Gellért se sochou Svobody nebo Rybářská bašta.

Pro milovníky zeleně se zde nachází Markétin ostrov, Park soch, Orlí vrch nebo park Népliget.

Dále můžete navštívit známé městské žluté lázně Szechényi (Széchenyi fürdő), které jsou nevětší léčebné lázně v Evropě.

CENA NEZAHRNUJE

Dopravu, pobytovou taxu, komplexní cestovní pojištění.

POZNÁMKA

Malé zvíře na pokoji povoleno za poplatek.
Uzavřená podzemní garáž v blízkosti (Hotel Hungária City Center): 4000 HUF /den.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní, Wi-Fi.


Proč se vydat do Budapešti? Je to jako ptát se, proč je slunce žluté nebo proč jsou klobásy tak chutné. Přímo na těchto řádcích vám odhalíme tajemství Budapešti, která je místem plným kouzel, zábavy a překvapení!

Když se řekne Budapešť, hned nám vyvstanou obrazy klobás, paprik a maďarských tanců čardáše. Avšak tahle perla mezi evropskými metropolami nabízí mnohem více než jen to. Stačí překonat své předsudky, sbalit kufr a hurá na dobrodružství!

Představte si svět dávno minulý, kdy v roce 1873 tři samostatná města - Starý Budín, Budín a Pešť - spojila síla lásky (a politiky) do jednoho velkoměsta zvaného Budapešť. Dunaj rozděluje město na dvě části: levobřežní Pešť je rovinatá a klidná jako jarní louka, zatímco pravobřežní kopcovitý terén má divoké srdce horských válečníků.

Dunaj protéká městem jako životodárná krev v délce 30 km a šířce až 600 m. Na jeho břehu se nachází Duna korzó, pěší zóna s nádherným panoramatem, které si UNESCO tak zamilovalo, že ho zařadilo do světového dědictví. A co teprve Řetězový most! Ten byl postaven v letech 1839-1849 a dodnes slouží jako spojnice mezi dvěma částmi města.

Máte rádi termální prameny? Budapešť je pro vás ráj na zemi! Se svými 123 prameny a desítkami lázeňských domů patři mezi nejvýznamnější lázeňská centra světa. Nejznámější jsou lázně Széchényi Fürdő (ideální místo pro relaxaci) a Gellért (krása sama).

Nesmím zapomenout na Parlament (Országház), který je jedním z nejdůležitějších symbolů Maďarska a stojí pyšně mezi nejstarší vládní budovy Evropy. Jeho exteriér je směsicí novogotického stylu s novorenesanční kupolou a interiér je novorenesanční a novobarokní. A jak to tak bývá u králů, stavbu zdobí celkem 242 soch vladařů a vojevůdců.

Na pobřeží Dunaje nedaleko budovy parlamentu najdete šedesát párů bot mužů, žen a dětí - symbolickou připomínku smrti Židů v Budapešti za druhé světové války. Velká synagoga z roku 1859 (Dohány utcai Zsinagóga) je pak druhou největší na světě s kapacitou 3000 míst.

Doporučujeme také navštívit Budínský Hrad, Matyášův chrám a Rybařskou baštu, odkud se naskýtá nádherný výhled na Parlament. A co teprve třída Andrássyho! Tady najdete spoustu obchodů, hospůdek, kaváren a dokonce i nejstarší (žluté) metro v Evropě!

V Budapešti se v noci nespí! Je tu tolik nočního života, že si odpočinete až ve vlaku či autě cestou domů. Navštivte koncertní loď A38 u mostu Petőfi, Szimpla Kert, Bob nebo Budapest Sky Bar - prostě si užijte maďarskou pohostinnost naplno!

Tak co říkáte? Máme pravdu, že Budapešť je jedinečným místem plným zábavy a dobrodružství? Vydejte se tam s námi a přesvědčte se sami!

Mapa polohy hotelu

Budapešť...ideální místo pro pořádání firemních či společenských událostí.

Inspirujte se následujícím videem pokud plánujete organizovat například firemní teambuilding nebo konferenci. Budapešť nabízí skvělé prostory, dostupnost a atmosféra města celou akci jen podtrhne.

Hodnocení hotelu

0 hodnocení