Boží Dar - apartmány STEIN

od 3 300

Ceny - platí na osobu (není-li uvedeno jinak)

Ubytování/noc 2018
Strava Doba 19.01.18- 16.03.19 16.03.19- 01.07.19 01.09.19- 10.12.19 01.07.19- 01.09.19
Nástupní dny Libovolné Libovolné Libovolné
Minimální počet nocí 1 1 1
Pronájem apartmánu/noc Bez stravování Na noc 3300 Kč 1550 Kč 1650 Kč

Poloha

apartmány se nacházejí v nejznámějším středisku Krušných hor - na Božím Daru, přímo v centru tohoto horského městečka na náměstí u městské radnice. Nabízí krásný výhled na hory.

Vybavení ubytovacího zařízení

společenská místnost s krbem a TV, úschovna kol a lyží, Wi-Fi (zdarma), parkoviště (za příplatek), akceptace platebních karet.

Vybavení pokoje

4lůžkové apartmány s možností přistýlky, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), kuch. kout (nádobí a příbory, chladnička, sklokeramická deska, mikrovlnná trouba, toastovač, rychlovarná konvice), TV s radiem a budíkem, trezor, Wi-Fi (zdarma), pro děti - postýlka, dětská židlička, dětský příbor, dětské sedátko na WC, stupátko pod umyvadlo.

Stravování

vlastní (vybavený kuch. kout), restaurace v centru města (100 m).

Sport a volný čas

Milovníci zimních lyžařských sportů mohou využít lyžařský areál Neklid nebo oblíbený skiareál Klínovec s širokým výběrem sjezdovek různých obtížností, pro děti i zkušené lyžaře. Na své si přijdou i vášniví snowboardisté, pro které je tu připraven moderně vybavený snowpark. Přímo v Božím Daru najdete menší ski areál Novako (200 m), vhodný zejména pro začátečníky. Upravované běžecké trasy v okolí Božího Daru potěší příznivce bílé stopy, mezi nejoblíbenější patří 80 km dlouhá Krušnohorská magistrála. Rozlehlé zasněžené pláně nabízí spoustu příležitostí i pro méně známé sporty, jako je chůze na sněžnicích nebo snowkiting či snowtubing. Na sousedním německém Fichtelbergu naleznete vždy perfektně upravené běžecké trasy a v Oberwiesenthalu skiareál s velkou kabinkovou lanovkou.
Skiareály: 
Boží Dar: www.novako-ski.cz, www.skiarealhranice.cz
 Neklid: www.skiarealneklid.cz (1 km)
Klínovec: www.klinovec.cz (3 km) 
Německá strana Fichtelberg-Oberwiesenthal (3km) www.fichtelberg-ski.de

Kryté bazény a wellness:
Hotel Praha Boží Dar, 
Loučná – Hotel Nástup
, Jáchymov – Aquacentrum Agricola (8 km), saunový svět a bazény Eibenstock

Cena zahrnuje

1x ubytování, místní poplatek.

Cena nezahrnuje

dopravu, stravu, komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den).


Krušné hory tvoří souvislé horské pásmo táhnoucí se v délce přes 130km. Hřeben Krušných hor je přirozenou hranicí mezi Čechami a Německem. Nejvyšším vrcholem Krušných hor je Klínovec (1244 m.n.m.).
Co do výšky nemůžou měřit s jinými českými a moravskými masivy, mají spoustu jiných předností. V první řadě tu potkáte daleko méně turistů. Při svých toulkách – ať už pěšky, na kole nebo na běžkách – si tak můžete užívat vytoužený klid a kochat se rozmanitou krušnohorskou krajinou.
A že je rozhodně co pozorovat. Tajemná rašeliniště, rozlehlé větrné pláně i hluboké lesy vonící po houbách a borůvkách. Ale nejen to. Díky své hornické historii skrývají Krušné hory celou řadu jedinečných technických památek. Můžete sestoupit do temného podzemí a na vlastní kůži se seznámit s prostředím, kde se psaly dějiny Krušnohoří. Nebo zůstaňte na povrchu a projděte se podél Blatenského příkopu, navštivte Vlčí jámy, poznejte odvrácenou tvář jáchymovských dolů při procházce Jáchymovským peklem.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení