Boží Dar - apartmány STEIN

od 1 550
doprava Vlastní
strava Bez stravování
Vhodné pro rodiny s dětmi
Cykloturistika
Středisko zimních sportů: 300 m
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • v centru nejznámějšího střediska Krušných hor
  • krásný výhled na hory
  • ideální pro milovníky zimních sportů
  • ubytování ve stylových prostorných apartmánech
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Moderně vybavený apartmánový dům ideální pro rodiny s dětmi či skupiny přátel.

POLOHA

apartmány se nacházejí v nejznámějším středisku Krušných hor - na Božím Daru. Přímo v centru tohoto horského městečka, na náměstí u městské radnice. Nabízí krásný výhled na hory.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

společenská místnost s krbem a TV, úschovna kol a lyží, Wi-Fi (zdarma), parkoviště (za příplatek), akceptace platebních karet.

VYBAVENÍ POKOJŮ

4lůžkové apartmány s možností přistýlky, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), kuch. kout (nádobí a příbory, chladnička, sklokeramická deska, mikrovlnná trouba, toastovač, rychlovarná konvice), TV s radiem a budíkem, trezor, Wi-Fi (zdarma), pro děti - postýlka, dětská židlička, dětský příbor, dětské sedátko na WC, stupátko pod umyvadlo.

STRAVOVÁNÍ

vlastní (vybavený kuch. kout), restaurace v centru města (100 m).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Sport: tenis a hřiště (200 m), značené trasy pro pěší a turistiku, půjčovna kol a lyží (200 m), běžecké (Krušnohorská magistrála) a sjezdové lyžování (lyžařský areál Novako (200 m - lyžařská škola, skiservis, U-rampa), Neklid (1 km), Klínovec (4 km), Fichtelberg-Oberwiesenthal – Německo (3 km)).

Volný čas: v okolí - kryté bazény, wellness, sauny, Aquacentrum Jáchymov (8 km), výlety po okolí (Klínovec, Plešivec, rašeliniště, ...atd.).

CENA ZAHRNUJE

ubytování, místní poplatek.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, stravu, komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den).


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje pronájem apartmánu na noc (v počtu dle objednané délky pobytu), místní poplatky.


Krušné hory tvoří souvislé horské pásmo táhnoucí se v délce přes 130km. Hřeben Krušných hor je přirozenou hranicí mezi Čechami a Německem. Nejvyšším vrcholem Krušných hor je Klínovec (1244 m.n.m.).

Co do výšky nemůžou měřit s jinými českými a moravskými masivy, mají spoustu jiných předností. V první řadě tu potkáte daleko méně turistů. Při svých toulkách – ať už pěšky, na kole nebo na běžkách – si tak můžete užívat vytoužený klid a kochat se rozmanitou krušnohorskou krajinou.

A že je rozhodně co pozorovat. Tajemná rašeliniště, rozlehlé větrné pláně i hluboké lesy vonící po houbách a borůvkách. Ale nejen to. Díky své hornické historii skrývají Krušné hory celou řadu jedinečných technických památek. Můžete sestoupit do temného podzemí a na vlastní kůži se seznámit s prostředím, kde se psaly dějiny Krušnohoří.
Nebo zůstaňte na povrchu a projděte se podél Blatenského příkopu, navštivte Vlčí jámy, poznejte odvrácenou tvář jáchymovských dolů při procházce Jáchymovským peklem.Magická horská krajina, drsná a romantická zároveň, čeká, až ji objevíte.

Krušnohoří na seznamu UNESCO Hornický region Erzgebirge/Krušnohoří je prvním českým přehraničním souborem památek, který se dostal 6.7.2019 na Seznam světového kulturního přírodního dědictví UNESCO.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení