Boží Dar - Apartmány Stein

od 2 000
doprava Vlastní
strava Bez stravování
Vhodné pro rodiny s dětmi
Cykloturistika
Středisko zimních sportů: 300 m
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • v centru nejznámějšího střediska Krušných hor
  • krásný výhled na hory
  • ideální pro milovníky zimních sportů
  • ubytování ve stylových prostorných apartmánech
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Moderně vybavený apartmánový dům ideální pro rodiny s dětmi či skupiny přátel.

POLOHA

Apartmány se nacházejí v nejznámějším středisku Krušných hor - na Božím Daru. Přímo v centru tohoto horského městečka, na náměstí u městské radnice. Nabízí krásný výhled na hory.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

společenská místnost s krbem a TV, úschovna kol a lyží, Wi-Fi (zdarma), parkoviště (za příplatek), akceptace platebních karet.

VYBAVENÍ POKOJŮ

4lůžkové apartmány s možností přistýlky, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), kuch. kout (nádobí a příbory, chladnička, sklokeramická deska, mikrovlnná trouba, toastovač, rychlovarná konvice), TV s radiem a budíkem, Wi-Fi (zdarma), pro děti - postýlka, dětská židlička, dětský příbor, dětské sedátko na WC, stupátko pod umyvadlo.

STRAVOVÁNÍ

vlastní (vybavený kuch. kout), restaurace v centru města (100 m).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Sport: tenis a hřiště (200 m), značené trasy pro pěší a turistiku, půjčovna kol a lyží (200 m), běžecké (Krušnohorská magistrála) a sjezdové lyžování (lyžařský areál Novako (200 m - lyžařská škola, skiservis, U-rampa), Neklid (1 km), Klínovec (4 km), Fichtelberg-Oberwiesenthal – Německo (3 km)).

Volný čas: v okolí - kryté bazény, wellness, sauny, Aquacentrum Jáchymov (8 km), výlety po okolí (Klínovec, Plešivec, rašeliniště, ...atd.).

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, stravu, místní poplatek, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

Místní poplatek (40 Kč/os./den).

POZNÁMKA

Parkování: 4 parkovací místa u apartmánů (poplatek 150 Kč za noc).


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje pronájem apartmánu na noc (v počtu dle objednané délky pobytu), místní poplatky, využítí kolárny / lyžárny, Wi-Fi.


Krušné hory tvoří souvislé horské pásmo táhnoucí se v délce přes 130km. Hřeben Krušných hor je přirozenou hranicí mezi Čechami a Německem. Nejvyšším vrcholem Krušných hor je Klínovec (1244 m.n.m.).

Co do výšky nemůžou měřit s jinými českými a moravskými masivy, mají spoustu jiných předností. V první řadě tu potkáte daleko méně turistů. Při svých toulkách – ať už pěšky, na kole nebo na běžkách – si tak můžete užívat vytoužený klid a kochat se rozmanitou krušnohorskou krajinou.

A že je rozhodně co pozorovat. Tajemná rašeliniště, rozlehlé větrné pláně i hluboké lesy vonící po houbách a borůvkách. Ale nejen to. Díky své hornické historii skrývají Krušné hory celou řadu jedinečných technických památek. Můžete sestoupit do temného podzemí a na vlastní kůži se seznámit s prostředím, kde se psaly dějiny Krušnohoří.
Nebo zůstaňte na povrchu a projděte se podél Blatenského příkopu, navštivte Vlčí jámy, poznejte odvrácenou tvář jáchymovských dolů při procházce Jáchymovským peklem.Magická horská krajina, drsná a romantická zároveň, čeká, až ji objevíte.

Krušnohoří na seznamu UNESCO Hornický region Erzgebirge/Krušnohoří je prvním českým přehraničním souborem památek, který se dostal 6.7.2019 na Seznam světového kulturního přírodního dědictví UNESCO.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení