Bešeňová - Hotel BEŠEŇOVÁ

od 2 540

Poptávka zájezdu

POLOHA

součástí termálního komplexu

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Poloha: jedinečný termální a zábavní komplex v obci Bešeňová.
Obec Bešeňová a její termální prameny se nachází v západní části Liptovské kotliny mezi Liptovským Mikulášem a Ružomberkem, na pravém břehu řeky Váhu. Je obklopena pohořími – na jihu to jsou Nízké Tatry, na západě Velká Fatra a na severu Chodské vrchy, která poskytují špičkovou turistiku a sportovní využití při letním i zimní pobytu.

V obci Bešeňová se nachází termální koupaliště. Termální minerální prameny v Bešeňové tryskající z hloubky téměř 2000 metrů o teplotě 70 stupňů Celsia, jsou rozváděny v termálním koupališti do šesti bazénů, kde se teplota vody pohybuje dle roční doby mezi 30 – 40 stupni Celsia. Termální koupaliště má celoroční provoz. Tyto termální koupele mají léčivé účinky, především na pohybové ústrojí a pomáhají léčit urologické a kožní problémy.

Ubytování: hotel Termal a Giga: 2lůžkové pokoje Standard a  Classic, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), LCD TV, minibar, chladnička, připojení k internetu, trezor, telefon, některé pokoje (balkón, přistýlka); 2lůžkový apartmán Classic (navíc obývací pokoj).1 bezbariérový pokoj; hotel Luka: 2lůžková studia Standard (bez přistýlky), Classic, Comfort (navíc kuchyňský kout) a apartmány (popis a cena na vyžádání).Vybavení: hotel Luka: centrální recepce pro hotely Termal, Giga a Luka; kavárna Café de LUKA; hotel Giga: restaurace Babu; v areálu: bar, sál, konferenční služby, směnárna, bankomat, hotel. trezor, pedikúra, kosmetika,venkovní posezení, výtah, pro děti - dětská postýlka, herna, stolička, atrakce, strava, hlídání dětí a animační programy; půjčovna kol, půjčovna a úschovna lyží, parkoviště, akceptace platebních karet.Vodní ráj: 8 venkovních bazénů s geotermální vodou (26°C-39°C) - 2 plavecké bazény (velký a malý), 5 relaxačních bazénů (podvodní lehátka a lavice s masážními tryskami), 1 dětský bazén (stříkací fontána, vodní ježek), 3 venkovní tobogány, divoká řeka; vnitřní nerezové bazény – sedací bazén (lavice pod vodou, vzduchová lavice, masážní trysky, chrliče, bublinkovače), velký plavecký bazén s tobogánem, chrliče vody, masážní trysky a sedací schody; dětský bazén s klouzačkou, vodním hříbkem a vodním ježkem, átrium s vířivkami.Wellness & SPA: vitální svět (inhalace, římská koupel, sauny, Kneippova koupel, hydromasáže, tepidárium, ochlazovací bazén, studená pára, vyhřívané křeslo z 24 karátového zlata); Relax centrum (masáže, solárium, rašelinové zábaly, fitness, odpočívárna, manikúra, pedikúra).Stravování: vlastní, za příplatek snídaně, polopenze nebo plná penze (snídaně, oběd, večeře - bufet).Sport: stolní tenis, kulečník, tělocvična, fitness, v okolí – minigolf, kuželky, značené trasy pro pěší a cykloturistiku, lyžování běžecké a sjezdové (Malino Brdo 10 km, Jasná 30 km).


Slovensko je báječnou formou pro odpočinek ve zdejších lázních. Právě zde můžete naleznout až přes 40 termálních koupališť. Podhájská je jedno z velmi oblíbených koupališť nejen pro české obyvatelstvo. Na Slovensku využívají různá složení termálních pramenů, abyste mohli navštívit právě termální koupaliště, které vám pomohou s problémem a dopřeje vám jednoduše luxus. Pro rodiny s dětmi je tu zábavní park Tatralandia, který je pro Slovensko termálním Disneylandem. Skvělé pro děti je termální komplex Bešeňová, kde se vyřádí na tobogánech či vodních atrakcích.

BEŠEŇOVÁ - TERMÁLNÍ SRDCE LIPTOVA

Magické místo plné relaxu, které nabízí odpočinek v 9 bazénech s termální nebo průzračnou vodou s teplotou až do 40 °C. Termální voda má hnědočervenou barvu a obsahuje velké množství minerálních látek, což je potěšení pro Vaši pleť, pohybové i dýchací ústrojí.

Je to skvělá volba pro rodiny s dětmi - v Bešeňové totiž najdete kromě harmonie pro tělo i duši také zábavu pro všechny členy rodiny na 7 tobogánech, v bazénu s vlnobitím či dětském bazénu.

Dospělí si pak mohou vychutnat nový oddychový prostor Átrium, který je srdcem celého komplexu. Velkorysé prosvětlené prostranství představuje oázu klidu, který dýchá přírodou. Vychutnejte si svojí oblíbenou knihu v teple na lehátku obklopený krásnou zelení. Nachází se zde bistro nabízející výborná jídla či bar, kde si můžete vychutnat kávu a sladký dezert.

Energii můžete načerpat v saunovém světě v 5 suchých nebo vlhkých saunách nebo během jedné z 36 relaxačních procedur. Velmi oblíbené jsou saunové rituály, během kterých můžete zažít tak muzikoterapii nebo si vychutnáte návaly vlhkého vzduchu během show rituálů. Vaši pokožku můžete hýčkat citrusovými či bylinkovými peelingy.

Nová, elegantní Bešňová představuje dokonalou harmónii a spojení relaxu a zábavy. Díky termální, ale i průzračné vodě a možnostem volby si tu najde své opravdu každý.

VEĽKÝ MEDER TERMÁLNÍ KOUPALIŠTĚ THERMAL CORVINUS

Město Veľký Meder se nachází v jižním cípu Západního Slovesnka. Město je známé především díky termálnímu koupališti – Thermal Corvinus Veľký Meder, kde je ve všech 9 bazénech termální voda s teplotou 26-38 °C. Termální voda je vhodná na léčbu pohybového ústrojí, nemocí kloubů, bolestí zad, revmatických obtíží. Má dobré regenerační účinky na celý organizmus. Koupaliště je situované v lesoparku, který nabízí výborné možnosti sportovního využití a také na procházky.

Komplex koupaliště, který je otevřený celoročně od 09:00 do 21:00 hod. je tvořený ze dvou samostatných navzájem propojených částí. Najdete zde 9 bazénů, z toho 3 venkovní bazény (dětský, plavecký, italský), 4 vnitřní a 2 polokryté. Krytý plavecký bazén atypického tvaru má ve svém středu vyvýšený perličkový bazén a na jeho okraji je pro nejmenší dětský bazén. V kryté části můžete relaxovat ve finské sauně nebo se osvěžit v baru. V letní sezóně je pak otevřená letní část areálu – 8,3 hektarový zatravněný areál, kde můžete ve stínu stromů příjemně odpočívat a

V komplexu je pro děti připraven tobogánový svět, který nabízí množství adrenalinových atrakcí. Celkově 5 tobogánů, z toho 2 celoroční v kryté časti komplexu. Skvělou zábavou je tobogán se 4 drahami, kde může celá rodina soutěžit o to, kdo bude mít nejlepší čas.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení