Bešeňová - Galeria Thermal Bešeňová

od 1 865
doprava Vlastní
strava Polopenze | Snídaně
Termální pramen0min
Bazén
Konferenční služby
Novinka
Středisko zimních sportů:  m
Termální pramen: 0 min
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • privátní termální zóna - bazény za dveřmi pokoje
  • přímo v termálním areálu Bešeňová
  • v ceně vstupy do termálního areálu a jednorázový 3 hodinový vstup do saunového světa
  • pokoje Galerie s jacuzzi a nádherným výhledem

Poptávka zájezdu

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Tento první holistický hotel na Slovensku nabízí hostům různé ozdravné a relaxační procedury. Nachází se přímo v areálu jednoho z největších wellness & spa center na Slovensku.

Exkluzivní saunový svět v Bešeňové je to pravé místo na odpočinek a relax. Nabízíme nejlepší způsob jak dopřát relax nejen tělu, ale i duši. Nechte se unášet na vlnách oddychu, dopřejte dokonalou relaxaci vaší duši, tělu i mysli.

Dopřejte si doušek zdraví v soukromí privátní termální zóny, která je přístupná pouze pro ubytované hosty hotelu Galeria Thermal Bešeňová. Díky snadnému přístupu přes hotel vás čekají za dveřmi vašeho pokoje privátní bazény s geotermální vodou v rozloze 380 m2. Relaxační bazény s teplotou vody od 30 do 38 ° C vám zaručí odpočinek v každém počasí a navíc, jedinečné složení termální vody s obsahem lithia bude mít příznivý vliv na váš organismus i duševní pohodu.

POLOHA

Hotel leží na území regionu Liptov, v lázeňské vesničce Bešeňová. Nejbližším městem je Ružomberok, vzdálený pouhých 9 km. Hotel Galeria Thermal Bešeňová se nachází přímo v aquaparku Bešeňová. Díky jednoduchému přístupu přes hotel vás čekají za dveřmi vašeho pokoje privátní bazény s geotermální vodou a relaxační bazény s teplou vodou. Novinkou je Atrium, které nabízí až 250 oddychových lehátek. Vodní park nabízí 4 venkovní bazény s geotermální vodou, 5 bazénů s čirou ohřívanou vodou, 8 venkovních tobogánů.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, výtah, lobby bar, restaurace, bar, fresh zóna, konferenční sál, knihovna, prodej šperků na centrální recepci, směnárna, bankomat, akceptace platebních karet, venkovní posezení, půjčovna a úschovna lyží, půjčovna kol, Wi-Fi (zdarma), taxi služba, parkoviště.

Privátní termální zóna: přístupná pouze pro ubytované hosty hotelu - privátní bazény s geotermální vodou s teplotou vody 30-38 °C v rozloze 380 m2 se vstupem přímo z pokoje.

Thermal park Bešeňová: wellness a lázeňské služby, sauna (bylinková, finská), saunové rituály, Ruská důl - sauna na metličkové procedury, inhalace (solná, mentolová), dětské saunování, vodní park (venkovní bazény s termální vodou, venkovní bazény s čirou vodou - v provozu v letní sezóně, vnitřní bazény s čirou vodou, zábavně-adrenalinová zóna, bazén s umělým vlnobitím, dětský bazén s vodním hradem a atrakcemi, v letní sezóně: potápění v Diving centru, divoká řeka, zážitkový bazén, taxi služba (za příplatek a na vyžádání).

VYBAVENÍ POKOJŮ

2lůžkové pokoje typu Thermal, Thermal Exclusive (možnost až 2 přistýlek) a Galerie a 2lůžkové Apartmány, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, toaletní potřeby, fén, župan, pantofle), trezor, telefon, minibar, klimatizace, LCD TV, Wi-Fi (zdarma), balkon (APT, pokoj Thermal), kávový a čajový servis, APT navíc: kávovar na kapsle. Pokoj Galerie navíc: jacuzzi pro dva přímo v pokoji s prosklenou stěnou a nádherným výhledem. Pokoj Thermal navíc: některé z pokojů nabízejí i možnost propojení 2 sousedních pokojů.

STRAVOVÁNÍ

snídaně nebo polopenze (bufet).

CENA ZAHRNUJE

1x ubytování se snídaní nebo s polopenzí (dle výběru pobytu), vstupy do vodního parku Bešeňová (neomezeně) a saunového světa Harmonie (jednorázově, 3 hod.), parkování.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, pobytovou taxu, komplexní cestovní pojištění (26,- Kč/os./den).

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

pobytová taxa.

POZNÁMKA

24.12. a 31.12. povinný příplatek za vánoční / silvestrovský galavečer.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt BS

Rekreační pobyt SN

Slovensko je půvabná krajina i díky vydatnosti termálních pramenů. Množství a chemické složení minerálních vod jsou faktory, které řadí Slovensko mezi nejbohatší státy světa na termální prameny. Každý termální pramen a z něho vyvěrající minerální voda má rozličné blahodárné zdravotní účinky, čímž je vhodná k léčení různých nemocí.
Stále častěji se setkáváme se zařízeními, kde najdeme pohromadě služby termálního koupaliště a aquaparku. Aby se Vám odpočívalo skutečně pohodlně, CK DAEN Vám nabízí ubytování přímo nebo v bezprostřední blízkosti termálních koupališť a aquaparků, které na Slovensku najdete.

Nejnavštěvovanější termální koupaliště na Slovensku je v nedaleké Podhájské, které je unikátní tím, že jeho geotermální vody jsou složením téměř identické s vodami Mrtvého moře.

Oblíbené termální koupaliště s krytým rekreačním komplexem ve Velkém Mederu láká po celý rok množství návštěvníků. Jeho devět bazénů je naplněných termální vodou s teplotou 25 - 37 °C, která působí na tělo blahodárně a léčivo.

Senecký aquapark je napojen na vrt termální vody a najdete jej v bezprostřední blízkosti krásných Slunečních jezer. Během celého roku je v něm přístupných šest bazénů, plus pět dalších k nim přibývá v letních měsících.

Termální koupaliště Čajka leží v lázeňském městečku Bojnice s pěknou scenerií tamního zámku v pozadí.

Komplex v Bešeňové nedaleko Ružomberka je zřejmě nejlepší ukázkou ideálního spojení termálního koupaliště a aquaparku na Slovensku. Zdejší geotermální prameny mají nejen několik léčebné, ale také kosmetické účinky, vyvěrají z hloubky téměř dva tisíce metrů a teplota některých z nich dosahuje až 70 °C.

Lázně Patince mají nejdelší tradici již od roku 1966. Rekreační areál byl vybudován v okolí termálního pramene, který vyvěrá z hloubky 160-200 m, má teplotu 27 °C.

Termální koupaliště Thermal Park Dunajská Streda je obklopeno krásným přírodním prostředím lesoparku a je jedním z nejnavštěvovanějších atraktivní oblasti Žitného ostrova. V areálu Thermal Parku se rozprostírají čtyři vnější a šest vnitřních bazénů, přičemž ve všech proudí termální voda s vysokým obsahem minerálů a její teplota dosahuje 24 - 40 °C.

Aquapark Tatralandia jako jedinečný vodní svět situován uprostřed hor Nízkých Tater a nádherné přírody liptovského regionu je největším na celém Slovensku a najdete v něm nespočet zábavných aktivit. Leží v městě Liptovský Mikuláš a Vaší návštěvě se potěší během celého roku. Areál Tatralandie je rozdělen na exotický ráj Tropical Paradise, Funpark Tatralandia a dobrodružný komplex Superfly Tatralandia.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení