Tihany - Aquilo Panoráma Hotel

od 1 525
doprava Vlastní
strava Snídaně
Pláž20m
Náš TIP
Vhodné pro rodiny s dětmi
Bezbariérové ubytování
Cykloturistika
Novinka
Pláž: 20 m
Rezervace bez rizika
Ubytování s pejskem
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • v zátoce na poloostrově Tihany s pěkným výhledem
  • hotel s rodinnou atmosférou na břehu Balatonu
  • vlastní pláž s lehátky a dětským hřištěm
  • možnost rybaření
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Přijeďte se ubytovat do tohoto hotelu s rodinnou atmosférou, odpočiňte si a prožijte několik vzrušujících dnů se svými blízkými! Ubytujete se přímo na břehu Balatonu a užijete bezkonkurenční atmosféru pohledem na plachetnice a severní pobřeží, který si můžete vychutnat z panoramatických pokojů a terasy restaurace. Balaton si užijete naplno vy i vaše děti na travnaté soukromé pláži. Na rodiny s malými dětmi tam čeká dětské hřiště, pískoviště a mělká zátoka.

Díky vynikající poloze v zátoce poloostrova Tihany, přímo na břehu, jsou v okolí vynikající možnosti výletů autem, na kole nebo pěšky po Tihany, ale i nedalekého Balatonfüredu.

Součástí Aquilo Hotel Panoráma je také dvoupodlažní vila, která byla postavena v roce 1911 a zrekonstruována v roce 2012. Tyto apartmány jsou elegantně zařízené a mají velké terasy s výhledem na jezero.

POLOHA

Hotel má jedinečnou polohu: je to jediný hotel na severním pobřeží Balatonu, který stojí naproti zvlněným kopcům Balatonfüredu a severnímu pobřeží - proto má svůj název Aquilo = římský bůh severního větru.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Recepce, restaurace, terasa, stolní tenis, bar, společenská místnost, zahrada, gril, venkovní krb, pro děti - postýlka, dětské hřiště; parkoviště.

VYBAVENÍ POKOJŮ

Aquilo Hotel Panoráma nabízí ubytování v šesti budovách, v celkem 32 dvoulůžkových a třílůžkových pokojích, 2 rodinných pokojích a 5 apartmánech pro ty, kteří hledají nezapomenutelnou relaxaci. Asi polovina pokojů nabízí úžasný výhled na plachetnice v přilehlém soukromém přístavu a na severní pobřeží Balatonu. Apartmány jsou vzdálené pouhých 20-50 m od břehu jezera.

Hlavní budova: 2 a 3lůžkové pokoje, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC), klimatizace, mini lednice, trezor, LED TV. Jeden třílůžkový pokoj s přímým vstupem do zahrady je bezbariérový.

Sailing House: 4lůžkový pokoj, 2x vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC), 2x ložnice (s oddělenými postelemi), obývací pokoje, klimatizace, mini lednička a LED TV. Tento pokoj se otevírá přímo z nádvoří, takže sem můžete dokonce přijít s domácím mazlíčkem.

Vila: Family pokoje, 4 a 6lůžkové Apartmány, vlastní soc. zařízeni (sprcha nebo vana, WC), 2x klimatizovaná ložnice (1x manželská postel, 1x s oddělenými postelemi), výhled na jezero, terasa.

Apartmány navíc:
Nurmi apartman: 50 m od jezera, vlastní soc. zařízení (koupelna s vanou, WC), obývací pokoj s možností 2 přistýlek, vybavená kuchyně, 2 ložnice (2lůžko, 1 lůžko, možnost postýlky), parkovací místo.

Helka apartman: 20 m od jezera, vlastní soc. zařízení (koupelna s vanou, WC), obytný prostor s jídelnou a krbem, vybavená kuchyně, dvě ložnice v patře (dvoulůžko a dvě lůžka), klimatizace, parkovací místo.

Ciprián apartman: 50 m od jezera, vlastní soc. zařízení (koupelna s vanou, WC), obytný prostor s jídelnou, vybavená kuchyně, dvě ložnice v patře (dvoulůžko a dvě lůžka), klimatizace, terasa, parkovací místo.

Helka apartman: 20 m od jezera, vlastní soc. zařízení (koupelna s vanou, WC), obytný prostor s jídelnou a krbem, vybavená kuchyně, dvě ložnice v patře (dvoulůžko a dvě lůžka), klimatizace, parkovací místo.

Kelén apartman: 20 m od jezera, 2x vlastní soc. zařízení (jedno s vanou, jedno se sprchou, WC), obytný prostor s jídelnou a krbem, vybavená kuchyně vč. Nespresso kávovarem, tři ložnice v patře (1x dvoulůžko a 2x dvě lůžka), klimatizace, parkovací místo.

STRAVOVÁNÍ

Snídaně (bufet).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Pokud chcete během svého pobytu nezapomenutelným způsobem prozkoumat Tihany a okolní, tak toto místo je přesně to, co hledáte! Na hotelu Vám rádi poskytnou mapy, jízdní kola, malé plachetnice, výletní plavby a místní průvodce. Vše pro Vaši aktivní dovolenou je zajištěno.

Rybaření: možnost rybaření na soukromé hotelové pláži zdarma (k rybaření je potřeba licence, která je možno zakoupit v místním rybářském obchodě).

PLÁŽ

nachází se v zeleném parku, přímo na břehu Balatonu. Hotel má svoji soukromou pláž. K dispozici jsou lehátka pro hosty zdarma. Pro děti je zde nové dětské hřiště.

Pokud zde zavítají rybáři, kteří mají rybářský průkaz k Balatonu, můžou k rybaření využít tuto soukromou pláž zdarma (k rybaření je potřeba licence, která je možno zakoupit v místním rybářském obchodě).

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, pobytovou taxu, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

pobytová taxa (530 HUF/os. starší 18 let/noc).

POZNÁMKA

Parkování je pro hotelové hosty zdarma.

Pobyt s domácím mazlíčkem je možný, ale pouze ve Dvoulůžkovém pokoji s oddělenými postelemi a obývacím pokojem, který nemá přístup do hlavní budovy hotelu, ale přímo ze zahrady. Domácí zvíře nesmí jít na pláž, ani do restaurace, ani na postel. Příplatek za domácí zvíře je 3000 HUF za noc.

Ubytování v apartmánech je omezeno minimálním počtem 4 nocí.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování s bohatým snídaňovým bufetem, neomezený vstup na hotelovou pláž s plážovými lehátky, dětským hřištěm a možností rybolovu), Wi-Fi, parkování.


Až Vás popadne touha na pár dní někam „zmizet“, sbalte kufry a vyrazte směr Balaton!

Balaton - po Budapešti nejnavštěvovanější místo Maďarska, ideální pro rodinnou dovolenou. Podívejte se do nádherného Národního Parku a dopřejte Vašemu tělu a duši odpočinek u maďarského „moře“, kde začíná sezona každoročně první květnovou neděli Slavnostním rozvinutím plachet.

Sever vs. Jih

Severní strana je kopcovitější a pobřeží jezera je členitější, hustě porostlé rákosím, ale zároveň i bahnitější. Pláží je tu mnoho, ovšem ve většině případů je nutné do vody sestoupit z mola přímo do vody a můžete rovnou plavat! V této oblasti najdete také množství vinných sklepů, jejichž návštěva rozhodně stojí za to.

Hlavními letovisky severní strany jsou především města – Balatonfüred, Balatonalmádi, Tihany, Keszthely, které jsou taktéž historickým centrem cestovního ruchu.

Jižní strana – tady je vše jinak! Od Siófok až po Fonyód (cca 50km) jsou jeden vedle druhého hotely, domy k pronájmu, penziony i kempy a samozřejmě pláže. Ve vodě můžete jít za nosem klidně i desítek metrů a voda Vám dosáhne po hrudník. Cesta za hlubší vodou nám obstará krásnou procházku a dopomůže nám lehce dosáhnout 10 000 kroků za den! Na druhou stranu plytkost jezera má za následek, že voda v něm je teplá.

Na jižní straně pak určitě nemůžete minout letoviska Siófok, Zamárdi či Balatonföldvár, které patří k těm nejznámějším.

Mezi oběma břehy jezdí několik lodních spojení a mezi městečky Tihany na severu a Szántód na jihu jezdí i trajekt, který odveze i vaše auto.

Proč zrovna Balaton?

Každá generace si tady najde to své, na každé straně Balatonu!

Mladí si tady rádi zajedou na low-cost výlet s kamarády. Odpoledne stráví relaxováním nebo naopak vodními sporty na samotném Balatonu a večer se mohou bavit v nočních klubech ve městě Siófok.

Rodiny s dětmi mohou navštívit klidnější města typu Balatonföldvar nebo Balatonlelle, která jsou od sebe vzdálená cca 20km. V Balatonlelle najdeme písečné pláže, na kterých jsou skluzavky, tobogány a bazény pro děti. Ve městě je celoroční cirkus a pouť, což nadchne, jak děti, tak dospělé!

Pro seniory severní strana Balatonu nabízí různá historická centra, památky a procházky např.: Palác Festeticsů – Keszthely (které je neoficiálně považováno za hlavní město celého Balatonu), procházka kolem termálního jezera Hévíz,…

Až Vás polehávání u „moře“ přestane bavit, sedněte na kolo, jelikož okolí jezera je velice oblíbené mezi cyklisty! Mohou totiž putovat mezi zajímavými místy po cyklostezkách bez velkého stoupání a klesání – tuto trasu zvládnou i děti. Měří zhruba 200 kilometrů a kolo můžete vrátit i v jiném místě, než jste si ho předtím půjčili.

Mapa polohy hotelu

Aquilo Hotel Panoráma, Tihany

Hotel na břehu Balatonu s vlastní pláží, přístavem a možnostmi aktivní zábavy. Ideální možnost dovolené pro všechny věkové kategorie.

Aquilo Luxusní Apartmány v zimě, Tihany

Rodinné apartmány na pláži v Tihany, které si lze rezervovat po celý rok. V klidné oblasti s panoramatickým výhledem. Mají prostorný obývací pokoj, dobře vybavenou kuchyň a nalezne zde ubytování 4-6 osob. V zimě jsou krby a v létě blízkost pláže ideální pro relax.

Hodnocení hotelu

0 hodnocení