Mosonmagyaróvár - Hotel Aquasol Resort

od 2 060
doprava Vlastní
strava Polopenze
Termální pramen5min
Bazén
Cykloturistika
Novinka
Rezervace bez rizika
Sleva za včasný nákup: 3-6 %
Termální pramen: 5 min
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • ADULT ONLY hotel
  • vlastní bazén s termální slanou vodou, sauna
  • v těsné blízkosti termálních lázní (využití v ceně pobytu)
  • to správné místo pro relaxaci
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Dvě budovy adult only hotelu Aquasol Resort se sluneční terasou a bazénem nabízejí opravdový odpočinek v klidu s možností každodenního využití termálních lázní Bio Flexum jen 2 min. od hotelu.

POLOHA

Aquasol Resort se nachází v jedné z nejkrásnějších částí Mosonmagyarovar, Lucsony, která byla součástí hradu Magyaróvár. Tato část města se vyznačuje panskými domy z 19. století, které nesou rysy baroka a rané romantiky.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Recepce, jídelna s letní terasou, společenská místnost, sluneční terasa a venkovní bazén (30-32 °C), lehátka, finská sauna, klimatizace, zahrada, trezor, půjčovna kol, Wi-Fi (zdarma), uzavřené parkoviště, úschovna zavazadel, prostor pro kuřáky.

VYBAVENÍ POKOJŮ

2lůžkové pokoje Peremium 22-30 m2, dvoulůžko 180x200 cm, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén, pantofle, župan), klimatizace, LCD-TV, minibar, Nespresso kávovar s kapslemi, trezor, telefon, Wi-Fi zdarma.
3lůžkové pokoje Peremium 30 m2 v přízemí, dvoulůžko 180x200 cm, jednolůžko 90x200 cm, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén, pantofle, župan), klimatizace, LCD-TV, minibar, Nespresso kávovar s kapslemi, trezor, telefon, Wi-Fi zdarma.

STRAVOVÁNÍ

Snídaně - bufet nebo polopenze (večeře (menu) je podávána v AQUA HOTELU TERMÁL - 290 m od hotelu. Na vyžádání při objednávce pobytu je možné zajistit dietní stravování.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Sport v okolí: půjčovna kol, rybolov.

Flexum Thermal & Spa

lázně se nacházejí v srdci města a jsou naplněny léčivou vodou vytékající na povrch z hloubky 2000 metrů. Voda má jednu z nejlepších složení v Evropě. Bazény s různou teplotou vody splňující všechny nároky dávají místo wellness zážitkům, regeneraci, příležitostem k relaxaci i sportu. Léky založené na uznávané léčivé vodě jsou také rozsáhlé: zdravotní střediska, bazén, voltaická koupel, vířivá koupel, léčebné masáže, bahenní zábal, elektroléčba, léčebná gymnastika a aqua fitness.

Lázně mají 7 bazénů, které jsou v provozu ve všech ročních obdobích, bez chemikálií: krytý 33 m dlouhý bazén, dva sedací bazény, jeden s lékařskou vodou a jeden s minerální vodou, bazén pro léčebnou gymnastiku, wellness bazén, wellness bazén , spolu s vodní plochou 1900 metrů čtverečních. Kolem bazénů jsou otevřené a kryté relaxační prostory s útulnými lehátky. Na naše hosty čeká nový venkovní plavecký bazén o délce 25 m a vodní plocha 2300 metrů čtverečních.

Pravidelná údržba bazénů:
28.04.- 08.05.2022 stříbrný bazén s léčivou vodou
09.05.- 22.05.2022 zlatý bazén

CENA NEZAHRNUJE

Dopravu, pobytovou taxu, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

Pobytová taxa ve výši 1,20 €/os./noc.

POZNÁMKA

V hotelu není dovoleno ubytovat domácí mazlíčky.

Hotel je pouze pro dospělé a děti od 12 let.

V den příjezdu je možné lázně Flexum využívat od 14:00 hod, v den odjezdu je také možno využít lázní, ale bez možnosti použití hotelových ručníků a županů.

Parkování na parkovišti před hotelem za poplatek na místě (cca 2,50 EUR/auto/noc), v podzemní garáži hotelu AQUA hotel Termál - nutnost rezervace, platba při objednání pobytu


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování s polopenzí (v počtu dle výběru délky pobytu), využití sluneční terasy a venkovního bazénu (30-32 °C) s lehátky, finskou saunou, zahradou, vstup do termálních lázní FLEXUM, Wi-Fi, parkování.


Mosonmagyaróvár: menší městečko s klidnou atmosférou se nachází jen pár kilometrů od slovenských hranic. Město vzniklo spojením města Magyaróvár (v doslovném překladu Maďarský starý hrad) a města Moson v roce 1939.
Městem v Malé dunajské kotlině protéká řeka Litava, která se zde vlévá do pravého ramene (Mošoňský Dunaj) veletoku Dunaje. Je zde barokní zámek patřící rodu Rákócziů a Hansági muzeum. Zdejší termální lázně patří mezi pěti nejúčinnějších termálních vod v Evropě díky prameni s alkalickou, hydrogen-uhličitanovou vodou s obsahem mnoha rozpuštěných solí. Tato voda má výborné léčivé účinky. Termální lázně jsou otevřené celoročně a k dispozici je zde několik venkovních i zastřešených bazénů s teplotou 36 °C – 38 °C. Léčebná voda je vhodná k léčbě pohybového aparátu a dýchacího ústrojí. Pitná kúra slouží k léčbě žaludečních a střevních potíží, prevenci zubního kazu, poruchám štítné žlázy a pomáhá v případě počátečního stadia aterosklerosy.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení