Hotel Aquasol Resort - Mosonmagyaróvár

od 1 545
doprava Vlastní
strava Polopenze | Snídaně
Termální pramen5min
Bazén
Cykloturistika
Novinka
Termální pramen: 5 min
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
Načítání ...

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, jídelna s létni terasou, společenská místnost, sluneční terasa a venkovní bazén (termální slanou vodou v provozu celý rok), lehátka, finska sauna, klimatizace, zahrada, trezor, půjčovna kol, Wi-Fi (zdarma), uzavřené parkoviště, úschovan zavazadel, prostor pro kuřáky,

VYBAVENÍ POKOJŮ

1 nebo 2lůžkové pokoje Premium, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), klimatizace, TV-SAT, minibar, trezor, telefon, Wi-Fi zdarma, župan a ručníky.

STRAVOVÁNÍ

snídaně - bufet
večeře - menu (je podáván 450 m od hotelu v restauraci MALOM Kafe na konci pěší zóny)

CENA ZAHRNUJE

1x ubytování se snídani nebo 2x nebo 3x ubytování s polopenzí (dle výběru pobytu),vstup do bazénu a sauny, ovocná mísa a láhev vody (při pobytu 2 nebo 3 noci), láhev sektu (při pobytu 3 noci), každodenní neomezený vstup do termální lázně Bio FLEXUM, Wi-Fi, zapůjčení županu a ručníku, parkování, služby česko/maďarsky mluvícího delegáta (k dispozici 24/7 na telefonu).

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, pobytovou taxu, komplexní cestovní pojištění (26,- Kč/os./den).

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

Pobytová taxa ve výši 1,10 €/os./noc se platí přímo v ubytovacím zařízení.

POZNÁMKA

LÁZNĚ BIO FLEXUM – informace
Rádi bychom Vás informovali, že od podzimu 2018 byla zahájena až do léta 2019 renovace lázní. Během renovace se snížily ceny vstupenek. Může se stát, že část lázní bude mimo provoz.


Mosonmagyaróvár: menší městečko s klidnou atmosférou se nachází jen pár kilometrů od slovenských hranic. Město vzniklo spojením města Magyaróvár (v doslovném překladu Maďarský starý hrad) a města Moson v roce 1939.
Městem v Malé dunajské kotlině protéká řeka Litava, která se zde vlévá do pravého ramene (Mošoňský Dunaj) veletoku Dunaje. Je zde barokní zámek patřící rodu Rákócziů a Hansági muzeum. Zdejší termální lázně patří mezi pěti nejúčinnějších termálních vod v Evropě díky prameni s alkalickou, hydrogen-uhličitanovou vodou s obsahem mnoha rozpuštěných solí. Tato voda má výborné léčivé účinky. Termální lázně jsou otevřené celoročně a k dispozici je zde několik venkovních i zastřešených bazénů s teplotou 36 °C – 38 °C. Léčebná voda je vhodná k léčbě pohybového aparátu a dýchacího ústrojí. Pitná kúra slouží k léčbě žaludečních a střevních potíží, prevenci zubního kazu, poruchám štítné žlázy a pomáhá v případě počátečního stadia aterosklerosy.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení