Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Dvě budovy adult only hotelu Aquasol Resort se sluneční terasou a bazénem nabízejí opravdový odpočinek v klidu s možností každodenního využití termálních lázní Bio Flexum jen 2 min. od hotelu.

POLOHA

Aquasol Resort se nachází v jedné z nejkrásnějších částí Mosonmagyarovar, Lucsony, která byla součástí hradu Magyaróvár. Tato část města se vyznačuje panskými domy z 19. století, které nesou rysy baroka a rané romantiky.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, jídelna s letní terasou, společenská místnost, sluneční terasa a venkovní bazén (30-32 °C), lehátka, finská sauna, klimatizace, zahrada, trezor, půjčovna kol, Wi-Fi (zdarma), uzavřené parkoviště, úschovna zavazadel, prostor pro kuřáky.

VYBAVENÍ POKOJŮ

1 nebo 2lůžkové pokoje Premium, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén, župan), klimatizace, TV-SAT, minibar, trezor, telefon, Wi-Fi zdarma.

STRAVOVÁNÍ

snídaně - bufet nebo polopenze (večeře (menu) je podávána v restauraci MALOM Kafe - 450 m od hotelu na konci pěší zóny).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Sport v okolí: půjčovna kol, rybolov.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, pobytovou taxu, komplexní cestovní pojištění (26,- Kč/os./den).

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

Pobytová taxa ve výši 1,10 €/os./noc se platí přímo v ubytovacím zařízení.

POZNÁMKA

V hotelu není dovoleno ubytovat domácí mazlíčky.

Hotel je pouze pro dospělé a děti od 12 let.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní (v počtu dle výběru délky pobytu), vstup do hotelového bazénu a sauny, každodenní neomezený vstup do termálních lázní Bio FLEXUM, Wi-Fi, zapůjčení županu a ručníku, parkování, služby česko/maďarsky mluvícího delegáta (k dispozici 24/7 na telefonu).


Mosonmagyaróvár: menší městečko s klidnou atmosférou se nachází jen pár kilometrů od slovenských hranic. Město vzniklo spojením města Magyaróvár (v doslovném překladu Maďarský starý hrad) a města Moson v roce 1939.
Městem v Malé dunajské kotlině protéká řeka Litava, která se zde vlévá do pravého ramene (Mošoňský Dunaj) veletoku Dunaje. Je zde barokní zámek patřící rodu Rákócziů a Hansági muzeum. Zdejší termální lázně patří mezi pěti nejúčinnějších termálních vod v Evropě díky prameni s alkalickou, hydrogen-uhličitanovou vodou s obsahem mnoha rozpuštěných solí. Tato voda má výborné léčivé účinky. Termální lázně jsou otevřené celoročně a k dispozici je zde několik venkovních i zastřešených bazénů s teplotou 36 °C – 38 °C. Léčebná voda je vhodná k léčbě pohybového aparátu a dýchacího ústrojí. Pitná kúra slouží k léčbě žaludečních a střevních potíží, prevenci zubního kazu, poruchám štítné žlázy a pomáhá v případě počátečního stadia aterosklerosy.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení