Mosonmagyaróvár - Hotel Aquasol Resort

od 2 360
doprava Vlastní
strava Polopenze | Snídaně
Termální pramen1min
Bazén
Bezbariérové ubytování
Cykloturistika
Rezervace bez rizika
Sleva za včasný nákup: 3-6 %
Termální pramen: 1 min
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • ADULT ONLY hotel (od 12 let)
  • vlastní bazén s termální slanou vodou, sauna
  • v těsné blízkosti termálních lázní
  • příjemné zázemí hotelu
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Hotel Aquasol Resort - místo, kde se skutečný odpočinek spojuje s blízkostí termálních lázní a pohodou příjemné atmosféry.

Srdcem hotelu je elegantní a působivé atrium, kde si hosté mohou dopřát lahodnou kávu nebo si vychutnat sklenku výběrového vína. Každé ráno jsou zde připraveny bohaté snídaně formou bufetu, takže si můžete vybrat přesně podle toho, na co máte chuť. Snídaňový bufet je podáván v přilehlém domě, jen pár kroků od hlavní budovy hotelu, který je vybaven i příjemnou letní terasou.

Hotelová zahrada s venkovním bazénem naplněným termální vodou a saunou, je oázou klidu a relaxace.

Léčivé termální lázně jsou doslova na dosah - stačí přeběhnout pár metrů v hotelovém županu a můžete si užívat neomezený vstup do areálu termálních lázní FLEXUM. A to již od 14:00 v den příjezdu a až do 20:00 hodin v den vašeho odjezdu.

POLOHA

Aquasol Resort je vzdálen 30 minut jízdy od Bratislavy, 1,5 hodiny od Budapešti a čeká na své hosty v útulné části Mosonmagyaróváru, Lucsony, která byla součástí hradu Magyaróvár. Tato část města se vyznačuje panskými domy z 19. století. Okolí ubytování je oblíbeným cílem milovníků cyklistiky.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, snídaňová restaurace s letní terasou, společenská místnost, venkovní termální bazén (30-32 °C), venkovní finská sauna, klimatizace, zahrada, trezor, půjčovna kol, Wi-Fi (zdarma), uzavřené parkoviště, úschovna zavazadel.

VYBAVENÍ POKOJŮ

2lůžkové pokoje Premium, manželská postel, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén, pantofle, župan), klimatizace, LCD-TV, minibar, Nespresso kávovar s kapslemi, trezor, telefon, Wi-Fi (zdarma). Některé pokoje mají možnost přistýlky.

3lůžkové pokoje Premium, manželská postel a oddělené lůžko, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén, pantofle, župan), klimatizace, LCD-TV, minibar, Nespresso kávovar s kapslemi, trezor, telefon, Wi-Fi (zdarma).

STRAVOVÁNÍ

Polopenze (snídaně kontinentální nebo bufet, večeře (menu) je podávána v AQUA HOTELU TERMÁL - 290 m od hotelu. Na vyžádání při objednávce pobytu je možné zajistit dietní stravování.

INDIKACE A LÉČBA

Flexum Thermal Spa: Termální voda byla v roce 1968 klasifikována jako léčivá voda, která je zařazena mezi 5 nejlepších léčivých vod v Evropě. Voda v lázních je hydrogenuhličitan sodná, fluoridovaná termální voda, který vystupuje na povrch z hloubky 2000 m o teplotě 74 stupňů. Je vynikající k léčbě opotřebených kloubů, páteřních onemocnění, chronických zánětlivých onemocnění kloubů, revmatických potíží a pohybového aparátu po úrazech, gynekologických potížích a ekzematické kůži.

Díky vysokému obsahu minerálních látek léčivá voda nejen zlepšuje celkovou pohodu, ale také pomáhá předcházet nemocem. Léčivá voda je výborná i pro pitný režim: při chronickém zánětu žaludku, zácpě, žlučových a jaterních onemocněních a jejich mnoha podobách, konzumujte dlouhodobě maximálně 2 decilitry denně.

Díky vysokému obsahu fluoru se dá efektivně využít i při péči o zuby a ústní dutinu, protože je zásaditý, takže rozpouští zubní kámen a hojí záněty dásní a je výborný i pro prevenci zubního kazu.

Inhalace hydrogenuhličitanových par při koupeli příznivě působí na všechny formy tracheálních katarů.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

V hotelu: venkovní termální bazén, sauna, půjčovna kol.

V těsné blízkosti: Flexum Thermal & Spa

Lázně se nacházejí v srdci města a jsou naplněny léčivou vodou vytékající na povrch z hloubky 2000 metrů. Voda má jednu z nejlepších složení v Evropě. Bazény s různou teplotou vody splňující všechny nároky dávají místo wellness zážitkům, regeneraci, příležitostem k relaxaci i sportu. Léky založené na uznávané léčivé vodě jsou také rozsáhlé: zdravotní střediska, bazén, voltaická koupel, vířivá koupel, léčebné masáže, bahenní zábal, elektroléčba, léčebná gymnastika a aqua fitness.

Lázně mají 7 bazénů, které jsou v provozu ve všech ročních obdobích, bez chemikálií: krytý 33 m dlouhý bazén, dva sedací bazény, jeden s lékařskou vodou a jeden s minerální vodou, bazén pro léčebnou gymnastiku, wellness bazén, wellness bazén , spolu s vodní plochou 1900 metrů čtverečních. Kolem bazénů jsou otevřené a kryté relaxační prostory s útulnými lehátky. Na naše hosty čeká nový venkovní plavecký bazén o délce 25 m a vodní plocha 2300 metrů čtverečních.

CENA NEZAHRNUJE

Dopravu, pobytovou taxu, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

pobytová taxa (cena na vyžádání).

POZNÁMKA

V hotelu není dovoleno ubytovat domácí mazlíčky.

Hotel je pouze pro dospělé a děti od 12 let.

Parkování na parkovišti před hotelem nebo v podzemní garáži hotelu AQUA hotel Termál za poplatek.

V den příjezdu je možné lázně Flexum využívat od 14:00 hod, v den odjezdu je také možno využít lázní, ale bez možnosti použití hotelových ručníků a županů.


Pobytové balíčky


Cena pobytu Aquasol relaxační víkend (2 noci) zahrnuje 2x ubytování s polopenzí (večeře od 18:00 do 20:30 v Aqua Hotelu Thermal 200 m), kávovar Nespresso na pokoji, toaletní potřeby a pantofle na pokoji, koupání v hotelovém bazénu exkluzivně pro hotelové hosty (od 06:00 do 22:00 venkovní bazén se zážitkovými prvky a využití venkovní sudové sauny), neomezený vstup do Flexum Thermal & Spa (od 8:00 do 20:00 termální voda a zážitkové bazény s různou teplotou vody, využití saun), Wi-Fi v celém areálu.
Flexum Thermal & Spa je k dispozici od 15:00 v den příjezdu a do 20:00 v den odjezdu.
Nástup v Pá nebo So.


Cena pobytu 3 noci v Aquasolu zahrnuje 3x ubytování s polopenzí (večeře od 18:00 do 20:30 v Aqua Hotelu Thermal 200 m), kávovar Nespresso na pokoji, toaletní potřeby a pantofle na pokoji, koupání v hotelovém bazénu exkluzivně pro hotelové hosty (od 06:00 do 22:00 venkovní bazén se zážitkovými prvky a využití venkovní sudové sauny), neomezený vstup do Flexum Thermal & Spa (od 8:00 do 20:00 termální voda a zážitkové bazény s různou teplotou vody, využití saun), Wi-Fi v celém areálu.

Flexum Thermal & Spa je k dispozici od 15:00 v den příjezdu a do 20:00 v den odjezdu.
Nástup Ne - Út.


Cena pobytu Aquasol relax (4 noci) zahrnuje 4x ubytování s polopenzí (večeře od 18:00 do 20:30 v Aqua Hotelu Thermal 200 m), kávovar Nespresso na pokoji, toaletní potřeby a pantofle na pokoji, koupání v hotelovém bazénu exkluzivně pro hotelové hosty (od 06:00 do 22:00 venkovní bazén se zážitkovými prvky a využití venkovní sudové sauny), neomezený vstup do Flexum Thermal & Spa (od 8:00 do 20:00 termální voda a zážitkové bazény s různou teplotou vody, využití saun), Wi-Fi v celém areálu.

Flexum Thermal & Spa je k dispozici od 15:00 v den příjezdu a do 20:00 v den odjezdu.


Cena pobytu Aquasol mimovíkendové dny (2 noci) zahrnuje 2x ubytování s polopenzí (večeře od 18:00 do 20:30 v Aqua Hotelu Thermal 200 m), kávovar Nespresso na pokoji, toaletní potřeby a pantofle na pokoji, koupání v hotelovém bazénu exkluzivně pro hotelové hosty (od 06:00 do 22:00 venkovní bazén se zážitkovými prvky a využití venkovní sudové sauny), neomezený vstup do Flexum Thermal & Spa (od 8:00 do 20:00 termální voda a zážitkové bazény s různou teplotou vody, využití saun), Wi-Fi v celém areálu.
Flexum Thermal & Spa je k dispozici od 15:00 v den příjezdu a do 20:00 v den odjezdu.
Nástup: Ne - St.


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní v počtu dle zvolené délky pobytu, kávovar Nespresso a originální italské kávové kapsle na pokoji, toaletní potřeby a pantofle na pokoji, koupání v hotelovém bazénu exkluzivně pro hotelové hosty (od 06:00 do 22:00 venkovní bazén se zážitkovými prvky a využití venkovní sudové sauny), neomezený vstup do Flexum Thermal & Spa (od 8:00 do 20:00 termální voda a zážitkové bazény s různou teplotou vody, využití saun), Wi-Fi v celém areálu.
Flexum Thermal & Spa je k dispozici od 15:00 v den příjezdu a do 20:00 v den odjezdu.


Lázně Mosonmagyaróvár - Oáza klidu a uzdravení

Představte si místo, kde čas zpomaluje, stres se rozpouští a harmonie obklopuje každý váš krok. Vítejte v lázních Mosonmagyaróvár!

Nacházející se v malebném městečku nedaleko slovenských hranic, tyto lázně jsou pravým rájem pro každého, kdo hledá úlevu od náročného každodenního života. Obrázek zeleně, klidu a relaxace se otevře před vámi, jakmile vstoupíte do tohoto jedinečného lázeňského komplexu.

Hlavní lákadlo zdejších lázní je léčivá termální voda, která vyvěrá z hloubky 2 000 metrů a má teplotu 74 stupňů Celsia. Její magické účinky na tělo a mysl jsou výsledkem jedinečné kombinace minerálů a solí, které z ní dělají jednu z pěti nejúčinnějších léčebných vod v Evropě.

Ať už trpíte bolestmi svalů, kloubů, nebo potřebujete regenerovat dýchací cesty, tato alkalická, hydrogen-uhličitanová voda s vysokým obsahem solí je tu právě pro vás. Imunologický systém se posiluje, tělo se detoxikuje a vy si můžete užívat pocitu obnovené vitality a energie.

Lázně Mosonmagyaróvár nabízejí řadu bazénů s různými teplotami, včetně léčebných, zážitkových a plaveckých bazénů. Naplno si tak užijete horkou termální vodu i v zimních měsících, kdy venkovní teploty klesají k bodu mrazu.

Součástí lázní je také moderní wellness centrum a lékařské služby pro ty, kteří hledají odbornou péči. Ať už jste mladí, starší, nebo se chystáte na rodinnou dovolenou, tato oáza klidu a uzdravení vás vždy přivítá s otevřenou náručí.

Přijďte a objevte hojivou sílu přírody v lázních Mosonmagyaróvár!

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

10
1 hodnocení
10 Ubytování
10 Služby
10 Poloha
10 Stravování
10 Personál
10 Čistota
10
10 Ubytování 10 Služby 10 Poloha 10 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Hana, 15.03.2023