Mosonmagyaróvár - Aqua hotel Termál

od 2 089
doprava Vlastní
strava Polopenze
Termální pramen1min
Náš TIP
Bezbariérové ubytování
Cykloturistika
Dítě zdarma: 4 let
HIT - oblíbený zájezd
Rezervace bez rizika
Sleva za včasný nákup: 3-6 %
Termální pramen: 1 min
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • propojen zahradou s termálním areálem
  • v ceně neomezený vstup do termálních lázní
  • koupele s léčivou vodou bohatou na minerály
  • ideální pro cykloturistiku
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Hotel Aqua Termál vám zaručeně poskytne nezapomenutelný zážitek s bezprostředním přístupem k termálním lázním FLEXUM. Tyto lázně jsou umístěny v těsné blízkosti hotelu, což vám umožní vychutnat si relaxační cestu do lázní rovnou z vašeho pokoje a to i v pohodlí vašeho županu.

Hotel Aqua Termál nabízí ubytování v útulných pokojích situovaných ve dvou elegantních budovách. Některé z pokojů jsou navrženy tak, aby byly přístupné i pro hosty na vozíčku, zatímco ostatní nabízí krásné balkony.

Během vašeho pobytu si můžete dopřát výjimečné gastronomické zážitky v restauraci nacházející se v hlavní budově. Snídaně a večeře jsou servírovány formou bufetu a v letních měsících si můžete vychutnat své jídlo na okouzlující terase.

Hotel Aqua Termál vám také nabízí wellness zážitky s léčivým sektorem, krytým termálním bazénem, finskou a infra saunou a nabídkou masáží. Zahradou se roztahuje klidná oáza pro odpočinek, kde máte k dispozici lehátka pro maximální pohodlí.

Pro milovníky kempování má Hotel Aqua Termál připravena místa pro karavany a stany.

Přijďte a zažijte pocit naprostého klidu a relaxace v Hotelu Aqua Termál.

POLOHA

Hotel vás přivítá v srdci termálních a léčebných lázní, se kterými je nádherně propojen prostřednictvím rozlehlé zahrady.

Nachází se v idylickém městě Mosonmagyaróvár, těsně u severozápadních hranic naší země a na prahu romantické krajiny Žitného ostrova. Tato strategická poloha jej umisťuje blízko jak k rakouským, tak k slovenským hranicím, přitom je jen 160 km od rušné Budapešti. Díky blízkosti k dálnici M1 je snadno dostupný autem.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, lobby, restaurace, bar, výtah, hotel. trezor, letní terasa, zahrada, wellness (termální bazén, finská sauna, infra kabina, inhalace, masáže, koupele, zábaly), Wi-Fi (zdarma), parkoviště a garáže za poplatek.

VYBAVENÍ POKOJŮ

Hlavní budova:

1lůžkové pokoje Standard, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, fén, župan, pantofle), LCD-TV.
2lůžkové pokoje Standard, manželská postel nebo oddělená lůžka, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, fén, župan, pantofle), LCD-TV. Některé pokoje mají možnost přistýlky.
1lůžkové pokoje Standard Plus s klimatizací, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén, župan, pantofle), klimatizace, LCD-TV, minibar, trezor, kabelového připojení internetu.
2lůžkové pokoje Standard Plus s klimatizací, manželská postel nebo oddělená lůžka, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén, župan, pantofle), klimatizace, LCD-TV, minibar, trezor, kabelového připojení internetu.
Rodinný pokoj, 2 propojené dvoulůžkové pokoje, manželská postel a oddělená lůžka, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén, župan, pantofle), klimatizace, LCD-TV, minibar, trezor, klimatizace, kabelového připojení internetu.

Vedlejší budova:

2lůžkové pokoje Standard Plus s balkónem a klimatizací, manželská postel nebo oddělená lůžka, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén, župan, pantofle), klimatizace, LCD-TV, minibar, trezor, kabelového připojení internetu, balkón.
3lůžkové pokoje Standard Plus s balkónem a klimatizací, manželská postel nebo oddělená lůžka, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén, župan, pantofle), klimatizace, LCD-TV, minibar, trezor, kabelového připojení internetu, balkón.

STRAVOVÁNÍ

Polopenze (snídaně a večeře formou bufetu), možnost dietního stravování.

INDIKACE A LÉČBA

Flexum Thermal Spa: Termální voda byla v roce 1968 klasifikována jako léčivá voda, která je zařazena mezi 5 nejlepších léčivých vod v Evropě. Voda v lázních je hydrogenuhličitan sodná, fluoridovaná termální voda, který vystupuje na povrch z hloubky 2000 m o teplotě 74 stupňů. Je vynikající k léčbě opotřebených kloubů, páteřních onemocnění, chronických zánětlivých onemocnění kloubů, revmatických potíží a pohybového aparátu po úrazech, gynekologických potížích a ekzematické kůži.

Díky vysokému obsahu minerálních látek léčivá voda nejen zlepšuje celkovou pohodu, ale také pomáhá předcházet nemocem. Léčivá voda je výborná i pro pitný režim: při chronickém zánětu žaludku, zácpě, žlučových a jaterních onemocněních a jejich mnoha podobách, konzumujte dlouhodobě maximálně 2 decilitry denně.

Díky vysokému obsahu fluoru se dá efektivně využít i při péči o zuby a ústní dutinu, protože je zásaditý, takže rozpouští zubní kámen a hojí záněty dásní a je výborný i pro prevenci zubního kazu.

Inhalace hydrogenuhličitanových par při koupeli příznivě působí na všechny formy tracheálních katarů.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

V hotelu: wellness (termální bazén, finská sauna, infra kabina, inhalace, masáže, koupele, zábaly.

V těsné blízkosti: Flexum Thermal & Spa

Lázně se nacházejí v srdci města a jsou naplněny léčivou vodou vytékající na povrch z hloubky 2000 metrů. Voda má jednu z nejlepších složení v Evropě. Bazény s různou teplotou vody splňující všechny nároky dávají místo wellness zážitkům, regeneraci, příležitostem k relaxaci i sportu. Léky založené na uznávané léčivé vodě jsou také rozsáhlé: zdravotní střediska, bazén, voltaická koupel, vířivá koupel, léčebné masáže, bahenní zábal, elektroléčba, léčebná gymnastika a aqua fitness.

Lázně mají 7 bazénů, které jsou v provozu ve všech ročních obdobích, bez chemikálií: krytý 33 m dlouhý bazén, dva sedací bazény, jeden s lékařskou vodou a jeden s minerální vodou, bazén pro léčebnou gymnastiku, wellness bazén, wellness bazén , spolu s vodní plochou 1900 metrů čtverečních. Kolem bazénů jsou otevřené a kryté relaxační prostory s útulnými lehátky. Na naše hosty čeká nový venkovní plavecký bazén o délce 25 m a vodní plocha 2300 metrů čtverečních.

CENA NEZAHRNUJE

Dopravu, pobytovou taxu, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

pobytová taxa (cena na vyžádání).

POZNÁMKA

WELLNESS: termální bazén, finská sauna, infra kabina, inhalace, masáže, koupele, zábaly.

V hotelu není dovoleno ubytovat domácí mazlíčky.

Parkování možné na parkovišti před hotelem nebo v garáži za poplatek.

V den příjezdu u balíčku se vstupy do Flexum Thermal & Spa je možno využít lázně od 15:00 hod, v den odjezdu můžete také využít lázně, ale bez možnosti využití hotelových ručníků a županů. Jejich zapůjčení je možné za poplatek.


Pobytové balíčky


Cena balíčku Aqua - Romantika (2 noci) zahrnuje 2x ubytování s polopenzí, 1x malou láhev sektu na pokoj, 1x masáž (15 min.), vstup do termálních koupelí a bazénů Flexum Thermal&SPA (možnost opakovaného vstupu), volný vstup do hotelového wellness (termální sedací bazén, sauna a infra sauna) v otevírací době, Wi-Fi.


Cena pobytu Koupací dny (3 noci) zahrnuje 3x ubytování s polopenzí, vstup do termálních koupelí a bazénů Flexum Thermal&SPA (možnost opakovaného vstupu), volný vstup do hotelového wellness (termální sedací bazén, sauna a infra sauna) v otevírací době, Wi-Fi.


Cena balíčku AQUA relax (4 noci) zahrnuje 4x ubytování s polopenzí, 1x masáž (15 min.), vstup do termálních koupelí a bazénů Flexum Thermal&SPA (možnost opakovaného vstupu), volný vstup do hotelového wellness (termální sedací bazén, sauna a infra sauna) v otevírací době, Wi-Fi.


Cena balíčku AQUA koupací dny (5 nocí) zahrnuje 5x ubytování s polopenzí, 1 x masáž (medová nebo aroma 15 min.), vstupenky do termálních koupelí a bazénů Flexum Thermal&SPA (možnost opakovaného vstupu), volný vstup do hotelového wellness (termální sedací bazén, sauna a infra sauna) v otevírací době, Wi-Fi.


Cena balíčku AQUA koupací týden (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování s polopenzí, vstup do termálních koupelí a bazénů Flexum Thermal&SPA (možnost opakovaného vstupu), volný vstup do hotelového wellness (termální sedací bazén, sauna a infra sauna) v otevírací době, Wi-Fi.


Cena balíčku Týdenní ozdravující pobyt (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování s polopenzí (v rámci polopenze 1x slavnostní večeře s hudbou), odborné lékařské vyšetření, 10 léčebných procedur dle předpisu lékaře (tangentor, uhličité koupele, slatinové zábaly, inhalace, galvanizační ošetření, masáž, léčebný tělocvik, tělocvik ve vodě), možnost oční a zubní vyšetření (za poplatek), vstup do termálních koupelí a bazénů Flexum Thermal&SPA (možnost opakovaného vstupu), volný vstup do hotelového wellness (termální sedací bazén, sauna a infra sauna) v otevírací době, Wi-Fi.


Cena balíčku Relaxační dny s masáží (3 noci) zahrnuje 3x ubytování s polopenzí, 1x léčivá masáž (15 min.), vstup do termálních koupelí a bazénů Flexum Thermal&SPA (možnost opakovaného vstupu), volný vstup do hotelového wellness (termální sedací bazén, sauna a infra sauna) v otevírací době, Wi-Fi.


Lázně Mosonmagyaróvár - Oáza klidu a uzdravení

Představte si místo, kde čas zpomaluje, stres se rozpouští a harmonie obklopuje každý váš krok. Vítejte v lázních Mosonmagyaróvár!

Nacházející se v malebném městečku nedaleko slovenských hranic, tyto lázně jsou pravým rájem pro každého, kdo hledá úlevu od náročného každodenního života. Obrázek zeleně, klidu a relaxace se otevře před vámi, jakmile vstoupíte do tohoto jedinečného lázeňského komplexu.

Hlavní lákadlo zdejších lázní je léčivá termální voda, která vyvěrá z hloubky 2 000 metrů a má teplotu 74 stupňů Celsia. Její magické účinky na tělo a mysl jsou výsledkem jedinečné kombinace minerálů a solí, které z ní dělají jednu z pěti nejúčinnějších léčebných vod v Evropě.

Ať už trpíte bolestmi svalů, kloubů, nebo potřebujete regenerovat dýchací cesty, tato alkalická, hydrogen-uhličitanová voda s vysokým obsahem solí je tu právě pro vás. Imunologický systém se posiluje, tělo se detoxikuje a vy si můžete užívat pocitu obnovené vitality a energie.

Lázně Mosonmagyaróvár nabízejí řadu bazénů s různými teplotami, včetně léčebných, zážitkových a plaveckých bazénů. Naplno si tak užijete horkou termální vodu i v zimních měsících, kdy venkovní teploty klesají k bodu mrazu.

Součástí lázní je také moderní wellness centrum a lékařské služby pro ty, kteří hledají odbornou péči. Ať už jste mladí, starší, nebo se chystáte na rodinnou dovolenou, tato oáza klidu a uzdravení vás vždy přivítá s otevřenou náručí.

Přijďte a objevte hojivou sílu přírody v lázních Mosonmagyaróvár!

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

9,9
2 hodnocení
10 Ubytování
10 Služby
10 Poloha
9,5 Stravování
10 Personál
10 Čistota
Řazení
9,8
10 Ubytování 10 Služby 10 Poloha 9 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Eliška, 15.03.2023
10
10 Ubytování 10 Služby 10 Poloha 10 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Hysková, 31.05.2019