Mosonmagyaróvár - Aqua hotel Termál

od 1 705
doprava Vlastní
strava Polopenze
Termální pramen1min
Náš TIP
Bezbariérové ubytování
Cykloturistika
Dítě zdarma do: 4 let
HIT - oblíbený zájezd
Rezervace bez rizika
Sleva za včasný nákup: 3-6 %
Termální pramen: 1 min
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • propojen zahradou s termálním areálem
  • v ceně neomezený vstup do termálních lázní
  • koupele s léčivou vodou bohatou na minerály
  • ideální pro cykloturistiku
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Hotel s vlastním bazénem a přímo propojený s městským lázeňským areálem, cca 450 m od centra městačka Mosonmagyaróvár.

POLOHA

Hotel v centru města je propojen zahradou s termálním areálem.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Recepce, restaurace, bar, výtah, hotel. trezor, letní terasa, zahrada, Wellness ostrov (krytý bazén s termální vodou, parní sauna, infrasauna, solná lázeň), lázeňské procedury, pro děti - hřiště, postýlka, stolička a strava; úschovna a půjčovna kol, parkoviště.

VYBAVENÍ POKOJŮ

2lůžkové pokoje typu Standard a Standard plus, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, fén), možnost přistýlky (cena na vyžádání), župan, telefon, trezor, minibar, LCD-TV; Standard plus navíc: klimatizace, LAN internet. V přízemí 4 bezbariérové pokoje.

STRAVOVÁNÍ

Polopenze (snídaně – bufet, večeře - vyběr z menu), možnost dietního stravování.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Flexum Thermal & Spa

lázně se nacházejí v srdci města a jsou naplněny léčivou vodou vytékající na povrch z hloubky 2000 metrů. Voda má jednu z nejlepších složení v Evropě. Bazény s různou teplotou vody splňující všechny nároky dávají místo wellness zážitkům, regeneraci, příležitostem k relaxaci i sportu. Léky založené na uznávané léčivé vodě jsou také rozsáhlé: zdravotní střediska, bazén, voltaická koupel, vířivá koupel, léčebné masáže, bahenní zábal, elektroléčba, léčebná gymnastika a aqua fitness.

Lázně mají 7 bazénů, které jsou v provozu ve všech ročních obdobích, bez chemikálií: krytý 33 m dlouhý bazén, dva sedací bazény, jeden s lékařskou vodou a jeden s minerální vodou, bazén pro léčebnou gymnastiku, wellness bazén, wellness bazén , spolu s vodní plochou 1900 metrů čtverečních. Kolem bazénů jsou otevřené a kryté relaxační prostory s útulnými lehátky. Na naše hosty čeká nový venkovní plavecký bazén o délce 25 m a vodní plocha 2300 metrů čtverečních.

Pravidelná údržba bazénů:
28.04.- 08.05.2022 stříbrný bazén s léčivou vodou
09.05.- 22.05.2022 zlatý bazén

CENA NEZAHRNUJE

Dopravu, pobytovou taxu, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

Pobytová taxa (ve výši 350 HUF/os./noc) se platí přímo v ubytovacím zařízení.

POZNÁMKA

Pravidelná údržba bazénů v lázních Flexum: 28.04.-08.05.22 Stříbrný bazén s léčivou vodou, 09.05.-22.05.22 zlatý bazén.
V současnosti probíhá renovace dětského bazénu.

V den příjezdu u balíčku se vstupy do Flexum Thermal & Spa je možno využít lázně od 15:00 hod, v den odjezdu můžete také využít lázně, ale bez možnosti využití hotelových ručníků a županů.

Zapůjčení hotelových županů po dobu pobytu možné za poplatek.

Parkování na parkovišti před hotelem za poplatek na místě (cca 2,50 EUR/auto/noc), v podzemní garáži nutno rezervace, platba při objednání pobytu


Pobytové balíčky


Cena balíčku Aqua - Romantik (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování s polopenzí, 1x malou láhev sektu na pokoj, neomezený vstup do Flexum Thermal & Spa s využitím saunového světa, užívání hydromasážního bazénu, sauny a infrasauny v hotelu, 1x medovou masáž zad (15 min.), parkování na uzavřeném parkovišti.


Cena pobytu Dny koupání (3 noci) zahrnuje: 3x ubytování s polopenzí, nneomezený vstup do Flexum Thermal & Spa s využitím saunového světa, užívání hydromasážního bazénu, sauny a infrasauny v hotelu, parkování na uzavřeném parkovišti.


Cena balíčku AQUA Dny hýčkání (4 noci) zahrnuje: 4x ubytování s polopenzí, neomezený vstup do Flexum Thermal & Spa s využitím saunového světa, užívání hydromasážního bazénu, sauny a infrasauny v hotelu, 1x masáž dle vlastního výběru (15 min. - medová, čokoládová, aroma), parkování na uzavřeném parkovišti.


Cena balíčku AQUA Wellness dny (5 nocí) zahrnuje: 5x ubytování s polopenzí, neomezený vstup do Flexum Thermal & Spa s využitím saunového světa, užívání hydromasážního bazénu, sauny a infrasauny v hotelu,1 x čokoládovou masáž (pro ženy - 15 min.) nebo 1 x léčebnou masáž (pro muže - 15 min.), parkování na uzavřeném parkovišti.


Cena balíčku AQUA Týden koupání (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování s polopenzí, neomezený vstup do Flexum Thermal & Spa s využitím saunového světa, užívání hydromasážního bazénu, sauny a infrasauny v hotelu, parkování na uzavřeném parkovišti.


Cena balíčku Zkušební týden (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování s polopenzí, odborné lékařské vyšetření, 10 léčebných procedur dle předpisu lékaře, neomezený vstup do Flexum Thermal & Spa s využitím saunového světa, užívání hydromasážního bazénu, sauny a infrasauny v hotelu, parkování na uzavřeném parkovišti.


Cena balíčku AQUA Relaxace (3 noci) zahrnuje: 3x ubytování s polopenzí, neomezený vstup do Flexum Thermal & Spa s využitím saunového světa, užívání hydromasážního bazénu, sauny a infrasauny v hotelu, 1x léčebnou masáž (15 min.), parkování na uzavřeném parkovišti.


Mosonmagyaróvár: menší městečko s klidnou atmosférou se nachází jen pár kilometrů od slovenských hranic. Město vzniklo spojením města Magyaróvár (v doslovném překladu Maďarský starý hrad) a města Moson v roce 1939.
Městem v Malé dunajské kotlině protéká řeka Litava, která se zde vlévá do pravého ramene (Mošoňský Dunaj) veletoku Dunaje. Je zde barokní zámek patřící rodu Rákócziů a Hansági muzeum. Zdejší termální lázně patří mezi pěti nejúčinnějších termálních vod v Evropě díky prameni s alkalickou, hydrogen-uhličitanovou vodou s obsahem mnoha rozpuštěných solí. Tato voda má výborné léčivé účinky. Termální lázně jsou otevřené celoročně a k dispozici je zde několik venkovních i zastřešených bazénů s teplotou 36 °C – 38 °C. Léčebná voda je vhodná k léčbě pohybového aparátu a dýchacího ústrojí. Pitná kúra slouží k léčbě žaludečních a střevních potíží, prevenci zubního kazu, poruchám štítné žlázy a pomáhá v případě počátečního stadia aterosklerosy.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

10
1 hodnocení
10 Ubytování
10 Služby
10 Poloha
10 Stravování
10 Personál
10 Čistota
10
10 Ubytování 10 Služby 10 Poloha 10 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Hysková, 31.05.2019