Načítání ...

POLOHA

hotel v centru města je propojen zahradou s termálním areálem.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, bar, výtah, hotel. trezor, letní terasa, zahrada, Wellness ostrov (krytý bazén s termální vodou, parní sauna, infrasauna, solná lázeň), lázeňské procedury, pro děti - hřiště, postýlka, stolička a strava; úschovna a půjčovna kol, parkoviště.

VYBAVENÍ POKOJŮ

2lůžkové pokoje typu Standard a Standard plus, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, fén), možnost přistýlky (cena na vyžádání), župan, telefon, trezor, minibar, LCD-TV; Standard plus navíc: klimatizace, LAN internet. V přízemí 4 bezbariérové pokoje.

STRAVOVÁNÍ

polopenze (snídaně – bufet, večeře - vyběr z menu), možnost dietního stravování.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Flexum Thermal & Spa

lázně se nacházejí v srdci města a jsou naplněny léčivou vodou vytékající na povrch z hloubky 2000 metrů. Voda má jednu z nejlepších složení v Evropě. Bazény s různou teplotou vody splňující všechny nároky dávají místo wellness zážitkům, regeneraci, příležitostem k relaxaci i sportu. Léky založené na uznávané léčivé vodě jsou také rozsáhlé: zdravotní střediska, bazén, voltaická koupel, vířivá koupel, léčebné masáže, bahenní zábal, elektroléčba, léčebná gymnastika a aqua fitness.

Lázně mají 7 bazénů, které jsou v provozu ve všech ročních obdobích, bez chemikálií: krytý 33 m dlouhý bazén, dva sedací bazény, jeden s lékařskou vodou a jeden s minerální vodou, bazén pro léčebnou gymnastiku, wellness bazén, wellness bazén , spolu s vodní plochou 1900 metrů čtverečních. Kolem bazénů jsou otevřené a kryté relaxační prostory s útulnými lehátky. Na naše hosty čeká nový venkovní plavecký bazén o délce 25 m a vodní plocha 2300 metrů čtverečních.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, pobytovou taxu, komplexní cestovní pojištění (26,- Kč/os./den).

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

Pobytová taxa (ve výši 350 HUF/os./noc) se platí přímo v ubytovacím zařízení.

POZNÁMKA

V současnosti probíhá renovace dětského bazénu.

V den příjezdu u balíčku se vstupy do Flexum Thermal & Spa je možno využít lázně od 15:00 hod, v den odjezdu můžete také využít lázně, ale bez možnosti využití hotelových ručníků a županů.

Parkování v podzemní garáži za poplatek


Pobytové balíčky


Cena balíčku Romantický pobyt (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování s polopenzí, 1x malou láhev sektu na pokoj, vstup do Flexum Thermal & Spa s využitím saunového světa, užívání hydromasážního bazénu, sauny a infrasauny v hotelu, 1x medovou masáž zad (15 min.), parkování na uzavřeném parkovišti.


Cena pobytu Koupací dny (3 noci) zahrnuje: 3x ubytování s polopenzí, neomezené užívání hotelových lázní (termální bazén, relaxační zóna, sauna a infra sauna), využití solné jeskyně, parkování na uzavřeném parkovišti.


Cena balíčku Dny hýčkání (4 noci) zahrnuje: 4x ubytování s polopenzí, neomezené užívání hotelových lázní (termální bazén, relaxační zóna, sauna a infra sauna), 1x terapeutická masáž (15 min.), vstup do Flexum Thermal & Spa s využitím saunového světa, parkování na uzavřeném parkovišti.


Cena balíčku Aqua-wellness dny (5 nocí) zahrnuje: 5x ubytování s polopenzí, neomezené užívání hotelových lázní (termální bazén, relaxační zóna, sauna a infra sauna), 1 x čokoládovou masáž (pro ženy) nebo 1 x léčivou masáž (pro muže), opakovaný vstup do termálních bazénů Fleum Thermal & Spa s využitím saunového světa, parkování na uzavřeném parkovišti.


Cena balíčku Koupací týden (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování s polopenzí a vstupem do termálních bazénů Flexum Thermal & Spa s využitím saunového světa, neomezené užívání hotelových lázní (termální bazén, relaxační zóna, sauna a infra sauna), parkování na uzavřeném parkovišti.


Cena balíčku Ozdravný týdenní pobyt (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování s polopenzí, užívání hydromasážního bazénu, sauny a infra sauny, solné jeskyně v hotelu, odborné lékařské vyšetření, 10 léčebných procedur.


Cena balíčku Aqua-relaxační pobyt (3 noci) zahrnuje: 3x ubytování s polopenzí a vstupem do termálních bazénů Flexum Thermal & Spa s využitím saunového světa, neomezené užívání hydromasážního bazénu, sauny a infra sauny v hotelu, 1x léčebnou masáž (15 min. - medovou, čokoládovou či aromatickou), parkování na uzavřeném parkovišti.


Cena pobytu Silvestr (3-7 nocí) zahranuje 3x-7x ubytování s polopenzí (dle výběru délky pobytu), 31.12. Silvestr s hudbou, volný a neomezený vstup do termálních lázní a bazénů, využití sauny a infrasauny.


Mosonmagyaróvár: menší městečko s klidnou atmosférou se nachází jen pár kilometrů od slovenských hranic. Město vzniklo spojením města Magyaróvár (v doslovném překladu Maďarský starý hrad) a města Moson v roce 1939.
Městem v Malé dunajské kotlině protéká řeka Litava, která se zde vlévá do pravého ramene (Mošoňský Dunaj) veletoku Dunaje. Je zde barokní zámek patřící rodu Rákócziů a Hansági muzeum. Zdejší termální lázně patří mezi pěti nejúčinnějších termálních vod v Evropě díky prameni s alkalickou, hydrogen-uhličitanovou vodou s obsahem mnoha rozpuštěných solí. Tato voda má výborné léčivé účinky. Termální lázně jsou otevřené celoročně a k dispozici je zde několik venkovních i zastřešených bazénů s teplotou 36 °C – 38 °C. Léčebná voda je vhodná k léčbě pohybového aparátu a dýchacího ústrojí. Pitná kúra slouží k léčbě žaludečních a střevních potíží, prevenci zubního kazu, poruchám štítné žlázy a pomáhá v případě počátečního stadia aterosklerosy.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

10
1 hodnocení
10 Ubytování
10 Služby
10 Poloha
10 Stravování
10 Personál
10 Čistota
10
10 Ubytování 10 Služby 10 Poloha 10 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Hysková, 31.05.2019