Mosonmagyaróvár - AQUA hotel TERMÁL

od 1 609
doprava Vlastní
strava Polopenze
Termální pramen1min
Náš TIP
Bezbariérové ubytování
Cykloturistika
Dítě zdarma do: 4 let
HIT - oblíbený zájezd
Rezervace bez rizika
Sleva za včasný nákup: 3-6 %
Termální pramen: 1 min
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • propojen zahradou s termálním areálem
  • v ceně neomezený vstup do termálních lázní
  • koupele s léčivou vodou bohatou na minerály
  • ideální pro cykloturistiku
Načítání ...

POLOHA

hotel v centru města je propojen zahradou s termálním areálem.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, bar, výtah, hotel. trezor, letní terasa, zahrada, Wellness ostrov (krytý bazén s termální vodou, parní sauna, infrasauna, solná lázeň), lázeňské procedury, pro děti - hřiště, postýlka, stolička a strava; úschovna a půjčovna kol, parkoviště.

VYBAVENÍ POKOJŮ

2lůžkové pokoje typu Standard a Standard plus, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, fén), možnost přistýlky (cena na vyžádání), župan, telefon, trezor, minibar, LCD-TV; Standard plus navíc: klimatizace, LAN internet. V přízemí 4 bezbariérové pokoje.

STRAVOVÁNÍ

polopenze (snídaně – bufet, večeře - vyběr z menu), možnost dietního stravování.

CENA ZAHRNUJE

2x, 3x, 4x, 5x nebo 7x ubytování s polopenzí (dle výběru pobytu), každodenní neomezený vstup do termálních lázní, parkování, služby česko/maďarsky mluvícího delegáta (k dispozici 24/7 na telefonu).

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, pobytovou taxu, komplexní cestovní pojištění (26,- Kč/os./den).

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

Pobytová taxa ve výši 350,- HUF/os./noc se platí přímo v ubytovacím zařízení.

POZNÁMKA

V současnosti probíhá renovace dětského bazénu.


Pobytové balíčky


Cena balíčku Romantický pobyt (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování s polopenzí, 3x vstup do termálních koupelí, užívání hydromasážního bazénu, sauny a infrasauny v hotelu, 1x malou láhev sektu, 1x medovou masáž zad (15 min.) pro každého.


Cena pobytu Koupací dny (3 noci) zahrnuje: 3x ubytování s polopenzí, užívání hydromasážního bazénu, sauny a infra sauny v hotelu.


Cena balíčku Dny hýčkání (4 noci) zahrnuje: 4x ubytování s polopenzí, užívání hydromasážního bazénu, sauny a infra sauny v hotelu, 1x masáž (15 min.) pro každého (čokoládová, medová nebo aroma).


Cena balíčku Aqua-wellness dny (5 nocí) zahrnuje: 5x ubytování s polopenzí, užívání hydromasážního bazénu, sauny a infra sauny v hotelu, 1 x čokoládovou masáž (pro ženy) nebo 1 x léčivou masáž (pro muže).


Cena balíčku Koupací týden (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování s polopenzí vstup do termálních bazánů , užívání hydromasážního bazénu, sauny a infra sauny v hotelu.


Cena balíčku Ozdravný týdenní pobyt (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování s polopenzí, užívání hydromasážního bazénu, sauny a infra sauny v hotelu, v rámci polopenze 1 x slavnostní večeři s hudbou, odborné lékařské vyšetření, 10 léčebných procedur (tangentor, uhličité koupele, slatinné zábaly, inhalace, galvanizační ošetření, masáž, rehabilitační tělocvik, aquagymnastika, oční a zubařské vyšetření).


Cena balíčku Aqua-relaxační pobyt (3 noci) zahrnuje: 3x ubytování s polopenzí, užívání hydromasážního bazénu, sauny a infra sauny v hotelu, 1x léčebnou masáž (15 min.).


Mosonmagyaróvár: menší městečko s klidnou atmosférou se nachází jen pár kilometrů od slovenských hranic. Město vzniklo spojením města Magyaróvár (v doslovném překladu Maďarský starý hrad) a města Moson v roce 1939.
Městem v Malé dunajské kotlině protéká řeka Litava, která se zde vlévá do pravého ramene (Mošoňský Dunaj) veletoku Dunaje. Je zde barokní zámek patřící rodu Rákócziů a Hansági muzeum. Zdejší termální lázně patří mezi pěti nejúčinnějších termálních vod v Evropě díky prameni s alkalickou, hydrogen-uhličitanovou vodou s obsahem mnoha rozpuštěných solí. Tato voda má výborné léčivé účinky. Termální lázně jsou otevřené celoročně a k dispozici je zde několik venkovních i zastřešených bazénů s teplotou 36 °C – 38 °C. Léčebná voda je vhodná k léčbě pohybového aparátu a dýchacího ústrojí. Pitná kúra slouží k léčbě žaludečních a střevních potíží, prevenci zubního kazu, poruchám štítné žlázy a pomáhá v případě počátečního stadia aterosklerosy.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

10
1 hodnocení
10 Ubytování
10 Služby
10 Poloha
10 Stravování
10 Personál
10 Čistota
10
10 Ubytování 10 Služby 10 Poloha 10 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Hysková, 31.05.2019