Veľký Slavkov - Apartmány Tatry Holiday

od 385
doprava Vlastní
strava Bez stravování
Náš TIP
Vhodné pro rodiny s dětmi
Bazén
Cykloturistika
Dítě zdarma do: 2 let
Středisko zimních sportů: 7000 m
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • prázdninová vesnička zasazená do krásné zahrady
  • komfortní ubytování v apartmánech a chatkách
  • wellness - bazén, sauna, vířivka, odpočinková zóna
  • velká škála sportovních a volnočasových aktivit

Poptávka zájezdu


Ověřit dostupnost a cenu

Odesláním poptávkového formuláře pro Vás ověříme cenu hotelu ve Vámi vybraném termínu.

Další dotazy ohledně vašeho pobytu rádi zodpovíme zákaznické na lince 800 230 230, na živém chatu nebo pomocí kontaktního formuláře.PŘÍJEZD NA UBYTOVÁNÍ *
- 
ODJEZD Z UBYTOVÁNÍ *
- 
Příjmení a jméno *
tel. *
e-mail *

Počet dospělých
Počet dětí
Věky dětí

Poznámka
Může být i jiné ubytovací zařízení, termín dovolené nemohu posunout
Mám zájem pouze o toto ubytovací zařízení, termín mohu přizpůsobit
prod: pack: url:
* - povinný údaj

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Objevte kouzlo slovenské dovolené v stylových apartmánech na úpatí Vysokých Tater.

Areál Tatry Holiday nabízí apartmány, krásné chaty a komfortní domky v podhůří Vysokých Tater, ve vesnici Veľký Slavkov, pod oblíbeným Slavkovským štítem, 3 km severně od Popradu

Toto místo je skvělou volbou, pokud sníte o po pohodové dovolené v krásné přírodě a na čerstvém vzduchu. Ať už vyrazíte v létě pěšky či na kole a nebo v zimě na lyže, v okolí Starého Smokovce, Hrebienku, Tatranské Lomnice nebo kouzelného jezera Štrbské pleso se budete vždy pohybovat v nádherné krajině. Ubytování je skvělé pro každého, kdo si chce ve Vysokých Tatrách věnovat aktivní turistice. Zážitkem je jistě jízda lanovkou na Lomnický štít, která nabízí krásný výhled na celou oblast.

Jedinečnou venkovskou atmosféru si můžete užít v restauraci Salaš Slavkov, která nabízí tradiční pokrmy slovenské i mezinárodní. Je přímo součástí ovčí farmy. Má také krb a letní terasu. Pokud budete mít štěstí, můžete si večer posedět s živou cimbálovou muzikou.

POLOHA

na úpatí Vysokých Tater, v obci Veľký Slavkov pod Slavkovským Štítem, jen 2 km od Popradu.

Tatry Holiday Resort je snadno dostupný autem. Pro ubytované hosty se v areálu nachází parkoviště. Autobusová zastávka je vzdálená přibližně 150 m. Zastávka Tatranských elektrických železnic je jen pár minut chůze od areálu a poskytuje pohodlný způsob přepravy přímo na Štrbské pleso či do Starého Smokovce.

Vel‘ký Slavkov se nachází na jižním svahu Vysokých Tater pod Slavkovským Štítem, v blízkosti Popradu a Starého Smokovce. Dnes je Vel’ký Slavkov moderní obcí a svojí polohou se stává ideálním výchozím místem pro návštěvníky Vysokých Tater. Obcí procházejí všechny cykloturistické trasy, které začínají v Popradě a pokračují až k turistickým chodníkům ve Vysokých Tatrách.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, wellness (bazén, sauna, vířivka, odpočinková zóna), dětské hřiště, venkovní posezení v altáncích, možnost grilování v krbu nebo ohništi, parkoviště. V rámci resortu restaurace Salaš s venkovním posezením.

VYBAVENÍ POKOJŮ

2lůžková Studia a Studia Vily, 4 a 6lůžkové apartmány, 6lůžkové chaty a domky, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, fén), TV, Wi-Fi (pomalejší zdarma, rychlejší připojení za poplatek), vybavený kuch. kout (lednička, mikrovlnná trouba, varná konvice, 2plotýnkový vařič); Studio 1/2+2 navíc: balkón, pokoj (manželská postel + možnost 2 přistýlek); APT 2/4+2 navíc: ložnice (2 pevná lůžka), obývací pokoj (2 pevná lůžka, možnost až 2 přistýlek); APT 2/6+2 navíc: 2x ložnice se 3 lůžky, obývací pokoj s rozkládací pohovkou (možnost až 2 přistýlek); Chata Standard 2/6+2 navíc: 2x ložnice (4 a 2 pevná lůžka), obývací pokoj s rozkládací pohovkou (možnost až 2 přistýlek); Domek 2/6+6 navíc: 2x ložnice (2 pevná lůžka, rozkládací 2lůžko), obývací pokoj se 2 rozkládacími 2lůžky.

STRAVOVÁNÍ

vlastní (vybavený kuchyňský kout), za příplatek snídaně (bufet) nebo polopenze (večeře – výběr z menu) podávána v restauraci Salaš.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Sport: půjčovna kol, společenské hry, stolní tenis, tenis, plážový volejbal, adventure golf, ruské kuželky, pétangue, fotbal; v okolí – značené trasy pro pěší, vysokohorskou a cykloturistiku, jízda na koních, termální koupaliště Aquacity (4 km), běžecké a sjezdové lyžování (ski areály: Starý Smokovec, Hrebienok, Jamy - Tatranská Lomnice, Lopúšná dolina, Štrbské Pleso).

Aquapark Aquacity Poprad (6 km od hotelu) – Aquapark Aquacity Poprad patří svým vybavením a prostorností k nejlepším na Slovensku. Pro návštěvníky jsou připravené relaxační a termální bazény, plavecký bazén, laserovou show, dlouhatánské tobogány, četné vodní atrakce Mayské pyramidy či Ostrov pokladů pro nejmenší. Samozřejmostí je samostatná wellness část Vitální svět Fire and Water Wellness and Spa vybavená sněhovou jeskyní, vířivkou anebo arktickým bazénem.

Naučný chodník Skalnaté pleso – Hrebienok (11 km od hotelu) – Obousměrně využitelný naučný chodník dosahuje délku 5 kilometrů a procházka po něm zabere průměrnému turistovi do 3 hodin. Podél cesty postupně projdete okolo 12 informačních tabulí, které vám přiblíží, jak je možné chránit tatranskou přírodu a jak se pohoří v průběhu dějin vyvíjelo. Východiskem pro trasu je Tatranská Lomnica, Starý Smokovec a Hrebienok. Chodník je součástí červené turistické značky.

Veľká Studená dolina (11 km od hotelu) – Jedna z nejpopulárnějších dolin Vysokých Tater měří 7 kilometrů a vyniká bohatstvím svých ples, kterých ukrývá přes 20. K nejznámějším patří Dlhé a Vareškové pleso a v dolině je zároveň situovaná vyhledávaná Rainerova chata a malebné Vodopády Studeného potoka. Většina turistů směřuje Veľkou Studenou dolinou po modré turistické značce z Tatranské Lomnice, dá se využít také žlutá ze Zbojníckej chaty a Tatranská magistrála směřující k dolině z Hrebienka.

Horská bobová dráha TATRABOB (13 km od hotelu) – Horská dráha TATRABOB vám zabezpečí adrenalinové chvíle během pobytu ve Vysokých Tatrách. Bobová dráha je v provozu denně po celý rok a najdete jí v Tatranské Lomnici. Její délka je 482 metrů a vlek, který vás vyveze, měří 203 metrů. Děti se smí sami svézt od 10 let a mladší jen v doprovodu dospělého.

Botanická zahrada v Tatranské Lomnici (14 km od hotelu) – Přes tři hektary velká plocha nabízí výlet do říše rostlin Tatranského národního parku. Rozsáhlá expoziční plocha se nachází na severovýchodním okraji Tatranské Lomnice a pokrývá jí až 290 druhů tatranských rostlin v nejrůznějším stupni ochrany. Pěstované druhy osidlují různé biotopy, které pracovníci Expozice pro ně uměle vytvářejí. Různé rostliny si návštěvníci botanické zahrady mohou odnést v podobě sazenic anebo semínek a ozdobit si jimi vlastní skalku. V Expozici tatranské přírody se nachází i malá geologická plocha, kde je umístěna sbírka tatranských hornin a je tu také pamětní místo věnované těm, které prosazovali a uskutečnili myšlenku Tatranského národního parku.

AquaFun park Veľká Lomnica (10 km od hotelu) – AquaFun park ve Veľké Lomnici pod Vysokými Tatrami je součástí čtyřhvězdičkového apartmánového komplexu Tatragolf Mountain Resort. Na ploše 7500 m2 na vás čekají různé atrakce. Pro děti je tu dětský vodní park s tobogánem. K bazénům patří velký bazén 30x15 metrů a zážitkový bazén 20x10 metrů. Neskutečný zážitek nabízí gigantická adrenalinová skluzavka. Služby doplňuje Tropical bar. V areálu jsou k dispozici lehátka a slunečníky. Pro nejmenší jsou připravené nafukovací atrakce, na kterých se dostatečně vyřádí.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, stravu, pobytovou taxu, vratnou zálohu, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

pobytová taxa (0,75,- €/os./noc), vratná záloha (70,- €/APT/pobyt).

POZNÁMKA

Mrzí nás to, ale domácí zvířata nejsou v tomto zařízení povolená.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování (pronájem apartmánu - v počtu dle zvolené délky pobytu), spotřebu energií, balíček (káva, čaj, sůl, cukr, kosmetické potřeby), lůžkoviny, ručníky, závěrečný úklid.


Miniaturní velehory nebo jediné pořádné česko-slovenské hory? Ať už se k Vysokým Tatrám stavíte jakkoliv, jejich jedinečnou pozici mezi středoeveropskými horami to nijak nemění. Vysoké Tatry je největší pohoří na Slovensku. Délka Vysokých Tater je zhruba 26 km a šířka 17 km.

Tatry jsou ve 1200 km dlouhém oblouku Karpat jedinečnou příležitostí, jak na malé ploše najít téměř všechny znaky velehor. Rozeklané štíty, dlouhé horské hřebeny, doliny plné nádherně kvetoucích rostlin a velké množství zajímavých živočichů se tu střetávají na ploše pouhých 738 km2. Rádi čísla? Tatry jsou dlouhé více než 55 km, široké 17 km a jsou nejvyšší horskou skupinou v karpatském oblouku. Národní park Vysoké Tatry patří ke zdejším nejstarším — založili ho v roce 1948.

Vydáte-li se na méně turisticky profláklá místa, můžete potkat kamzíka, sviště, rysa, vlka a v nižších částech i medvěda.

Tatry jsou také pověstné čistým vzduchem. Zhluboka se nadechněte a nabijte energii ve stínu zdejších horských velikánů.

Výlet visutou lanovkou na Lomnický štít nebo s rodinou na Hrebienok? Dolů do Belianské jeskyně, nahoru obdivovat skalní stěny – třeba na Rysy, ponořit se do termálních pramenů – kousek v Popradu nebo si v zimě vyzkoušet nejvýše položený areál pro lyžování na Slovensku – v Tatranské Lomnici. To vše a mnohem více můžete ve Vysokých Tatrách zažít.

Mapa polohy hotelu

APLEND Tatry Holiday resort

Jen 4 km od Popradu leží vesnička Velký Slavkov, na začátku které Vás s otevřenou náručí přivítá APLEND Tatry Holiday Resort. Areál disponuje prostranstvím pro nejednu sportovní aktivitu, například stolní tenis, tenis, plážový volejbal, mini-golf, ruské kuželky, petang, fotbal.

Hodnocení hotelu

8,5
2 hodnocení
7,5 Ubytování
7,5 Služby
9 Poloha
8,5 Stravování
9 Personál
9,5 Čistota
Řazení
7,3
5 Ubytování 5 Služby 8 Poloha 9 Stravování 8 Personál 9 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Goldfinch, 12.03.2018
9,7
10 Ubytování 10 Služby 10 Poloha 8 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Karel Kilián, 06.03.2018