Eger - apartmány NAPFÉNY

od 635
doprava Vlastní
strava Bez stravování
Termální pramen25min
Cykloturistika
Dítě zdarma do: 3 let
Rezervace bez rizika
Sleva za včasný nákup: 3-6 %
Termální pramen: 25 min
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • 25 minut od lázní a města
  • klimatizované apartmány a studia
  • zahrada s venkovním posezením
  • ideální pro rodiny s dětmi
Načítání ...

POLOHA

apartmánový dům se nachází cca 25 minut od termálního areálu a centra města

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

zahrada, venkovní posezení, gril, Wi-Fi (zdarma), pro děti – hřiště (houpačky, pískoviště, skluzavky), úschovna kol, parkování ve dvoře.

VYBAVENÍ POKOJŮ

2 a 3lůžková studia a 4 a 6lůžkový apartmán (2x 2lůžkový pokoj), vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), vybavený kuch. kout (el. vařič, lednička, kávovar, základní nádobí, apartmány navíc mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, toustovač), klimatizace (apartmány), TV, Wi-Fi (zdarma), terasa se zahradním nábytkem. Některé pokoje prošly v roce 2020 částečnou rekonstrukcí - výměnou vybavení.

STRAVOVÁNÍ

vlastní (vybavený kuchyňský kout)

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, stravu, komplexní cestovní pojištění (26,- Kč/os./den), pobytovou taxu

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

Pobytová taxa ve výši 450,- HUF/os./noc se platí přímo v ubytovacím zařízení.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování (v počtu dle zvolené délky pobytu), spotřebu energií, lůžkoviny, parkování, služby česko/maďarsky mluvícího delegáta (k dispozici 24/7 na telefonu).


V malebném údolí na rozhraní pohoří Mátra a vrchoviny Buk ve vzdálenosti 120 km od Budapešti leží jedno z nekrásnějších měst Maďarska – EGER. Turisty přitahuje uměleckými a historickými památkami především z období baroka, bohatým společenským a kulturním vyžitím. Eger je vhodný pro koupelové kúry jak v létě, tak i v zimě. Turecké lázňe Eger má staletou historii, byla postavena v letech 1610 až 1617, během turecké okupace a nabízí nyní 6 bazénů, wellness služby a velkolepa kupola je pokryto pozlacenými mozaikami (asi 200 000 ks). Termální lázně byly založeny v roce 1934. Slabě radioaktivní prameny s obsahem vápníku, hořčíku a kysličníku uhličitého, s účinky známými již od 15. století. Lázeňský areál se nachází v upraveném městském parku na rozloze asi 4 ha. V otevřených a krytých bazénech s termální vodou 29 – 37 stupňů °C se léčí hlavně chronická onemocnění pohybového ústrojí, revmatismus, chronické gynekologické záněty, neplodnost. Součástí komplexu je termální bazén se dvěma druhy termální vody, vodopád (bazén v hloubce 3 m v zemi a voda padá z výšky 2 m), dětské brouzdaliště a bazén, plavecký bazén, velký bazén, zážitkový bazén pro dospělé (částečně krytý, částečně otevřený), bazén s léčivou vodou. Pitná kůra je vhodná pro poruchy a katary zažívacího a střevního systému. Je proslaven rovněž jako známé vinařské středisko. Vinné sklepy vyhloubené do svahů v oblasti „ Údolí krásné ženy“ lákají nabídkou vín světoznámých značek – Bikavér, Medíc noir, Leányka a Muskotály.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení