Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Atraktivní ubytování v blízkosti lázeňského areálu Thermal Corvinus.

POLOHA

nachází se cca 400 m od termálního areálu Veľký Meder.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

venkovní posezení v zahradě, možnost grilování v altánku a opékání v krbu, pro děti - hřiště (houpačka a pískoviště), úschovna kol, uzavřené parkoviště. Budova nemá výtah.

VYBAVENÍ POKOJŮ

2lůžkové apartmány s vybavenou kuchyňkou, dvoulůžkem, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), TV, LAN internet a Wi-Fi (zdarma), klimatizace (za příplatek).
2lůžkové apartmány s přistýlkou mají možnost 1-2 přistýlek, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), vybavenou kuchyň, TV, LAN internet a Wi-Fi (zdarma), klimatizaci (za příplatek).
3lůžkové apartmány s kuchyňkou se základním vybavením, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), TV, LAN internet a Wi-Fi (zdarma), klimatizace (za příplatek).
4lůžkové apartmány s možností až 2 přistýlek, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), vybavená kuchyň, TV, LAN internet a Wi-Fi (zdarma), .

STRAVOVÁNÍ

vlastní, vybavená kuchyň (lednička, sporák, základní nádobí, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Termální koupaliště Termálpark: geotermální voda má podobné složení jako Piešťanské prameny a má léčebné účinky na nemoci kloubů, zad a svalstva. Teplota vody v bazénech má rozpětí 26 oC – 38 oC. V celoročně otevřené části jsou návštěvníkům k dispozici 2 propojené bazény (vnitřní a venkovní), dětský a perličkový bazén. V letní sezóně (1.5.-30.9.) jsou navíc k dispozici další 4 bazény (rekreační, italský, sportovní a dětský). Dále je zde tobogán, masáže, různé druhy saun (infra, parní, bylinková, finská), wellness centrum, restaurace a další sportovní vyžití pro děti i dospělé.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, stravu, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

pobytová taxa (1,50 €/os./den).

POZNÁMKA

Apartmány jsou umístěny v patře bez výtahu.

Příplatky - za klimatizaci 4 €/noc - platba na místě.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování (v počtu dle zvolené délky pobytu), spotřebu energií, lůžkoviny, parkování.


Slovensko je půvabná krajina i díky vydatnosti termálních pramenů. Množství a chemické složení minerálních vod jsou faktory, které řadí Slovensko mezi nejbohatší státy světa na termální prameny. Každý termální pramen a z něho vyvěrající minerální voda má rozličné blahodárné zdravotní účinky, čímž je vhodná k léčení různých nemocí.
Stále častěji se setkáváme se zařízeními, kde najdeme pohromadě služby termálního koupaliště a aquaparku. Aby se Vám odpočívalo skutečně pohodlně, CK DAEN Vám nabízí ubytování přímo nebo v bezprostřední blízkosti termálních koupališť a aquaparků, které na Slovensku najdete.

Nejnavštěvovanější termální koupaliště na Slovensku je v nedaleké Podhájské, které je unikátní tím, že jeho geotermální vody jsou složením téměř identické s vodami Mrtvého moře.

Oblíbené termální koupaliště s krytým rekreačním komplexem ve Velkém Mederu láká po celý rok množství návštěvníků. Jeho devět bazénů je naplněných termální vodou s teplotou 25 - 37 °C, která působí na tělo blahodárně a léčivo.

Senecký aquapark je napojen na vrt termální vody a najdete jej v bezprostřední blízkosti krásných Slunečních jezer. Během celého roku je v něm přístupných šest bazénů, plus pět dalších k nim přibývá v letních měsících.

Termální koupaliště Čajka leží v lázeňském městečku Bojnice s pěknou scenerií tamního zámku v pozadí.

Komplex v Bešeňové nedaleko Ružomberka je zřejmě nejlepší ukázkou ideálního spojení termálního koupaliště a aquaparku na Slovensku. Zdejší geotermální prameny mají nejen několik léčebné, ale také kosmetické účinky, vyvěrají z hloubky téměř dva tisíce metrů a teplota některých z nich dosahuje až 70 °C.

Lázně Patince mají nejdelší tradici již od roku 1966. Rekreační areál byl vybudován v okolí termálního pramene, který vyvěrá z hloubky 160-200 m, má teplotu 27 °C.

Termální koupaliště Thermal Park Dunajská Streda je obklopeno krásným přírodním prostředím lesoparku a je jedním z nejnavštěvovanějších atraktivní oblasti Žitného ostrova. V areálu Thermal Parku se rozprostírají čtyři vnější a šest vnitřních bazénů, přičemž ve všech proudí termální voda s vysokým obsahem minerálů a její teplota dosahuje 24 - 40 °C.

Aquapark Tatralandia jako jedinečný vodní svět situován uprostřed hor Nízkých Tater a nádherné přírody liptovského regionu je největším na celém Slovensku a najdete v něm nespočet zábavných aktivit. Leží v městě Liptovský Mikuláš a Vaší návštěvě se potěší během celého roku. Areál Tatralandie je rozdělen na exotický ráj Tropical Paradise, Funpark Tatralandia a dobrodružný komplex Superfly Tatralandia.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

8,8
3 hodnocení
8,3 Ubytování
8 Služby
9 Poloha
8,7 Stravování
9,3 Personál
9,7 Čistota
Řazení
7,3
7 Ubytování 5 Služby 9 Poloha 6 Stravování 8 Personál 9 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Miroslav Plachý, 12.07.2019
9,2
8 Ubytování 9 Služby 8 Poloha 10 Stravování 10 Personál 10 Čistota
aleš chlebek, 05.03.2018
10
10 Ubytování 10 Služby 10 Poloha 10 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Jarmila Předínská, 05.03.2018