Senec - Apartmánové domy Holiday Village

od 555
doprava Vlastní
strava Bez stravování
Pláž100m
Termální pramen8min
Vhodné pro rodiny s dětmi
Dítě zdarma: 2 let
Golf:  m
Konferenční služby
Pláž: 100 m
Rezervace bez rizika
Termální pramen: 8 min
Ubytování s pejskem
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • přímo u vstupu do areálu koupaliště Slunečná jezera
  • příjemná prázdninová vesnička
  • aktivní odpočinek - plážové hřiště, tenisové kurty
  • vhodné pro rodiny s dětmi - bezpečná a klidová zóna
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Prázdninová vesnička Holiday Village nabízí aktivní dovolenou či zasloužený relax v těsné blízkosti oblíbeného areálu Slunečné jezera ve městě Senec. Středisko nabízí rozmanité množství aktivit, kde si na své přijde každý. Vodní plocha jezer má rozsah 100 ha.

K ubytování v apartmánech Holiday Village náleží volný vstup do areálu Slunečních jezer.
Navíc bonus pro hosty, kteří v apartmánových domech tráví svou dovolenou delší než 7 a více nocí je zdarma lístek na dvě jízdy Seneckým Expressem v měsících červenec a srpen.

POLOHA

Apartmánové domy Holiday Village se nachází na severní straně Slunečních jezer, přímo u vstupu do rekreačního střediska města Senec. Areál leží v západním Slovensku nedaleko hlavní města Bratislavy a okolo 100 km od českých hranic.

TERMÁLNÍ JEZERO A KOUPALIŠTĚ SENEC

Počet slunečných dní v roku dal tomuto rekreačnímu středisku příznačný a charakteristický název - Sluneční jezera. Sluneční jezera jsou ideálním místem pro rodinou dovolenou.

PŘÍRODNÍ KOUPALIŠTĚ SLUNEČNÍ JEZERA SENEC

Mírně se svažující travnaté pláže, průměrná letní teplota vody 25 °C, šlapadla, dětská hřiště přímo při plážích a kolotoče jsou lákadla pro dětské rekreanty, která naplní jejich představy o krásných prázdninách. Na své si přijdou i milovníci vodných sportů, projížďky na lodičkách, ale i rybolovu. Rybáři tu najdou revíry bohaté na rekordní úlovky. V areálu jsou také volejbalové a basketbalové hřiště, jednou z nejlákavějších atrakcí jsou pak vodní tobogany.

Na Slunečném jezeře bylo vybudováno relaxačně rekreační centrum - VODNÍ SVĚT AQUATHERMAL SENEC – oddych pro malé i velké, pro plavce i neplavce. Své služby nabízí 12 měsíců v roce. Má 12 vnitřních a venkovních bazénů s vodou teplou 24 – 36 °C, z toho 6 je v provozu celoročně (včetně vnitřního tobogánu). K jejímu ohřevu se využívá tepelné energie geotermálního vrtu. Venkovní bazény (plavecké i sedací) jsou vybavené vodními atrakcemi jako tobogánové dráhy, vodopády, vodní hřib. Krytá část, která poskytuje i zimní provoz, má dvě nadzemní podlaží. V bazénové hale je rekreační bazén s atrakcemi a klidový bazén. Děti se zde mohou vykoupat v dětském bazénu. Pro dospělé je zde Saunový svět – wellness oáza, kde můžete zažít sílu harmonie těla a duše. Uvolněte se a dopřejte si regeneraci v některé z 8 saun, 3 vířivek anebo na jednom ze saunových ceremoniálů. Občerstvit se lze v samoobslužném baru a v bufetech aquaparku či v restauraci s terasou a výhledem na celý komplex letoviska. Pro děti je k dispozici dětské hřiště, dospělí si tu mohou zahrát plážový volejbal.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, Wi-Fi (zdarma), venkovní posezení, plážové hřiště, tenisové hřiště, půjčovna sportovního vybavení, venkovní ohniště, parkoviště.

VYBAVENÍ POKOJŮ

Apartmány pro 2-4 osoby, ložnice (2 jednolůžkové spojené lůžka), obývací část s 2 oddělenými lůžky (na vyžádání možnost rozklácacího lůžka pro 5. osobu) nebo s jedním odděleným lůžkem a rozkládací pohovkou pro 2 osoby, vlastní sociální zařízení (WC, sprchový kout, osuška), 2x rozkládací pohovka (možnost 4 přistýlek), kuchyňka (vařič, rychlovarná konvice, lednice, základní nádobí, jídelní stůl, lednice), TV, terasa s posezením.

STRAVOVÁNÍ

vlastní. K vaření můžete využívat vybavený kuchyňský kout (vařič, varná konvice, mikrovlnná trouba, lednička, základní nádobí) nebo navštívit jednu z okolních restaurací.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Sport a volný čas: tenisový kurt, hřiště na plážový volejbal; v okolí: turistický vláček (Holiday Express: letní turistické spojení s centrem města Senec, 09:00-22:00 hod., 7,3 km), golf (Golf and Country Club Bernolákovo).

AQUATHERMAL SENEC - na Slnečném jezeře bylo vybudováno relaxačně rekreační centrum - vodní svět Aquathermal Senec. Své služby nabízí 12 měsíců v roce. Má 9 vnitřních a venkovních bazénů s vodou teplou 24 – 36 °C. K jejímu ohřevu se využívá tepelné energie geotermálního vrtu. Venkovní bazény (plavecké i sedací) jsou vybavené vodními atrakcemi jako tobogánové dráhy, vodopády, vodní hřib. Vnitřní areál nabízí tři relaxační bazény s perličkami a Saunový svět. Občerstvit se lze v samoobslužném baru a v bufetech aquaparku či v restauraci s terasou a výhledem na celý komplex letoviska. Pro děti je k dispozici dětské hřiště, dospělí si tu mohou zahrát plážový volejbal.

CYKLOSTEZKA - okolo Slnečných jezer vede cyklostezka, kterou využívají cyklisti i bruslaři. Po prodloužení na jižní straně rekreačního areálu se napojí na cyklotrasu Senec - Pezinok.

PLÁŽ

Nedaleko areálu se nachází travnatá pláž (cca 200 m od okraje areálu a 200-300 m přímo od apartmánů). Případně se můžete vydat na vzdálenější kamenito-písčinou pláž (tzv. východní pláž), která je největší a nejoblíbenější pláží u jezer (nachází se cca 400 m od vchodu do areálu. Pokud preferujete koupání v bazénu nebo sjíždění atrakcí, můžete se vykoupat v místním Aquaparku, který se nachází 600 m od areálu a nabízí: vnitřní i venkovní bazény s vyhřívanou vodou, tobogán a další vodní atrakce.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, pobytovou taxu, vratnou kauci, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

pobytová taxa (1 eur/os./noc) Neplatí pro děti do 6 let.

V letní sezóně vratná kauce (50 EUR resp. 1000 Kč/apartmán).

POZNÁMKA

Ubytování domácích mazlíčků je možné za poplatek.

Na vyžádání možnost ubytování 5. osoby v apartmánu na rozkládací přistýlce za poplatek.

Parkování přímo u apartmánů za poplatek.
Při nástupu na pobyt v letní sezóně se platí vratná kauce za každý apartmán (50 EUR nebo 1000 Kč). Po odevzdání nepoškozeného apartmánu a vrácení permanentních vstupenek bude kauce vrácená.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování (pronájem apartmánu - v počtu dle zvolené délky pobytu), spotřebu energií, lůžkoviny, ručníky, vstup do areálu Slunečních jezer, závěrečný úklid.
BONUS: zpáteční jízdenka na Senecký expres (červenec a srpen) při pobytu 7 a více nocí.


Slovensko je půvabná krajina i díky vydatnosti termálních pramenů. Množství a chemické složení minerálních vod jsou faktory, které řadí Slovensko mezi nejbohatší státy světa na termální prameny. Každý termální pramen a z něho vyvěrající minerální voda má rozličné blahodárné zdravotní účinky, čímž je vhodná k léčení různých nemocí.
Stále častěji se setkáváme se zařízeními, kde najdeme pohromadě služby termálního koupaliště a aquaparku. Aby se Vám odpočívalo skutečně pohodlně, CK DAEN Vám nabízí ubytování přímo nebo v bezprostřední blízkosti termálních koupališť a aquaparků, které na Slovensku najdete.

Nejnavštěvovanější termální koupaliště na Slovensku je v nedaleké Podhájské, které je unikátní tím, že jeho geotermální vody jsou složením téměř identické s vodami Mrtvého moře.

Oblíbené termální koupaliště s krytým rekreačním komplexem ve Velkém Mederu láká po celý rok množství návštěvníků. Jeho devět bazénů je naplněných termální vodou s teplotou 25 - 37 °C, která působí na tělo blahodárně a léčivo.

Senecký aquapark je napojen na vrt termální vody a najdete jej v bezprostřední blízkosti krásných Slunečních jezer. Během celého roku je v něm přístupných šest bazénů, plus pět dalších k nim přibývá v letních měsících.

Termální koupaliště Čajka leží v lázeňském městečku Bojnice s pěknou scenerií tamního zámku v pozadí.

Komplex v Bešeňové nedaleko Ružomberka je zřejmě nejlepší ukázkou ideálního spojení termálního koupaliště a aquaparku na Slovensku. Zdejší geotermální prameny mají nejen několik léčebné, ale také kosmetické účinky, vyvěrají z hloubky téměř dva tisíce metrů a teplota některých z nich dosahuje až 70 °C.

Lázně Patince mají nejdelší tradici již od roku 1966. Rekreační areál byl vybudován v okolí termálního pramene, který vyvěrá z hloubky 160-200 m, má teplotu 27 °C.

Termální koupaliště Thermal Park Dunajská Streda je obklopeno krásným přírodním prostředím lesoparku a je jedním z nejnavštěvovanějších atraktivní oblasti Žitného ostrova. V areálu Thermal Parku se rozprostírají čtyři vnější a šest vnitřních bazénů, přičemž ve všech proudí termální voda s vysokým obsahem minerálů a její teplota dosahuje 24 - 40 °C.

Aquapark Tatralandia jako jedinečný vodní svět situován uprostřed hor Nízkých Tater a nádherné přírody liptovského regionu je největším na celém Slovensku a najdete v něm nespočet zábavných aktivit. Leží v městě Liptovský Mikuláš a Vaší návštěvě se potěší během celého roku. Areál Tatralandie je rozdělen na exotický ráj Tropical Paradise, Funpark Tatralandia a dobrodružný komplex Superfly Tatralandia.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

8,3
1 hodnocení
8 Ubytování
8 Služby
8 Poloha
8 Stravování
9 Personál
9 Čistota
8,3
8 Ubytování 8 Služby 8 Poloha 8 Stravování 9 Personál 9 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Lenka Labovska, 08.07.2019