Filtr

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Ostrovu Sardinie se právem říká evropský Karibik. Pyšní se panenskou přírodou. Objevíte zde dlouhé písčité pláže a moře v barvě smaragdů.

Čeká vás hotel s bohatým zázemím a vstřícným přístupem. Nic vám tak nebrání vypustit starosti a užít si dovolenou.

Ve spolupráci s pohybovou terapeutkou Olgou Šejvlovou jsem pro Vás připravili aktivní program. Cvičení bude probíhat 2x i 3x denně, dle dohody s klienty. Těšit se můžete na lekce Pilates Clinic s pomůckami, na procvičení pánevního dna, zaměření na zdravá záda a břicho, spirals, aqua aerobik a také ranní pozdrav slunce ;-). Jako součást sportovních aktivit zařadíme také rozcvičování chodidel. Díky němuž získáme lepší odraz, stabilitu, držení těla, aktivnější pánevní dno a tím i svaly v oblasti břicha.

Cvičení má prokazatelně pozitivní vliv na lidský organismus.

- posiluje svaly – pevné svaly zajišťují správné držení těla a tím se výrazně ulevuje celému pohybovému aparátu od bolestivých obtíží. Navíc je pravidelná fyzická aktivita prevencí vzniku osteoporózy.
- podporuje zdravý oběhový systém – lepší činnost srdce a krevního oběhu, optimální hodnoty krevního tlaku jsou dalšími benefity pravidelného pohybu.
- udržuje dobrou kondici – díky pravidelnému pohybu můžeme docílit zdravé tělesné hmotnosti a vynikající formy až do vysokého věku. Nepostradatelný je pak pohyb pro osoby trpící diabetem či civilizačním onemocněním.
- zlepšuje psychickou odolnost – sportování na čerstvém vzduchu je jako balzám na nervy. Posiluje psychiku, odbourává stres a pomáhá zklidnit emoce. Vhodné fyzické aktivity navíc pomáhají zlepšit kvalitu spánku.

Pohybová terapeutka Olga Šejvlová:

"Jsem majitelkou centra zdravého pohybu v Jaroměři, instruktorka Pilates a pohybový specialista. Od dětství jsem měla astma, od puberty skoliózu a v 18 jsem prodělala traumatickou amputaci prstů. Mé tělo chřadlo fyzicky i psychicky. Po narození dětí jsem se začala zajímat o motorický vývoj a zdravý pohyb. Sama jsem začala více cvičit, ale cvičení nemělo efekt. To vše odstartovalo můj zájem o zdravý pohyb a jeho studium - pohyb (2011) a následně IQ pohyb (2014). Stále studuji a studovat budu. Je to nádherná cesta sebepoznání.
Lidský přístup, nový pohled na pohybové možnosti vašeho těla, napojení se sama na sebe, posílení ženské energie a vnímání je to, co vám mohu v průběhu celého pobytu nabídnout.
Mám radost ze života, ráda cestuji, vnímám život za všech okolností a těším se na nové zážitky třeba právě ve vaší přítomnosti."

POLOHA

Hotelový komplex Baia delle Mimose se nachází nedaleko stejnojmenné písečné pláže, která je jednou z nejdelších na Sardinii a leží mezi městy Castelsardo a Isola Rossa na severozápadě ostrova. Přibližně 7 km od hotelu najdete romantické městečko Badesi s proslulým vinařstvím. V okolí hotelu není problém si nakoupit v menším obchodě a nejdete zde i trafiku.

Doba letu cca 2 hodin a 15 minut s leteckou společností Enter Air. Letiště je vzdáleno přibližně 82 kilometrů.

V příjemném prostředí hotelu si můžete k odpočinku a koupání vybrat nejen písečnou pláž vzdálenou cca 250 m, ale také jeden ze tří venkovních hotelových bazénů. K dispozici je také terasa s lehátky a slunečníky, kde se můžete v klidu a nerušeně slunit. Okolí nadchne všechny milovníky přírody. Jedinečná poloha hotelu představuje harmonickou symbiózu moře, krásných lesů a nedaleké řeky Coghinas. Nic vám tak nebrání užít si dovolenou v klidném prostředí zelené oázy.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, restaurace a pizzerie à la carte Risos de Trigu – kde můžete poobědvat, popřípadě si večer dopřát výbornou pizzu (menu restaurace je složeno z místních typických sardinských pokrmů, italské kuchyně a mezinárodní kuchyně), bar, 3 venkovní bazény, terasa se slunečníky a lehátky (zdarma, dle dostupnosti), čítárna, Wi-Fi ve společných prostorech (zdarma), minimarket, trafika, prádelna (za poplatek), půjčovna aut, skútrů a jízdních kol (za poplatek), svoz do městečka (za poplatek), parkoviště.

VYBAVENÍ POKOJŮ

2-3lůžkové pokoje moderně a komfortně zařízené v přízemí nebo v prvním patře, balkón nebo terasa, minilednička, TV, vlastni spol. zařízení (sprcha, WC, fén), trezor (zdarma), klimatizace.

STRAVOVÁNÍ

polopenze (snídaně a večeře formou bufetu včetně vody a vína).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

tenisové kurty (zdarma), fotbalové hřiště (zdarma), basketbalové hřiště (zdarma), minigolf (zdarma), stolní tenis (zdarma)
lukostřelba (zdarma), plážový volejbal (zdarma), windsurfing (zdarma), kanoe (zdarma), kulečník (zdarma), animace – sportovní kurzy a turnaje během dne, večerní programy, možnost procházek po stezce písečnou dunou až k ústí řeky Coghinas do moře.

PLÁŽ

krásná písečná pláž s pozvolným vstupem do Tyrhénského moře je vzdálená cca 250 m. Slunečník a 2 lehátka (křesílka) na pokoj zdarma. Na pláži je k dispozici bar.

CENA ZAHRNUJE

leteckou dopravu Praha – Sardinie – Praha včetně všech poplatků, transfer v místě pobytu: letiště – hotel – letiště, 7x ubytování s polopenzí formou bufetu včetně vody a vína, pravidelné cvičební lekce 2x denně (Pilates, Joga, Spirals, zdravotní cvičení).

Navíc k ceně zájezdu ZDARMA:
- lehátka a slunečníky na hotelové pláži (dle dostupnosti)
- 1x typická sardinská večeře
- přípitek na uvítanou
- nadstandardní delegátská péče

CENA NEZAHRNUJE

komplexní cestovní pojištění včetně připojištění storna zájezdu (26,- Kč/os./den), fakultativní výlety (aktuální nabídka a ceny na dotaz), svoz z / na Letiště Václava Havla, pobytovou taxu (splatná na místě v EUR)

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

pobytová taxa (platba v EUR na místě dle aktuální sazby).

POZNÁMKA

Letecká přeprava – obecné podmínky

Letecká přeprava je zajišťována charterovými lety smluvních leteckých společností, příp. jejich pravidelnými linkami. Přesné časy letů budou uvedeny v pokynech k odletu, které obdržíte cca 10 dní před odletem.

Enter Air (ICAO kód společnosti: ENT) je největší polská charterová letecká společnost a druhá největší charterová letecká společnost v regionu střední a východní Evropy. Patří mezi nejlepší dopravce v regionu, což dokazují prestižní ceny, které každoročně získává.

Cestující si může vzít na palubu jedno zavazadlo. Váha tohoto příručního zavazadla nesmí přesáhnout 5 kg a součet jeho rozměrů nesmí přesáhnout 115 cm (např. 55 × 40 × 20 cm). Přepravce má právo zkontrolovat váhu a rozměry. Příruční zavazadla cestujícího nesmí obsahovat určité položky, jako např.zbraně, předměty s ostrými špičkami nebo hranami apod. Tekutiny a gely musí být v baleních do 100 ml. Bližší informace v přepravních podmínkách.

Cestující je oprávněn převážet zavazadlo uložené v nákladním prostoru, neboli odbavené zavazadlo. Tyto zavazadla mají formu kufrů nebo jiného vhodného balení zajišťujícího bezpečný převoz. Hmotnost odbaveného zavazadla musí vyhovovat limitu 20 kg povolenému každému cestujícímu a nesmí být větší než 80 × 120 cm. Cestující, kteří cestují společně, mohou mít jedno zavazadlo, jehož hmotnost nepřesahuje 32 kg.

Jednotlivá místa v letadle jsou přidělována cestujícím leteckou společností a CK bohužel nemůže předem zaručit přidělení Vámi preferovaného místa v letadle. Z tohoto důvodu doporučujeme dostavit se na letiště 2 hodiny před plánovaným odletem.


Mapa polohy hotelu

Hotel Baia delle Mimose

Hotel s bohatým zázemím, kde si užijete krásné moře, nekonečnou pláž s dunami a klid okolní přírody.

Pláž Baia delle Mimose

Krásná písečná pláž s pozvolným vstupem do Tyrhénského moře je vzdálená cca 250 m. Slunečník a 2 lehátka (křesílka) na pokoj zdarma. Na pláži je k dispozici bar.

Hodnocení hotelu

0 hodnocení