Liberec - Wellness hotel BABYLON

od 2 490
doprava Vlastní
strava Snídaně
Náš TIP
Vhodné pro rodiny s dětmi
Bazén
Cykloturistika
Dítě zdarma do: 3 let
Golf:  m
Konferenční služby
Středisko zimních sportů: 6500 m
Ubytování s pejskem
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?

Ceny - platí na osobu (není-li uvedeno jinak)

Snídaně a zábava 2018
Strava Doba 01.05.18- 01.11.18
Nástupní dny Libovolné
Minimální počet nocí 1
1/1 SWC pokoj/noc Snídaně Na noc 2640 Kč
1/2 SWC - 2 os./noc Snídaně Na noc 3280 Kč
1/2 SWC - 1 os. + 1 dítě do 12 let pokoj/noc Snídaně Na noc 1640 Kč
1/2 SWC - 1 dítě do 12 let s 1 dosp. Snídaně Na noc 0 Kč
1/3 SWC - 3 os./noc Snídaně Na noc 4920 Kč
1/3 SWC - 2 os. + 1 dítě do 12 let pokoj/noc Snídaně Na noc 3280 Kč
1/3 SWC - 1 dítě do 12 let se 2 dospělými Snídaně Na noc 0 Kč
1/3 SWC - 1 os. + 2 děti do 12 let pokoj/noc Snídaně Na noc 2490 Kč
1/3 SWC - 2 děti do 12 let s 1 dospělým Snídaně Na noc 0 Kč
1/4 SWC - 4 os./noc Snídaně Na noc 6560 Kč
1/4 SWC - 3 os. + 1 dítě do 12 let pokoj/noc Snídaně Na noc 4920 Kč
1/4 SWC - 1 dítě do 12 let se 3 dospělými Snídaně Na noc 0 Kč
1/4 SWC - 2 os. + 2 děti do 12 let pokoj/noc Snídaně Na noc 3280 Kč
1/4 SWC - 2 děti do 12 let se 2 dospělými Snídaně Na noc 0 Kč
1/4 SWC - 1 os. + 3 děti do 12 let pokoj/noc Snídaně Na noc 3340 Kč
1/4 SWC - 3 děti do 12 let s 1 dospělým Snídaně Na noc 0 Kč
Dítě do 3 let bez služeb zdarma Na noc 0 Kč
Příplatek za dětskou postýlku Na noc 250 Kč
Příplatek za polopenzi dospělý Polopenze Na noc 299 Kč
Příplatek za polopenzi dítě 3-12 let Polopenze Na noc 169 Kč
Příplatek za psa Na noc 250 Kč
Příplatek za parkování Na noc 120 Kč
Příplatek za wellness celodenní vstup Na noc 440 Kč
Snídaně a wellness 2018
Strava Doba 01.05.18- 01.11.18
Nástupní dny Libovolné
Minimální počet nocí 1
1/1 SWC pokoj/noc Snídaně Na noc 2640 Kč
1/2 SWC - 2 os./noc Snídaně Na noc 3280 Kč
1/3 SWC - 3 os./noc Snídaně Na noc 4920 Kč
1/4 SWC - 4 os./noc Snídaně Na noc 6560 Kč
Dítě do 3 let bez služeb zdarma Na noc 0 Kč
Příplatek za dětskou postýlku Na noc 250 Kč
Příplatek za polopenzi dospělý Polopenze Na noc 299 Kč
Příplatek za polopenzi dítě 3-12 let Polopenze Na noc 169 Kč
Příplatek za psa Na noc 250 Kč
Příplatek za parkování Na noc 120 Kč
Příplatek bal.zábavy dospělý celodenní vstup Na noc 500 Kč
Příplatek bal.zábavy dítě do 12 let celodenní vstup Na noc 400 Kč

Poloha

jedinečný kongresový, hotelový a zábavní komplex v centru města.

Severočeské okresní město Liberec, leží v liberecké kotlině mezi Ještědským hřbetem a Jizerskými horami. Jeho historie sahá do doby, kdy těmito místy vedly obchodní cesty. Jelikož přechod Ještědského hřebene byl pro obchodníky se zbožím příliš náročný, bylo nutné vytvořit místo pro odpočinek. Liberec tedy vznikal jako otevřená tržní obec. V současné době nabízí Liberec řadu zajímavostí. Město se pyšní mnoha významnými budovami, např. radnicí, postavenou v novorenesančním stylu a dokončenou v roce 1893, jež je symbolem bohatství a hospodářského i kulturního rozvoje města. Liberec je někdy nazýván také městem pod Ještědem, jehož vrchol, vypínající se do výše 1012 metrů, zdobí moderní věž, která se stala dominantou celého kraje. Originální konstrukce ve tvaru rotačního hyperboloidu byla postavena podle projektu ing. Arch. Karla Hubáčka, který byl za návrh oceněn prestižní Perretovou cenou. Objekt, v němž sídlí spojové středisko a hotel s restaurací, byl otevřen 21.9.1973 a stal se symbolem pozoruhodného města, které se pod ním nachází.

Vybavení ubytovacího zařízení

recepce, restaurace, kavárna, sál, konferenční služby, bankomat, hotel. trezor, výtah, pro děti - postýlka, herna, stolička, atrakce a strava; placené garáže, úschovna kol/lyží, akceptace platebních karet.
Aquapark: bazény a skluzavky, 4 tobogány, unikátní adrenalinový space-bowl, pro odvážné Tornádo, 100 m síťových prolézaček - tunelů ve výšce přes 10 m nad hladinou vody v bazénech s výhledem na tobogánovou halu, romantické jeskyně, divoká řeka, unikátní mořská akvária s mořskou faunou, whirlpooly, vodotrysky a gejzíry, vodní a podvodní masáže, sauny, masáže, relaxační zóny, bary s občerstvením, ve slunečních dnech je otevřena rozlehlá terasa s možností opalování a výhledem na horu Ještěd a město Liberec. Teplota vody v bazénech je 30 °C, což umožňuje ideální relaxaci. Denně je k vidění 3D Laser Show (barvy,animace, hudba, dýové efekty). Plavání již od 8:00 hod.
Lunapark: ve stylu staročeské pouti, autodrom, otáčecí kolo, stolní hry, kolotoče, houpačky, prolézačky, trampolíny, horolezecká stěna, divoký býk, videohry, simulátory, 18-ti jamkový indoor adventure golf a další.
iQPARK: více než 200 interaktivních, hravých, zábavných i poučných exponátů z nejrůznějších oblastí lidského života; testy, rébusy, kvízy, hry a hlavolamy, labyrint – zrcadlové bludiště.
iQLANDIA: interaktivní expozice z astronomie, nanotechnologie, fyziky, chemie, techniky, mluvící humanitní robot, workshopy v laboratořích a další.
Wellness centrum (na více jak 1 000 m2): slunečná louka, oxygenoterapie, laconium (typ suché lázně), tepidárium, sauna, ochlazovací bazén, ledové vědro, ledová studna, whirlpool, římská pára, solná inhalace, bylinková inhalace, Kneippova koupel. Za poplatek: masáže, Hamam (obdoba tureckých lázní), kosmetika, manikúra, pedikúra, koupele, zábaly; privátní sauna klub Afrikána s prostornou sauou vířivkou, Kneippovým chodníkem, prostorem pro relaxaci a s mísou plnou čerstvého ovoce (vhodné pro skupiny).

Vybavení pokoje

1 až 4lůžkové pokoje, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, fén), TV-SAT, trezor, Wi-Fi (zdarma). Pokoje 1/4 jsou s palandou.

Stravování

snídaně (bufet), za příplatek polopenze (večeře - bufet).

Sport a volný čas

Sport: indoor adventure golf, 4 bowlingové dráhy, kulečník, šipky, značené trasy pro pěší a cykloturistiku, běžecké (areál Vesec: 4,4 km) a sjezdové lyžování (ski areály: Ještěd - 6 km, Obří Sud - 11,4 km, Bedřichov - 12,1 km).

Bowling: čtyři profesionální bowlingové dráhy Brunswick, kulečníky, šipkové automaty, možnost zapůjčení speciální obuvi, bar se širokou nabídkou nápojů a rychlého občerstvení.

Dětský hrad: příjemný a bezpečný dětský koutek se síťovými prolézačkami a nejrůznějšími hrami určený pro děti do 140 cm výšky, děti do tří let pouze v doprovodu rodičů. Při převzetí dítěte vyplní rodič dotazník se základními údaji o dítěti. K dispozici je pro každé dítě skříňka k bezpečnému uložení věcí.

Golfový simulátor - indoor golf Centrum Babylon - Moderní 3D simulátor umožňující simulaci a trénink 36 golfových her pro vyspělé hráče. Tři golfové hry jako soutěže pro hráče i začátečníky a tři golfové hry pro děti a začátečníky. Golfové hry je možno na simulátoru provozovat v mnohačetném provedení podle zvoleného nastavení podmínek hry a hřiště. Golfový simulátor je provozován denně o 10:00 do 20:00 hodin a jeho obsluhu zajišťuje obsluha 4D Theateru. Rezervační systém pro využití golfového simulátoru je zajištěn na pokladně iQparku, kde je možno zakoupit vstupenky. Rezervace je možná maximálně 14 dní dopředu a hrací hodina se registruje vždy na celou hodinu. Prodloužení hry je možné jen v případě, kdy není další hra rezervována za cenu 100 Kč za každých 20 minut.

4D THEATER - 4D SIMULÁTOR V BABYLONU - Chcete vidět, slyšet a pocítit pravý 4D zážitek? Navštivte první 4D v Česku! Usedněte do jednoho z osmi sedadel v našem 4D Theater, vezměte si speciální brýle a vydejte se na cestu plnou dobrodružství. Dýchne na vás atmosféra dosud nepoznaného, kde fikci stěží oddělíte od reality. Prožijete vzrušující výlety na cizí planety, do ledových pustin či do hlubin země v kokpitu kosmického plavidla. Otevřeno denně 10:00–20:00 hod.

Laserová střelnice pro nimrody, sportovní střelce i pro ty, kdo si chtějí střelbu (a přesnou mušku) jen vyzkoušet. Nabídka: simulace přesné střelby, imitace zbraně (pušky či pistole) vybavené laserovým zářičem, velkoplošná projekce.
Otevřeno denně 10:00–20:00 hod.

ZIMNÍ SPORTY - SKI AREÁL JEŠTĚD nabízí: čtyřsedačkovou lanovku Skalka na Ještědský hřeben, cyklistické i turistické trasy pro každého, nový Bike park + 10 km bike tratí, půjčovna a servis horských kol, půjčovna terénních koloběžek, čtyřkolek, vapka na mytí kol u dolní stanice lanovky Skalka ZDARMA, volnočasové aktivity pro děti i dospělé, lukostřelba, tandem paragliding, nordic walking, občerstvení vedle dětského zábavného parku, dětský zábavný parku u dolní stanice lanovky Skalka, parkování přímo v areálu na centrálním parkovišti.

Cena zahrnuje

1x ubytování se snídaní, 2 lahve vody při příjezdu na pokoji zdarma, místní poplatek.

Cena nezahrnuje

dopravu, komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den).

Poznámka

Pobyt s domácím mazlíčkem je možný za příplatek.


Pobytové balíčky


Cena balíčku Snídaně a zábava zahrnuje navíc: vstup do aquaparku, lunaparku, iQPARKU, iQLANDIE, saunového světa v Aquaparku, vstup do zrcadlového Labyrintu, ZOO a na 18ti jamkový indoor Adventure golf.


Cena balíčku Snídaně a wellness zahrnuje navíc: neomezený vstup do Wellness centra, vstup do ZOO. Vstup do wellness od 15 let


Cena balíčku Vánoce a zábava zahrnuje: 3x ubytování v pokoji Superior se snídaní formou bufetu, 2x večeře - bohatý teplý a studený bufet, 1x slavnostní Vánoční večeře, neomezený vstup do ZOO Liberec, parkování, WiFi, balíček zábavy: neomezený vstup do Aquaparku, na indoor adventure golf, do iQPARKU, Lunaparku a science centra iQLANDIA.


Cena balíčku Vánoce a wellness zahrnuje: 3x ubytování v pokoji Superior se snídaní formou bufetu, 2x večeře - bohatý teplý a studený bufet, 1x slavnostní Vánoční večeře, neomezený vstup do ZOO Liberec, parkování, WiFi, neomezený vstup do wellness centra ve stylu antických lázní (sauny, aroma parní lázně, inhalace, vířivý bazén, oxygenoterapie, tepidárium, Kneippova koupel, solný důl, relaxační místnosti). Vstup do wellness od 15 let.


Cena balíčku Silvestr a zábava zahrnuje: 3x luxusní ubytování se snídaní formou bufetu, 2x večeře - bohatý teplý a studený bufet, SILVESTROVSKÝ GALAVEČER ( zahrnuje: lehkou Silvestrovskou večeři, silvestrovský GALA RAUT, pivo, víno, nealko nápoje ALL INCLUSIVE, novoroční přípitek, živou hudbu ve 3 sálech, bohatý kulturní program, dětský program do 24.00 hodin), skibus do Ski areálu Ještěd, neomezený vstup do ZOO Liberec, parkování, WiFi, balíček zábavy: neomezený vstup do Aquaparku, Saunového světa v Aquaparku, na indoor adventure golf, do iQPARKU, Lunaparku a science centra iQLANDIA.


Cena balíčku Silvestr a wellness zahrnuje: 3x luxusní ubytování se snídaní formou bufetu, 2x večeře - bohatý teplý a studený bufet, SILVESTROVSKÝ GALAVEČER ( zahrnuje: lehkou Silvestrovskou večeři, silvestrovský GALA RAUT, pivo, víno, nealko nápoje ALL INCLUSIVE, novoroční přípitek, živou hudbu ve 3 sálech, bohatý kulturní program, dětský program do 24.00 hodin), skibus do Ski areálu Ještěd, neomezený vstup do ZOO Liberec, parkování, WiFi, neomezený vstup do wellness centra ve stylu antických lázní (sauny, aroma parní lázně, inhalace, vířivý bazén, oxygenoterapie, tepidárium, Kneippova koupel, solný důl, relaxační místnosti). Vstup do wellness od 15 let.


Cena balíčku Velikonoční balíček se zábavou (4 noci) zahrnuje: 4x ubytování s polopenzí a velikonočním programem, vstup do aquaparku, lunaparku, iQPARKU, iQLANDIE, saunového světa v Aquaparku, vstup do Královské zahrady, zrcadlového Labyrintu, ZOO a na 18ti jamkový indoor Adventure golf. VELIKONOČNÍ JARMARK (30.3. - 1.4. denně od 10:00 do 17:00 hod.) - odpolední program: Velký pátek Kouzelník Hopsík a Velikonoční Zumba; Bílá sobota Hudebně-divadelní pohádka Mrkvomen, cimbálová muzika a pletení pomlázek; Boží hod velikonoční Zábavný program v tradičním duchu Velikonoc - Dancemission, fotokoutek a pletení pomlázek. Řemeslné a prodejní dílničky pro radost: výrobky z mýdla, skla či keramiky, výrobky sdružení Tulipan a spolku Dobrotety, zdobení perníčků, malování vajíček, pletení pomlázek.


Severní Čechy jsou protkány různorodými oblastmi. Najdete zde České Středohoří, Ralskou pahorkatinu či Lužické hory. Centrum Českolipska je vyplněno rozsáhlými plochami rybníků, které s okolní divukrásnou přírodou byly za první republiky turisty nazývány severočeskou Riviérou. Snoubí se tu romantika skal a hradních zřícenin. Oblast kolem Bezdězu je známa jako Máchův kraj.

TIPY NA VÝLET:
- NP České Švýcarsko (Pravčická brána, Jetřichovské skály, Soutěsky Hřensko)
- hrad Tolštejn
- Děčín (ZOO, Oblastní muzeum, zámek)
- výletní loď – Děčín – Hřensko – Bad Schandau – Königstein – Kurort Rathen –Stadt Wehlen – Obervogelgesang – Pirna a zpět
- pevnost Königstein - Saské Švýcarsko
- Liberec (ZOO, Aquapark)
- ski areál Ještěd
- hrad a zámek Grabštejn, hrad Bezděz
- Máchovo jezero
- Jablonec nad Nisou (Muzeum skla a bižuterie)

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

9,8
2 hodnocení
9,5 Ubytování
9,5 Služby
9,5 Poloha
10 Stravování
10 Personál
10 Čistota
Řazení
10
10 Ubytování 10 Služby 10 Poloha 10 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Josef Svatoš, 12.03.2018
9,5
9 Ubytování 9 Služby 9 Poloha 10 Stravování 10 Čistota 10 Personál
Jan věneček, 07.03.2018