Poloha

v centru Tatranské Lomnice, na úpatí Lomnického štítu, v srdci Vysokých Tater.

Tatranská Lomnica je osada – místní část města Vysoké Tatry, donedávna samostatná obec. Nachází se v nadmořské výšce 850 metrů asi 6 kilometrů od Starého Smokovce na úpatí Lomnického štítu, na který odtud vede lanovka.
Je známá především jako místo, kde se nachází známá astronomická observatoř na Skalnatém plese. V Tatranské Lomnici sídlí také správa Tatranského národního parku a je zde i muzeum tohoto parku.

Vybavení ubytovacího zařízení

recepce, stylová restaurace, směnárna, venkovní posezení, možnost připojení na internet, dětský koutek, konferenční služby, salónky, sál, Wellness & Spa (bazén s vodními atrakcemi, whirlpool, finská sauna, tepidárium, masáže (klasická, sportovní, reflexní masáž chodidel, medová, lávovými kameny, baňkování, lymfodrenáž), SPA ošetření těla), skibus v Tatranské Lomnici (zdarma), půjčovna kol, lyží a bruslí, parkoviště.

Vybavení pokoje

2lůžkové pokoje a apartmány (ceny na vyžádání), vlastní soc. zařízení (sprcha a WC), internet (zdarma), TV-SAT, rádio, telefon, minibar, trezor, ložnice a obývací pokoj u APT.

Stravování

snídaně, za příplatek polopenze (snídaně - bufet, večeře - gurmánské menu o třech chodech, nutnost zarezervovat stůl, povinný smart casual dress code).

Sport a volný čas

Sport: billiár, pétanque, kuželky, šachy, v okolí - tenisové kurty, golf (rezort Black Stork), lukostřelba, jízda na koni, značené trasy pro pěší, vysokohorskou a cykloturistiku, sáňkování, bobová dráha, bruslení, lyžování běžecké a sjezdové.

Cena zahrnuje

1x ubytování se snídaní, 3 hod denně vstup do wellness

Cena nezahrnuje

dopravu, komplexní cestovní pojištění (26,- Kč/os./den), pobytovou taxu (1 €/os./noc), parkování

Poznámka

Pobyt s domácími mazlíčky je možný za příplatek.


Miniaturní velehory nebo jediné pořádné česko-slovenské hory? Ať už se k Vysokým Tatrám stavíte jakkoliv, jejich jedinečnou pozici mezi středoeveropskými horami to nijak nemění. Vysoké Tatry je největší pohoří na Slovensku. Délka Vysokých Tater je zhruba 26 km a šířka 17 km.

Tatry jsou ve 1200 km dlouhém oblouku Karpat jedinečnou příležitostí, jak na malé ploše najít téměř všechny znaky velehor. Rozeklané štíty, dlouhé horské hřebeny, doliny plné nádherně kvetoucích rostlin a velké množství zajímavých živočichů se tu střetávají na ploše pouhých 738 km2. Rádi čísla? Tatry jsou dlouhé více než 55 km, široké 17 km a jsou nejvyšší horskou skupinou v karpatském oblouku. Národní park Vysoké Tatry patří ke zdejším nejstarším — založili ho v roce 1948.

Vydáte-li se na méně turisticky profláklá místa, můžete potkat kamzíka, sviště, rysa, vlka a v nižších částech i medvěda.

Tatry jsou také pověstné čistým vzduchem. Zhluboka se nadechněte a nabijte energii ve stínu zdejších horských velikánů.

Výlet visutou lanovkou na Lomnický štít nebo s rodinou na Hrebienok? Dolů do Belianské jeskyně, nahoru obdivovat skalní stěny – třeba na Rysy, ponořit se do termálních pramenů – kousek v Popradu nebo si v zimě vyzkoušet nejvýše položený areál pro lyžování na Slovensku – v Tatranské Lomnici. To vše a mnohem více můžete ve Vysokých Tatrách zažít.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení