Filtr

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Vydejte se s námi na aktivní víkend pro který jsme tentokrát vybrali malebný Statek Luníkov, který nabízí útulné a romantické apartmány. Statek Luníkov se nachází v klidné lokalitě uprostřed přírody, a tak si Váš odpočinek můžete užít bez jakéhokoli rušení. Při návštěvě místní edukační zahrady si můžete utrhnout čerstvé ovoce i zeleninu. V místní restauraci se používají ty nejlepší lokální suroviny.

Správnou technikou cvičení provede pohybová specialistka Kateřina Štillerová.

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT:
- 6 lekcí zaměřených na zdravý pohyb - Spirals, Pilates Clinic, Chodidlo
- individuální diagnostika, lekce a konzultace (za příplatek 500,- Kč/55 min. po předchozí objednávce)

- 2x ubytování s polopenzí

POLOHA

Statek Luníkov se nachází uprostřed krásné přírody, a přesto nedaleko Prahy.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

restaurace, slunná terasa, výukové místnosti, ohniště s posezením, venkovní přírodní bazén, fitness, sauna, pingpongový stůl, edukační zahrada, na objednání sportovní a relaxační masáže nebo degustace místního piva a vína

VYBAVENÍ POKOJŮ

Babiččin apartmán, bezbariérový pokoj pro 2-5 osob, 1 manželská postel, 2 rozkládací pohovky, vlastní koupelna s WC, kuchyňka s lednicí, Wi-Fi připojení (zdarma).

Antik apartmán, pro 2-6 osob, 2 ložnice (1 manželská postel, 2 jednolůžka), 1 rozkládací pohovka, vlastní koupelna s WC, kuchyňka s lednicí, televize, Wi-Fi připojení (zdarma).

Velký apartmán, pro 3-8 osob, 3 oddělené ložnice (1 manželská postel, 2 jednolůžka, 2 rozkládací pohovky), vlastní koupelna s WC, kuchyňka s lednicí, televize, Wi-Fi připojení (zdarma).

Retro apartmán, pro 1-3 osob, 1 manželská postel, 1 rozkládací pohovka, vlastní koupelna s WC, kuchyňka s lednicí, televize, Wi-Fi připojení (zdarma).

Exotik apartmán, pro 4 osoby, 1 manželská postel a 2 jednolůžka, vlastní koupelna s WC, kuchyňka s lednicí, televize, Wi-Fi připojení (zdarma).

Studentský apartmán, pro 6 osob, 2 palandy a 1 rozkládací válenda, vlastní koupelna s WC, kuchyňka s lednicí, Wi-Fi připojení (zdarma).

Dětský pokoj, pro 10 osob, 5 paland, vlastní koupelna s WC, kuchyňka s lednicí, Wi-Fi připojení (zdarma).

Apartmán s výhledem, pro 1-3 osoby, 1 manželská postel, 1 rozkládací pohovka, vlastní koupelna s WC, kuchyňka s lednicí, televize, Wi-Fi připojení (zdarma)

STRAVOVÁNÍ

Polopenze (snídaně a večeře), která se bude podávat v hotelové restauraci. Snídaně probíhá formou bufetu a večeře pak výběrem z jídelního lístku.

Rustikální prostor restaurace i útulné zápraží vám připomenou, jak pohodově jste se měli u babičky na prázdninách. Nastavte tvář sluníčku a nechte se zlákat vůní kávy a koláče právě vytaženého z trouby. K tomu vám rádi natočíme pivo jako křen nebo připravíme osvěžující limonádu.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

V okolí hotelu si můžete zarezervovat projížďku na koni v 10 kilometrů vzdáleném jezdeckém areálu Královický Dvůr nebo Vás rybáři naučí chytat ryby u místního rybníka.

Milovníci cykloturistiky si mohou zapůjčit kolo a vydat se vyjížďkou na zámek v Nelahozevsi, do Lázní Mšené, na trhy do Ředhošti, na Slánskou horu, do muzea studené války ve Zvoleněvsi. Vede odtud také cyklostezka přímo do Prahy.

V okolí Luníkova se také nachází kamenné Kounovské řady, archeologický areál Bečovské Křemence nebo hora Říp.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, komplexní cestovní pojištění (10 Kč/os./den).

POZNÁMKA

Pobyt se uskuteční při minimálním počtu 15 cvičenců.

Pobyt s Vaším mazlíčkem je možný za poplatek 100 Kč/den.

Wellness: sauna, venkovní přírodní bazén, fitness, na objednání masáže.

Statek nabízí výukové programy související s rostlinnou výrobou.


Přemýšlíte o aktivním pobytu v malebném prostředí? Nechte se vést od zkušených lektorek a dopřejte si víkend plný zdravého pohybu, duševního odpočinku a relaxace. Udělejte si čas jen pro sebe a oddechněte si od každodenního shonu a povinností. Během našich aktivních pobytů dopřejete sobě i vašemu tělu oázu klidu, relaxu a na chvíli se jen zastavíte.

Můžete si vybrat z naší nabídky, která se skládá z různorodých typů zdravého pobytu či cvičení. Pobyty pořádáme v krásných koutech České republiky, kde můžete využívat báječné služby, které poskytuje ubytovacího zařízení.

Pokud toužíte o aktivní dovolené spojené se zdravým pohybem a relaxací u moře, to je u nás také možné, přesvědčte se sami.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení