Zalakaros - Hotel PARK INN BUS

od 6 850
doprava Autokarem
strava All inclusive | Polopenze
Proč právě sem?
  • neomezený vstup do termálních lázní v ceně
  • v županu pohodlně přímo do bazénu
  • nově postavený hotel s perfektními službami
  • možnost ALL INCLUSIVE programu

Filtr

POPIS

MAĎARSKO AUTOBUSEM: POHODLNĚ ZA RELAXEM DO TERMÁLŮ

Pojeďte spolu s námi objevit maďarské termální lázně Zalakaros v pohodě a bez starostí autobusem. Říká se, že v Maďarsku kdekoli zapíchneš hůl do země, tam vytryskne termální pramen a ještě k tomu léčivý. Termální lázně jsou největším bohatstvím Maďarska a plně splňují požadavky na povedený wellness pobyt.

Program:

1. den: odjezd z Českých Budějovic v ranních hodinách přes Rakousko. Po příjezdu možnost odpoledního koupání v termálních bazénech. Ubytování na pokoj od 15:00 hod. (dříve pouze v závislosti na možnostech hotelu).
2. a 3. den: relax a oddych v termálních bazénech
4. den: celé dopoledne možnost koupání. Opuštění pokoje do 12:00 hod., následně odjezd směr České Budějovice. Návrat zpět do Českých Budějovic ve večerních hodinách.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, hot. trezor, restaurace, Family restaurace, kavárna, terasa, Lobby a Lounge bar, společenská místnost, konferenční služby, Wi-Fi (zdarma), animační programy pro děti i dospělé, pro děti – postýlka, židle, strava, nádobí, videopohádky, koutek, hřiště, atrakce, hlídání dětí; videohry, kulečník, šipky, úschovna a půjčovna kol, půjčovna sportovních potřeb, akceptace platebních karet, uzavřené parkoviště a podzemní garáže (za příplatek), hotel je propojen s termálními lázněmi krytou chodbou.

VYBAVENÍ POKOJŮ

2lůžkové pokoje možností přistýlky, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, fén), klimatizace (individuální regulace), balkón, župan, telefon, Wi-Fi (zdarma), trezor, TV-SAT, rádio, minibar.

STRAVOVÁNÍ

Polopenze:
07:00 - 10:00 snídaně formou bufetu
17:30 - 21:30 večeře formou bufetu

ALL INCLUSIVE*
07:00 – 10:00 snídaně formou bufetu
10:00 – 11:30 pozdní snídaně
11:30 – 15:00 oběd formou bufetu (polévka, Bistro a Street food variace, maďarské a mezinárodní speciality, saláty, ovoce, dezerty)
15:00 – 16:30 odpolední občerstvení
17:30 – 21:30 večeře formou bufetu (předkrm, polévka, výběr z jídel dle Trendu Park Inn Food, vegetariánské chody, dietní strava, jídla pro děti, zákusky)
07:00 – 21:30 neomezená konzumace nealkoholických nápojů (minerálka, ovocné šťávy, Coca Cola, káva, čaj), rozlévaná vína a točené pivo
*konzumace v baru není zahrnuta

CENA ZAHRNUJE

autobusovou dopravu z Českých Budějovic, 3x ubytování s polopenzí nebo All Inclusive ((dle výběru pobytu), neomezený vstup do areálu termálních a zážitkových lázní (kromě saun), zapůjčení županu, pobytovou taxu, služby česko/maďarsky mluvícího delegáta (k dispozici 24/7 na telefonu).

CENA NEZAHRNUJE

komplexní cestovní pojištění (26,- Kč/os./den).

POZNÁMKA

Check-in/přístup na pokoj je od 15:00 hodin.
Check-out/uvolnění pokoje je do 12:00 hodin.


Termální lázně ZALAKAROS leží 30 km jihozápadně od Balatonu. Zalakaros se rozkládá v malebné kopcovité krajině porostlé vinnou révou. Díky vinné révě si můžete zpestřit svůj pobyt v lázních i návštěvou četných vinných sklípků s cikánskou hudbou a ochutnávkou místního vína.

Termální voda a křišťálově čistý vzduch má příznivý vliv na lidský organismus. Výhodné ceny, skutečná maďarská pohostinnost a výborné podmínky i pro rodinné pobyty učinili z lázní Zalakaros jedno z nejvyhledávanějších pobytových míst v Maďarsku.

Moderní lázeňský komplex GRÁNIT, vybudovaný na území jednoho z největších chráněných parků v Maďarsku, patří k nejkrásnějším termálním areálům této země. Jeho prameny (85 °C a 99 °C) poskytují léčivou vodu jódového a brómového charakteru a ze všech maďarských lázeňských vod mají nejvyšší obsah fluoru. Díky těmto vlastnostem jsou místní pobyty ideální k léčbě pooperačních stavů, nemocí pohybového ústrojí, chronických gynekologických potíží a rehabilitaci. V areálu se nachází několik krytých a venkovních bazénů s termální léčivou vodou s teplotou 32-36 °C rovněž jsou v areálu bazény plavecké, umělá řeka, dětské (tobogány, skluzavky, prolézačky), pro batolata (vodní svět nízkou hladinou vody), relaxační zóna (s moderním nábytkem), solná komora, saunový svět.

Tipy na výlety: Mezi „povinné“ návštěvy patří rezervace buvolů domácích v KÁPOLNAPUSZTĚ (10 km od lázní), NAGYBAKÓNAK skalní soutěsku najdete 22 km daleko - zde se nachází údolí se studánkami Esperanto, ZALAVÁR je proslulé svými zříceninami staroslovanského hradiště, jezero BALATON a MALÝ-BALATON, KESZTHELY se zámkem či skanzen v ZALAEGERSZEGU.

Mapa polohy hotelu

Park Inn by Radisson Hotel Zalakaros

Prezentační video - představení hotelu Park Inn

Hotel Park Inn by Radisson ZALAKAROS, Thermal SPA Zalakarosi Fürdő ENG, HU and CZ sub

Výlet Táty a Adélky do hotelu Park Inn v Zalakarosi

Hodnocení hotelu

0 hodnocení