Filtr

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

MAĎARSKO AUTOBUSEM: POHODLNĚ ZA RELAXEM DO TERMÁLŮ

Pojeďte spolu s námi objevit maďarské termální lázně Zalakaros v pohodě a bez starostí autobusem.

Říká se, že v Maďarsku kdekoli zapíchneš hůl do země, tam vytryskne termální pramen a ještě k tomu léčivý. Termální lázně jsou největším bohatstvím Maďarska a plně splňují požadavky na povedený wellness pobyt.

Program:

1. den: odjezd z Prahy do Českých Budějovic v ranních hodinách a následně přes Rakousko do Zalakarose. Po příjezdu možnost odpoledního koupání v termálních bazénech. Ubytování na pokoj od 15:00 hod.

2. a 3. den: relax a oddych v termálních bazénech

4. den: celé dopoledne možnost koupání. Opuštění pokoje do 12:00 hod., následně odjezd směr České Budějovice. Návrat zpět do Českých Budějovic ve večerních hodinách, následný transfer do Prahy.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, hot. trezor, restaurace, Family restaurace, kavárna, terasa, Lobby a Lounge bar, společenská místnost, konferenční služby, Wi-Fi (zdarma), animační programy pro děti i dospělé, pro děti – postýlka, židle, strava, nádobí, videopohádky, koutek, hřiště, atrakce, hlídání dětí; videohry, kulečník, šipky, úschovna a půjčovna kol, půjčovna sportovních potřeb, akceptace platebních karet, uzavřené parkoviště a podzemní garáže (za příplatek), hotel je propojen s termálními lázněmi krytou chodbou.

VYBAVENÍ POKOJŮ

2lůžkové pokoje možností přistýlky, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, fén), klimatizace (individuální regulace), balkón, župan, telefon, Wi-Fi (zdarma), trezor, TV-SAT, rádio, minibar.

STRAVOVÁNÍ

k Vašemu pobytu máte stravování formou polopenze nebo all inclusive - dle Vašeho výběru.

POLOPENZE (snídaně a večeře – bufet), za příplatek oběd (bufet),

07:00 - 10:00 snídaně formou bufetu
17:30 - 21:30 večeře formou bufetu

ALL INCLUSIVE

Neomezená konzumace nápojů v Stand Baru ráno od 07:00 hodiny do 21:30 hodin – automat na džusy - více druhů / voda a ochucené nealko nápoje / káva / čaj / točené pivo / rozlévaná vína

07:00 – 10:00 Snídaně
- bohatý výběr, které nabízí švédské stoly ve stylu a kvalitě Hotelu Park Inn,

10:30 – 11:30 Dopolední svačina
- sladké dánské pečivo a slané snacky
- muffin, ovocný chléb, bábovka
- musli, sušené ovoce a semínka
- natur jogurt, povidla, med, javorový sirup, máslo a margarin
- čerstvá zelenina a pomazánky, bílý a hnědý toast
- sezónní čerstvé ovoce a kompoty,

12:00 – 15:00 Oběd
- syrová zelenina, zelený salát a výběr nakládané zeleniny,
- variace teplé a studené polévky,
- hlavní jídla: z maďarské a mezinárodní kuchyně,
- vegeteriánský chod a teplý dezert,
- sezónní čerstvé ovoce,
- krémový pohár a denní moučník,

15:30 – 17:00 Odpolední svačina
- „Antipasti” a „Tapas” variace, Tortilla chips,
- „Dip”-y a čerstvé zeleniny, popcorn,
- zákusek ke kávě, keksy a další dobroty,
- teplý snack,
- sezónní čerstvé ovoce,

18:00 – 21:30 Večeře
- široký výběr z polévek, předkrmů a hlavních jídel,
- chutný výběr z jídel plných fantazie dle Trendu Park Inn Food,
- vegetariánské chody, dietní strava,
- dětské menu,
- studené a teplé zákusky, sezónní čerstvé ovoce,

CENA ZAHRNUJE

autobusovou dopravu z Českých Budějovic, 3x ubytování s polopenzí nebo All Inclusive ((dle výběru pobytu), neomezený vstup do areálu termálních a zážitkových lázní (kromě saun), zapůjčení županu, pobytovou taxu, služby česko/maďarsky mluvícího delegáta (k dispozici 24/7 na telefonu).

CENA NEZAHRNUJE

komplexní cestovní pojištění (26,- Kč/os./den).

POZNÁMKA

Check-in/přístup na pokoj je od 15:00 hodin.
Check-out/uvolnění pokoje je do 12:00 hodin.


Termální lázně ZALAKAROS leží 30 km jihozápadně od Balatonu. Zalakaros se rozkládá v malebné kopcovité krajině porostlé vinnou révou. Díky vinné révě si můžete zpestřit svůj pobyt v lázních i návštěvou četných vinných sklípků s cikánskou hudbou a ochutnávkou místního vína.

Termální voda a křišťálově čistý vzduch má příznivý vliv na lidský organismus. Výhodné ceny, skutečná maďarská pohostinnost a výborné podmínky i pro rodinné pobyty učinili z lázní Zalakaros jedno z nejvyhledávanějších pobytových míst v Maďarsku.

Moderní lázeňský komplex GRÁNIT, vybudovaný na území jednoho z největších chráněných parků v Maďarsku, patří k nejkrásnějším termálním areálům této země. Jeho prameny poskytují léčivou vodu jódového a brómového charakteru a ze všech maďarských lázeňských vod mají nejvyšší obsah fluoru. Díky těmto vlastnostem jsou místní pobyty ideální k léčbě pooperačních stavů, nemocí pohybového ústrojí, chronických gynekologických potíží a rehabilitaci. V areálu se nachází několik krytých a venkovních bazénů s termální léčivou vodou s teplotou 32-36 °C.

Moderní lázeňský areál GRÁNIT je rozdělen na léčebné centrum, termální a zážitkovou část.
V parkově upraveném termálním areálu jsou k dispozici bazény s termální vodou, plavecký bazén, bazén s mořskými vlnami a tobogány.
V léčebném centru se nachází 3 kryté bazény a jeden venkovní bazén. V zážitkové části nalezneme krytý bazén s 10 vodními atrakcemi, nekrytý bazén se skluzavkou a hydromasáží, dětský bazén, saunu a parní lázeň. V léčebné části jsou za příplatek poskytovány různé druhy léčebných terapií ve formě masáží, zábalů a koupelí.
V lázeňském areálu se dále nacházejí tenisové kurty, hřiště na volejbal, minigolf a dětské hřiště. Vynikající stravování zajišťuje několik restaurací.

NOVÝ SAUNOVÝ SVĚT LÁZNÍ ZALAKAROS
Otevřel se exkluzivní saunový svět lázní Zalakaros. Uspokojuje potřeby hostů do nejmenších detailů a maximalizuje zážitek ze saunování prostřednictvím ceremoniálů, které pořádají třikrát denně kvalifikovaní saunoví mistři (finská sauna až pro 40 osob, parní kabina, ledová komora, ponorný bazén s chladnou a teplou vodou, jacuzzi).

Tipy na výlety: Mezi „povinné“ návštěvy patří rezervace buvolů domácích v KÁPOLNAPUSZTĚ (10 km od lázní), NAGYBAKÓNAK skalní soutěsku najdete 22 km daleko - zde se nachází údolí se studánkami Esperanto, ZALAVÁR je proslulé svými zříceninami staroslovanského hradiště, jezero BALATON a MALÝ-BALATON, KESZTHELY se zámkem či skanzen v ZALAEGERSZEGU.

Mapa polohy hotelu

Park Inn by Radisson Hotel Zalakaros

Prezentační video - představení hotelu Park Inn

Hotel Park Inn by Radisson ZALAKAROS, Thermal SPA Zalakarosi Fürdő ENG, HU and CZ sub

Výlet Táty a Adélky do hotelu Park Inn v Zalakarosi

Hodnocení hotelu

0 hodnocení