Zdravý pohyb ve Wonder Full Life Centru - Teplice nad Metují

od 5 720
doprava Vlastní
strava Plná penze
Cykloturistika
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • 8 lekcí cvičení zaměřených na váš zdravý pohyb
  • na krásném místě nedaleko Adršpašských skal
  • oáza klidu mezi lesy a loukami
  • pobyt je pro malou skupinku žen

Filtr

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

→ Schováváte bříško za vrstvou volných triček a svetrů?
→ Necítíte se ve svém těle komfortně a vaše kondice šla rapidně dolů?
→ Stala se bolest součástí vašeho každodenního života?


Předvedeme vám, že proto, abyste byly opět v kondici a daly nepříjemným bolestem sbohem, nepotřebujete drahé permanentky do fitness center, ani si ukrajovat hodiny ze svého drahocenného času. Cvičení s námi je efektivní, jednoduché, nezabere mnoho času a má výsledky.
☀ Lektorkami tohoto pobytu budou zkušené pohybové specialistky Olga Šejvlová Zdravý pohyb Jaroměř a Petra Pokorná Zdravý pohyb Trutnov, které se postarají o to, abyste se naučili nejen správné a užitečné techniky zdravého pohybu, ale ukáží vám, že zařadit je do každého dne není žádný problém ani časová obtíž. Ty nasbíraly nejen dlouhodobým vzděláváním se v oblasti zdravého pohybu, ale také při práci se svými klientkami v centru zdraví
☀ Ukážeme si, jaký vliv má správné držení těla na celý pohybový aparát a proč je důležité mít aktivní celý střed našeho těla. Proč nezaměřovat náš zrak jen na nedokonalé partie, ale dívat se na naše tělo jako celek.KDE SE SPOLEČNĚ POTKÁME?

☀ Pro náš aktivní víkend jsme si tentokrát vybrali krásný, nově zrekonstruované centrum uprostřed přírody, na okraji Chráněné krajinné oblasti Broumovsko nedaleko města Náchod.
☀ Celý pobyt je uspořádán pro malou skupinku žen, takže se nemusíte bát žádné spartakiádní přehlídky. Důležité je si to hlavně užít. :)NÁŠ CÍL

☀ Mnoho z nás trpí únavou a ráno se probouzí s ukrutnou bolestí zad a páteře, která vede ke špatným náladám.
☀ To vše může mít souvislost s nesprávným držením těla a nedostatečnou pohybovou aktivitou. Pojďte to změnit. Poradíme vám, jaké cviky jsou pro vás ty pravé.
☀ Naučíme vás, jak lépe naslouchat svému tělu, jak správně o něj pečovat nejen po porodu, ale celý život tak, abychom se cítily dobře a aby nás bolesti zad, svalů a kloubů neomezovaly v běžném životě.


Cíl máme každá stejný – vypadat a cítit se dobře každý den. Tak neberte bolesti vašeho těla jako součást každodenního života a osvojte si spolu s námi zásady zdravého pohybu.

Těšíme se na vás! ❤

POLOHA

Centrum bylo vybudováno na základech starého německého statku na krásném, odlehlém, přesto snadno dostupném místě v přírodě nedaleko Adršpašsko-Teplických skal. Centrum je naprostá oáza klidu, nachází se pouze mezi lesy a loukami. Budova centra je navíc obklopená bylinkovou a květinovou zahradou. Centrum leží nedaleko polských hranic v Královehradeckém kraji, od Náchodu je vzdálený 30 km.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

společenská místnost, jídelna s kuchyní, tělocvična, sauna s relaxační místností, Wi-Fi (zdarma), zahrada, dětské hřiště, fotbalové hřiště.

Tělocvična/seminární místnost je umístěna ve 2. patře (podkroví + vikýř) a její kapacita je odvislá od povahy semináře, ale koresponduje s ubytovací kapacitou centra, ať už se jedná o pohybovou či nepohybovou činnost. Je vybavena 15 sedacími pytli různých barev a typů, několika futony a matracemi, projektorem se stahovacím plátnem, je dokonale ozvučena a obsahuje zrcadlovou stěnu.

Prosím nezapomeňte s sebou: podložku na cvičení, sadu ručníků (2 ks) a dobrou náladu ☺.

VYBAVENÍ POKOJŮ

CENTRUM:

2-4lůžkové pokoje, pokoj 1 (1lůžko a palanda), pokoj 2 (manželská postel), pokoj 3 (manželská postel a palanda), pokoj 4 (manželská postel a dvě 1lůžka), pokoj 5 (dvě 1lůžka).

Koupelny nejsou součástí pokojů: 3 koupelny (sprcha, WC), jedno samostatné WC.

VEDLEJŠÍ VCHOD:

2lůžkový pokoje pokoj 1 (dvě postele křížem nad sebou, samostatná koupelna s WC).

K dispozici jsou ručníky o rozměru 50 cm x 100 cm (pokud je pro někoho tato velikost nedostatečná, žádáme hosty, aby si přivezli vlastní ručník).

STRAVOVÁNÍ

Veganská strava, která zahrnuje 3 jídla denně + odpolední dezert. Nejčastěji jsou jídla servírována formou bufetu. Pití je k dispozici po celý den: voda, čaj v termoskách a horká voda pro přípravu jiného čaje (výběr čajů v sáčku) či obilné kávy.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Co dělat ve volném čase mezi cvičebními lekcemi? Určitě nebude o nudu nouze.

Můžete se užít procházky do přírody nebo nerušený odpočinek v sauně. V areálu je také prostorná udržovaná zahrada.

V centru: tělocvična, sauna, zahrada, dětské hřiště, fotbalové hřiště.

V okolí: koupaliště, značené trasy pro pěší a cykloturistiku, Adršpašsko-Teplické skály, Chráněná krajinná oblast Broumovsko.

CENA CVIČÍCÍHO VÍKENDU ZAHRNUJE

ZDRAVÝ POHYB A JEHO TECHNIKY (2 noci):
- 2x ubytování
- veganská plná penze (snídaně, oběd a večeře)
- 8 lekcí cvičení

Prosím nezapomeňte s sebou: podložku na cvičení, sadu ručníků (2 ks) a dobrou náladu ☺.

CENA NEZAHRNUJE

Dopravu, komplexní cestovní pojištění.

POZNÁMKA

Zvířecím mazlíčkům není umožněn pobyt uvnitř budovy, mohou však pobývat ve venkovních prostorách centra.


Východní Čechy nabízí neskutečné množství příležitostí, jak prožít aktivní dovolenou ve dvojici nebo s celou rodinou. Během Vaší dovolené si zlepšíte fyzickou kondici a zároveň budete i relaxovat.

Okolí a krásná příroda vytváří ideální podmínky pro turistiku, na své si přijdou nejen nadšenci hor, ale i příznivci romantických údolí.

Kromě čarokrásné přírody nabízejí východní Čechy mnohem více.

Nádherná příroda se zde spojuje s velkolepou historií, lidským umem, úchvatnou hudbou a všemožnými druhy sportu. Zdejší lidé jsou velmi milí a pohostinní, žijí bohatým kulturním a společenským životem.

Navštivte východní Čechy a budete se moci seznámit s lidovými a folklórními tradicemi včetně řemeslné výroby, objevit množství hradů i zámků, starobylých vojenských pevností a opevnění. Na své si přijdou i příznivci městských památkových rezervací. Nenechte si ujít ani další atraktivní památky z doby renesance a baroku, ale ani moderní meziválečnou architekturu.

Jako odměna na Vás čeká chuť výtečného pardubického perníkového srdce, která k tomuto regionu neodmyslitelně patří.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení