Zdravý pohyb ve Wonder Full Life Centru - Teplice nad Metují

od 4 875
doprava Vlastní
strava Plná penze
Cykloturistika
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • 8 lekcí cvičení zaměřených na váš zdravý pohyb
  • na krásném místě nedaleko Adršpašských skal
  • oáza klidu mezi lesy a loukami
  • pobyt je pro malou skupinku žen

Filtr

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

→ Schováváte bříško za vrstvou volných triček a svetrů?
→ Necítíte se ve svém těle komfortně a vaše kondice šla rapidně dolů?
→ Stala se bolest součástí vašeho každodenního života?


Předvedeme vám, že proto, abyste byly opět v kondici a daly nepříjemným bolestem sbohem, nepotřebujete drahé permanentky do fitness center, ani si ukrajovat hodiny ze svého drahocenného času. Cvičení s námi je efektivní, jednoduché, nezabere mnoho času a má výsledky.
☀ Lektorkami tohoto pobytu budou zkušené pohybové specialistky Olga Šejvlová Zdravý pohyb Jaroměř a Petra Pokorná Zdravý pohyb Trutnov, které se postarají o to, abyste se naučili nejen správné a užitečné techniky zdravého pohybu, ale ukáží vám, že zařadit je do každého dne není žádný problém ani časová obtíž. Ty nasbíraly nejen dlouhodobým vzděláváním se v oblasti zdravého pohybu, ale také při práci se svými klientkami v centru zdraví
☀ Ukážeme si, jaký vliv má správné držení těla na celý pohybový aparát a proč je důležité mít aktivní celý střed našeho těla. Proč nezaměřovat náš zrak jen na nedokonalé partie, ale dívat se na naše tělo jako celek.KDE SE SPOLEČNĚ POTKÁME?

☀ Pro náš aktivní víkend jsme si tentokrát vybrali krásný, nově zrekonstruované centrum uprostřed přírody, na okraji Chráněné krajinné oblasti Broumovsko nedaleko města Náchod.
☀ Celý pobyt je uspořádán pro malou skupinku žen, takže se nemusíte bát žádné spartakiádní přehlídky. Důležité je si to hlavně užít. :)NÁŠ CÍL

☀ Mnoho z nás trpí únavou a ráno se probouzí s ukrutnou bolestí zad a páteře, která vede ke špatným náladám.
☀ To vše může mít souvislost s nesprávným držením těla a nedostatečnou pohybovou aktivitou. Pojďte to změnit. Poradíme vám, jaké cviky jsou pro vás ty pravé.
☀ Naučíme vás, jak lépe naslouchat svému tělu, jak správně o něj pečovat nejen po porodu, ale celý život tak, abychom se cítily dobře a aby nás bolesti zad, svalů a kloubů neomezovaly v běžném životě.


Cíl máme každá stejný – vypadat a cítit se dobře každý den. Tak neberte bolesti vašeho těla jako součást každodenního života a osvojte si spolu s námi zásady zdravého pohybu.

Těšíme se na vás! ❤

POLOHA

Centrum bylo vybudováno na základech starého německého statku na krásném, odlehlém, přesto snadno dostupném místě v přírodě nedaleko Adršpašsko-Teplických skal. Centrum je naprostá oáza klidu, nachází se pouze mezi lesy a loukami. Budova centra je navíc obklopená bylinkovou a květinovou zahradou. Centrum leží nedaleko polských hranic v Královehradeckém kraji, od Náchodu je vzdálený 30 km.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

společenská místnost, jídelna s kuchyní, tělocvična, sauna s relaxační místností, Wi-Fi (zdarma), zahrada, dětské hřiště, fotbalové hřiště.

Tělocvična/seminární místnost je umístěna ve 2. patře (podkroví + vikýř) a její kapacita je odvislá od povahy semináře, ale koresponduje s ubytovací kapacitou centra, ať už se jedná o pohybovou či nepohybovou činnost. Je vybavena 15 sedacími pytli různých barev a typů, několika futony a matracemi, projektorem se stahovacím plátnem, je dokonale ozvučena a obsahuje zrcadlovou stěnu.

Prosím nezapomeňte s sebou: podložku na cvičení, sadu ručníků (2 ks) a dobrou náladu ☺.

VYBAVENÍ POKOJŮ

CENTRUM:

2-4lůžkové pokoje, pokoj 1 (1lůžko a palanda), pokoj 2 (manželská postel), pokoj 3 (manželská postel a palanda), pokoj 4 (manželská postel a dvě 1lůžka), pokoj 5 (dvě 1lůžka).

Koupelny nejsou součástí pokojů: 3 koupelny (sprcha, WC), jedno samostatné WC.

VEDLEJŠÍ VCHOD:

2lůžkový pokoje pokoj 1 (dvě postele křížem nad sebou, samostatná koupelna s WC).

K dispozici jsou ručníky o rozměru 50 cm x 100 cm (pokud je pro někoho tato velikost nedostatečná, žádáme hosty, aby si přivezli vlastní ručník).

STRAVOVÁNÍ

Strava zahrnuje 3 jídla denně + odpolední dezert. Nejčastěji jsou jídla servírována formou bufetu. Pití je k dispozici po celý den: voda, čaj v termoskách a horká voda pro přípravu jiného čaje (výběr čajů v sáčku) či obilné kávy.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Co dělat ve volném čase mezi cvičebními lekcemi? Určitě nebude o nudu nouze.

Můžete se užít procházky do přírody nebo nerušený odpočinek v sauně. V areálu je také prostorná udržovaná zahrada.

V centru: tělocvična, sauna, zahrada, dětské hřiště, fotbalové hřiště.

V okolí: koupaliště, značené trasy pro pěší a cykloturistiku, Adršpašsko-Teplické skály, Chráněná krajinná oblast Broumovsko.

CENA NEZAHRNUJE

Dopravu, komplexní cestovní pojištění.

POZNÁMKA

Zvířecím mazlíčkům není umožněn pobyt uvnitř budovy, mohou však pobývat ve venkovních prostorách centra.


Přemýšlíte o aktivním pobytu v malebném prostředí? Nechte se vést od zkušených lektorek a dopřejte si víkend plný zdravého pohybu, duševního odpočinku a relaxace. Udělejte si čas jen pro sebe a oddechněte si od každodenního shonu a povinností. Během našich aktivních pobytů dopřejete sobě i vašemu tělu oázu klidu, relaxu a na chvíli se jen zastavíte.

Můžete si vybrat z naší nabídky, která se skládá z různorodých typů zdravého pobytu či cvičení. Pobyty pořádáme v krásných koutech České republiky, kde můžete využívat báječné služby, které poskytuje ubytovacího zařízení.

Pokud toužíte o aktivní dovolené spojené se zdravým pohybem a relaxací u moře, to je u nás také možné, přesvědčte se sami.
Přemýšlíte o aktivním pobytu v malebném prostředí? Nechte se vést od zkušených lektorek a dopřejte si víkend plný zdravého pohybu, duševního odpočinku a relaxace. Udělejte si čas jen pro sebe a oddechněte si od každodenního shonu a povinností. Během našich aktivních pobytů dopřejete sobě i vašemu tělu oázu klidu, relaxu a na chvíli se jen zastavíte.

Můžete si vybrat z naší nabídky, která se skládá z různorodých typů zdravého pobytu či cvičení. Pobyty pořádáme v krásných koutech České republiky, kde můžete využívat báječné služby, které poskytuje ubytovacího zařízení. Vy si pouze vyberete pobyt dle vašich požadavků a my zajistíme vše potřebné.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení