Filtr

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Kombinace aktivního sportování s wellness programy nenechá nikoho na pochybách, že Harrachovka vám nabídne atmosféru dobré pohody, ke které přispívá rodinné prostředí i kulinářská nabídka mezinárodní kuchyně i českých specialit. Hotel je vhodný pro klienty všech věkových kategorií a zájmů, rodiny s dětmi, senioři, menší i větší skupiny.

POLOHA

je umístěný v klidné lokalitě na okraji lesa, pouhé 2 minuty od centra Harrachova.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, sál, bar, konferenční služby, venkovní posezení, pro děti – koutek, postýlka, stolička a strava; úschovna kol a lyží, wellness centrum (bazén 8 x 4 m s hloubkou 1,5 m a teplotou vody 26 °C s lehátky na odpočinek, solná jeskyně, parní lázeň, infra sauna, Thermo-spa, masáže (např. masáž lávovými kameny, detoxikační medová, čokoládová, aromatická masáž a mnoho dalších), zábaly, peelingy, parafíny rukou nebo obličeje, rašelinové obklady, kosmetika, manikúra, pedikúra, vířivé koupele rukou nebo nohou, romantická vířivá koupel pro dvě osoby), fitness (rotoped, orbitrek, bežecký pás, posilovací věž a další), vibrační plošina, parkoviště (za poplatek).

VYBAVENÍ POKOJŮ

2lůžkové s možností přistýlky a 4lůžkové pokoje a apartmán, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), TV, trezor, minibar, Wi-Fi (zdarma).

STRAVOVÁNÍ

snídaně (bufet), za příplatek polopenze (večeře bufet - výběr ze 4 menu, při obsazení hotelu do 20 hostů výběr ze 3 menu – servírované).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Wellness centrum: vnitřní bazén, solná jeskyně, rašelinové obklady, různé druhy masáží, parafín, Thermo-spa, sauna, infra sauna, pára a další
Sport: tělocvična, v okolí – tenisové kurty, stolní tenis, squash, minigolf, rampa pro bungee jumping, letní přírodní koupaliště, Golf club Harrachov, rafty na Jizeře, létání na padácích (Čertova hora), jízdy na koních, horolezectví (Lubošské skály),  značené trasy pro pěší a cykloturistiku, v zimě lyžování sjezdové i běžecké (ski areály: Harrachov - 700 m, Zákoutí - 1,4 km, Mýtiny - 3,7 km).

CENA ZAHRNUJE

ubytování se snídaní, denní vstup do bazénu a fitness (1 hod.), místní poplatek.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den).


Pobytové balíčky


Cena balíčku Víkend v lázních (2 noci) zahrnuje navíc: procedury (1x přísadová koupel dle vlastního výběru, 1x předehřátí + klasická masáž částečná, 1x parafínový zábal rukou), 1x kávu/čaj s koláčem.


Cena balíčku Víkendové pohlazení pro dva (2 noci) zahrnuje navíc: procedury (1x masáž lávovými kameny částečná na osobu, 1x solná jeskyně pro 2, 1x vířivá koupel pro 2 osoby), 1x kávu/čaj s koláčem.


Cena balíčku Romantika pro dva (3 noci) zahrnuje navíc: procedury (1x masáž lávovými kameny celková na osobu, 1x solná jeskyně pro 2 osoby, 1x Kleopatřina koupel pro 2 osoby), v rámci polopenze 1x večeře při svíčkách s lahví sektu nebo vína, 1x kávu/čaj s koláčem.


Cena balíčku Pobyt pro seniory (3 noci) zahrnuje navíc: procedury (1x biolampa, 1x solná jeskyně, 1x parafínový zábal rukou, 1x reflexologie nohou, 1x masáž při bolestech hlavy a migréně), 1x kávu/čaj s koláčem.


Cena balíčku Balíček pro ženy (3 noci) zahrnuje navíc: procedury (1x kompletní kosmetické ošetření pleti, 1x manikúra Luxus (lázeň, peeling, masáž, maska), 1x cukrový vánek (peeling celého těla, výživný krém)), 1x kávu/čaj s koláčem.


Cena balíčku Minirelax (3 noci) zahrnuje navíc: procedury (1x infrasauna, 1x předehřátí + klasická masáž částečná, 1x přísadová koupel dle vlastního výběru, 1x parafínový zábal rukou, 1x solná jeskyně), 1x kávu/čaj s koláčem.


Cena balíčku Balíček pro muže (3 noci) zahrnuje navíc: procedury (1x klasická masáž celková, 1x regenerační zábal nohou, 1x medová masáž částečná, 1x přísadová koupel dle vlastního výběru), 1x kávu/čaj s koláčem.


Cena balíčku Dětský balíček (3 noci) zahrnuje navíc: procedury (1x dětská masáž, 1x solná jeskyně, 1x přísadová koupel – ovesná). Platí pro děti od 3 do 12 let.


Krkonoše jsou ostrůvek Arktidy uprostřed Evropy, Království otužilých rostlin a živočichů, svérázných lidí a zvyků. Svět obestřený kouzlem mocného ducha hor, přísného, ale spravedlivého Krakonoše.

Příroda v Krkonoších je výjimečná. Jedině v Krkonoších najdeme strmé ledovcové kary i rozlehlé horské louky. Jejich drsná krása a rozmanitá krajina každého z návštěvníků ohromí. Pro zachování její krásy a bohatství byly Krkonoše již v roce 1963 vyhlášeny národním parkem. Od roku 1992 jsou pak na seznamu biosférických rezervací UNESCO.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení