Proč právě sem?

Filtr

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Vila se nachází cca 200 m od oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře. Na pláži jsou sprchy a nabídka vodních sportů za poplatek.

POLOHA

200 m od pláže, 300 m od centra.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

zahradní domek s posezením až pro 20 osob s kuchyní (lednice, mrazák, vařič, trouba, zahradní gril).

VYBAVENÍ POKOJŮ

2 až 3lůžkové pokoje, možnost 1 přistýlky, Studio (s kuchyňkou) s možností 2 přistýlek, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), lednice, klimatizace (kromě přízemí), balkón/terasa (některé s výhledem na moře).

STRAVOVÁNÍ

vlastní nebo polopenze formou jednotného menu (česká a chorvatská kuchyně).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

vodní sporty na pláži (za poplatek)

PLÁŽ

200 m od vily, pozvolný vstup do moře, sprchy na pláži, vodní sporty za poplatek

CENA ZAHRNUJE

7x ubytování, dopravu (možnost vlastní dopravy), pobytovou taxu, služby delegáta v místě pobytu.

CENA NEZAHRNUJE

stravu, komplexní cestovní pojištění (26,- Kč/os./den).

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

Pobytová taxa 1,80 EUR os./noc, dítě 12 - 18 let 0,90 EUR /noc.

POZNÁMKA

možnost ubytování domácích mazlíčků (za poplatek 5,- EUR/noc)Poloha: Chorvatsko se rozkládá od východních okrajů Alp na severozápadě a Panonské nížiny na východě, přes horský masív Dinary ve střední části až ke břehům Jaderského moře na jihu. Hraničí se Slovinskem, Maďarskem, Srbskem, Bosnou a Hercegovinou a Černou Horou, při mořské hranici s Itálií, Slovinskem a Černou Horou.

Délka pobřeží: 5835 km - z toho 4057 km pobřeží ostrovů, ostrůvků a útesů.

Počet ostrovů, ostrůvků a útesů: 1185. Největší ostrovy jsou Krk a Cres. Obydlených ostrovů je 66.

Rozloha: 56.542 (pevnina) + 31.067 (teritoriální more) km2

Počet obyvatel: 4 496 869 obyvatel, z toho Chorvati představují 78 %. , další národnosti - Srbové (nejpočetnější), Bosňáci, Slovinci, Italové, Češi, Slováci, Maďaři.

Hlavní město: Zagreb


Střední Dalmácie začíná na severozápadě letoviskem Rogoznica (severozápadně od Trogiru) a končí na jihovýchodě přístavem Ploče. Příroda k ní byla opravdu štědrá: členité pobřeží s kouzelnými zátokami, zářícími svými bělostnými drobnými oblázky a pískem, malebné siluety menších i větších ostrovů, nízkých i vysokých, s nesčetnými poloostrovy a zálivy, horská hradba vyrůstající přímo z pobřeží, těsně nad rušnými letovisky, přebohatá přímořská vegetace, včetně zeleně rozsáhlých borových lesů, udivující bohatství uměleckých památek zdejších měst a městeček, z nichž dvě jsou dokonce zapsána do listiny světového kulturního dědictví organizace UNESCO (Trogir, Split), svéráz zdejších přímořských i podhorských vesnic, nápaditost zdejší moderní hotelové výstavby. Nejznámější města a obce: Trogir, Kaštely, Split, Omiš, Makarská riviera, Gradac, Ploce.


Kvůli neopakovatelnému spojení pohoří Rilić s jedněmi z nejkrásnějších oblázkových pláží na Jadranu a blízkosti nejvýznamnějších turistických cílů, je Gradac přitažlivým městečkem pro příjemnou dovolenou. Gradacké pláže jsou lemovány borovicemi a palmami a díky drobným oblázkům a mírným vstupem do moře jsou velice vhodné pro rodiny s dětmi. Procházky po krásné, dlouhé promenádě si můžete zpestřit návštěvou četných obchůdků, cukráren....

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení